Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Przy składaniu dokumentów przez mojego męża na wyrobienie dowodu małemu urzędniczka poinformowała go ze skoro on jest wnioskodawca to może nie wyrazić zgody na odebranie dokumentu przez matkę dziecka. Zmieniły się jakieś przepisy od nowego roku. Czaicie to? Teraz to nie trzeba mieć zgody na wyrobienie dowodu od drugiego rodzica .. nawet jego obecność jest zbędna .. wiec jak nie żyjesz dobrze teraz z mężem to wywiezie go za granicę bez twojej wiedzy .. masakra jakąś .. szczepionek skojarzonych to nie umie państwo u nas załatwić za free ale sprawy szukania dziecka po świcie przez ambasady to dla nich zero problemu. Taka moja mała dygresja.

Odnośnik do komentarza

Ale z Was Laski Dziewczyny!! :) i gdzie te Wasze zbędne kilogramy??? Ja ich u Was nie widzę!
A mój synek dzisiaj się męczy z bólem brzuszka baaardzo! Tak mi go szkoda, bo co chwilę się budzi aż z krzykiem z bólu :( no i śpi TYLKO na mnie. Już nawet bez cyca - byle mama była blisko...

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Byłam z Młodą na szopingu (tak samo jak ja nie lubi tego!) - coś sobie kupić i uświadomiłam sobie, że:
- ubieram córkę jak bezguście (sama nie lepiej wyglądam :/ tak -chciałam napisać jak rumun, ale to niepoprawne politycznie!)
- mam jakąś paranoję i cały czas, przynajmniej jedną ręką, trzymam wózek- jakby ktoś miał mi dziecko ukraść o.O to się chyba leczy-nie?!
- wydałam +/- 200zł na zakupy dla Małej
- na siebie wydałam 0zł...
--
ogarnę co tam pisałyście i się odezwę :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

zieloona
Wróciłam w ważnej sprawie! Już parę dni o tym myślałam.
Dobra Wróżko!!!!!!! Obiecałaś zdjęcie malutkiej w tej góralskiej sukieneczce!! Czekam :D

oj Ty pamiętliwa bestio :D
Emilka zdjęcie super, moje podobne ;)
Maratonka a to Misiek siłacz! Super chłopak :*
--
Ej- ale NIE przenoście forum na fb - pliiiiisssssssss!! :(

monthly_2015_07/majoweczki-2015_33441.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...