Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Moj tez rozmawia z cycem ale dopiero jak poje,no i oczywiscie jak ma dobry humor:-)ale franca mala nauczyla sie gryzc.Idzie sie zkichac z bolu,od razu konczymy jedzenie bo wiadomo ze mu sie juz nie chce.
Sloneczko,ja bym kupila sukienke z kr. Rekawkiem i sweterek. Body zawsze jest w domu,a pod sukienka nie widac i tak czy jest w kolorze czy nie:-) cieplo sama sukienka,chlodniej z body a zimniej sweterek.potem mozna wykorzystac i sweterek i sukienke,stroic mala krolewne:-)
Dziewczyny ja mam lyzeczki z tomee tipee takie 0+,jestem bardzo zadowolona:-)nastepne sztucce napewno kupie z tej firmy.
My nasz "pierwszy poporodowy raz" byl bardzo podobny do pierwszego razu-nie mowie o bolu,tylko o tym ze hmmm....ciasno. Jak dla mnie jest teraz duzo lepiej:-)
Kupilam dzis juz pampery z rossmana 4,niby sa dopiero od 9kg(?) Moj ma 7 i sa idealne. Nie wiem jak sie zmiesci w 3 dzieckk wazace 12kg,jak mojego przy 7 wszystko obciskalo,i kupa zaczela na plecy wychodzic...:-/
Mam facebooka,ale jakos mam wiekszy sentyment do forum:-* moze sie nie udzielam czesto,ale czytam non stop:-)
Dobranoc Mamusie:-*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

marti a nie macie tam problemów z szadółkowskimi zapachami? (ju noł łot aj min?:)))

dzien spedzony zatem na przegladaniu ogloszen w poszukiwaniu mieszkania... no i sie skapnelam ze za 2 tyg slub brata a ja nie mam w czym isc?!?! do tego męzu ma za duzo cholesterolu, mi rosnie dupa. wiec na obiad pizza a do kawy 3 rozne ciacha kupił :D (ale to ostatni raz!)

brak kupy dzien 3. dotąd kupy byly codziennie.. tylko smierdzące piardy wychodzą i mała marudna pod wieczor okropnie.. caly czas sie wierzga cała od tych piardów.. :/ czopek sie nie udał.. eh

tez chce ochrzcic dziecko.. nawet 13 moge :) ale nadal nie mam kandydatow na chrzestnych!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez tak jak Ewek i Halinka, czytam codziennie tylko z pisaniem rożnie bywa..:/
H-m, u nas ostatnio tez kupa średnio co 3 dni, ale jak juz pojdzie to na całego..! Na szczęście pierdki idą codziennie i nie ma problemów z brzuszkiem czy prężeniem sie. Widać taki czas teraz nadszedł.

Odnośnik do komentarza

HM -wszyscy o to pytaja,a prawda jest taka,ze bardziej smierdzi w straszynie niz u nas,bo smrod idzie dolem wzdluz obwodnicy :D czasem przy ulicy z rana jak paruje,ale to czulam,kiedys wracajac po nockach z pracy. Kilka razy przy samym obi walilo,ale to wiesz, chelm, morena, kowale, wszedzie czuc tak samo - na kowalach mieszkalam,na morenie pracowalam, chelm to moj drugi dom ;) dla mnie to w ogole teraz nieistotna kwestia,bo jej nie odczuwam wcale. Wiadomo,ze wszedzie sa plusy i minusy,ale cos wybrac trzeba,a uwazam,ze cena adekwatna do jakosci - dobra cena,dobry lokal. No i fakt,ze sie rozwija tam wszystko. Mysle,ze warto sie zastanowic,bo na pewno tutaj kupisz 3 pokoje a za te sama cene np kolo Auchana tylko 2,a tam jest dupa blada,bo trzeba zapindalac kawal drogi do Auchana po zakupy :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Emilia1984 - tak jak pisze Sylwiunia,nie inaczej ;)

Ja to teoretycznie teraz chce seksu,ale jak sobie pomysle,jak wygladam,to mi sie robi niedobrze i juz ochota znika. Wstyd przed mezem jak cholera :/ a on mi tu mowi,ze sie nie moze doczekac wolnych wieczorow rodzicow! Kuwa... wiocha :((((

Naprawde, choc Maja je o stalych porach w nocy,to juz powoli wysiadam :/ zrszta mam coraz mocniejszy sen i urywa mi sie film - nie kojarze co i jak,budze sie z nia na rekach po 2h!!! A zasypianie z cycem to tez norma :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza
Gość h-m z tel bez logow.

A ja pochwalilam ostatnio moje życie erotyczne i co..? I dziś mi nie stanął że tak powiem.
Dobranoc Mamy.

PS. Dzięki Marti za odp. Rozmysle i Twe rejony zatem.
PS 2. Piękny ogród Dominika. Ja dziś mam pusty zlew na noc i tez jestem dumna :)

Odnośnik do komentarza

Ewelina, Słoneczko - tez sie zastanawiałam ostatnio nad tym zestawem tommee tippee explora, moze kupie, ale na razie na szybko kupilam te silikonowe łyżeczki jak dr kazał zacząć rozszerzać dietę wczesniej :-)

Dominika, super odświeżenie balkonu :-D trzymam kciuki, zeby roślinki dlugo wytrzymaly tym razem :-D

My po chrzcinach, Mała chyba zadowolona :-) z rodzicami chrzestnymi tez mieliśmy problem, ale juz wole tego nie rozpamiętywać... Rano musze standardowo wstac wczesniej, bo jedziemy na rehabilitacje, wiec znowu nas muszę popakować. Zastanawiałam sie, jak to jest, ze ja pierwsza wstaje zawsze i ostatnia chodzę spac... :-P
Kolorowych snów i spokojnej nocki! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie:)

My dzisiaj po szczepieniu i ważeniu .Kubek waży 5800 (przy wyjściu ze szpitala 2720,ur,2930)Pani dr stwierdziła,ze super:)tylko chyba idzie na długość,bo chudzielec z niego:)

Marti,
ja też mam podobnie,ze czasami przysypiam,ale mam taki patent,że karmie o 2 na spiocha,zanim się położe,Kuba wstanie np o 5 biorę go do siebie i nawet jak tam się pokręci,to daje mu cyca i dalej śpimy i tak kimamy do 10 /11 :D

Co do seksu,to ja nie odczuwam żadnej róznicy:)wykupiłam tabletki w zeszłym tyg, i tak myślę,czy je brać,ale nie mam innego pomysłu...

Odnośnik do komentarza

H-M jak będziesz kupowała mieszkanie od dewelopera,to je dobrze sprawdz,najlepiej zapłać,jakiemuś kierownikowi budowy,żeby je wcześniej zobaczyl:)tak Ci szczerze podpowiadam,bo to moja branża i wiem,jak można sobie krzywde zrobić na x lat kupując jakieś gówno.Jak będziesz już tak daleko,ze bedziecie podpisywać umowę to mogę Ci ją sprawdzić i coś ewentualnie podpowiedzieć:)

Dziewczyny moje cycki nie ucierpiały po pierwszej ciąży,tyle,że ja krótko karmiłam.Mam nadzieję,że teraz będzie podobnie,bo na Szczyta mnie nie stać;p chyba ,że za free na wizji:D

Buziaki,bo nadchodzi moja pora:P

Odnośnik do komentarza

Witajcie nocą/rankiem (?) Próbuję nie zasnąć. Chociaż kusi zamknąć oczy ;) jest 4.45, jak napiszę na forum to przynajmniej będę pamiętała o której karmiłam, bo ostatnio nawet jak nie usnę, to i tak nie pamiętam o której Julek jadł :/ też tak macie? Może kartka przy przewijaku byłaby dobrym rozwiązaniem. Bo czasem to mam wrażenie, że dopiero odłożyłam do kołyski a za chwilę znowu chce jeść :/
Dobrej nocki mamusie!

Odnośnik do komentarza

ola1981
H-M jak będziesz kupowała mieszkanie od dewelopera,to je dobrze sprawdz,najlepiej zapłać,jakiemuś kierownikowi budowy,żeby je wcześniej zobaczyl:)tak Ci szczerze podpowiadam,bo to moja branża i wiem,jak można sobie krzywde zrobić na x lat kupując jakieś gówno.Jak będziesz już tak daleko,ze bedziecie podpisywać umowę to mogę Ci ją sprawdzić i coś ewentualnie podpowiedzieć:)

Dziewczyny moje cycki nie ucierpiały po pierwszej ciąży,tyle,że ja krótko karmiłam.Mam nadzieję,że teraz będzie podobnie,bo na Szczyta mnie nie stać;p chyba ,że za free na wizji:D

Buziaki,bo nadchodzi moja pora:P

Właśnie jestem po zakupie mieszkania i branie fachowca od budowlanki jest świetnym pomysłem! Pokarze Wam co ewentualnie jest nie tak i będziecie wiedzieć jak to poprawić. Koszt w Warszawie około 200 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamom i ich maluszkom. U nas dziś piękna pogoda się zapowiada. My od 6 30 nie śpimy juz po obok zabijają tynki i nowa elewacje będą robić. Mała zasnęła jakimś cudem i śpi a ja za zadne skarby nie moge oka zamknac. Dziewczyny może któraś z was używa niani elektronicznej z monitorem i mi poleci bo jestem na etapie poszukiwań. Bo to fajna bardzo sprawa i przydatna. Jutro mamy kontrolę myślę że już ostatnia na bioderka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ja wlasnie w trakcie jedzenia na szybko sniadania na stojąco i nasluchiwania, czy Mała wstala bo trzeba sie zbierać na ta rehabilitacje.mm

VSA, ja mam dokladnie ten sam i u nas się sprawdza bez problemu :-)

Aneczka, to moze na telefonie sobie zapisuj? Ja tak wlasnie robilam, jak jeszcze karnilam mala na poczatku i u mnie sie to sprawdzilo :-) Albo faktycznie jakas karteczka obok, jesli z telefonem nie bardzo :-))

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czytam Was cały czas ale pisanie jakos ciężko mi idzie :) W skrócie: moja Hania wazy juz 6500g i mierzy 64cm ( w zeszlym tyg bylysmy na szczepieniu). Co do karmienia to ja sciagam swoje mleko i jej zageszczam bo bardzo ulewala- i tu zwracam sie do Elżbiety, jesli chcesz troszke odpoczac to sciagnij kilka razy i daj swoje z butli. Mleko nie zanika tylko trzeba czesto sciagac(ja co 3h). I do Halinki na zatory i zapalenia w piersi: masc bursztynowa (w aptece kilka zł) i smarowanie od gory w strone sutka,mocno, kilka razy aż zlikwidujesz guza. Boli ale działa Mnie juz ten sposob uratowal kilka razy a bylo naprawde źle. Sposob starszej babci z dawnych lat. Mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

VSA nie spróbujesz to się nie dowiesz :p niby w mądrych książkach piszą że takie napychanie na noc nie zawsze gwarantuje że maluch będzie więcej spał, ale może akurat się uda :)
My nie śpimy już od 5 mały się zesrulił trzy razy, za ostatnim razem otwieram pieluche myślę dużo już nie będzie, a tu bach strzelił we mnie pociskiem...wszystko do prania poszło, tylko kanapę muszę jeszcze zaprać potem :D
Dominika piękne wrzosy, jak nic zbliża się jesień, oby tylko była ciepła i kolorowa :)
Aneczka chyba tylko ja jestem tu tak szurnięta i korzystam z aplikacji na telefonie i zaznaczam każde karmienie, przewijanie i spanie młodego, przynajmniej widzę jak to wszystko się u niego rozkłada :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...