Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tesciowie toksyczni jak cholera nie nawidze tych ludzi...mieszkają parę bloków dalej na parterze i wczoraj se wymyslili żebym wózek u nich zostawiala bo nie będę wnosić na czwarte piętro no jasne prędzej spotkam ksiecia na bialym koniu. ...jak tak to ten jebany pijak wyzywa moje dzieci od bachorow i co przychodza to halasuja a teraz co dzień mam po wozek latać jasne...tesciowa nagle też ze mi dzieci do przedszkola będzie zaprowadzac bo po co tak wcześnie będę męczyć oliwie a ja na to że jestem matka i to należy do moich obowiązków a skoro mamy trójkę dzieci to muszę sama sobie dzień ogarnąć i żyć wlasnym rytmem. Jak była mała chora i trzy tyg siedzielismy w domu to nawet na chwilę nie przyszla się zapytać czy wziąć chlopcow na plac.i tak bym nie dała ale sam fakt.a jej dzień to rano sklep i cały dzień siedzenie Z dupa na kanapie centralnie i ona jest zajęta non stop...zawsze chciałam by moje dzieci miały normalnych fajnych dziadkow jak ja ale niestety. Co do moich rodziców też by dużo pisać ojciec wykolejeniec recydywa a mama susuper babka dla innych a mi jest ciągle przykro ze miałam zjebane dziecinstwo i też nigdy nie usłyszałam słowa kocham Cię i boli to jak cholera dlatego moje dzieci słyszą to milion razy dziennie i będą slyszaly. Eh przepraszam za tak długi post ale dolinke załapałam i musiałam się wygadać

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia mnie tez korci wyczyscic te uszka,ale nie wolno:-/ ja tym dzieciecym patyczkiem tylko z wierzchu czyszcze,a czasem zdqrzy sie ze miodek sam wypada...:-/
Szczesliwa Mamusiu podziwiam Cie:-) ja sobie powiedzialam,ze nigdy nie bede taka w stosunku do swoich dzieci jak moi rodzice czy tesciowie,a mimo wszystko czasem lapie sie juz na tak zachowaniu...mimo ze sie staram. Mam nadzieje ze to w sobie wyplenie...
Hanka moj syn jest taki od niedzielo. Non stopa by na rekach siedzial,marudzi,placze...ja niewiem co mu jest:-/ i nie chce wogole spac w dzien!maks 2-3godzinki sie mu uzbieraja...:-/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

uwaga ! nadeszla moja kolej na narzekanie! i to na moja mame;/ a myslalam ze nie bede na nia narzekac a jednak.. dzisiaj to mnie tak wkurzyla ze jakbym sie z nia widziala to bym chyba wyszla z domu i trzepnela drzwiami! ale rozmowa byla przez tel.
Wyslalam jej na maila zdjecia majki bo chciala (rzadko sie widujemy bo mieszkamy 100 km od siebie- jedziemy do ich za tydzien dopiero). no i obejrzała i dzwoni do mnie i pierwsze co slysze- ale ona gruba jest (!!!!! wscieklosc mnie ogarnela). pytam- jak gruba? wyglada raczej normalnie jak zdrowe dziecko...
mama: no ale taka pyziata, wyglada na wielka babe jakby miala ze 4 miesiace
ja: no a niby jak ma wygladac? raczej dziecka 4 miesiecznego nie przypomina..
mama: ile ona wazy?
ja: na ostatniej wizycie miala 5310 to pewnie teraz z 5800
mama: matko strasznie duzo. ona ma dopiero skonczone 2 miesiace. ile ona je?
ja: no jesli sie urodzila 4 kilogramowa to niby ile ma teraz wazyc? chyba jest roznica miedzy dzieckiem ktore sie urodzilo np. 2800 a takim co 4 kg!? a je tyle ile jest napisane na puszce!
mama: no niby tak ale i tak jest grubiutka. no czyli ile tego mleka je?
ja: 120 ml, a moglaby juz 150 zjadac ale tyle nie chce , no chyba ze na wieczor.
mama: strasznie duzo. zeby gruba nie byla pozniej...
Nie skomentowalam nawet tego bo mi sie juz nie chcialo (ale Majka wcale na gruba nie wyglada... jest duza tzn dluga, buzke ma okragla jak to niemowlak.. przy jej wadze moglybysmy spokojnie nosic pieluchy 3 a mamy ciagle 2 bo 3 sa za duze..) . moze uznacie ze to dziwne ale mnie to rozwscieczylo!

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Ania88 - mnie tez wkurza jak ktos mowi,ze Maja juz taka pyza. Do cholery, jaka pyza? Moze kuzwa z miesem jeszcze? Jak sie urodzila, to mowili, ze taka malutka i chudziutka,teraz tak. W d.... z nimi! Nasze dzieci wygladaja jak normalne zdrowe niemowlaki. Poza tym, dla takich dzieci nie ma jeszcze okreslenia,nadwaga czy niedowaga, ale przybieranie! Jedno najpierw przybierze i potem sie wyciagnie,drugie odwrotnie,a jeszcze inne bedzie proporcjonalnie zmieniac wymiary. Szkoda nerwow. Ja zmieniam temat.

Jutro wizyta tesciowej. Pewnie jak bede Maje przebierac, to tez bedzie chciala patrzec kurwa. Znow bedzie sie trzesla jak galareta. Jedno slowo, jeden podtekst i jej taki pocisk zapodam, ze wiecej nie przyjdzie, dopoki jej syn nie zaprosi.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Ania u nas to tez odwieczne tematy na temat jaki to mały okrągły nie jest ... ja juz nie prowadzę dyskusji na ten temat bo po pierwsze dzieci przybierają różnie .. jedne na cycu szybciej przybiera niż na mm i odwrotnie i jak słyszę ze mam mniej dawać to pukam palcem w głowę ze skoro dziecko płacze i chce jeść to ma taką potrzebę bo teraz się rozwija .. potem jak będzie ruchliwe to będzie mniej przybierać .. z resztą mały ma 3 msc i tydzień i dopiero kilka dni temu po akcji niejedzenia zjada 150. . Wole żeby jadł i przybieral niż wisieć z nim pół dnia na butelce i walczyć o każdy zjedzony ml ..z resztą bąbelek dużo pulchniej wychodzi na zdj niż jest w rzeczywistości .. tez tak macie ? Mnie najbardziej irytuje gadka ze oni na moim miejscu by już wprowadzili jakieś inne jedzenie niż mleko. I tłumacz ze jest za wcześnie ze on nie siedzi stabilnie i się boje o zakrztuszenie ze teraz nie chce pić mleka a co dopiero jak posmakuje innych rzeczy.. przecież te dzieci jeszcze się na jedzą tych jabłek i marchewek tyle ze szok a mleko dla nich to teraz wszystko co dobre dla ich rozwoju...

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem wyluzowana i jeszcze nic co dotyczy majki i nawet jej kontaktow z innymi ;p mnie nie zirytowalo, ale akurat to mnie wkurzylo ! :) a na wszytsko inne jak na razie tzw. luźna łyda ;p
i tak juz mi nerw przeszedl a opis byl na goraco :) ale pewnie jak bede opowiadac mezowi jak wroci z pracy to znowu sie nakrece ;)
a do wszystkiego jak juz ktos czyms mnie wkurzy, stosuje zasade (tak jak Marti87 napisala) zmiany tematu ;p

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Marti współczuję wizyty teściowej, bądź twarda! My mieliśmy jechałać dzisiaj do teściów, ale powiedziałam że za gorąco i małej najlepiej teraz w domu, hi hi ale mi się upiekło. A teraz z innej beczki dopadła nas kolka :-( przedwczoraj po południu mała bardzo płakała, a wczoraj to już był dramat i pojechaliśmy do szpitala. Dobra wiadomość to taka, że jest zdrowa jak ryba, a zła że to kolka. Boję się co dzisiaj będzie, bo zaczyna się około 17. Myślałam że nas to ominie, nic małej nie było a tu nagle. Kupiłam jej kropelki, narazie jest spokojna i oby tak zostało do wieczora.

Odnośnik do komentarza

Eh ludzie są dziwnie... Przecież niemowlaki są pulchne taki ich urok :) ja tam sama mowie, że Amelka to pyza jest i mnie to cieszy bo jakby chuda była to bym się niepokoiła..
My sobie siedziby, niunia dziś spokojna teraz śpi w wózku, udało mi się nawet kopytka zrobić na obiad.
Miałaa być burza, postraszyło chmurami i tyle. Teraz znowu słońce wychodzi a od jutra znowu upały...
Za tydzień kuzynka do mnie przyjeżdża z 2 letnią córeczką, strasznie się cieszę :) chociaż się nudzić nie będę :)
Wczoraj się dowiedziała że znajomy rozbił się samochodem i zginął na miejscu, osierocił 3 miesięczną córeczkę... Tydzień starsza od Amelii... Masakra jakaś :(

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas dziś pogoda taka sobie znaczy rano byli tak niby pochmurne niebo a potem już się rozpogodzilo o jest teraz dość ciepło. Ja teraz mam czas dla siebie. Siostra wzięła malutka na spacer. Jutro jedziemy do męża szefowej na imprezę z dziećmi. Zobaczymy co to będzie. Dziewczyny moja niunia dostała takie suche policzka i łokcie co to może być na łokciach jeszcze takie krostki. Wiecie co to może być?

Odnośnik do komentarza

Witam wszytkie mamusie i dzieciaczki:) podczytuje Was regularnie,ale ten moj zlomiasty tel.nie daje mi się zaloowac:( U nas z kolei wszyscy mowia,o Kubie,ze strasznie drobny,co nie jest prawda,bo on ma po prostu mala glowke:)Maratonka tez Ci chetnie pomoge,mam na mailu pismo odnosnie alimentow (w sobote wraca moj starsze dziecko wraz z laptopem,tak więc mogę Ci podeslac) . Ktora z dziewczyn ma ta diete,chetnie dolacze do grona cwiczacych (od dzisiaj mam odblokowany karnet,ale checi brak:( jakis dol mnie zlapal po powrocie z wakacji:( ma ktoras z. Was problem z bioderkami?my tak i na razie specjalna pielucha,kurcze jakoś mnie to martwi...

Odnośnik do komentarza

Jak dorwe laptopa,to podesle zdjecie,zeby nie było,ze Dzejkob wirtualny jest;p ni mam konta na fb z przekory;) i jak to komus mowie,to przewaznie patrza na mnie jak na mniszke.Musze się Wam pochwalic 19 wrzesnia biore slub:) moj drugi,a więc szlaki przetarte:)Darka apropos slubow wszystkiego najlepszego:). Wracajac jeszcze do alimentow,ja tez musze powalczyc o podwyzszenie,bo do tej pory unosilam się ambicja,ze nie potrzebuje ,ale kurwa to nie dla mnie(ylko dla dziecka!dostaje 350zl.

Odnośnik do komentarza

Cześć i czołem,

Co do bioderek, to u nas dopiero jutro się okaże, czy wszystko ok..takie terminy we Wrocławiu! A zapisywaliśmy się w pierwszej połowie czerwca..;/
No i my dziś kończymy 2 miechy! :D
Niedługo syn mi do szkoły pójdzie.;)
Wczoraj byliśmy u proboszcza i chrzest na 20 września. Czy któraś z Was mamuśki może polecić jakiś sklep internetowy z gajerami dla osesków? Junior musi się pokazać. :P
Zapomniałabym - spóźnione, ale najlepsze życzenia na nowej drodze życia dla Darki! Aby wasze życie było cud-miód-orzeszki. W zasadzie to już takie jest przy takiej słodziachnej niuni.;)
Kurcze, martwią mnie te upały, mam nadzieję, że Tymek mi się jutro w aucie nie zagotuje, nie mamy klimy.Na domiar złego nie wszystkie szyby się otwierają, gosh.;/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71384.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski małe i starsze no i kawalerowie. :)
Nie zrozumcie mnie źle ale ja to myślałam że moja córka jest wyjątkowa ze swoją fryzurą a tu widzę Tymek tez taki czarniutki i kudłaty ;). Do tej pory widziałam tylko łysawe niemowlaki a jak moją urodziłam to sądziłam że takich kudłaczy jest niewiele. Jeszcze trochę to będę jej kucyki robić.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...