Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Marysia przestala ssać w wieku ok 3.5 lat.teraz nawet nie pamieta ze ssala.i ssala prawy kciuk a jest leworeczna.ale niestety bardzo czesto ten nawyk jest na dlugo i tego sie boję.oby u nas tak nie bylo.teraz chcialam byc madrzejsza i juz w szpitalu dawalam smoka ale natury nie przeskoczy.kciuk cieply zawsze pod reka no same plusy.sa drastyczne metody odzwyczajania ale ja ich nie stosowalam.ze tez dwojka dzieci mi sie takich ssakow trafila;)

Odnośnik do komentarza

Elżbieta mówisz że aby do roku?!wydaje mi się że każdy okres w życiu takiego malucha ma swoje atrakcje :p potem bunt dwulatka, potem bójki w przedszkolu, a może przesadzam bójki dopiero w szkole? :D

Halinka ja w lotniczym mieście mieszkam, pod samym Lublinem, pana ortopedy araba nie zrozumiałam prawie nic oprócz słowa "dobzie jest" i w książeczce rozczytac też nie możemy nic :p

Odnośnik do komentarza

Sylwunia a my nie masujemy bo wyczytałam w opiniach o nim ze wszystkim to zaleca i dziś pytał czy masujemy to powiedziałam że tak a on na to ze widać, myślałam że tam parskne śmiechem. Poszłam tam tylko po to żeby zobaczyć czy jest poprawa a chodzimy prywatnie do dr Jacka Karskiego i jemu ufamy. Mamy pieluche ortopedyczna, ale widać już poprawę gołym okiem

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Halinka24
I wiecie co dziewczyny brakuje mi tabelki bo np chciałabym rozszyfrować którą z was to Martyna, ma piękne profilowe zdjęcie na fejsie i nurtuje mnie która to z was

Hej hej, Martyna to ja. Forum czytam od dawna ale udzielilam sid chyba tu ze dwa razy:) aktywna jestem na fb:) jakos tam wole:)

Odnośnik do komentarza

Chciałam powiedzieć mamom których dzieci miały/ mają kolki: jesteście bardzo dzielne, wielkie i wspaniałe. Podziwiam was szczerze.
Mam to szczęście że Alicja nie ma kolek. Ale dziś pierwszy raz płakała ponad godzinę. Zaczęła zaraz po tym jak poszłam poćwiczyć. Dzielny tata nosił bujal śpiewał i opowiadał małej. Nic nie wskural. Jak wróciłam to walczylam jeszcze ok 20 min żeby chociaż przestała się zanosic. Pierwszy raz byłam taka bezradna. Jeszcze chwilę i płakałabym z nianią. W końcu przestała szlochać i po godz na rękach bujania i śpiewania usnęła. Nie dawno obudziła się na jedzenie i już poszło gładko ale zmierzyłam jej temp o wyszło 38, 3. Powtórzyłam pomiar i już mniej ale termometr coś świruje więc czekam godzżeby znów zmierzyć. Przy okazji przynudzam długim postem. Sorki

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Otulinka mały zrobił furorę w ubranku na chrzcie ;) jeszcze raz dziękujemy ;**

Któraś pytala o dowod to my wyrabialismy;) jak jest z paszportem ?? On dla takich maluchów jest płatny?

Marti niezły horror z rana mieliście :/ dobrze ze wszystko jest ok.

Adaś w ciągu dnia od kilku dni śpi łącznie 2h .. jest strasznie marudny a ja pomału wysiadam. Znalazłam "pocieszenie" w książce o niemowlakach ze mam się do tego przyzwyczaić ze dziecko mało śpi bo lepiej już nie będzie. Mam nadzieje ze ta książka kłamie ;)

Wasze dzieci lepiej przybierają na wadze na cycu niż my na mm .. Adaś zjada 4 posiłki po 150. Więcej nie mam szans mu wcisnąć bo wywołuje wtedy z nim gwiezdne wojny. Zazwyczaj jeszcze z tych 150 zostawia 30-40ml...wydaje mi się ze je trochę mało jak na dziecko 4 msc no ale przybiera na wadze wiec chyba tylko tyle potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć Laseczki:)

Ja troche podczytuje w nocy podczas karmienia:Di wieczorami,bo w ciągu dnia mam wrażenie,ze non stop coś.Dobrze,że z moim Kubkiem,to można pospać po ludzku,dzisiaj do 10:D(bo ja z tym moim chodzeniem spać 2/3 TO BYM ZOMBIE BYŁA> Biorę go do nas ok 5,zmieniam pieluche,cyc i śpimy:)pożniej co jakiś czas krotkie karmienie i tak potrafimy kimać do 10.

Marti,
jak dobrze,że nic się nie stało:)mnie też kiedyś Karolina spadła,tak jakoś z poduszki się zsunęła,ale nie bylo płaczu,ja tego nawet nie zakodowałam,po prostu się obudziłam,patrze śpi na podłodze,to ją za ciuchy podniosłam i spałyśmy dalej")ale mojego taty koleżanki dziecko spadlo z kanapy tak nieszczęśliwie,że jest roślinką,nie wiem ,czy jeszcze nawet żyje.(odmóżdzone jest)

My jutro,a w sumie dzisiaj na szczepienie,jestem ciekawa,ile Kubek waży:)bo mnie on się wydaje taki drobniutki.Chociaż dzisiaj patrzyłam ,przy wyjściu ze szpitala ważył 2720,a po 7 tyg 4680:)

Halinka,
a co u Was z bioderkami? my mamy stwiedzoną dysplazję IIC iIID,ale ze wzgledu,na dobre odwodzenie,mamy sie tylko szeroko pieluchować:)idziemy do kontroli 01.09 mam stresa.

HM,NIEZŁY TEN ARTYKUŁ:)

Dziewczyny,a bolą Was piersi,bo mnie cos ostatnio zaczęły,tak trochę,jak na okres,ale Pan dr powiedział,ze tu okresu nie widzi:D

Idę spać,bo jutro na 10 szczepienie,a dla mnie,to środek nocy:P

Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Jejku nie było mnie pare dni a tu tyle do nadrobienia
Marti dobrze że nic się nie stało, ja takjak Dominika klade mała na podłodze mimo że siebie przekręca ale z doświadczenia bo siostrze też tak synek spadł z kanapy inic mu się na szczęście nie stało
Dziewczyny nie wiem jaką kupić Amelce sukienkę na chrzest tj czy z długim czy z krótkim rekawkiem :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhu580huip.png

Odnośnik do komentarza

Halinka też byłam prywatnie za 1 razem ale wszystko było ok a za 5 min wizyty zapłaciłam 120 zł, więc teraz chodzę już na NFZ, we wrześniu znowu kontrola, nie wiem czemu tak często każą chodzić...A widziałam właśnie że Beciunia też z Lublina, ale ona rzadko na forum ale trudno się nie dziwić, na pewno ma dużo roboty przy dwóch maluchach...
H-M czytam bloga tej babki od dłuższego czasu i zawsze trafia swoimi tekstami w moje serce, choć ona ma 3 dzieci to może troszkę ponarzekac :)
Marti miałam Ci pisać że nie pierwszy i nie ostatni raz czekają nas takie "atrakcje" jak upadek z łóżka, choć marne to dla ciebie pocieszenie, ale lekarka miała trochę racji. Kolejny raz powiem ze ważne że wszystko jest ok!!
Emka mój termometr działa jak chce czasami mi piszczy że 37,5 jest, ja już stres, mierze zaraz a tam wszystko ok??!!
Młody się kręci od ok 4 :( Ja chcę spać!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...