Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Anela, tez Ci współczuje nocy. Jesli nie ma temp to ja bym wyszła na dwor, tylko przy gorączce nie wolno. Nie pocieszylas mnie z tym dlugim katarem;( ale w sumie zostało nam juz tylko pare dni do 3 tygodni wiec jest nadzieja ze w końcu od nas odejdzie.

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana Ameryki nie odkryłaś, ja to myślałam że od razu będzie cały ząb, a nawet dwa :D a to wszystko powoli się toczy. Cieszę się tylko że moja intuicja mnie nie zawiodła jak mi teściowa gdakała że to niemożliwe że to zęby że mały płacze bo się nie najada!!!
Kuba jakoś tak mało się rwie do przekręcania siadania itp tłumacze to sobie jego spora waga. Nie można porównywać dzieci jednak mnie martwi to trochę jak czytam o wyczynach waszych pociech.

Odnośnik do komentarza

Wisienka my go kupiliśmy za fajna cenę w super pharm. Jak masz gdzieś niedaleko to nie tam spróbuj. U nas pobudka od 5:30 i zabawa do 8 :/ a spać poszedł o 23:30 .. nie wiem co mu się po przestawialo. Nie mogę już słuchać tego marudzenia .. naprawdę. Mam nadzieje ze to ostatni tydzień tego skoku i w końcu wróci moje dziecko. Nie wytrzymam takiego zachowania do 8msc jak to powiedział mi lekarz ze tak długo może to trwać.
Elżbieta tobie to należą się jakieś medale. Jak mam jakiś spadek formy to zaraz myślę o Tobie ze jak ty dajesz rade to my też musimy dać ;) naprawdę kobietko jesteś wielka ;) i tak jak któraś pisała powyżej (wybacz nie pamiętam kto) spróbuj może z sinlac chociaż na noc trochę żebyś miała czas na wypoczynek.

Odnośnik do komentarza

Anela u nas taka temp to w sumie norma od kad mały ma jakieś objawy na ząbki. Niby jak nie przekroczy 38 to jest ok. Ma tak od kad skończył 3.5 msc w towarzystwie biegunek co jakiś czas i normalnie wychodziłam z nim na dwor. A zębów dalej jak nie było tak nie ma. Ile takie wyzynanie może potrwać ?

Sylwiunia ja też jak czytam wyczyny dzieciaczków z forum to za głowę się chwytam. Ale przecież każde dziecko inne każde rozwija się w swoim tempie wiec na razie daje czas ;)

Odnośnik do komentarza

Zrobilam sobie kasze manna, taka zwykle nie dla dzieci. Fuj, bleh! Docukrowalam 2 duże łyżki i trochę zjadlam, co mi się teraz w brzuchu wyprawia nie macie pojęcia! ;p

Jecie juz wszystko mamy KP? Mam na myśli orzechy, miód, kakao, ogórki kiszone, octowe przetwory itd? Ja dalej się boje ;p ja nawet zupy koperkiem nie sypne bo dygam ze Tygrysa będzie wzdymac ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

zieloona ja konsumuje wszystko poza narkotykami, fajkami, alkoholem i mega mocnymi przyprawami :D

Widzę ze dzisiejsza noc to jakas masakra?! Biedne Majóweczki :(

U nas dziś święto, bo u nas pierwszy raz "cała noc przespana" (2 razy wstałam włożyć jej smoczka i wystarczyło jej by spac dalej) takze od 22 do 6 rano mała u siebie w wyrku :D

Ja za to mega migrena od wieczora z tej okazji no bo przeciez sie nie mozemy obie wyspac..

Proszę skończyć z tymi katarami i to już! choróbska a sio!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia - mam to samo. Chciałabym żeby w końcu zaczął się chociaż obracać z brzuszka na plecy i z pleców na brzuszek... A siadanie? Niby coś próbuje, ale głowa mu lata...
Zieloona ja orzechy, troszkę miodu (tyle co do herbaty czy na chleb) i kakao (baaardzo rzadko jak na mnie - raz na 5-7 dni) ogórków kiszonych i octowych nie próbowałam tak samo cebula, czosnek, szczypiorek, ale koperek jak najbardziej (sos jasny z koperkiem, koperek do ziemniaków itp) :)
Dziewczyny chciałam się lepiej poczuć i.. Obcięłam włosy ;)
A Kacperek od dzisiaj nosi pieluchy rozmiar 4 i ubranka powoli 74 juz :D

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Anela jak Zuzia nie ma gorączki teraz to chyba możesz wyjść...
Ela :-*
Wisienka jakbyś nie znalazła w żadnej aptece tego nebulizatora to mogę u siebie zapytać czy mają.
Sylwiunia no właśnie mój cudak ma takie pomysły. Co do rozwoju to już pisałam, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Właśnie dlatego ja już staram się nie pisać o rozwoju Lenki bo nie chcę, żeby ktoś się zamartwiał przez to, że jego dziecko to jeszcze tego nie umie. Teraz są rozbieżności w zdobywaniu nowych umiejętności, ale za rok wszystkie dzieci będą już na jednym etapie i będą umiały wszystkie wszystko. I to nie oznacza, że jedne są mądrzejsze czy lepsze a drugie głupsze. Na wszystkie przyjdzie czas. I nie ma co się zamartwiać.
Emagdallenka ja nie wyobrażam sobie wrócić teraz do pracy i uważam, że rok to nadal za mało urlopu macierzyńskiego:-)
Przeterminowana no u nas Lenka była od urodzenia grzeczna tylko my się tak za ten Chrzest zabieraliśmy, dacie radę, tak jak polecałam najlepiej chyba wziąć wózek do kościoła.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Zielona, ja jem prawie wszystko, poki co nie jem jeszcze czekolady, orzechów i pomidorów, a resztę wcinam ;)
Dominika dziekuje, dam znac. Dzis robię rajd wózkiem po aptekach w okolicy, moze uda mi sie cos dobrego dostać. Jak nie to po południu podjade do Superpharm. A jak tam nie bedzie to dam Ci znac i poproszę o pomoc.
Tak jak piszesz, każdy dzidziolek rozwija sie w swoim tempie i ani sie obejrzymy a wszystkie beda biegały i gadały;)
Moja Hania odkąd nauczyła sie przewracać na brzuch to tylko krzyczy i piszczy, aż uszy bolą, nie poleży i nie zajmie sie grzechotkami tylko brzuch i samolocik ;) w druga stronę juz nie da rady wiec jest kwękanie..
Emilka pokaz nowa fryzurę!
Kulka dziekuje za info o SP. Co do zabawy to u Was 5.30, u mnie tez tak jakis czas temu tak było, a teraz zabawa zaczyna sie juz o 3.. Zwariować mozna ;)
HM piękna noc u Was, oczywiście poza migrena. Współczuje!!!

Odnośnik do komentarza

Sylwunia u mnie tez wogole sie nie rwie do niczego. Nawet za raczki jak go podciągam do Glowa ciezka i nie chce się podnosić do siadania.
Co do rozszerzania diety to jemy zupkę tak kolo 100 ml i kleik z jabluszkiem tez ze 100 ml. Wiec cycki troche w dzień odpoczywają na nocny maraton.
Tez myślałam o kaszce na noc ale jeszcze poczekam bo u nas narazie jedzenie lyzeczka zbytnio nie wychodzi a smokiem nie ma szans.
Anela ta temperatura to pewnie od zębów.
Wisienka wygońcie juz ten katar. A może to jakas alergia?
Dominika fajnie ze Lenka zaczyna ladnie jeść.
Emagdalenka napisz kochana jak ssobie poradzilas z pracą i cycochem bo mnie ten temat bardzo interesuje. Tez nie mam pojecia jak wrócę.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ja jem juz wszystko. Czosnek mi nie straszny. Poczytałam Kwartalnik Laktacyjny i tam obalają wiele mitów na temat karmienia piersią. Ten Kwartalnik pisze babka która prowadzi blog Hafija.pl także polecam zajrzeć. Nie jem tylko miodu, cytrusów i orzechów - alergeny.
Zielona, Ta kaszę manny robiłaś na mleku czy na wodzie. Bo na mleku ja uwielbiam taka gęsta a na wodzie jest bleee.
Sylwunia moja jesy starsza i tez jak ja posadze to się gibie ale ja ją rzadko sadzam. Koleżanka ma synka w tym samym wieku i ona go ciągle sadza i on już siedzi ładnie. Mówi ze tez się chwiał ale ona go sadzała ciągle i się nauczył. Także nie wiem już co lepsze chuchac i dmuchać na zimne żeby na kręgosłup dziecka uważać itd czy dawać mu szansę do rozwoju.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta, jak podajesz tą zupkę i kleik?
Emilka, super fryz :) też się zastanawiam nad kolejnym podcięciem. Było do pasa, teraz jest za ramiona, ale tak włosy lecą że chyba bede dalej ciąć :/ Twoje za to wyglądają na mega mocne i zdrowe - zazdrość..
aaa i Emilka nie przejmuj się maluchem, moja z 27.05 i tez sie nie przekreca, tylko z plecow na boki, ale do siadania się rwie, jak jest półleżąca to się zgina do przodu i tez chce byc noszona przodem do świata. W samochodze to w foteliku też się wygina do przodu i nie rozumie że tak nie można! Szalona!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

My po szczepieniu mały na 5 msc waży 7500 g i mierzy 67 cm. Jest na 25 centylu ale za chiny nie wiem o co w tym chodzi. Przybrał przez 6 tyg 600g. Lekarz stwierdził że skoro nie chce jeść to dawać mu tyle ile potrzebuje bo ważne ze przybiera. A ja głupia latam za nim z tym jedzeniem cały dzień żeby chociaż 4 butle wypił i trochę słoika wszamal. Chyba musze wrzucić na luz ale jak czytam ze wasze pociechy tak super jedzą to się schizuje.

Odnośnik do komentarza

Hałs menadżer - zdrowe i mocne włosy?? To chyba nie o mnie. Chciałabym takie mieć, ale od porodu moje włosy są dosłownie wszędzie, a każde czesanie powoduje pełną szczotkę włosów i moje przerażenie. Dlatego ścięłam, ale chyba jeszcze trochę podetnę bo nie do końca mi się podoba.
Elżbietta - nie mogłabym na całkiem krótkie - mój A by mi nie pozwolił...
Kulka - spokojnie, najważniejsze, że przybiera na wadze :) my szczepienie mamy za tydzień. Boje się jak zawsze o to co będzie po szczepieniu bo szczepienie na 12 a na 15 a do pracy idzie i do 23 go nie będzie...

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Uff udało mi sie kupic ten inhalator. Kulka dziekuje Ci za polecenie, rzeczywiście jest dobry i na szczęście był w jednej aptece. Tak wiec jak tata wróci z pracy będziemy działać.
Moje dziecko chyba zamieniło ostatnio dzien z nocą. Spi od 12 oczywiście w wózku i na spacerze. Przyszłam wiec znowu na kawe i ciacho.. Czekam aż sie obudzi zeby nakarmić bo do domu mamy kawałek a nie uśmiecha mi sie karmić w taka pogodę na dworzu i w powietrzu:/ A w domu wszystko chyba samo sie zrobi..ach.
Emilka fajna fryzura!!
HM moja Hania jest z 12.05 i dopiero jakos z tydzien temu zaczęła fikać z pleców na brzuch, do tego tak z dnia na dzien. Jeszcze chwila i wasze dzieciaczki tez zaczną! ;)
Kulka nie denerwuj sie, wazne ze synek przybiera! Nic na sile.
Ela to raczej nie alergia bo etapy kataru typowe dla infekcji :/ poza tym u nas nikt nie ma alergii wiec raczej to nie to.
Karinka jak dla mnie wiązanie jest ok, ale ja wiązałam poki co tylko kieszonkę, wiec nie jestem specjalista ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...