Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki chrapią podczas snu? Mój Tymoteusz tak chrapie że masakra:D raczej nie katar (bo go nie ma na moje oko) 2 razy dziennie psikam do nosa marimer i dalej chrapie.

My za chrzciny płacimy 100 zł/os swój alkohol i ciasto możemy mieć. Będziemy robić na ok 40 osób 16.08 a tydzień wcześniej wesele mojej siostry także finansowa masakra:)

Byliśmy dzisiaj prawie 4 godziny w galerii Tymoteusz był bardzo grzeczny a ja zamiast kupić buty i kopertówkę kupiłam miliard ciuszków synkowi i gryzaczek na przyszłość http://lullalove.com/mamari/

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Szurpcia, u nas jeszcze jest zonk, bo Filip nie potrafi z butli pic, trzymie ten smok w buzi i się śmieje :P trochę mu wycisne z tej butelki do buzi to polknie ale nie mogę go tak rozbeztwiac zeby mu samo leciało ciągle :P nie dziwne ze Nikodem leje na herbatkę, próbowałaś jej? :D

Odnośnik do komentarza

ewek89
Powiedzcie mi,co kupilybyscie mezowi na pierwsza rocznice slubu? Mamy takowa w przyszlym tygodniu:-)

Mój M na pierwszą rocznicę powiedział, że chce gwiazdkę z nieba :D Myślał chyba, że się nie da, ale szczfana żona wszystko kupi :D nawet Gwiazdkę z nieba :D
My chrzciny robimy w restauracji. Płacimy 50zł/os + swoje ciasto i tort (mamy 15 os). Mieliśmy tam wesele i baardzo chwalę (super obsługa i mistrzowskie jedzonko :D)!
Lwiapaszczka good luck!!
My właśnie wróciliśmy z wypadu (jutro rocznica i urodziny M) Ewek - fajna miejscówa na rocznicę! Dorotka grzeczna jak aniołek <3<br /> Zielona buzial dla Tygrysa i zdrówka :*
H-M zdrowiej kobitko :*

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie na wesoło:
w jakim najbardziej 'osobliwym' miejscu karmiłyście swoje pociechy?
Bo my odwiedziliśmy z Dorotką Muzeum. No i się dziecku jeść zachciało :D Kustosz wręcz kazał nakarmić ją :) I tak zaliczyłam karmienie na parapecie w Muzeum, gdzieś między historią zamku a lochami ;)
Ludzie się patrzyli jak na część wystawy :D :D ale fajnie było i dzieć zadowolony :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,moje dziecko nie ma ochoty jeść mm ale za to pije w ilościach hektolitrowych herbatkę koperkowa...byłam dzis u doktorki i dostalam skierowanie na badania... Krew,mocz,kał...jutro wyzwanie:/
ja szukałam i znalazłam z humany od 1 tyg.herbatke i kupuje po 14 zl, a u mnie w aptece zapłaciłam 24zl....masakra:(
mój dziec jutro kończy 3 miesiące ale z tego głodu dalam jej dzis trochę kaszki z malinami i aby dawaj...

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz mi ciotka przelewała, robi sie to na śpiącym dziecku, położyłam mała w kołysce, rozgrzałam swieczke ze znicza w gorącej kąpieli i miseczka z zimna woda, wosku nie musi byc dużo ale wody wiecej żeby bylo widać co się ulało. Przeżegnała sie i w prawej ręce wosk w lewej miseczka z woda i zrobiła znak krzyża nad dzieckiem a następnie wlała wosk do miseczki i postawiła pod kolyska...wszystko robila nad mala. Pomoglo, dziecko sie uspokoiło, ulała mi sie zabawka która dzwoni . Odłożyłam na później. Ja tam wierze..

Odnośnik do komentarza

Kari_nka

Ewek my z moim M. 29 sierpnia też obchodzimy pierwszą rocznice.Mąż ostatnio zaproponował żebyśmy sobie tatuaże zrobili tj. Datę ślubu na palcu schowana pod obrączką.

my przed ślubem zrobiliśmy imiona :D
chowają się idealnie pod obrączkę i mało kto wie, że wgl mamy tattoo :)

monthly_2015_08/majoweczki-2015_33656.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Czajcie to, mam robić filipkowi inhalacje. Garnek z wrzątkiem i sola na podłodze , ja siedzę nad garnkiem i Filipa trzymam glowa w dół nad garnkiem na moich nogach on na brzuszku lezy.Nie uwierzycie, ale on mi tak zasnal i mu slina do gara kapie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...