Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Sandra26 a ile twoja mała ma tygodni? Ja już zaczynam schizowac z tą waga. Moja przy 3miesiącach bez paru dni ważyła 5300 i w ośrodku powiedzieli ze jest drobna ale przybiera ok, a teraz jak byliśmy u lekarki w sprawie tej sapki to mi powiedziała że przybiera na granicy normy :-( i kazała liczyć ile mała zjada, no i teraz mam dylemat bo nie spytałam się czy mam liczyć ile wlewam wody czy po dodaniu mleka... W sensie jak wlewam 150ml a jak dodam proszek tj 170ml to mam liczyć że zjadła 150czy 170? Pewnie to głupie pytanie ale jak ona mi mówi że przybiera na granicy normy to każdy zjedzony ml się liczy :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Rany, no to naprawdę kawał chłopa ;-)

Moja Mała ma 3,5 miesiąca i waży 6700. Ale mam wrażenie ze ona bardzo mało je. 150ml to chyba nigdy nie wypila. Ostatnio to nawet 100ml nie wciągnie, a nie je wcale jakoś częściej tylko co jakieś 3-4h. W ogóle jedzenie to ostatnio koszmar, krzyki, nerwy. Piersi nie chce w ogóle to daje butelkę ale i tak się denerwuje. Nie wiem, może ją męczą te dziąsła bo wiecznie tam drapie paluszkami. Kurde sama nie wiem :(

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do mam, które karmią mm.. karmiące na początku piersią czy odrazu butla? Bo nie ukrywam, że mam czasem dość karmienia piersią w dodatku na rządanie. Na początku jadł regularnie co 2,5 lub 2 godziny a teraz chce raz co 3 raz co 1,5 a czasem co pół i maruda się zrobił okropna.. przybiera na wadze ładnie ale nie możemy żadnego trybu dnia wypracować a później jasiek jest taki rozbity.. myślę żeby powoli przestawiać na butle ale wszyscy mi krzyczą ze mam karmić i koniec bo co innego mam do roboty.. jeżeli któraś z was niedawno przedstawiała dzieciaczki na mm to proszę o jakąś podpowiedź jak to Robić najmniej boleśnie dla obu stron..

Odnośnik do komentarza

Karla26 .. a Twój Jasiek umie jeść z butelki w ogóle? No jak ja mojej chciałam dać troszkę wody czy herbatki w upały to nie bardzo jej to wychodziło, więc spróbuj czy mu w ogóle karmienie butelką odpowiada.

A tak poza tym, ja bym karmiła dalej piersią, czy to co 1,5 czy co 3 godziny, ważne, że dla Malucha to dobre i dobrze przybiera na wadze.. w końcu dajesz mu to co masz najlepszego. Ale nie wtrącam się, bo najważniejsze żebyś Ty się czuła komfortowo w roli matki i żebyście oboje byli zadowoleni - i dziecko i Ty.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Moja mała ma 3,5 miesiąca i waży 6 kg. Ostatnio troszkę sie stabilizuje juz nie wisi ciągle na cycu tylko je co 3 h. Dodatkowo zaczęła spac w dzien, urządza sobie ok 3 drzemki po 40 minut. W ostatnim czasie nie pasuje jej cos pozycja do jedzenia na siedząco i strasznie krzyczy jedynie na leżąco spokojnie je.

Odnośnik do komentarza

Sandra26 a twoja jest na butli czy na piersi bo nie pamiętam. I ile w ciągu doby zje w sumie? Moją jak wszyscy widzą to też nie mówią że jest chuda. Taka akurat i ma pulasy jak chomik, ale tak mnie ta lekarka nastraszyla że przybiera na granicy normy i przepisała mi jakieś dodatkowe mleko w buteleczkach drogie jak jasna choinka, ale czego się nie zrobi dla dziecka tylko ze moja mała po tym wymiotuje. Jak jej to powiedziałam to kazała dodawać po trochu. I już jestem całkiem głupia :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Kala, karmie Mm i zjada ok 6 raz na dobę. Mi też nikt nie mówił żebym ja dodatkowo dokarmiala. A jak się urodziła to ważyła 3450g.
Zdjęcie pokazuje, że na wyglodniale dziecko to ona nie wygląda :D
Myślę, że po prostu przez to, że nasze małe są tak energiczne (dają nam nieźle w kosc ) to gdzieś te kg gubią :D

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32952.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
ja tylko z redakcyjnym wtrąceniem: GRATULUJEMY WAM NIEMOWLACZKÓW I PROPONUJEMY PRZENIESIENIE WASZEGO WĄTKU DO DZIAŁU NOWORODKI NIEMOWLAKI - WĄTEK ZOSTANIE PRZENIESIONY DO CZWARTKU, PROSZĘ PODAWAJCIE SOBIE TĘ WIADOMOŚĆ, GDYBY KTOŚ MIAŁ PYTANIA, PROSZĘ PISAĆ DO MNIE PW
dziękuję i życzę Wam tego, co Wam teraz najbardziej potrzebne!!! i wyjaśniam, kiedyś wątki były przenoszone automatycznie, a teraz tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana
Moją Małą i tak muszę ciągle zabawiać, ale zauważyłam, że chce więcej spać. . A więcej spania to więcej bujania dla mnie. I wieczorem tam jej się chce spac, że przesypia mi porę kąpieli. Za to wstaje mi też wcześniej i nie mogę się wyspać. Rozregulowala mi się ehhhh...

U mnie to samo mały wstaje 5-6 rano i nie chce już spać. Przez ost dni czuję się wycienczona....

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...