Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Jakie śliczne świąteczne Dziewczyny!!
dlaczego Święta są tak krótkie?..Rodzice mi uciekli a bylo tak suuuuuper! Na 2rok życzę sobie superdlugich Świąt- da się cos zrobić?:)
Co do prezentów- jako że my obskakujemy 3wigilie to i zestawów i skarpetek mamy w bród:D nawet nocnik pod choinka się znalazł:d oprócz pampersów,słoiczków i ubranek. Iza dostała też Pooootworna lalkę! Nie wiem skąd moja babcia takie gadżety bierze! jakby w nocy się wlaczyla-zawał gwarantowany.do tego źle jej z oczu patrzy :p zdjęcia nie wstawie bo nie umiem z tel.. Antytalent:( albo mój Tel to taki złom:D oprócz dezodorantów, pościeli i czekolad dostaliśmy myjkę do okien. Juz się laduje- czyli jutro myjemy okna.kto pow ze okna musza być czyste na święta? Oby na Nowy Rok byly:D
Co do pieczywa- ja urywam kawałek z mojej kanapki i hop do buzi.a Iza żuje jak gumę :P
Zazdroszcze ze Wasze Dzieciaczki tak ładnie się zachowywały:)Iza dostala ksywkę "dzik" ze niby taka dzika bo tylko u mamy na raczkach..za rok bedzie lepiej:D
Juli - ja w ogóle do teściów nie pojechalam więc niech Twoi się cieszą ze ich zaszczyciłaś Swą Osobą :)a u moich tylko goraczka byla:P Dzieci najważniejsze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Witamy się i my po świętach:)
Ewelusik życzymy dużo zdrówka dla bliźniaczki Hani!
Ja muszę przyznać, że te święta były jak dotąd moimi najlepszymi. Z różnych powodów, ale głównie z jednego-że były spędzone już we trójkę. Mieliśmy zostać u teściów jedną noc, ale w końcu zostaliśmy dwie i było wspaniale. W międzyczasie byliśmy oczywiście u mojej rodziny, spędziliśmy czas bardzo fajnie.
Niestety od wczoraj Hania ma katar, robimy inhalacje i mam nadzieję że szybko minie, bo jutro rano wyjeżdżamy do Sopotu prawie na tydzień, wiec chciałabym żeby była zdrowa.
Dominika życzymy Wam wspaniałego pobytu w Gdańsku:)
Anela ja ostatnio za radą Dominiki kupiłam pampersy rossmanowskie 4+, różowe, i muszę przyznać że jestem z nich bardzo zadowolona, rozmiarowo są bardzo fajne i też nic sie nie dzieje z pupcia. A co do pogody nad morzem, to my z mężem co roku jeździmy po świętach do Sopotu i uwielbiam te wyjazdy. Pogoda jest na drugim planie, choć zazwyczaj trafiamy na piękne słońce. Polskie morze ma swój urok takze zimą:)
Hanka wiek pradziadka imponujący!
Ja jeszcze nie daję pieczywa i na razie nie planuje.
Juli teściowka chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co może sie stać takim maluszkom i na co je naraża, brak słów.

Odnośnik do komentarza

Hej witamy się i my po świętach.
Sporo jedliśmy ale bardzo dużo spacerowaliśmy bo pogoda super !!!
Dominika , Wisienka zazdroszczę wypadu nad morze. Ja kocham morze a w tym roku nie bylam.
Zdrówka dla obu Hań ;-)
Pola zaintrygowałaś mnie tą lalą. Zdjęcia w telefonie trzeba zmniejszyć do mniej niż 1 MB przynajmniej u mnie to działa :-)
Hanka no to Kacperek był naprawde duszą towarzystwa i to zdjęcie !!!! Super sprawa !!!
Juli dobrze zrobiłaś. Zdrowie najważniejsze.
Dobra wróżko super taka kameralna tylko wasza wigilia. Wszystko ma swój urok.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Co do prezentów to my też mamy juz zapas zabawek:)) a ja dostałam sporo kosmetyków :-) oczywiście z mojej długiej listy życzeń :-) jakos wszystko mi sie pokonczylo a powrót do pracy i do ludzi wielkimi krokami nadchodzi.
Hanka widziałam ten irobot a akcji. I musi być spora powierzchnia tzn jak najmniej przeszkód no i brak dywanów i najlepiej miec w zestawie takie urządzenie które konromuje powierzchnie już sprzataną bo tak to jezdzi jak chce.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

A ja tak jeszcze zapytam. Jak tam wasze cycochy ? Cos się polepszyło ? Bo u nas bez zmian.
A i mam jeszcze pytanie bo mój skończył wczoraj 7 m-cy i nadal nie rwie sie do siadania. Wogole nie w glowie mu siedzenie. Wydaje mi sie ze moi starsi to juz w tym wieku siedzieli z poparciem a on nic. Może to przez to ze nie lubi na tym brzuszku leżeć i malo przez to ćwiczy mięśnie ? Hmmn... Tak mnie naszło jak widzę jak wasze juz pięknie siedzą :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elzbieta, Filip tez miał ciężko ulezec na brzuchu ale odkąd kupilismy taka wielka piłkę gumowa dmuchana w decathlonie do fitnessu to na niej zaczal szalec na brzuchu i mógłby tak aż się pozyga, do teraz! A jak juz się przyzwyczaił do piłki zaczął drzemac na brzuchu , bawic sie, a teraz to fika jak dzikus maly! Może sprobuj, taka pila 69 zl tania nie jest ale jak pod rośnie tez się nią pobawi myślę ;) albo w następnej ciąży będziemy na nich skakać haha ;p

Dzieci cudne!!!!! Ale malo chłopaków mamy!!! Majkel!! Janek!!! Zasilcie szeregi! Kom bek!!!!!

My idziemy popołudniu do pediatry bo w wigilię tygrys miał katar potem przeszło a teraz jakby go te gile aż du siły w pluckach tak charczy i się dławi ;( nic mu nie jest ale te charczenie i dlawienie przerażające! Jakby go zatykalo :(

Zdrowia! I malo kg po świętach dla mam a dużo dla dzidzioli! Joool.

Ps. Hula hoop wkulany za łóżko nie przynosi efektów... WTF?!? Miał być płaski brzuch, prosta postawa... Ehhh

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

zielona dużo zdrówka a hula hop oddaj na reklamacje - tak nie może być!!!!

A ja kupiłam T. pod choinkę iphona - stary model używany - i po pierwsze nie podoba mu się nowy system i go nie chce a po drugie telefon się wyłącza mając 40% baterii - chyba jest bateria uszkodzona :( a sprzedał mi to koleś ok 50 lat, prywatna osoba mieszak obok na osiedlu, na olx - myślałam że uczciwy :( no ale nic, kupimy nową baterię i jak będzie działał to będę miała iphona :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czerwiec

Dziewczyny, jestem mamą z czerwca. Do stycznia jestem na macierzyńskim 100 procent potem 60 i wtedy planuje zajść w kolejną ciążę. Czy otoentujecie sie może co będzie podstawą do wyliczenia mi wysokości čchorobowego a później kolejnego macierzynskiego? Te 60 %? Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowka Waszym maluszkom!

Odnośnik do komentarza

Hej:) jak to mówią"1 koty za płoty ' to i umyliśmy okno, 1 na spółkę z P. Prawie się pobiliśmy kto ma tej myjki użyć:P jakby tylko 1okno bylo w domu:D ale za to 1 jakie czyste:D widzę teraz co sąsiedzi 3dzialki dalej robią ;)
Elu ta lalka z wyglądu nie aż tak okropna gorsze są dźwięki które wydaje:D została w domu rodziców, jak ja dorwę spróbuje foto wstawić:D i u nas tak jak u Zieloonej leżenie na brzuchu trenowaliśmy na piłce:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:-) pierwsze i najważniejsze!!! Jestem ciocią!!! Najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogłam sobie wymarzyć:-) Zosia przyszła dziś na świat przez cc, 3450 g i 56 cm. Siostrze odeszły wody w domu, ale po 9 godzinach skurczy nadal nie było rozwarcia i zapadła decyzja o cięciu. Słyszałam płacz Zosi przez telefon i już się nie mogę doczekać kiedy ją zobaczę na żywo:-) głosik ma piskliwy po mamusi a wyjdą najprawdopodobniej w Sylwestra. Dostała 10 punktów. Radość i emocje mnie rozpierają:-) a mówiłam siostrze, że Zosia się 28 urodzi:-) to nie chciała słuchać;-)
Nasz pobyt spoko, naprawdę fajnie, szkoda, że tylko 3 dni. Dziś lekki sztorm na Bałtyku. Lenka była dziś u chrzestnego, trochę pomarudziła a potem trochę poszalała i spoko:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika- sto lat i gratuluje!!! Super! Do nas dzis przyjedzie siostra na zakupy wyprawki-mam byc jej expertem :-D
I zazdroszcze wyjazdu! My bez wakacji w tym i kolejnym roku :-( no ale priorytety!
Hanka-ja tam zaden znawca ale chyba w iphonach nie ma wymienialnej baterii? Bo szwagierka wlasnie narzekala na to. Facet swinia i tyle!
Zielona-i jak? Zdrowy Tajger? Mam nadzieje!:-*
I prosze nie oszukiwac z tym hulahop! Na wlasne oczy widzialam Twoja figure modelki!!! Mowie wam laski- jak z wybiegu dziewczyna!
Mama czerwiec-ja mam taki sam plan i licze ze beda brac pod uwage moj zarobek a nie zasilek!
Elzbieta- Dorotka tez tylko obroty ma opanowane z i na brzuch. No i wokol wlasnej osi sie kreci za zabawkami. Poza tym nic- nie siedzi, nie raczkuje, nie ma zebow. Ale nie przejmuje sie tym-wiem ze jest zdrowa, szczesliwa i wszystko z nia ok. Tylko troche wiecej czasu potrzebuje niz inne dzieci (no i jest tu najmlodsza!). Takze luz-rozwoj to BARDZO indywidualna sprawa a i tak wszystko nadgonia!

A sluchajcie-M wygral w konkursie uslugi brafiterki! For mi of kors :D bylismy wczoraj. Babka podumala, pomierzyla, pomacala i okazalo sie ze moj rozmiar to.... 60F!!!!!! Czujecie to?!?! F!!!!!! Cale zycie narzekalam na male cycki a tu F kuzwa!!!! Ale jaja!!! :-) :-) :-) :-)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dominika gratulacje dla siostry i dla ciebie szczęśliwej cioci :)
Ela mój cycuje w nocy po staremu ale dodatkowo strasznie jest niespokojny i często się budzi, wychodzi mu czwarty ząb i nie wiem czy nie kolejny się szykuje bo widać go przez dziąsło :( nie ma spokoju u nas bo jeszcze delikatnie świszczy przez nos także zostajemy dziś w domu a tak byłby pierwszy spacer w mróz bo minus 3 jest...
Kuba w Boże Narodzenie skończył 8 mscy i już sam siedzi ale sam nie siądzie trzeba mu pomóc, a tak poza tym to nic innego w sumie nie potrafi, chyba raczej nie będzie raczkował bo wcale nie interesuje go przemieszczanie się, zainteresował się hula kula w końcu i gra na organkach takich w kształcie żaby co dostał pod choinkę :D
Hanka ja też nie lubie systemu iPhone, wolę moja experie ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, na pewno iPhone ma dużo lepszy aparat...
Mama z czerwca wydaje mi się że będą liczyć zasiłek i chorobowe tak jak wcześniej z tego okresu rozliczeniowego 12mscy a nie z teraźniejszych wypłat??!!

Odnośnik do komentarza

Hejka :)
Dominika gratuluje :) bedziesz super ekspertem :)
Dobra Wrozko my z T zdecydowalismy ze w tym roku chyba tez odpuszczamy wakacje wiec nie jestes sama :)
Hania siedzi ale tak jak u Sylwuni sama sie jeszcze nie dzwignie do posadzenia tyleczka :) nadal mamy tylko jednego zabka jak Gargamel he he
Kurcze od 2 dni łapie Haniusi mocz do badania i nie moge złapać OMG!!! Co jej przykleje woreczek to kuuupa!! Mam 5 ml :( Zaraz T zawiezie i ciekawe czy przyjma tyle?!

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki Malinki!!!!!!!!!!!Święta i po świętach....
U mnie wszystko idzie ku gorszemu mi się wydaje....U mnie coraz gorzej przeziębiona jestem na maxa bez lekarza się nie obeszło ,nadal karmię piersią plus inne posiłki,jestem tak strasznie zmęczona a nie mogę liczyć na pomoc żadną chciałabym móc się wyspać mieć taką prawdziwą chwile dla siebie tylko siebie czytam fb czytam forum ale cały czas mi brak czasu aby odpisac kazdej tak jak bym chciała teraz korzystam bo mała śpi.Mąż mój całymi dniami pracuje.A ja sama z dziećmi w domku.Chcemy wyjść na sylwestra i nie wiem jak to będzie moja kuzynka ma zostać z Wiktorią a Patrycja ma jechać do babci.
A Hanka widzę że Ty jesteś z Zielonej Góry???A ja Kożuchów.
Dominika gratulacje dla Ciebie i siostry.A jak tam Lenka?Jak jej nowe umiejętności?Co już dziewczyna potrafi?
Moja córcia siada , próbuje raczkować i kawałek jej się uda, próbuje wszystkiego sie łapać w pobliżu jej i wstawać a w łóżeczku łapie szczebelki i wstaje na nogi.Zębów brak.

Odnośnik do komentarza

Co do hula kuli, miałam wczesniej pisać, super sprawa. Filip ja ciągle męczy i jak mu ucieknie to się na nią rzuca hah

Dobra Wróżka, wakacje juz miałas, teraz trzeba zapierdalac! Haha! Tygrys obsmarkany, jak się dusił gilem tak się dusi. Odciaganie to koszmar! Jak juz widzi ten sprzęt to histeria i na chama trzeba! Dorotka jest spokojna ;) ona to polekku po łapie! Buziole!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje:-) Zosia jest cudna:-) dostałam dzisiaj więcej zdjęć od siostry. Boże... Kiedy nasze były takie malutkie?;-) masakra jak te dzieci szybko rosną.
Dobra Wróżko i Ela dzięki za życzenia:-) DW nie przejmuj się tymi wakacjami, ja pierwszy raz pojechałam na wakacje w wieku jakichś 20 lat;-) ja też jestem siostry ekspertem i skarbnicą wiedzy, no poza karmieniem piersią;-p ale listę rzeczy potrzebnych do szpitala ja jej robiłam;-) zabrzmi moze trochę głupio, ale zazdroszczę rozmiaru F!:-) ja profesjonalnie nie sprawdzalam, ale na oko to rozmiar taki:"ledwo widać";-p
Ewelina Lenka super:-) co potrafi? Oprócz chodzenia i mówienia to już chyba wszystko;-) no u nas już siada sama z "czterech", chodzi przy meblach i stoi bez trzymania przez kilka sekund, z dnia na dzień coraz dłużej. Bije brawo też.
A ja dziś kupiłam mleko w sklepie, żeby się napić wieczorem na ciepło a tu kotki dwa na balkonie się pojawiły i im daliśmy mleko w miseczce i takie głodne były, że już w locie łapały to mleko. Jeden czarny a drugi burasek, młodziaki:-) i siedzą cały czas teraz u nas na balkonie a czarny nawet wszedł nam do mieszkania i go wygłaskałam:-) i Lenka zachwycona. Wypiły większą połowę mojego mleka półlitrowego:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika! Oczywiście gratulacje i zazdroszcze maluszka do opieki ;D koty Ci na balkon weszły? Pamiętam zdjęcie suchego balkonu to ty gdzieś na 15 pietrze mieszkasz! Koty spadochroniarze!!!! Ty je przywiąz co nie skocza!!!

Dobra Wróżka, przeoczylam to F! A przecież F nie da się przeoczyć! Fak, juz założył am oxy.... I tez gratuluje!!! Ja jakbym ta skore na ciągnięta wrzuciła na wagę to by się nieźle zebrało ale żeby to biustem nazwać to ciężko. A i w stani ku nie wygląda ;p Byłas z mlekiem czy wypita? Hah

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dominika ciotuniu gratulacje i sto lat for you( które to 20te?)
Dobra wróżko jak to f? Może ona w innym języku ma rozmiarówkę? :-))
Ewelina idżcie na sylwka nie martw się jakoś będzie to wkońcu kilka godz siostra da radę. Kula hula jest super jak dla mnie Zuzia zainteresowana była kilka dni od mikołajek a teraz ma ją gdzieś. Woli woreczek foliowy do zabawy
Ewelusik a próbowałaś z tymi siuśkami przed kąpielą? U nas codziennie to samo odkręcam wodę do wanny m. rozbiera Zuzię a ta mu sika na kolano albo na podłogę. Spróbuj może też zadziała.
Hanka mój syn rok temu kupił srajfona niby nowy dzieciak uzbierał 1000 zł kupił i dupa. To samo mógł ładować nonstop a bateria niby naładowana a on się wyłączał . Oddaliśmy do serwisu i tak niby naprawiony oddawali pochodził chwilę i znowu to samo. W przeciągu roku syn miał go w domu może 2 mce. Także tak to wygląda z tymi srajfonami.
Pola Zuzia dostała od teściowej kaczkę która wydaje taki kwak że umarłego by z grobu podniosło i jeszcze nie ma jak zakleić głośniczka. Ewakuowałam ją pocichutku z domu.
Ela u nas nic się z cycochami nie zmieniło. Je normalnie a noce dalej do d...y. Pozatym w dzień też się domaga nawet częściej niż kiedyś.
A to mój malutki siostrzeniec Gabriel mały uparciuszek siedzi sobie na dupci i nie chce się przekręcić a lekarze w Paryżu namawiają moją siostrę na poród sn. Próbuje ją przekonać żeby się nie zgadzała. Mam nadzieję że mnie posłucha. To już 35 tydz

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41568.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...