Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hanka- ja tez sie martwilam brakiem tych zebow ale uwierzylam ze w koncu wyjda ;-) dzisiaj kolezanka mi mowila ze jej kolezanki corka ma 1,5 roku a nie ma ani jednego! Takze u was niedlugo wyjdzie glowa do gory ;-)
Attka u nas karmienie tak wyglada:
7 cyc, 10 cyc,13 obiadek, 15 cyc, 17.30 deserek 19.30 kaszka manna
W miedzy czasie herbatka woda lub soczek, flipsy,owoc w siatke.
Wisienka wspolczuje Ci naprawde ale musisz dac rade bo jak nie my to kto?
House ja kiedys tak spalilam wątrobke a patelnia byla prawie ze do wywalenia ;-)
Elzbietta myslalam dzisiaj jak tam u Ciebie praca po przerwie az kurde tak to gdzies we mnie siedzialo ze czulam sie jak to by byl moj pierwszy dzien w pracy ;-)
Emagdallenka- Ty bidulo :-* calusy na dobry humor przesylamy :-)
Anela no jasne mąz tez niech sie zajmuje my pracujemy 24 h ;-)

My dzisiaj bylismy na kawce u kolezanki a raczej herbatce ;-) tarlam dzisiaj placek ziemniaczany i tak sie spieszylam jak Franek drzemal ze skore tez starlam ;-)
A zapomnialam sie pochwalic maz z okazji 1 zeba kupil mi tunike i leginsy a Frankowi pajacyka do spania a co przeciez zasluzylismy ;-)
Dziewczyny czy jak zabek troche juz wyjdzie to dziecko przestaje bolec? Bo u nas Franka boli jak go karmie i w ogole placze i gryzie mi szyje tak jakby z bolu... z tego zeba bo innych narazie nie widze.

Odnośnik do komentarza

Mam chyba podciśnienie bo się słaniam na nogach..

Anela, Kamila, dzieki za mile slowo :*
Emagdalenka nie ściemniaj ze sie focie nie dodają, po prostu chcesz nas przetrzymac ale my sie nie damy! Dawaj focie!!!
Czekamy na sprawozdanie Eli z udanego dnia w pracy i grzecznego Wiktorka

Kaszki : Ja daje 1-2 x dziennie. Podwieczorek na wodzie i wieczorem do mm. Kaszki z holee i lebenswert bez cukru, mm i innych dodatkow. Polecam .

Menu dnia:
noc - nic lub woda okolo 4-5 lub jak sajgon to czasem cyc
5-6 - cyc nr 1
7-8 - cyc nr2
10 - mm 100-150ml
13 - obiad (200ml) warzywo/ mięso/ ryba / +masło
16-17 - podwieczorek - kasza na wodzie / jogolino / owoce/ chrupki kukurydziane
19-20 - cyc (kropelki)
21 - mm + kasza 180-200ml

J. opanowała jedzenie pałeczek kukurydzianych do perfekcji i co teraz innego moge jej dac do samodzielnego ciumciania? owoce z siatki odpadają bo jej się odwidziały (?!)

AAaaaAAA
Byłam u endokrynolog. (od ciazy biore euthyrox) i ona sie mnie pyta: "kiedy nastepna ciaza?" a ja sie pytam: "a kiedy najlepiej?" a ona: "juz!!!"
Nie mam tyle odwagi co DW ale jak sie raz spiję karmi to kto wie.. kto wie...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka podwójne WOW!!!!
1 WOW ZA PRACE 12 GODZ.
2 WOW ZA ZDJĘCIA!!! CUDO!!!
I odrazu cieplej na duszy.
Dzieki dziewczyny za kciuki. Nie bylo źle. Jestem troche skołowana. Łeb mi pęka od nadmiaru wrażeń ( chyba jestem przeboćcowana !!!! )
2 razy wyskoczylam z pracy ( mam rzut beretem) pomoglam dziadkowi z wyjściem na spacer i oczywiście byl cyc jak mnie zobaczyl. A później pomoglam mu wniesc wózek na gore. ( 3 piętro ).
Ale co. ... Wiktorek wypil od babci herbatkę z butelki. Jestem w szoku !!!!
Na to cale dzisiejsze szaleństwo jeszcze po pracy zawitał ksiądz po kolędzie i jak nas tyle zobaczył to zaktualizowal kartotekę. Dane byly z przed 10 lat jak jeszcze mężatką byłam. Ha!!!Ha!!! Miał co pisać ;-)
Sorry ze tak tylko o sobie.
A Attka sorryyy!!!! Juz się ze mną nie dziel nockami ;-)) ha!ha!
H-m bierz sie do roboty to DW utworzycie nowy wątek może jakies październikowe mamy czy coś ?????
Anela jak tam siostra ??? Bo jakos mi ona w głowie siedzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

emagdalenka - jakie Wy wszystkie cudne!!! Klaudusia jak dumnie ząbki pokazuje :* A Laura jest taka śliczna, i te włosy lofffff :D i to ciepełko w tle ahhh rozmarzyłam się :D
ps. A w jakim języku mówicie w domu? Dziewczynki pewnie będą 2-3 języczne? :)

Ela - Ty to jesteś ogarnięta dziewczyna! jeszcze Księdza przyjełaś :) też dziś myślałam o Tobie :) no i Wiktorek miał też przełomowy dzień - butla w ruch - jest nadzieja :D
chociaż mój niby z butli pije tylko że mleka nie lubi ;P

H-M - szalej! Raz się żyje - róbcie drugie :) Mam dwa kciuki także i dla Ciebie i dla Dobrej Wróżki starczy :D
Mój chrupek nie je ale daje mu czasem takie wafelki ryżowe dla niemowlaków także może to? I dużo sił życzę! I na pewno będziecie mieli piekne mieszkanko i Julianka to doceni jak podrośnie i wybaczy starym bieganie po castoramie ;)

Dobra Wróżko gdzie jesteś? daj chłopu odpocząć ;D

Frankamamka - ja gdzieś czytałam że do 10 miesiącego powinny wyjść zębolki tzn chociaż jeden a później trza do lekarza.

Wisienka dużo zdrówka! Trzymaj się dzielnie! A Ty u lekarza byłaś? może się wybierz co? I tak wiem że to mało realne ale życzę Ci przespanej nocy!!! A co!

Kamila fajnie że już się wszystko poukładało i Majeczka grzeczna :) jak Cię to pocieszy to ja też na słoiczkach jadę. Do warzyw z marketu nie mam zaufania a swoich nie mam i jestem za mało ogarnięta żeby gotować :(

Anela współczuje bolącego cycoszka! Jejku czy te nocne cycowania się keidyś skończą? Ja nie wiem jak Ty i Ela ogarniacie jeszcze starszych chłopaków. Szacun dziewczynki!!! Ja to nawet siebienie ogarniam. W mieszkaniu brudno, nic mi się nie chcę. Głowa pęka...ehhh. I jak tam siostra?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dzięki za informacje o jadłospisach. Muszę chyba Filipowi urozmaicić trochę menu popołudniowe.
Anela, ja mam opory z tymi kaszkami z bobovity i przymierzam się do normalnej manny. Mnie też wkurza, jak G śpi i też bym chętni cycki odpieła, niech się męczy. Ale jeszcze bardziej mnie wkurza, jak próbuje uśpić małego i w tym czasie coś szepta do mnie, bo wtedy tylko pogarsza sytuację zamiast pomóc. Dołączam do pytania, co z siostrą.
Ela, zrozumiałabym, gdyby u Ciebie te nocki się poprawiły, ale tak to nie rozumiem. Chyba, że mlody dorwał telefon i naczytał się o wyczynach kolegów a teraz też postanowił matkę wykończyć. A tak w ogóle to gratulacje pierwszego dnia. Fajnie, że możesz wyskoczyć w razie czego. I może z mlekiem w butli też Wiktorek załapie od babci, jak u mnie.
Wisienka, daj spokój z prasowaniem, świat się nie zawali, a jak jest coś meża, to niech sam wyprasuje.
Emagdalenka, super dziewczyny i ty tejż śliczna. A widoki- ech, zazdroszczę.
I więcej nie pamiętam. Mózg mi chyba już nie pracuje.

Odnośnik do komentarza

No Ela pierwsze koty za płoty.juz teraz pójdzie.dziadkowie dają radę!
Emagallenka podziwiam za ta prace i dom!kobieto jestes wielka!cudne zdjęcia.i dla mnie fascynujące jest ze czasem poznaje sie ta druga połówkę gdzies na końcu świata.super rodzinka!
Kamila Hanka ja tez daje słoiki.
HM my też z Julkiem jezdzilismy po sklepach i jest jeden plus tych zakupów.szybciej zapadaja decyzje;)my juz mamy podlogi powybierane i materiał do jednej lazienki kupiony.jeszcze czeka nas kuchnia i ten sprzęt ktorego nie jestem w stanie przebrnąć.
Anela Attka ja chyba jestem za dobra dla męża bo go tak oszczedzam.ale migo szkoda bo on nie dość ze Marysie wozi w pracy cale dnie i po pracy tez dodatkowo pracuje ijeszcze budowa na głowie więc w nocy niech chociaż śpi.
A ja jutro idę odwalać patologię.HM uwielbiam cie za to określenie!

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że tak rzadko ale Padammm. ... Dziewczyny ratunku już 4noce tragedia, nie dość że ciężko Oli uśpić to budzi się dosłownie nawet co 15minut poplakuje już nie mam sił...cała noc cyc i cały kubek melisy lub wody i uwaga od początku śpi ze mną i się już jakiś czas sama tuli ale i to nie starczy śpi na rękach tylko.siedzę teraz na łóżku ona oparta o mnie i kima w najlepsze... O 6wstaje bo muszę całą trójkę wyszykowac co jest ciężkie bo chłopcy się buntuja... Kurcze mam takie wyrzuty że jestem matka do kitu bo nie mam siły się z nimi bawić po zerówce tylko jak Oli śpi chwilę to ja siadam i padam... Co wieczór sobie mówię że jutro poswiece im więcej czasu i uwagi i nic z tego :(((

Ela super ze masz chociaż blisko ale i tak szacun dla Ciebie

Emagdallenka przy coreczkaxh i tyle godzin pracy to pomnik powinni Ci postawić... A zdjęcia cuuudo jejku też się rozmarzylam i chcem wiecejjjj fotek...takie wioski to tylko w tv widziałam...i myślę jak tam się toczy życie itp...

Wisienka ja to w ogóle nie prasuje... Żelazko od święta hihi

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42462.jpg

Odnośnik do komentarza

Juli tylko wróć cało z tej patolii:-))
Emagdalenka wow wow ... i mnie zatkało. Pięknie bosko wyglądacie. A to jakaś wioseczka? Uwielbiam mój klimat!!!!
Ela jeszcze jutro i weekend to sobie odpoczniesz.;)
Znowu boli mnie ten sut cholera. W dzień nim nie karmiłam ale w nocy muszę ze względu na barykadę żeby mi Zuzia nie spadła.
House jak nie masz odwagi to może jeszcze troszkę poczekaj. Wiadomo że jak by była dzidzia to super ale nie oszukujmy się że jest zajebiście ciężko z 2 małych dzieci. Ja się nie nadaję ale inne dziewczyny podziwiam w tym Dobrą wróżkę:)
U siostry stanęło na tym że tak jej z mamą trułyśmy ze nie pójdzie na przekręcanie( masażami) gabriela. Jeszcze wczoraj w szkole rodzenia położna jej opowiadała jak to 3 dziecko jej przekręcali i urodziła sn. Trochę to dało joli do myślenia dlaczego tak naciskają na sn? I postanowiła nie iść. Uff jeden kamień spadł mi z serca. Cc ma na 25 więc czekamy*

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu no nie mów że z tym spaniem może być jeszcze gorzej. To sobie oliwcia pozycję wybrała do snu. Wcale ci się nie dziwię że nie masz siły. Jedna osoba z trójką dzieci to istny hardcore.Połowa z was dziewczyny zasługuje na medale. Powinni nam wypłacać jakiś dodatek za permanentne zmęczenie. Buziaki dla oli.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Anela wlasnie cos mąż ma cykora i się dopytuje o ktorej wracam itd.a ja daleko nie będę jakies 10 min do domu i jak patologia to patologia-wroce jak bedzie płakał.zapomnialam napisac ze Zuzia ma super opiekuna.Julek tez szaleje za Manią.dzis tak sie śmiał do niej ze sie posikal.cudny widok.rodzenstwo jest warte kazdego poświęcenia.choć mam podobne zdanie do ciąży z malym odstepem czasu.
Szczesliwa mamusiu z nocami nie pomogę bo u nas tez sa kiepskie.nie mam pomysłu dlaczego.i kurde powinnam spać póki Julo śpi.a wyrzutów sobie nie rób!starasz sie jak mozesz ale jestesmy tylko ludźmi.ja nie wiem jak ty ogarniasz 3!!!ja mam 5 latke i wiem ze z nia czasem jest ciężej niż z Julkiem.i jeszcze zero pomocy a nawet kłody pod nogi ze strony tego kto powinien pomagać.Jesteś super mamą!nie da sie podzielic na 3 części a dzieci kiedys to zrozumieją.

Odnośnik do komentarza

Dzieki kobitki za mile slowa! Corki mam faktycznie cudne :-*
Ale z tym pomnikiem dla mnie to przesada hihihi :-) Daje rade bo jak nie ja to kto? Chcialam miec rodzine to teraz walcze. Malz pomaga gotuje obiad jak mnie nie ma, ogarnia ciut mieszkanie choc nie tyle ile bym chciala :-) i zajmuje sie nasza kluseczka, odstawia i odbiera Luske z przedszkola. Nie nudzi sie :-)

Wioski afrykanskie nie wygladaja tak biednie jak w tv. Pokaze wam w weekend jakie kontrasty tam sa. Takich ekskluzywnych domow i aut to ja w europie nie widzialam a tuz za rogiem 12 os rodzina w 2 pokojach bez wody bierzacej i toalety, gotuje obiad na podworku palac ognisko :-( Smutne. Wtedy przestaje narzekac i ciesze sie z tego co mam.

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka super śliczne dzieciaki :) kiedyś jak byłam młoda to mi się mulat za męża marzył :) Jak ja Ci zazdroszczę tej Afryki pokaż nam więcej zdjęć plisss ♥
Ewelina jak ślicznie juz stoi, ale silne te dzieciaki :)

Juli kupa na nocnik to juz poważna rzecz gratulacje ;)
Poszlam w twój ślad i tez ide dzisiaj zrobić patologie :) wypuszczam się z koleżankami z pracy :)

Anela masz rację powinni nam wypłacać jakieś nagrody za trud, a już tym cyckujacym po nocach i mającym więcej niż jedną pociechę to sama bym coś chętnie wypłaciła albo podarowała np przespana noc, śniadanie do łóżka i dłuuugo kąpiel :)

Szczesliwa mamusiu daj znać czy ksiezniczka nadal spi tylko na rekach czy juz powróciła do łóżka?

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ogłaszam dzisiejszy dzień Dniem Patologii:)Ewelusik baw sie dobrze!i tak sie skończy gadaniem o dzieciach ale to zawsze jakas wolność!
Nocnik przynioslam z piwnicy przy okazji wynoszenia bombek.stekal po sniadaniu wiec szybciutko go na nocnik.raczej jednorazowy sukces ale powoli bedziemy sie oswajac.moją Mery babcia nauczyła i od roku robila kupy tylko na nocnik.(siku jeszcze dlugo nie)wogole nie umiała zrobic kupy w pieluche później.fajna sprawa może Julka tez uda mi sie tak nauczyć....

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki noc na rękach co POL GODZ padam na ryj jak zarznieta swinia. Zaprowadzilam chłopców i z powrotem z wózkiem wdrapalam się na 4piętro a panna się obudziła... Koszmar teraz chce ją choć na chwilę uśpić. . Oli chyba nocy nie trawi bo o 6tak twardo zasypia że ubieram ją na spiku o co kaman? U mnie chłopcy się bali nocnika to nakładkę na ubikacjie kupiłam i się nauczyli Oli też sadzam czasami i w ferie planuje ją bardziej oswajac oczywiście bez przesady... Znam tylko jeden przypadek u nas na osiedlu dziewczynka 10mies i już bez pampersa wierzycie??? Bo ja nie mogłam dopóki mi mama taj dziewczynki nie pokazała że mała ma same majtki...

Emagdallenka też chcem takiego męża :) a córki to modelkami na bank będą... Masz rację mamy zawsze muszą dawać radę...

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka, ale czad!!!!! Super ekstra dzieci wypasane wakacje chlop sprząta.... Marzenie! A teściowie wpadają do Was? Ekstra rodzinaaaaa uhuuuuu!!!!

Filip juz tez nie stawia klocka w pieluche tylko musi się preżyć jak tygrys na nocniku hah ;) on akurat regularnie co dwa dni rano i ciśnie ostro ze od razu wiem o co cho ;) to hop na nocnik dwa parcia posika to wszystko i schodzi ( spada w stronę zabawek) ;)

Wisienka, jest moc! Pieprz prasowanie! Jak fajnie rozwiesisz to nie trzeba prasowac ;)

Dobra Wróżka!!" jol jol?

Sliczne dzidziole mamy! A te uśmiechy ;) muuuah!

Haha patole, pozdrawiamy!" ;p

Anela ja koale w sklepie kupilam stacjonarnym ;) ta strona żeby go pokazać tylko ;)

Juz nie wiem co jeszcze.

Zdrooowia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej. U nas noc, jak każda ostatnio. Chociaż nie do końca, bo po północy tak zaczął płakać, że w końcu dałam mu paracetamol w czopku i spał ok 4 godzin po nim. Potem już co 40 minut pobudka, aż przed 8 uznał, że koniec spania. Jestem prawie pewna, że to zęby. W dzień napadało tyle śniegu, że żałuję, że nie mamy sanek.
Szczęśliwa mamusiu, łączę się w bólu nieprzespanych nocy. Tego co u ciebie, to już sobie nie wyobrażam.
Juli, Zielona, jak to nocnik? Mój dopiero co siedzi, o nocniku myślę tak ok roczku. Gratuluję :). A ta 10 miesięczna dziewczynka to w ogóle szok.
Ela, odezwij się, jak po 2 dniu.
Ewelina, śliczna Niunia i jak ładnie stoi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...