Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj fifi.
Witaj ninaa to co napisałaś to jakbym znowu usłyszała mojego na szczęście byłego teścia. Jak powiedział tak i robił także nie wiem czy twoi się zmienią. Oby.
Emka karinka kciuki będą zaciśnięte!
Zawroty głowy u mnie na porządku dziennym. Czasem energia mnie rozsadza tylko fizycznie nie domagam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Odchodzę od zmysłów przez bezsenność :/ a w głowie tylko mc flurry z lionem z mc Donalda...
Zawroty głowy mam tylko przy niskim ciśnieniu. Sprawdź, może to właśnie wina ciśnienia :)
Moj pryszcz przy ustach jest nadal pryszczem, bez wysiewu, bez zmian. Odchodzę od myśli ze to zlowieszcza opryszczka :D
Fifi, mamy taki w autka, jest bardzo przyjemny, taki zimny. Nie podoba Ci się?

Odnośnik do komentarza

Ela witaj w klubie niespiacych. Wstalam na zmierzenie cukru o 2.30 i jakos usnac nie moge. A jeszcze z godzina, moze 1.5 i juz sie pielegniarki beda krecic, a to zmierzyc temp a to cisnienie, a to ktg podlaczyc pani, ktora lezy ze mna na sali.
Nie denerwuj sie Ela, wszystko bedzie ok. Anpoki ciemno to sprobuj sie jeszcze przespac ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Aneta ja tez termin z om 20maj:-)

Zieloooona ale mi smaka na mc zrobilas...mmm...:-)

Noc jakos przetrzymalam,ide dzis robic badania z krwi,ale dopiero na 10 do lekarza po skierowanie...jak ja wytrzymam jak juz mnie ssie:-/

Wczoraj znajoma poronila...11tydz,a po badaniach uznali ze dziecko przestalo sie rozwijac w 8tyg,tylko nie wiadomo dlaczego dopiero wczoraj zaczela krwawic...dzis ma zabieg...:'(przykro bardzo:'(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika26

Witam wszystkich☺ kolejna nie przespana nocka masakra jakaś niby człowiek zmęczony ale pozycję ciężko poszukać i tak już pewnie aż do rozwiązania będzie a później to już o wyspaniu w ogóle nie będzie mowy przy Brzdącach.

Karola88 jak się dziś czujesz? Lepiej coś?

Odnośnik do komentarza

Dolaczam do grona nie mogacych spac...:-) dzis znowu sie w nocy meczylam, jak wstalam o 1:40 do wc tak do 4 nie moglam zasnac i jeszcze skora na brzuchu mnie tak swedziala, ze myslalam, ze sie zdrapie do krwi... Wczoraj mierzylam tez cisnienie w stanie spoczynku i sie zaniepokoilam bo mi wyszlo 140/70 i 95 uderzen serca, ogolnie caly dzien sie tak slabo jakos czulam jakbym za chwile miala zemdlec... Dziewczyny w szpitalach wspolczuje Wam i myslami jestesmy z Wami...
Witam nowe mamusie...:-)
Ja juz mam wszystko zamowione prawie... Oprocz butelek i pieluch tetrowych kolorowych, ktorych juz tylko 4 potrzebuje to w zasadzie wszystko... A i lozeczko, z ktorym mialam czekac do konca miesiaca, ale sie zastanawiam czy juz w tym tygodniu nie zamowic... Wczoraj przywiozlam troche rzeczy od mamy, kupila przytulanke dla dzidzi, proszki i plyny lovela, recznik, kilka pieluch tetrowych bialych i troche ubranek uniwersalnych wkoncu:-) ale juz w wiekszych rozmiarach bo malych nie potrzebuje juz... A i mam takie sliczne czapeczki z pepco, ktore pokazywalyscie:-) te z uszami:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

ledwo przyszedl moj lekarz i od razu powiedzial ze cisnienie ma byc mierzone 6x dziennie a nie 2 (mialam niby 4 x dziennie mierzone ale musialam im zglosic ze cos mi sie dzieje) Cukier mu sie nie podobal ten jeden co mialam podwyzszony wiec jeszcze dzisiaj kazal mierzyc. I ktg x2 dziennie bo do tej pory tylko dwa razy dali mi posluchac serduszka Mlodej. A jak zapytalam o wizyte czy przelozyc na nastepna srode to powiedzial ze jutro ustalimy.
Ale w koncu wziely sie pielegniarki za prace. Od obchodu byly juz u mnie 3x a jeszcze raz przyjda bo ekg maja mi podlaczyc ( rychlo w czas, w sobote myslalam ze mi serce wyskoczy z piersi to ledwo sie doprosilam o pomiar cisnienia)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Agnes1987

Witam wszystkie nowe mamusie:) u mnie ze spaniem w nocy nie najgorzej, ale jak mam sie ruszyc i wstac do wc to czuje taki bol spojenie lonowego do momentu gdy sie nie rozchodze pozniej oki, macie moze cos takiego ? I jeszcze mam pytanko do dziewczyn po 32 tyg jak czesto macie teraz wizyty u lekarza bo ja za 3 tyg nie wiem czy nie powinny byc czesciej teraz?
Fifi a Ty masz lekarza z Polnej?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnes1987

Karola moze dzis lepsza zmiane bedziesz miala :) powiem szczerze na poczatku ciazy wyladowalam na patologii i zmiany tez byly rozne ale niekiedy to tragedia nie mialam sil na podejscie personelu i traktowanie pacjentek:((( to przykre ze tak jest :( oczywiscie nie wszystkich to dotyczy:) Wiec dziewczyny w szpitalach trzymajcie sie!!!! ja dzis znow mam problemy z tokenem, i dopiero za ktoryms podejsciem dodalam wiadomosc :(

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika26.

Nie dodają połowy komentarzy jakie to wkurzające.

Agnes1987 ja byłam u lekarza w 30 tygodniu i powiedział ze kolejna wizyta dopiero za 4 tygodnie co mnie zdziwiło bo przy ciąży bliźniaczej to co dwa niby powinno być no ale widocznie wszystko jest ok. W razie co to mam dzwonić ☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...