Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ela super że udało się wyjście i Wiktorek był grzeczny :)

Dziewczyny których dzieciaczki się nie obracają z brzucha na plecy bądź na odwrót nie martwcie się może to nastąpić w każdej chwili. U mnie Hania związku z obniżonym napięciem wczoraj doktorka mi mówiła że może wszystko robić później niż swoi rówieśnicy a ona dziś za każdym razem jak ją położę na brzuch obraca się na plecy. Jestem dumna :D przepraszam że tylko o sobie ale musiałam Wam się tym pochwalić :D

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

Tanna ale jaja :p My może już widujemy się na spacerach bo ja też ze Świdnika, rodzic razem nie rodziłyśmy bo mój Kuba trochę starszy bo z końca kwietnia ale kto wie może już się spotkałyśmy...
Kuba zakończył dzień z płaczem niestety, cały dzień nie mógł spać biedny coś go męczy, chyba dalej zęby :(
Elżbieta Wiktorek jak chce to umie wytrzymać bez cyca jest jakaś nadzieja!!!! :)
Karinka u nas jeszcze jadłospis skromny, trzy dania rano kleik, południe zupka z manną a wieczorem owoc tylko.
Aneta super, oby tak dalej to zaraz będzie raczkować :p

Odnośnik do komentarza

Witam się wieczorowa pora. My dziś miałyśmy ciężki dzień, moje dziecko padło o 17.30 i śpi do teraz.. A teraz powinnismy ja kapać i kłaść spać, czuje ze nie będzie to takie proste jak się teraz wyśpi.. Ostatnio nawet na spacerze moja Hania niebardzo chce spać, godzinka i po spaniu, ehh..
Ela dziadek super!! Niepotrzebnie się stresowałas, Wiktorek mądry synuś :) wie ze mamusia czasem musi coś pozałatwiać.
Dobra wróżko współczuje tej kradzieży, co za ludzie, ręce opadają..
Przyznam, ze rozczarowałas mnie ta różdżka. Tak bardzo liczyłam na Ciebie..:(
Ewelusik dużo zdrówka i udanej imprezki. Przekaz bliźniaczce Hani ze marcheweczka zdrowa i ze moja Hania wcina pięknie, może to ja zmobilizuje:)
Ania88, piękna waga Majeczki, super ze ze szczepieniem poszło gładko.
Tanna współczuje teściowej, jakaś niepoważna kobieta. Pocieszasz z tym ze po 6 miesiącu będzie lepiej ze spaniem, u nas to już za tydzień wiec jest nadzieja..
A z rozbudzeniem to u mnie bywa rożnie, zależy kiedy następuje. Jeśli w nocy to biorę do nas do łóżka (jeśli śpi w swoim łóżeczku), daje cyca i próbuje utulić żeby zasnęła. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby sama zasnęła w łóżeczku po przebudzeniu się, ale moja to straszny przytulaczek wiec tulę ile chce ;)
Ja kupiłam książkę 'Zaklinaczka dzieci', ale już widzę ze wiele sposobów z niej jak dla mnie jest po prostu nierealnych do wykorzystania i wykonania. Ale spróbuje do tego podejść z dystansem, może coś ciekawego jednak wykorzystam w codziennym życiu..
Dominika Twoja Lenka jest po prostu niesamowita!! Ona rozwija się w ekspresowym tempie, czuje ze niedługo nam napiszesz ze zaczyna chodzić.. :)
Możemy się umówić wstępnie na pon lub wtorek jeśli pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za słowa wsparcia :** Już nawet się nie złościmy tylko dobiło to nas :( ale cóż... Trzeba dalej zaciskać pasa i robić swoje!
Ela-pożycz tego dziadka na trochę :D super że wypadzik się udał :D może to światełko w tunelu?
Ewek jak okulary?
Sylwunia - to taki zwykły z Rossmann - jakieś 12 zł kosztował. Chcieliśmy ten pingwinek wziąć bo on fajny, ale u nas 39,99 :O no i zdecydowaliśmy, że weźmiemy tani a jak jej spasuje to kupimy ten z aventu.
Bo kuzynka M która karmiła wyłącznie piersią nam to podpowiedziała i proszę :D do mamusi czy tatusia rączek nie wyciąga, ale do kubeczka z otwartą buźka rączkami macha :D Do wody dodaję jej odrobinę soku jabłkowego - tylko żeby smak zmienić i tadam :D :D

Różdżki nie ma ale ręcami dla Was macham :D :D :D może też coś poczaruję ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ela gratulacje dla Wiktoria że tyle bez cyca wytrzymał.
Chore kurować się.
Lenka bardzo ładnie się rozwija.
Co do żółtka to ja ugotowaniu jajko na twardo przekroilam na pół i połowę żółtka do rosołku i tak widelcem wzięłam.
Ja rano się budzę a w kuchni mąż załatwił skądś gołębie. Dobrze he wcześniej porządnie bo ja nie wzięłabys tego do ręki. Podzieliła na porcyjki i do zamrażalnika.
Czerwone plamki u Tymcia w nocy zniknęły także super. Jutro znowu żółtko zobaczymy czy się pojawia znowu.
Nue chciał mi dzisiaj w dzień spać. Ubrała go i w nisidełko i na dwór. Byliśmy jakieś półtorej godziny. Co zobaczył drzewo to gada. Spał jakieś 40 min tylko. Przeszliśmy do domu to troszkę chyba zmarzłas ale mam nadzieję że nic mu nie będzie. Jutro szczepienie od pneumokokow. Szczepionka zamówiona, dzwoniłam do apteki i jest czeka na nas.
Zimno się dzusiaj tak zrobiło na dworze u nas w dzień był tylko 1'C.
Super ze paszport udało się załatwić teraz tylko dni odliczać do wylotu.
Karinka dzięki za przepisy napewno skorzystamy.
Miłego wieczorku później może jeszcze zajrzę jak będę się kladla spac.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

U nas jak Odsetka się wybudzi w nocy to biorę ją na ręce, przytulam i podaję smok. Chwilę ponoszę- czasem dosłownie 30sek!- i odkładam do łóżeczka. I śpi kolejne 40-50 min :D i powtórka. Około 3/4 rano padam już na pysk i biorę ją do nas do łóżka.
A od kilku tygodni próbujemy ją usypiać tak: jak ma dobry humor ;) to kładę ją do łóżeczka, daję smoka i pieluszkę. Nakręcam jej pozytywkę i głaszczę po policzku (nic nie mówię, nie śpiewam-NIC) i po jakiś 15-20min sama zasypia :D ale często jednak woli bujanko na rączkach :)
Odsetka prócz cyca i teraz woda+sok nie jada jeszcze nic :D (potwierdzam na kolki: woda pita na wieczór i nocom daje lepsze efekty niż espumisan!!!! furczy aż miło słuchać :D i przy tym zero wysiłku!) Ale zakupiłam kaszę kukurydzianą i ryżową (takie naturalne-bez dodatków soli i cukru), płatki jaglane i orkiszowe i będę robiła swoje kaszki :D a jak łaskawie usiądzie to jedziemy z BLW :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżka plot... No bez jaj! Oby mu się zona skurwila!!!! Wszystkiego dobrego dla Was!!! Dobra wróżka, dobry człowiek jesteś a jeszcze cie okradna chamy ;/
Ela!!! Jest moc! Dziadek wymiata ;) Wiktorek ma juz Twojego zastępcę! Nawet mu mleko z cyckow nie musi lecieć, Bajer!!!

O Lence juz nie pisze bo wiadomo ze rządzi :* od Majkela pewnie lekcje bierzesz!

My po szczepieniy spokojnie, na razie, zobaczymy Jak noc! Sppiworek się dopiero pierze...

Cala noc Cyc (5razy) rano kaszka, kolo 12 Cyc, kolo 15 obiadek z mieskiem, kolo 17 Cyc ,o 18-1830 deserek, o 20 kąpiel, Cyc i spanko ;)
Nie mam fejsa, ale jak macie i chcecie zobaczyć Filipka nurka to na fejsie szkoła pływania atol i filmik się nazywa pod woda ;) cycki tam mam jak nieźle dojna krowa hHaha ale nie o cycki tylko o Tygrysa się rozchodzi!
Jol!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Jestemy!!!;-p
No więc my po wizycie u neurologa, no i oczywiście Pani Dr zachwycona Lenką, zakazała tylko oglądania tv przy niej i korzystania z innych tego typu sprzętów, ale to wiadomo mi nie od dziś. Powiedziała, że jest bardzo mądra i mamy jej nie zepsuć tylko rozwijać i stymulować. Nie mogła uwierzyć, że Mała raczkuje, musiałyśmy pokazać:-D w lutym następna wizyta.
Ta mała podrywaczka woli chyba starszych chłopców bo jeden jakiś dwuletni na oko był tam na korytarzu to do niego zagadywała a ten się wstydził, a drugi wyszedł z gabinetu jeszcze starszy i tak zapiszczała na jego widok, że ten aż uszy zatkał;-p wszystkich zaczepiała, po prostu wszystkich, co za dziecko;-) no i zaczęła pokazywać złość waląc nogami w podłogę i krzycząc, masakra!
Tanna jeśli się u nas już zdarzy taka sytuacja, że Lenka się obudzi i nie może zasnąć to ją biorę na ręce, przytulam, całuję i odkładam do łóżeczka, ewentualnie głaszczę do tego po policzku.
Ewek zobaczysz jak Twój zacznie raczkować to będziesz mówiła, że byś chciała, żeby choć trochę poleżał tak jak kiedyś:-D
Ania88 u nas to nic nie mówią o ciemiączku, widzę, że sprawdzają, ale chyba ok skoro nic nie mówią.
Dobra Wróżko my też nie możemy uwierzyć, że ona już jest taka aktywna a co to będzie potem... Zaczęła się dziś gniazdkiem od prądu interesować i mi wlazła do kuchni i na dolnej szafce odkrytej puste słoiki "przestawiała", oczywiście częściowo wchodząc do tej półki. Kota też już gania nawet w kuchni:-) biedny;-)
Ela dziadek rządzi!!! Musisz go częściej zatrudniać, poważnie:-)
Kamila to całkiem blisko od moich rodzinnych okolic:-)
Aneta24 brawo dla Hani:-)
Wisienka jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, ze moje dziecko będzie kiedyś chodziło;-) serio, dziwne to dla mnie;-) i że będzie mówiło, ciekawe jaki będzie miała głos...:-D
To jesteśmy wstępnie umówione:-)
A Dobra Wróżko u nas po większej ilości wody zawsze jest kupa:-) zmierzam do tego, że to naprawdę najzdrowszy przeczyszczacz:-)
Zieloona apropos Majkela, pusto tu bez nich, stęskniłam się, mogliby się odezwać. Tyle, że Majkel pewnie zarobiony jest;-p płyty gipsowe itp;-p

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej hej . oj laski jak ja was lubię. ❤ u nas dzień taki sobie. czuje się dziś tragicznie. Chocbym miała kaca po 3dniowym piciu... Ostatnio tak się czulam jak byłam w ciąży a nie wiedziałam i popilam ;-)
U nas rozszerzanie diety stanęło w miejscu . najpierw Gdańsk potem to szczepienie i powikłania. Od poniedziałku ruszymy znowu :-)
Justyna mi zasnęła o 21 i póki co śpi mam nadzieje ze już będzie ok ;-)
Właśnie ciekawe co u maratonki, ulany , tytki i reszty.
Nie chce przenosic brodów z FB tutaj ale chciałam tylko napisac ze Marti nie ma juz z nami na dobre :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Ela no brawo dla Wiktorka i dziadka oczywiście! !!!! A ty pewnie bidulo z duszą na ramieniu czy będzie płakał? To może i do pracy będziesz mogła iść spokojnie bo to godz podobne a mały już będzie starszy ciut.
Kinia cudny szczypioreczek twój:) Nie cierpie ptactwa prawie mam fobie nie rusze gołębia ani innego opierzonego piżona.
Dominika Brawo dla Lenki oby tylko nie za bardzo starszych chłopców bajerowała;) . Śmiać mi się chce bo Zuzia to ma taki śmieszny gruby głos jak chłop ( szególnie jak się śmieje tak gardłowo)
Zieloona spokojnej nocki poszczepiennej.
Dobra wróżko Odsetka taka dużaczka z tym kubeczkiem. Też mamy taki tylko różowy bo mi pani poleciła w aptece. Jak tu udoić 40 ml z cyca? Ja ledwo 10 ml mam. Kupiłam tę kaszkę jaglano ryżowo kukurydzianą w rossmannie tak jak któraś pisała. Zrobiłam na wodzie zero smaku dodałam ciut banana i Zunia zajadała aż miło.
Wisienka a ty w spacerówce wozisz małą? Bo oni już są ciekawi świata i Zuzia też obserwuje patrzy i zasypia. Tak na płasko to nie chce leżeć chyba że bardzo senna.
Aneta gratulacje dla maleńkiej .
Ewelusik zazdroszczę imprezki jeśli poszłaś. Mi w aptece dali tantum verde do psikania.
Ania no waga ekstra a czemu się martwiłaś mało przybierała? Moja też 4kg urodzeniowa a teraz 7800.
Tanna czemu te baby takie niemyślące. Nie mogła się powstrzymać z tym buziakiem? Szkoda gadać.
A na fb znowu wesoło jak w przedszkolu .
Zielizka bądż dzielna:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my:)

Dawno nas nie było....
Oczywiście nie nadrobiłam tyle ile bym chciała i teraz nie wiem co kto pisał:(jak czytam,to wydaje mi sie ,że zapamiętam co komu chce odpisać,a jak przychodzi do odpisywania,to czarna dziura:(

Pamiętam temat okresu na pewno...ja nie mam od sierpnia 2014:)i mam niesymetryczne cycki,ja pier.... jak to wygląda:D
Jeżli chodzi o jedzenie i kaszki,to polecam z Bobovity z mączką chleba świętojańskiego dla alergików i uczulonych na krowy:) bardzo dobra w smaku.Poza tym my kleik jemy na wodzie lub mm i dodaje troche owoców np jagód Gerberka.Kubek zresztą wszystko wciąga,marchewke,ostatnio mi ziemniaki z telerzą wyjadał:)Jutro pierwsze mięsko -ze słoika,indyk. Chyba nie będę mu dawała drobiu kupnego,bo boje sie tych sterydów:(

Lenka jest bosko wygimnastykowana,widziałam:)
Kubek sie przewraca z pleców na brzuch,ale odwrotnie niet:)i ryczy,jak nie umie.

Co do spania,to w dzień pięknie ,tak 2h czuwania i idzie spać,zasypia w 2 minuty.Za to w nocy dziki szał,je cycka (dlatego ten jeden taki dorodny:D co 2 h,ale śpi z nami,to jeszcze nie tak żle. Musze go zaczą do lóżeczka odkładać,ale ja tak lubie go miec przu sobie,cóż poradze...

Wisienka spacer mile widziany:)))))

Jutro poczytam,to Wam kochane poodpisuje,bo jakos spać mi sie strasznie chce.

Dobrej przespanej w całości nocki:)
Bużka

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko widzisz twój płot przyciągnął dziewczyny znowu na forum :D
Asia matka marnotrawna haha dobre :D
Dominika sto lat dla Lenki <3 a czemu wy do neurologa chodzicie? Toż twoja córcia okaz zdrowia i tyle już ma umiejętności. Zobaczysz że ona na święta już stanie na nóżki :)<br /> Ola zazdroszczę takiego spania w dzień, może twój Kuba pogada z moim Kuba i szepnie mu kilka dobrych rad? :p
Panifiona może to jakieś przesilenie jesienno zimowe?
Ciężka noc za nami i nie chodzi już o karmienie co chwile tylko mały mi płakał strasznie a oczy miał zamknięte :( nie wiem co się dzieje, strasznie zestresowana jestem, zjadłam pół opakowania pierniczków na kolacje aż ;(

Odnośnik do komentarza

Ooo ile powrotów...:-) mam marnotrawnych:-D
Moje dziecko mi robi na złość, jak ja przysypiałam to ona gadała i się kręciła a jak już stwierdziłam, że spania nie będzie i wzięłam tableta to ona nagle śpi;-)
Sylwiunia dziękuję w imieniu mojej Psotki:-D chodzimy do neurologa ze względu na poród zakończony vacuum i powikłania po nim.
Znowu nie wiem co komu miałam jeszcze odpisać, toż tylko szczelić sobie w łeb;-p

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Dominika BRAWO dla Lenki. Ty się lepiej przyznaj w którym miesiącu urodziłaś? :-D .Ze Lenka tyle jest do przodu :-D .Oczywiście super. Oby tak dalej.
U nas katarek troszkę lepiej od p. Doktor dostaliśmy kropelki odksztuszanie i biseptol. Aby szybko nam przeszło. Wiecie co normalnie juz nie mam sił na nic jestem tak bardzo zmęczona wszystkim chciałbym tak jeden dzień tylko dla siebie. Kocham moje dzieci mojego męża mój dom ale brak mi sił. Przepraszam ze tak marudze ale jak nie wam to komu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...