Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie KTG.. w poniedziałek muszę zapytać lekarza co on na ten temat sądzi. Ja również mam wahania nastroju.. czasami wyczekuje rozpoczęcia całej akcji z radością a czasami jestem tym tak przerażona że się załamuję.. boje się również o skurcze i że nie pojadę na czas.. dzis pochodziłam, bolą mnie plecy na dole, brzuch twardy cały czas, wszystko mi ciśnie na krocze, kłuje mnie (chyba) szyjka, ale przecież to chyba jeszcze nie to bo jakoś strasznie nie boli.. masakra..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kpx9lef11.png

Odnośnik do komentarza

26dz
nam na szkole rodzenia mówili: jeśli zastanawiasz się czy to już -to na pewno nie. Jak jebnie to nie będzie cienia wątpliwości :D

Więc czekam dalej... przespanej nocki dziewczęta i owocnych akcji jutro!!
PS-Ja zaczęłam się schizować, że zacznę rodzić w czasie około-wyborczym i nie będę mogła iść na wybory :/

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki,
Odkąd urodziłam przez parę dni nie było mnie na forum i tak do dziś wieczorami przy karmieniu nadrabiam :)
Wreszcie mi się udało!
Tematów przewinęło się mnóstwo, więc na wszystkie z pewnością się nie wypowiem. Ostatnie, to była kołyska czy łóżeczko z tego co pamiętam.
Ja mam kołyskę, mały będzie w niej spał dopóki nie skończy 5 miesięcy, pół roku tak jak pierwszy syn. Z tego co wiem wszystkie kołyski mają możliwość zablokowania bujania, więc to nie jest przyzwyczajanie do kołysania, można z tej opcji skorzystać w razie potrzeby, ja np nie korzystam wcale, jest to po prostu dla mnie mniejsze łóżeczko :) No i ma kółka jakby trzeba było się przemieścić.
Co do pieluch czy tetra czy pampersy, to ja akurat zdecydowanie pampersy. Prania i prasowania mam dość i bez tetry, bo przewijak Julek potrafi zasikać kilka razy dziennie, a dzisiaj oblał go łącznie z ręcznikiem i czystym ubrankiem, które leżało obok ;)
Ja również dołączam do grona karmiących tylko piersią. Zamierzam tak karmić rok, a potem modyfikowane.
Jeszcze pamiętam, że kiedyś był temat zaparć u maluszków.
Położna, która była już u nas na wizycie (super babka swoją drogą), powiedziała, że nawet do 3 dni może się zdarzyć, że dziecko kupki nie robi i jeszcze do tego czasu nie jest to powód do niepokoju, dłużej już tak.
Ja urodziłam 7.05. Julek dzisiaj kończy 9 dni, a mam wrażenie jakby miesiąc już z nami był :) a ja szybko dochodzę do siebie po cesarskim cięciu, choć kichnąć się boję ;)
Trzymam kciuki za nierozpakowane mamusie, oby Wam szybko poszło i gratuluję tym co mają to już za sobą.

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKatarzyna

19 dz

ja to nawet nie miałam pół skurczu zapowiadającego, więc nawet nie mam obaw, że nie rozpoznam akcji. ani brzuch nie twardnieje, ani nic nie boli, a na każdej wizycie słyszę, że czop na miejscu i wszystko "zamknięte" :( ja Wam dziewczyny dość przewrotnie życzę nieprzespanej nocy - odejścia wód, skurczów, cokolwiek, co tylko przybliży nas do poznania naszych pociech

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór kochane. Nie mam zbytnio czasu na forum nawet nie wiem ci się dzieje będe próbowała nadrabiać :/
jeżeli chodzi o moment czy to JUZ na sto procent niw przeoczycie jest to ból podobny przy nadchodzącym okresie trwający chwile jeżeli będzie siw powtarzał coraz częściej co parę minut i siw nasilal to na pewno jest TO
Ja tez miałam obawy zw niw będę wiedzieć a jednak fakt czuje siw ze to jiz.

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

22 dz
Ktoś tu życzył przespanej nocy?
U mnie właśnie zaczęły się pod skoki i rozciąganie brzucha. No i obowiązkowa czkawka. Pora akurat.
DobraWróżka
Z UG można pobrać zaświadczenie i będziesz mogła głosować gdzie chcesz.
Zielona
Zbieraj się do domu :)
Sadysta pewno pójdzie sobie rano.... Bo to weekend jest, podwójne stawki itp...
Odnośnie swędzenia, to ja muszę na tym wapnie jechać, bo inaczej się bym chyba wściekła.
Brzuchal smaruje balsamem z Yves rosche z masłem keratine czy cos takiego, albo olejkiem migdałowym, którym też zamierzam smarować dziecię. Kupiłam mu też szampon-żel do mycia z akuny. Używałam też do brzucha balsamu z brzozy, polskiej firmy, sylveco, ale przy obecnej alergii zaprzestasłam.
W ogóle to cała rodzina używa żeli i szamponów z yr. Mają fajne zapachy.

Odnośnik do komentarza

22 dz
Kwaśna jak masz w domu wapno to sobie wypij. Może coś cię czuli.
Mi jak już pisałam wcześniej cos się pop..... W 9 MC i mam alergię, zaczęło się od nystatyny, potem kot, a teraz pyłki. Najgorsze to swędzenie było. Rano i wieczór po dwie tabl. Wapna. Były dni że piłam 6.

Odnośnik do komentarza

KalinaMi
Dziewczyny u mnie z nienacka ale chyba się zaczęło. Skurcze co 2 m bardzo bolesne mały tez inne ruchy. Jadę na IP trzymajcie kciuki.

Powodzenia!!! Trzymam kciuki za szybka akcje:-) a mnie właśnie obudził bolesny skurcz, czekam na rozwinięcie akcji...aplikacja do mierzenia skurczy pobrana, jestem zwarta i gotowa. :-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71384.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

15 ch
Kalinami, super! Trzymam kciuki, niech się rusza te majowe dzieci bo zastój coś ostatnio :D

Co do swędzenia, to żal mi was, mi wyszło z 5 rozstępów ale tak swedzialy ze myślałam ze oszaleje! A gdyby tak wiecznie jak u kwasnaa to koniec. Mii pomagał prysznic ciepły na brzuch i smarowanie palmersem.
Ulana, taki lasy na dodatkowa stawkę mówisz? :D:D oby był juz w domu, moja Pusia ma psychiczna blokadę przez niego ...
Pani U. To mozemy sobie piątki przybic, my też 3 doba i nic. Jutro będzie mój lekarz to będzie jakiś konkret.
Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

15 ch
Dziewczyny, no nic, kiedyś wyjdą :P
Ja też juz jestem taka zdesperowana ze gdyby szło to bym sutki masowala ale mi nie wypada w towarzystwie :P
Tak sobie myślę, niech mi juz chlusna wody i będzie wiadomo co robić :D

Odnośnik do komentarza

18ch
KalinkaMi nie martw się. W końcu kazda z nas urodzi :* ja na Twoim miejscu cieszyłabym się, że nie zostawili Cię w szpitalu, tylko puścili do domku ;)
Justyna na każdą z nas przyjdzie czas :)
Zielona ja też marzę o tych wodach. Co idę do wc czy wstaje i czuję ucisk na dole to marze, żeby to już było TO..
Termin na jutro. Wczoraj wieczorem kilka skurczy. Potem mega ból głowy przez całą noc. Rano dwa paracetamole ale i tak nie jest idealnie.

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

22 dz
Noc do d... Do 3 nie spalam bo przecież to najlepszy czas na harce. Dzień też podle się zapowiada, zaczęło padać. Coś ugotować trzeba. Dla mam przyszłych i obecnych polecam "schab w 10 minut". Gotowany. Zrobi nawet facet bez problemu, a potem jest jedzenie na długo, na zimno i gorąco.
Zielona
Ja wiem czemu ty nic nie czułaś tych skurczy. Przecież było przed dzisiejszym nowiem. Teraz to powinnaś coś poczuć. Im bliżej pełni, tym wrażliwość na ból coraz większa. Podobno. Będziesz naszym królikiem. Ale nie będziesz sama cała reszta ma termin do końca maja, a pełnia 2 czerwca....
Jak wierzyć tym przepowiedniom. W każdym razie ja u dentysty byłam z tydzień temu i nie bolało.
Może i porody odblokują się po nowiu i sypnie dziećmi.
Miłego dnia mimo wszystko!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...