Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlenka20

Cześć dziewczyny. Mam pytanko czy któraś z was karmi dziecko butelka tommee tippee antykolkowa? Pytam ponieważ kupiłam 2 szt takich butelek bo mała strasznie rzuca się na butelke z mleczkiem z czego nałyka sie powietrza i potem płacze bo boli ja brzuszek. Karmie od wczoraj ta buteleczka i zauważyłam ze podczas ssania smoczek dziwnie sie odkształca zapada czy któraś z was tez ma tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Marlenka20

Pierwsza butelke jaką kkupiłąm to z Avent i ta smoczek ma sztywniejszy ale niby antykolkowa ale nic nie pomagała dziecku po tej tommee nawet mała tak nie ulewa spokojniej je ale dziwnie wygląda to odkształcanie sie smoczka i sie zastanawialam czy może nie kupiłam jakiejs popsutej:)

Odnośnik do komentarza

~Marlenka20
Cześć dziewczyny. Mam pytanko czy któraś z was karmi dziecko butelka tommee tippee antykolkowa? Pytam ponieważ kupiłam 2 szt takich butelek bo mała strasznie rzuca się na butelke z mleczkiem z czego nałyka sie powietrza i potem płacze bo boli ja brzuszek. Karmie od wczoraj ta buteleczka i zauważyłam ze podczas ssania smoczek dziwnie sie odkształca zapada czy któraś z was tez ma tak?

Hej, ja mam butelki Tommee tippee ale nie zauważyłam żeby coś mi się działo ze smoczkiem. Niby antykolkowe a nasza mała jakimś cudem kolki ma :(

Odnośnik do komentarza

pacia1010
Ten ból się nasila zawsze po opróżnianiu przez małą piersi, tak jakby się napelniala i wtedy tak boli ze hej!! Dziś w nocy małej dałam pierwszy raz butle, ale ku mojemu zdziwieniu po wypiciu, odbekcieci. płacz!!! Dwie godziny noszenia i smoka podałam, tulilam. A ona ssala go jakby nic nie jadła:( wiec podałam cyca i co 2 min, kilka pociagniec i Gosia śpi. Jednak cycus robi cuda.

Aaaa...poprostu masz podrażnione brodawki,wiem co to za uczucie,takie mrowienie brrr...i wowczas odczuwa sie silniej bolące miejsca.Mogę Cię pocieszyc ze po 6 tygodniu to sie normuje,zasada jedna...nie sciagac nadmiaru pokarmu.Piers dostosowuje sie do potrzeb dziecka i produkuje jak ono opróżni..wtedy pieri nie sa z namiaru mleka tak czesto napiete,oczywiscie nie uniknie sie tego napelniania ale nie jest to tak czeste i bolesne

Odnośnik do komentarza

Pacia1010 mam cos podobnego, mnie pierś przy dotykaniu nie boli jak mała je tez nie ma dyskomfortu, sutekw żaden sposób nie jest uszkodzony i nie ma żadnych guzków ale strasznie mocno piecze, kłuje po karmieniu. Mi położna powiedziała ze tak sie dzieje gdy sie ma w domu małego żarłoka który wysysa wszystko do zera i w tedy kanalik sie moze zasnąć i przy napełnianiu ten bol. Niestety nie ma na to lekarstwa jedynie dużo pic. Dziewczyny a jaki macie stosunek do smoczków? Używacie? I w jakich okolicznościach? Bo my mamy ostatnio problem z zasypianiem mała ciagle wisi na cycku nie z potrzeby jedzenia tylko ssania.

Odnośnik do komentarza

hej ogólnie nie jestem zwolennikiem smoczkow ale kupiliśmy naszemu miskowi bo czasami wybudza się w trakcie snu tak nam doradzono żeby włożyć na chwilę przy usypianiu ale nasz synuś nie wiedząc dlaczego nie znosi smoczka.. próbowaliśmy 3 rodzajów i dalej nic ale czasami próbuje mu podać żeby spał spokojnie. dodam że jak śpi z mamą to jak kamień ale jak sam to mógłby sobie podydlac smoka

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

Antjee moja mała wczoraj spala pierwszy raz w śpiwórku, wpakowałam ja jak juz spala wiec było jej bez różnicy ale za to jak się obudziła ok 5 na jedzenie i potem miała zasnąć w tym śpiwórku to już nie było tak wesoło :-/ no ale może jakoś się uda
Sandra
Tez się zastanawiałam nad laserowym usuwanie rostępów no ale planujemy jeszcze drugie wiec na razie nie ma sensu. Ale jestem ciekawa czy ktoś ma z tym doświadczenie i czy działa.
A ile kg wam zostało jeszcze po ciąży?
W ogóle to ja mam wrażenie ze moja mała prawie nie śpi, albo po 15minut a resztę czasu spędzam na bujanit i noszeniu bo takto płacze. Nic nie mogę zrobić bo ciągle przy wózku. Wy też tak macie?

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

My mamy butelkę dr brown i wcale nie pomaga ;( malemu to w ogole nic nie pomaga na te przeklete kolki :( co prawda mi do wagi pozostaly 2 kg z tym nie mam problemow ale te rozstepy :-( tez myslalam o laserowym usuwaniu rozstepow no ale troche to drogi interes :-( slyszalam tez o jakis kwasach na rozstepy podobno skuteczne i mniej kosztowne, ze spaniem maly ma ostatnio tak samo godzinia usypiania i 15 min spania nic nie moge ostatnio zrobic :-( bo maly ciagle nie spi i nie mam jak :-( na dodatek znowu zaczol wumiotywac ;-(

http://fajnamama.pl/suwaczki/mjew10n.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Ja mam rozstępy selikatne po 1 ciąży,niestety na piersiach.Na początku były czerwone z czasem zrobiły się białe i płytkie,takie niteczki . ja używałam tylko kremów i to różnych.Ważną rzeczą jest nieopalanie ich.Niestety nie robiłam usuwania i nie znam nikogo po takim zabiegu.Ja jestem z wagą -3kg :-( natomiast moja klucha ma 27dni i waży uwaga 4840g i to only cycuś dzisiaj była położna i powiedziała że wygląda jak 3miesieczne dziecko, rozmiar 62 i to niektóre rzeczy na 62 za ciasne :-/

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

Antjee
O to duza panienka. A od jakiej wagi startowałyscie? U nas prawie 5kg czyli 2 na plus. Mase rzeczy juz odlozylam. Sukienek nie ubieralam nawet :-(

Mała się urodziła 4120 a że szpitala wyszliśmy 3900 3 maja,więc mamy prawie kilogram w 24 dni na cycu.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda32

madzix85
Mi zostało5 kg do zrzucenia i coś nie mogę ich zrzucić....w słodyczach strasznie siedzę i nie mogę się opanować:-(

Chciałabym najeść się słodyczy i czekolady,popić zimną coca cola z puszki, marzę o frytkach z MC Donalda i kebabie na ostro....
Niestety karmię cycem i jestem na diecie przez kolki małej.. :-/

Odnośnik do komentarza

U nas waga następująca:
Ja wróciłam do wagi z przed ciąży, choć wydaje mi się że cialka mam troche wiecej, ale i tak jest nieźle. W ciąży przytylam 14kg.
Mała wyszla ze szpitala z wagą 2700 teraz waży 4kg. Myślę że ok, choć przy waszych i tak jest malutka.
Dziewczyny mam pytanie do mam dziewczynek. Czy eymyeacie juz dokladnie okolice miejsc intymnych maluszkow. Bo moja mala ma tam ciągle białą wydzieline i nie wiem czy ją dokładnie już wymywac czy jeszcze nie. Wiem ze sa rozne szkoly, a jak wy robicie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...