Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas masakra, Karolcia zaczyna mnie jak smoczek traktowac, nie jak jadlodajnie ale butli odstawić sie nie da bo maz nie pozwala, uslyszalam juz ze do wizyty u lekarza moge robic co chce ale on na to patrzyl nie będzie jak dziecko z glodu placze.:( tak chcialam byc silna dla mojej dziewczynki a jest mi tak smutno! Nie mam juz pomyslu co robić żeby mala najadala sie moim mleczkiem.. Zadzwonie jutro do babeczki od szkoly rodzenia i moze cos nam pomoże..Wiem ze butla nie jest zla ale na razie robie co mogę i na co mam sily.
Moja spi od 21:30-3, 4:30-7:30 okolo, 11-14:30 i popoludniu jak sie uda, w przerwach siedzimy przy cycu ile obie mamy sil wiec czasem popoludniu kończymy przed kąpielą a po kąpieli znowu cyc. Teraz dostala butle i rano o 11 tez.

Odnośnik do komentarza

[Dobra wrozko/i] po trzech godzinach powoli wstawalam i z małą pomocą pielęgniarki mogłam dojść do toalety i się trochę ogarnąć. Teoretycznie po 5 godzinach odsyłają na oddział. Małą przynieśli do mnie po jakiejś godzinie. A przyniosła ja lekarka, która moje nieudolne próby przystawienia małej do piersi skomentowała " widzi pani- piersi nie chce ssać, a palec tak!" Teraz mogę się z tego śmiać, bo po miesiącu mała ssie jak smok wawelski (tfu tfu żeby nie zapeszyc), ale wtedy złapałam mega dolinę...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,

KUBUŚ urodził się 14 maja o 18.45, 2930,54cm,dostał 10 pkt:)))
Dzisiaj wróciliśmy do domu:)

Szpital praski w Warszwie bardzo polecam,super opieka i fajna atmosfera:)

Jeszcze nic nie nadrobilam,od dziś zaczynam i gratuluje wszystkim rozpakowanym:)a tym w 2pakach życze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Ola byłam !! :-) a Ty też? Kurcze bo wydawało mi się że o 15 miałaś być to się za Tobą nie rozglądalam. Super ze juz jesteście w domu fantastycznie. Ja w czwartek ktg idealne dziś w nocy fałszywy alarm. Kurcze może się minelysmy. Sporo pan było. Ja byłam z mężem taki baaardzo wysoki mój znak rozpoznawczy. A jak się czujesz ?

Odnośnik do komentarza

ola1981
KALINAmi,

Mój tez taki wysoki 2 metry,ja siedziałam wchodząc na IP zaraz przy drzwiach w czarnej bluzce i czarnych getrach.Dobrze sie czujemy,jestem bardzo zadowolona ze szpitala,największy minus to łazienki,a raczej ich brak.Poza tym naprawdę fajnie:)

Taka brunetka ?? Długie włosy. ? Jeśli tak to Cię widziałam. :-) ja nie doczekalam się na swoją lekarke i przyjął mnie inny ale też miły. Zastanawiam się czy nie wykupić tego pokoju pojedynczego jeśli będzie wolny. A jak się czujesz po cc?

Odnośnik do komentarza

xIzax
Hej dziewczyny. Mnie zbliża się termin wielkimi krokami... zostało 7 dni... Ale jakoś nie czuję, że to już... trzeba chyba pomóc Małej pojawić się na świecie. Czy to prawda, że gdy wywołują poród to wtedy on dłużej trwa i jest bardziej bolesny? Tak słyszałam...

18 ch
Xlzax mam nadzieje ze nie bo mnie to czeka we wtorek.

Odnośnik do komentarza

KalinaMi,

tak to ja:)
bardzo póżno mnie przyjęli i trafiłam na fajną dziewczynę w sali pooperacyjnej,poprosiłyśmy o wspólną salę.
Generalnie dobrze się czuję,rana mnie trochę boli,ale cięcie jest mistrzowsko zrobione.A ja czytałam na stronie internetowej,że niby sala 1osobowa jest bezplatna.

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Ale Wam dobrze juz po wszystkim, my pierwiastki nie wiemy nawet na co liczyć :D
Asia, Twoje dzieci są wszystkie śliczne, i maja taka slodka, niepolska urodę, Magda też!! A mine ma niezla :D odpoczywajcie, daj się teraz chłopa wykazać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...