Skocz do zawartości
Forum

Samotne ciężarówki


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,
nie było mnie ho ho i ciut ciut, ale już jestem z powrotem i nadrobiłam zaległości z waszych postów ;)
Ja jestem dopiero na początku swojej drogi - 11 tydzień, póki co na szczęście jeszcze żadne choróbska ani specjalne dolegliwości mnie nie dopadły.
Niestety ja też w gronie samotniczek i też niestety na małej powierzchni.... Niedługo przyjdzie mi kombinować z powiększeniem kredytu, bo w 24 metrowej kawalerce z brzdącem to raczej nie dam rady :( Obywatel Tatuś ma duże mieszkanie, ale niestety jedyne co usłyszałam ostatnio to to, że co ze mnie za matka, że w wieku 30 lat nie pomyślałam, żeby dziecko miało wygodne warunki do życia... (jak same rozumiecie nie skomentowałam).
Zgadzam się z propozycją, którejś z dziewcząt, że przed pacanami winny być jakieś ostrzeżenia :/

Trzymajcie się ciepło :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/esztwoy.png

Odnośnik do komentarza

Hej mistra:) Dziecko nie potrzebuje duzo miejsca tylko milosci kawalek lozka, i cyca a no i jakis ciuszek:) TAk wiec niech sie buja z takimi gadkami. A tak w ogole co z niego za ojciec ze nie zadba zeby jego dziecko mialo dobre warunki. Przeciez oboje jestescie opowiedzialni a nie tylko ty. Wkurzaja mnie gadki przemadrzalych facetow bo przeciez wymadrzasz jest komu a dzialac to juz nie. Bo to ty bedziesz do dziecka wstawac cala noc i bedziesz przez 24 godziny a on ewenetualnie z doskoku:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monika laktatora niestety nie mam i zastanawiam się właśnie czy aby nie kupić takowy. Dziś byłam po smoczek, będziemy wieczorem próbować czy zaciąganie :)

Nie myślę, że się wymadrzasz, chetnie słucham każdej rady bo dopiero zaczynam się wdrażać w matkowanie, a Ty już jednak trochę doświadczenia masz :)
A w czym się lubujesz? Chetnie się zdziwię hehe :P

No gdzieś tam słyszałam (chyba w szpitalu), że jak dziecko się nie najada to pokarm jest słaby.
Chyba rzeczywiscie będę musiała popatrzeć za jakimiś witaminami bo czują, że mam wszystkie zęby luźne, a i włosy bardziej wypadają.

Ja myślę, że mój syn to cwaniak, lubi być przy piersi bo mu fajnie i przyjemnie :P jak skończy jeść to i tak za żadne skarby świata go nie odciągnę bo trzyma suta i koniec. A ciumka tylko jak sobie przypomni, że w buzi coś ma :P
I dzięki za pocieszenie odnośnie spania :) już chodzę jak zombie, a to dopiero dwa tygodnie minęły.

W ogóle długo byłaś w szpitalu, mnie trzymali 3 dni. Rzeczywiscie nie najlepszą porę sobie synek wybrał na wyjście na świat. To prawie jak w święta, nikt o niczym nie myśli tylko o domu i wolnym.

Jeśli chodzi o te szczepienia nazwy 2w1 użyłam orientacyjnie, chodziło mi ogólnie o to, że ileś tych szczepionek jest zawarte w jednej :P Tych na rota wirusy chyba brać nie będę bo diabli go widzą, nawet nie mam tyle kasy żeby zapłacić więc tak jak mowisz- to tylko biznes.

Łóżeczko już podwyższone i chyba nawet lepiej mu się tak śpi, więc pomysł pierwsza klasa :) dzisiaj w nocy budzilam się tylko 3 razy :) Czasami jak tak bardzo marudzi to go do siebie do łóżka biorę bo nie chce mi się non stop wstawać mimo tego, że łóżeczko praktycznie przy łóżku stoi :P

Może i bym wygrała z szefem bo tak jak mówisz skarbówka lubi takie akcje ale wtedy nie widziałam sensu i bałam się konsekwencji (nie wiedziałam, że można anonimowo podać), a że już miałam drugą pracę to dałam temu spokój.
Mama też mówi, że powinnam te pół roku doczekać chociaż już dla świętego spokoju powiedziała, że od stycznia mogę zacząć szukać pracy :) do tego czasu muszę prawko zrobić bo jeśli Mały mi zachoruje to nie wiem jak będę do lekarza jeździć.
Chyba trochę wspólnego ze sobą mamy, przynajmniej odnośnie pracy hihi :)

Cześć mistra, Ciebie jeszcze nie znam bo ja tu praktycznie nowa jestem ale miło mi poznać :)
Monia ma rację, dziadzia dużo miejsca nie potrzebuje, pewnie, z czasem przyda się dodatkowy pokój ale póki co Twój cyc i łóżko mu wystarczy :) a gościa olej ciepłym moczem, co za burak. Jak może pociągać do odpowiedzialności tylko Ciebie?! Sama sobie dziecka nie zrobiłaś.
A maluszek to Książe czy Księżniczka? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Macie racje dziewczyny, najłatwiej to się wymądrzać, a samemu palcem nie kiwnąć i tylko oceniać. Na szczęście takie jego rady póki co mam głęboko... chociaż czasami taki straszny mnie smutek łapie, że sama muszę sobie z tym wszystkim radzić :(

Lilli91 Nie wiem jeszcze jakie Książątko będzie miało płeć :) ja czuję, że będzie dziewczynka - Zosia :) ale wszyscy mi mówią, że wyglądam na chłopaka :) no nic okaże się.

Generalnie chciałam powiedzieć też, ze jeżeli potrzebujecie jakichś prawnych wskazówek czy pomocy to walcie jak w dym! ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/esztwoy.png

Odnośnik do komentarza

mistra - prawnik,radca prawny? wygladasz na chlopaka czyli nie zbrzydlas:) siedzisz na zwolnieniu czy pracujesz? wybacz nie bede teraz cofac wpisow i szukac ciebie a szczerze nie pamietam:p

lilii- jakby ci to powiedziec uznasz mnie za swirnieta bo interesuje sie tym czym interesuje sie mniejszosc a wiadomo jak jest jak jest mniejszosc to znaczy ze sfixowani bo wiekszosc ma zawsze racje. Ale namieszalam hheeheh
iluminaci,wolnomurarze-masoni,reptalianie tematyka dla tych co maja dosc klamstw i chca "otworzyc oczy" . No ale nic .......

Czy nie masz nikogo od kogo mozesz pozyczyc lub taniej kupic laktator? bo moze ci sie przydac tylk ona pare razy:) Zycze powodzenia ze smoczkiem i nie poddawaj sie zbyt szybko.

witaminu kupowalam rozne i uznalam ze i cenowo i skladnikowo sa dobre witaminer prenatal +dha (te dha jest wazne dla rozwoju mozgu twojego dziecka) kosztuje ok 40 zl w necie taniej nawet.

Dzieci sa cwane dlatego nie mozesz mu sie tak latwo dawac:) I tak jeszcze zdazy wymuszac od ciebie pewne rzeczy,szczegolnie jak podrosnie:)

Trzymali mnie w szpitalu bo mlodemu podejrzewano zoltaczke ale ta zwykla nie fizjologiczzna ,wytwarzalam przeciwciala przeciwko mlodemu:/Wybral nie najlepsza na rodzenie ale na imprezowanie wsam raz zobacz to majowka 3dni wolnego:)

Szczepienia-myslalam ze jestem do tylu hehehee wiec sa 5 w 1 i 6w1 ja wazam ze sa zle ale tu juz co mama to inna opinia podobnie maja lekarze.:)

Mi tez nie chcialo sie co chwila wstawac do malego wiec spalam z nim tylko cyca wyjmowalam i juz ,moglam dalej spac.

To gdzie ty mieszkasz ze nie ma lekarza? hehee Z tym prawkiem mzoe byc ciezko zwlaszcza z teoria:/ kiedys bylo o wiele prosciej. No w styczniu szukaj ale zatrudnij sie w marcu hehehe niechc dziecko pobedzie z mama :) Juz nie badz taka a jak miejsca nie mozesz znalesc to pobiegaj:) chodz na dlugie spacery z malym.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

To się Monia zdziwisz bo mnie ciekawią takie tematy. Nie interesuję się tym jakoś mega żeby siedzieć i szukać informacji ale jak leci coś w telewizji to chetnie obejrzę :) tak więc świruską nie jestes hihi :)

W kwestii laktatora niestety nie mam od kogo pożyczyć więc chyba jednak kupię. Może jeszcze kiedyś się przyda :p
Narazie nowy smoczek też wypluwa i się dławi więc coś czuję, że ta walka będzie długa.
Zmieniłam natomiast mleko modyfikowane bo już któryś raz mi zwymiotował po tym. Zobaczymy jak będzie teraz.

Ojj pewnie nie raz wejdzie mi na głowę, już mną rządzi, a w nocy jak spać mi się chce to mu daje tego cyca dla świętego spokoju :P

Wytwarzałaś przeciw ciała, czyli z grupą krwi był konflikt? Bo ja po porodzie dostałam jakiś zastrzyk bo mam grupę krwi minusową, a Mały ma plusową. na szczescie żółtaczkę miał tylko taką lekką i nic nie musieli robić.
Noo na imprezowanie czas super, pomyśl jaką będzie miał 8nastkę :)

Ja na leżąco nie potrafie karmić, mam może za małe piersi, nie wiem. Więc siedzę oparta o ścianę i drzemie sobie, a głowa mi lata :P

Mieszkam jakieś 20-30 km od Gdyni. Lekarze są ale z chorym dzieckiem ciężko jechać autobusem czy SKM, zwłaszcza w nocy gdyby coś się działo.
Z prawkiem niestety masz rację, dużo się zmieniło i teraz jest mega ciężko no ale muszę spiąć poślady i jakoś to zdać :) A spacery to dobry pomysł, dziś byliśmy godzinkę i dzięki temu lepiej śpi mi na dniu :)

Aa zapomniałam Ci wtedy napisać, że jeżeli otworzę swój salon to masz darmowe zabiegi :D

Mistra jesteś prawnikiem? :) Dobrze wiedzieć, że można się do Ciebie zwrócić o pomoc bo w tych sprawach to ciężko. I kolejna kobita z dalekich stron ehh, w trójmieście chyba nie ma ciężarnych :P

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Akurat to wiaze mnie z moim ,lubimy "odkrywac prawde" o ile mozna to tak nazwac:) Bo nikt mi nie powie jak jest na prawde tylko sa jakies teorie nie ktore potwierdzone argumentami i sama musze okreslic w co wierze:) Aaaa moge dorzucic obozy koncentracyjne ale bardziej o tych doswiadczeniach ,tajnych projektach czy wierzeniach przywodcow niemieckich.

Ze smoczkiem próbuj w roznych momentach ale zawsze by kojarzylo mu sie dobrze. A jaki kupilas? bo mo maly tylko aventa lubi:/ Eeee......to ze wymiotuje nie oznacza ze mleko zle ale ze za duzo:) a czesto ci wymiotowal? wlasnie wymiotowal czy ulewal bo to roznica:) Teraz tak sobie przypomnialam ja tez odrazu nie umialam karmic na lezaco:) przyszlo z czasem;)Na poczatku tez oparta kiwalam sie i lapalam sie na tym ze przysypiam:)

U nas nie bylo konfliktu wspolczynnika czyli rh +/- ale chodzilo cos o gr krwi ,sama do konca nie wiem o co chodzilo:)Wiem ze moja gr 0 kiepsko wspolgra z gr taty AB bo dalo nam to Aarona z gr B i moj organizm uznal ze jest wrogiem:)Ale dzielny chlopak dal rade :) Co do jego 18stki nic nie mow ,ja juz to widze impreza 3dniowa towarzystwo odypiajace 3dnia gdzie sie tylko da:)

30km tez nie chcialoby mi sie jechac autobusem:) myslalam ze blizej mieszkasz:)W zachodnipomorskim szczegolnie w szczecinie nie ma mam:) jest watek i pisza az 3mamy ze szczecina:) Ja znowusz widze duzo osob z poludnia lub polnocy wlasnie Gdansk itp.:P

Moj kot od ok 2 tyg.dziwnie miauczy,glos jej sie zmienil ,jakby sie przeziebila ?!?!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

O jeju ale masz Slodziaka :D cudowny jest, i w ogóle bardzo oryginalne imię :)

Ulewa po kazdym karmieniu, wtedy tylko troszkę mu poleci ale po tym mleku modyfikowanym normalnie zwymiotował. To było wymieszane z silną, gęste takie Blee. No właśnie jeśli za dużo to nie wiem jak go karmić bo ciągle mu mało i płacze gdy go odstawię i ssie kciuk. :/

Widzę, że zainteresowania mamy podobne. Tematykę II wojny światowej lubię bardzo. Moja prababcia była w obozach pracy, nawet ma zdjecie stamtąd.
Lubię jeszcze oglądać dokumenty na temat starożytnego egiptu, Majowie itp. :)

Smoczek mam aventa ale wydawało mi się, że jest za długi dla niego dlatego się dławił, dzisiaj (tzn. już wczoraj :P) kupiłam nowy firmy Nuk, jest dużo mniejszy ale tego też wypluwa i dławi się :/

Na leżąco próbowałam w szpitalu karmić ale jakoś mi niewygodnie było, jak już mogłam na tyłku porządnie usiąść to wtedy już na siedząco karmiłam i tak już zostało :)
Swoją drogą gr krwi 0 to dobra gr, tylko tata wszystko popsuł :P

Wiesz, u mnie w miescie też mam lekarzy ale tak czy siak muszę wsiąść w jakąś komunikację miejską żeby do niego dotrzeć. A to bardzo niewygodne. Blisko mam lekarza rodzinnego to spacerkiem idę ale w nocy na pogotowie czy coś to już słabo. Tak czy siak prawko się przyda :)
No widzisz, ja nie widzę żadnej mamy z moich okolic, a jestem jeszcze na innym forum na ebobas.pl i tam też tylko z południa kobitki albo z zagranicy.

Może ma coś w gardle, że taki głos dziwny?

Też się zastanawiam gdzie jest chudzina, zaczynam się niepokoić o nią

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Prawnik, radca, póki co siedzę w naszej kochanej administracji, bo gdzie w takiej sytuacji najlepiej jak nie na państwowym ;) ale jakbyście miały pytanka, wątpliwości, to chętnie podpowiem jakieś wskazówki.
Ja siedzę w pracy, bo czuje się całkiem dobrze (bo nieodczepialnymi już chyba kłopotami z pęcherzem :/).

Monika Twój mały prześliczny :)))

http://fajnamama.pl/suwaczki/esztwoy.png

Odnośnik do komentarza

Chudzina silna baba da sobie rade ale moglaby dac znac.

Jesli chodzi o majow itd.owszem ogladam rozne programy ale zazwyczaj o tym co nie mowia lub zadziej mowia o nich. No wiesz ze np z kosmitami sie zakumplowali itd:)
Co do babci podziwiam ,wielki szacunek mam dla takich osob. Pytaj sie jak najwiecej bo takie osoby znaja prawde ,bo nam sie klamstwa w szkole wpaja. Ja mam sasiada lat 94 bodajze i on z checia by opowiadal ale jak sie rozgaduje to nie moze przestac a on nie rozumie ze tez mam obowiazki :)

Powiedzialas o tym ulewaniu poloznej lub lekarzowi? bo to moze byc refluks ale ulewanie czesta przypadlosc u dzieci tak wiec nie martw sie ,zazwyczaj od przejedzenia tak sie robi. Moj maly normalnie fontannami wymiotowal a byl i jest na piersi ukrucilam mu czas 2*10min i skonczylo sie te ulewania jak i wymioty. Bo rozumiem ze zawsze do odbicia bierzesz? Moj jak nie chcial piersi tez zaczynal sie dlawic to chyba taki odruch dzieci:) bo watpie by sutek byl za szeroki czy za dlugi;) Tak wiec probuj z tym smoczkiem chociaz znam dzieci uparte i faktycznie nie ruszyly smoczka. Ale poki co pomecz malego:) Z pierwsza marchewka tak samo jest nie chcial moj maly jesc ,krzywil sie plul a teraz je az mu sie uszy trzesa. I tez musialam mu kilkakrotnie podawac.
Ssanie kciuka placz moze oznaczac ze chce ssac piers nie ze chce jesc:) typowy ssak:P

Prawko przydatne bezapelacyjnie;)

Nie wiecie ile czasu bede na liscie dluznikow jesli splace zadluzenie? JAkby sie przypomnieli wczesniej to nie bylabym na tej liscie :) Ale nie wazne troche popsulo mi to plany ale coz chce ich spalcic w tym miesiacu i i wziasc kredyt w grudniu tylko pytanie kiedy mnie wykresla z tej listy i czy to zrobia:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Mistra-panstwowa praca tez mysle ze jest najlepsza ;)
A tak z ciekawosci powiedz jak to jest ze zalozmy jestem dluzniczka nie splacam czegos badz pobieralam swiadczenia nie nalezne, ta dana instytucja chcac oddzyskac pieniadze zaklada jakas tam sprawe (dla mnie ona jest fikcyjna) gdzie oczywiscie wyrok jest jednoznaczny .I zalozmy dowiaduje sie o tym juz po fakcie o np komornik przyszedl ze mam zaplacic zaleglosc za to ze nie mialam biletu, ok ale patrze a tam z 2010 jest wyrok z sadu. Dlaczego jest tak ze nie informuja o tym? Pytam z ciekawosci .....

Dziekuje za komplementy w imieniu mojego syna oczywiscie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Prababcia niestety już nie żyje więc zostały mi tylko zdjecia po niej ale babcia (jej córka) mi opowiada czasami. A moja rodzina ma dosyć ciekawa historię i jakbym się dokopala do korzeni to bym może hrabianką była haha :p

Po jedzeniu jak z piersi je to nie biorę go do odbicia bo położna powiedziała, że nie trzeba, tylko jak z butelki je mm.
Właśnie mama mówiła, że może ma refluks żołądka, za tydzień przyjdzie położna to muszę dopytać. Tylko kurczę jak palce ssie to myślę, że jest głodny, biorę go do piersi, naje się i wtedy sporo ulewa. A jak nie przystawię go to drze się w niebogłosy, a smoczka nadal nie chce i cholera wie co robić :/ a ja ledwo żyje.
Już się boję o jedzenie normalnych potraw bo jak mi zacznie wszystkim pluć to mu chyba głodówkę zrobię :P

Ja niestety nie wiem jak długo jest się na takiej liście dłużników. Może mistra Ci pomoże :)

Dziś jeszcze muszę załatwić becikowe i różne dodatki co jeszcze w tym miesiącu kase dostanę :) a chce mi się iść strasznie do urzędu.

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Monika, Lili, ale się dziewczyny rozpisałyście :) Przeczytałam kilka pierwszym postów i resztę zostawiam na później. Zapytałyście czy kuzynka nie może pomóc w sprawie pracy...otóż nie bardzo. Z mężem prowadzą kilka bardzo dużych biznesów, ale tak na prawdę zatrudniają prawie samych mężczyzn. Owszem są i kobiety, jednak wszystkie stanowiska zajęte już od lat. Wiecie co jest największą ironią w tym wszystkim..? Że to ja załatwiłam pracę u kuzynki swojemu eks. Zanim się tutaj przeprowadziliśmy i zrezygnował z pracy w Krakowie, już były wstępne rozmowy w sprawie jego nowej pracy, a że po rodzinnemu zawsze lepiej, w dodatku super zarobki, których nigdy by nie miał, bo studiów żadnych nie ukończył, to czemu nie. Rodzina zatrudniła go ze względu na mnie... Mniejsza z tym. Stało się i czasu nie cofnę.

Mistra spadłaś mi z nieba :) Co prawda rozmawiałam już z prawnikiem, ale na pewno będę miała jeszcze kilka pytań ;)

Odnośnik do komentarza

Samaja z Lili sobie piszemy bo nikt inny sie nie udziela a ze ja przeszlam poczatek do wymadrzam sie i daje rady lilii wiec nie wiem czy masz ochote czytac:)
O kuzynce pomyslalam szczerze zeby ogarnela ci prace nie koniecznie w swojej firmie napewno ma znajomosci. Domyslilam sie ze twoj ex dostal po znajomosci prace:) Ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem .

Lilii gratuluje ,a nie mowilam? teraz jak sie przekona do niego moze bedzie wam lzej. Lilii nie chce wchodzic w jej kompetencje ale jesli ulewa to ja bym go brala do odbicia. Jesli sie unormuje to wtedy juz nie. JA przestalam go brac do odbicia wlasnie jak przestal ulewac i teraz tez nie biore do odbicia ale jak usiadze lub go postawie to beka jak stary chlop a jest na piersi wiec tez moze mu sie zbierac powietrze. Czasami tylko w nocy go nie ralam do odbicia zeby mi sie nie rozbudzil a tak to caly czas przez 1,5m. Ale nie wiem robta co chceta:) Chociaz powiem ci ze refluks bylby bardziej wtedy kiedy by ci wymiotowal a tak to ci ulewa tylko. Wybacz ale obstawiam ze przekarmiasz bynajmniej z opisu pasuje :) jesli possa ci smoczka byc moze wam sie uda i mlody odpusci ta piers i nie bedzie tak jesc. Tobie chyba przysluguja 2 becikowe znaczy tak sie mowi ale to jakas zapomoga. Zycze powodzenia z zalatwianiem ,u mnie masakra byla:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Pójdę za Twoją radą i spróbuję brać małego żeby mu się odbiło, na pewno nie zaszkodzi, a jeśli pomoże to tylko się cieszyć :)
Na pewno jest przekarmiony bo praktycznie co godzinę był przy piersi, może smoczek nam pomoże. W ogóle dziś wykombinowałam, że wsadzę sobie smoka w cycki żeby nabrał mojego zapachu i pomogło :P
A becikowe dostanę dwa, pierwsze jeszcze w tym miesiącu, drugie następnego. I jeszcze jakieś tam rodzinne i jakąś tam zapomogę z tytułu wychowywania samotnego więc co miesiac wpadnie około 200zł, będzie na pampersy :)
Wszystko załatwione, nawet szybko poszło ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

Słyszałam, że słuch po mnie zaginął :>
Chuda jest, złego diabli nie biorą, ale co się umęczy, to jej..

Długo by prawić, ale zagroziłyśmy się z Hanką jeszcze bardziej, serce Chudej siadło i karetki w nocy zabrały. Na szczęście, po wielu godzinach wleczenia ciał po SORach, do domu puścili. Doktory mierzą, ważą, skurcze badają, ja się uparłam - nic się stać nie może. Każdy tydzień na wagę złota, Hanka nogi ćwiczy na matczynych wnętrznościach i rośnie.

Lili, widzę, żeś już matką pełną gębą! (cycem) . Ja Ci co prawda nie poradzę w niczym, bo średnio odróżniam zasypkę od mąki ziemniaczanej, ale przecież wiesz, że kibicuję Ci z pomponami. Hoduj tam męską przyszłość narodu - mnie może nie poszło, ale a nuż Hanuta męża przygrucha dobrego ;)

Dobrze Was widzieć, Matki moje, w zdrowiu i pomyślności!

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Chudzina gdzie ty pracujesz ,poetka jestes ? twoje wypowiedzi rozwalaja mnie na lopatki:)
Masz jakas wade serca czy teraz tak nagle cos cie wzielo? to ze pekniete serducho masz to wiem ......:( Naprawde sie martwilysmy o ciebie ale wiem zes silna baba:P Hania niech daje rady niech cwiczy dziewuszka. A ty dziewczyno nie jestes stara to se znajdziesz jakiegos kawalera :) Ktory to juz tydzien?

Dziewczyny czemu suwakow nie macie nie musialabym sie pytac:)

Lilii-widzisz jakas ty pomyslowa:) ale wiesz ja tez momentami robilam rozne glupie z pozoru rzeczy a okazywalo sie ze byl to w traf w 10tke. Sluchaj a sprobuj mu przedluzyc sen suszarka :) albo np na tel scianij dzwiek suszarki albo wlacz zwykla przy lozeczku :)
Co do ulewania tak jak mowisz nie zaszkodzi a moze pomoc ,przynajmniej jak cos to wszystko zleci w dol :) Tylko w nocy mozesz nie robic zeby go nie rozbudzac;) chyba ze masz spiocha co nie da sie tak latwo obudzic:) Jesli zobaczysz ze smoczek cos ci pomaga to odstaw mm i skup sie na piersiach zeby ta laktacja byla wystarczajaca dla malego. Jesli nadal beda ulewania i problemy z laktacja bedziemy kombinowac bo teraz za duzo informacji bys miala:) Fajnie ze dostaniesz ta kaske zawsze to duza pomoc no odciazysz troche babcie ,mame. Jakie uzywasz pampersy bo my dady i babydream i jestem zadowolona z nich a nie sa drogie (znaczy tansze niz pampers) ale to tez zalezy jaka ma twoj synek skorke. Nie wiem czy macie jakies wysypki a jesli bedziecie miec to popros mame czy babcie o przygotowanie kapieli w krochmalu (napewno to stosowaly) lub dosypuj kalie . Ja juz sie nie madrze jak cos pytaj ile moge to pomoge ,ja bede sie czuc potrzebna lubie pomagac a ty jakas informacje uzyskasz wiec obie skorzystamy:) naprwde lubie dzielic sie informacjami tylko szkoda ze nie ktorzy mysla ze jestem glupio-madra.:(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Serce Chuderlawe już od wieków wadliwe, ale grzecznie przez ciążę spało, i nie robiło hałasu - do czasu! Częstoskurcz złapał w środku nocy i za grzyba pójść nie chciał, intensywnie wypraszany, więc skończyło się karetką. Kardiolodzy prawią, że to może jednorazowo, ale jakby tak dwurazowo - to na patologię, i tam doczekiwać do końca. Niestety, częstoskurcz jest takim dziadem, że matkę niedotlenia, i Hance tlen odcina.

Kazano mi spać z telefonem przy uchu, żeby w razie czego dzwonić na odpowiednie alarmowe.

Ja tam sobie jednak powtarzam, że mnie zwyczajnie szlag trafił, ewidentnie z opóźnionym zapłonem, i takie cuda już się nie wydarzą. Stres jednak jest, a z tego, co mi wiadomo, jeszcze nikomu stres serca nie wyleczył :>

I tu po raz kolejny wychodzi ból dupy w postaci "jestem sama, czołgam się do telefonu" - ja obdzieram kolana, a Pan Tata śpi smacznie w obcych ramionach.

..ja to wiem, jak zamulić nery na dobranoc... :)

I jak to nie mam suwaka! :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/voin61n.png

Odnośnik do komentarza

Chudzina -kuzwa ja jestem slepa na prawdę nie widzialam suwaka ,patrze i nie widze ....nie wierze....

Chudzina kuzwa no to nie fajnie szczegolnie jesli chodzi o niedotlenienie , Hania musi byc cala i zdrowa i powiem ci ze nie ziemsko cie podziwiam.Najgorsze jest to ze jeszcze troche czasu wam zostalo:/ No coz faktycznie z tel spij i laduj go i dbaj o siebie. Bo chyba nie chcialabym lezec w szpitalu tak dlugo.....chociaz mialabys opieke stala ale jedzenia malo:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam czytać wpisy chudej, nie wiem dziewczyno skąd Ty bierzesz takie teksty, chyba tak jak Monia pisze- poetką jesteś :)

Kurczę czy to serducho nie miało kiedy się odezwać. Jak nie urok to sraczka :/ Ale mega dzielna jestes, Hanka ma matkę ostrą jak brzytwa :)
Samotność tu teraz nie pomaga, a myśl o buraku tym bardziej, niestety wiem z autopsji, że czasami mysli są jak natretna mucha.
Tak więc trzymaj się dziewczyno i nie rób więcej takich akcji bo my tu z Monia będziemy stawiać służby specjalne na nogi jak znowu zamilkniesz.

Monika dźwięk suszarki przedłuża sen? To mu włączę na 24h i może wreszcie się wyśpię :)
Niestety Aleks do śpiochów nie należy więc każda minuta snu na wagę złota.
Mleko modyfikowane narazie odstawiamy, przez to, że przystawiałam go co godzinę to mi się chyba tego mleka zebrało bo teraz jak śpi dłużej to już pokarm sam cieknie, a cycki robią się kamienie.
Z tej kasy też się cieszę :) od razu wpłace na prawko, a resztę dam babci niech gospodaruje.
Pieluszki mam pampersa, dostałam dużo od znajomych i rodziny jak przychodzili Małego zobaczyć więc nawet jeszcze innych nie testowaliśmy, jak są gdzieś w promocji to babia też zawsze kupi i jakoś tak się kręci. Koleżanka używała pieluszek dada i mówiła, że są mialo chłonne, zużywała tyle, że w przeliczeniu wychodziło cenowo to samo jak pampersy (a te są bardziej chłonne), że już przy nich została. Ja tam nie wiem bo brak mi porównania :)
Wysypek na szczescie żadnych, były odparzenia na początku ale już wyleczone kremem z Nivea. Słyszałam właśnie, że krochmal dobry na wysypki i coś jeszcze. Nie mogłam uwierzyć na początku, no bo jak to, dziecko krochmalić? :P

Spoko luz jak coś to będę pytać, nie mam z tym problemu i nie rozumiem jak inni mogą twierdzić, że się wymadrzasz, toć jakbys nie wiedziała to byś nikomu informacji nie udzielała. Ludzie to taborety czasami, serio. Ja chetnie każda pomoc przyjmę i wszystko posprawdzam bo nie zaszkodzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

suwaczek-moze w profilu zle wstawilas:/

co do pampersow kazda mama inaczej:P dlatego wszystko trzeba testowac sprawdzac bo czesc informacji sie sprawdza a czesc nie bo dzieci sa rozne.Ja do 4m. mialam pamperow-pampers ale i dady sie znalazly , bo tak jak ty dostalam. Szczerze nie wiem jak dzidzia kolezanki sie zalatwiala ale u nas takich problemow nie bylo:P Ja nie trzymam 6h pampersaa tylko dlatego ze jest w stanie tyle utrzymac chlonnosc :P I tu nie mam na mysli twojej kolezanki ale znam takie osoby:) JA kupuje roznie jak mnie stac ,nie widze jakos roznicy np od 20 do rana maly spal w babydream i nic nie przecielko:) Ale to tez zalezy od dziecka:) Z reszta nie wazne bo jak cos to sobie kiedys sama sprawdzisz. Tylko podpowiedzialam :) Teraz czaje sie na pampersy sleep & play jestem ciekawa czy faktycznie tak chłoną ,zobaczymy. ALe to musze jechac do supermarketu bo tak to nigdzie nie ma innych pampersow niz standardy-zielone.
Suszarka- u nas dzialala kojaco na kolki ,potrafila wydluzyc sen o ok pol godziny jak i powodowala ze latwiej dziecko zasypialo ale jak zawsze powtarzam wszystko zalezy od dziecka na jedno dziala na drugie nie. Ale naprawde spora czesc matek ktora to wyprobowala twierdzi ze dziala:)

Cycki kamienie ,mleko cieknie tzn ze laktacje masz super tylko teraz ja trzeba wyregulowac. A widzisz jakas poprawe ze smoczkiem? czy nadal to samo.

Krochmal -nie boj sie dziecko sztywne sie nie robi :) poprostu kapiesz w wodzie z maka ale po wyciagnieciu dziecka nic na nim nie zostaje:) Ale pomaga ,kalia podobnie. No to fajnie ze u was jest ok ,moj mial tradzik niemowlecy i wlasnie kapalam go w krochmalu.

TAk mi sie przypomnialo propo pampersow -pampersa to wlasnie one mi przemokly:) RAz budze sie rano chce zmienic pampersa malemu a tu mokro ....ale moze mialam akurat jakas felerny wyrzut. Jedna z dziewczyn z czerwca w pampersach miala zle ulozony wklad i z stylu dziecku sie odbijal taki pasek, bylo takie zgrubienie na stronie od plecow ,tez miala jakies felerne:/

tylko tak pieknie nie jest ze w 2s.dziecko usypia:)ale 5 z 7 sposobow sprawdzone :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...