Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

veryhappy
Wczoraj w nocy zaczęlo się, ledwo zdążyłam do Warszawy, leżę w szpitalu i czekam na rozwoj sytuacji. Trzymajcie kciuki

Chyba Wszystkie trzymamy bardzo bardzo mocno te kciuki... I z zapartym tchem czekamy na wiadomość co się z Wami dzieje (osobiście sprawdzam forum chyba co godzinę prawie)... Najważniejsze że zdążyliście i Jesteś w szpitalu tam jakby nie było najlepszą pomoc otrzymacie... Powodzenia i zdrówka dla Was

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yd2d6aw8se.png

Odnośnik do komentarza

oczywiście zdążyliśmy, dojeżdzając do Warszawy miałam już skurcze co 4 minuty. o razu postanowiono podać mi środek na powstrzymanie akcji porodowej i sterydy na rozwinięcie płucek u Mai. Mała waży ok. 2,5 kg więc może się już urodzić-zobaczymy co się stanie jak odstawią pigułki na zatrzymanie skurczow, bo skrócenia i złagodzenia szyjki nie da się już cofnąć. Jestem pod doskonałą opieką, zarówno lekarska jak i pielęgniarek położnych wręcz czuję się jak bym trafiła do prywatnej kliniki, ciągłe monitorowanie KTG, ciśnienia, ruchy sprawdzane bodajże co godzinę i reakcja na każda prośbę i odpowiedzi na wszystkie pytanie, jesteśmy bezpieczne i pewne, że jeśli nie ruszy się dalej po niedzieli to zostajemy w Warszawie do rozwiązania , polecam wszystkim dziewczynom w Warszawie -tu się nie rodzi po ludzku tylko po królewsku chyba- może dlatego takie oblężenie na porodówce.
Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa i troskę, bądźcie spokojne, bo ja jestem, tera czuję się bezpieczna. oby wszystkie miały takie poczuci, czekam na rozwój wydarzeń całuję mocno,(jeszcze razem z Maja w brzuszku)i pozdrawiam całe forum

http://www.suwaczek.pl/cache/87c118db62.png]

Odnośnik do komentarza

Veryhappy czyżby te Maje były takie niecierpliwie:)?
Moja tez będzie Maja także zaczynam jej prawic moraly, że ma się nie spieszyć tak jak jej koleżanka:)

Najważniejsze, że jesteś pod dobrą opieka i masz komfort psychiczny, że gdyby coś to od razu będzie reakcja personelu:)
A Mai powiedz, że ma się słuchać mamy i jeszcze troszkę tam pomieszkać:)

Odnośnik do komentarza

[quote="veryhappy"]oczywiście zdążyliśmy, dojeżdzając do Warszawy miałam już skurcze co 4 minuty. o razu postanowiono podać mi środek na powstrzymanie akcji porodowej i sterydy na rozwinięcie płucek u Mai. Mała waży ok. 2,5 kg więc może się już urodzić-zobaczymy co się stanie jak odstawią pigułki na zatrzymanie skurczow, bo skrócenia i złagodzenia szyjki nie da się już cofnąć. Jestem pod doskonałą opieką, zarówno lekarska jak i pielęgniarek położnych wręcz czuję się jak bym trafiła do prywatnej kliniki, ciągłe monitorowanie KTG, ciśnienia, ruchy sprawdzane bodajże co godzinę i reakcja na każda prośbę i odpowiedzi na wszystkie pytanie, jesteśmy bezpieczne i pewne, że jeśli nie ruszy się dalej po niedzieli to zostajemy w Warszawie do rozwiązania , polecam wszystkim dziewczynom w Warszawie -tu się nie rodzi po ludzku tylko po królewsku chyba- może dlatego takie oblężenie na porodówce.
Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa i troskę, bądźcie spokojne, bo ja jestem, tera czuję się bezpieczna. oby wszystkie miały takie poczuci, czekam na rozwój wydarzeń całuję mocno,(jeszcze razem z Maja w brzuszku)i pozdrawiam całe forum

bardzo fajnie że tak się Wami zajeli :-) chciałabym tylko zapytać a na kiedy dokładnie miałaś mieć termin? pozdrawiam

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)
macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na kaszel? dopadł mnie, odpuścić nie chce. Nie bardzo chce się faszerować lekami ale jak nie przejdzie to niestety będę musiała... a może wiecie jaki syrop nie zaszkodzi maleństwu... ostatnio jak miałam kaszel to dostałam antybiotyk, nie bardzo chce lecieć do lekarza rodzinnego bo pewnie znowu to samo da...no a antybiotyk to wiadomo jakiś wpływ na pewno ma na dziecko.
veryhappy miejmy nadzieję, że dzidzia jeszcze poczeka :) powodzenia :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Rzadko kiedy pisze z braku czasu.Ale co jakis czas zagladam.Mam termin na 21 kwietnia.Torba juz prawie spakowana ale jeszcze mam dylematy ,niby druga ciaza ale uwazam ze zawsze warto pytac innych o porady .Zawsze mozna sie czegos nauczyc he he.. Jak uwazacie lepiej wziac do szpitala koszule nocna czy pizame (koszulka spodnie)?
Paulina03 - syrop z cebuli(jesli mozesz),czosnkiem natrzyj sobe grzanki czosnek to dobry naturalny antybioyk,herbatka badz goraca woda z cytrynka i miodem(dobrze zeby woda nie byla zbyt goraca by nie wytracic wartosci miodu),cieply sok lub kompot z czarnej pozeczki,jeszcze cos bylo z tymiankiem ale nie pamietam sprawdz na necie.Sprawdz tez ulotke syrop flegamina cos mi sie zdaje ze mozna w ciazy ale lepiej sprawdzic .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58532.png

http://www.suwaczek.pl/cache/3b8f832e80.png

Odnośnik do komentarza

inka4 dziękuje :) syrop z cebuli już poszedł w ruch ale wypróbuje reszty. Flegamine też gdzieś w domu mam to zaraz spr ulotkę :)
ja wzięłam 3 koszule nocne. Szpital wymaga dwóch ale tak na wszelki wypadek wzięłam jeszcze jedną na zapas :) Na poród piżama się nie sprawdza podobno, a po porodzie im mniej warstw tam na dole tym lepiej oddycha więc słyszałam, że koszule lepsze od piżam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Madzix to chyba zle poczytalam, wybacz ;) zawroty przeszly?
Co do pizam, to mi sie wydake ze nie wolno.. no bo majtek nie mozna, wiec spodni badz spodenek chyba tez nie? No i jak dziennie rano obchod, to lepiej miec koszule, bo nie trzeba nic sciagac zeby pokazac to i owo..
Paulina w aptece kupisz syrop dla ciezarnych prenalen, troche pomaga :)

Odnośnik do komentarza

Do porodu lepiej koszule żeby z gołą pupą nie latać, a po porodzie też lepiej koszulę, bo lepiej się goi ponoć jak ma dostęp powietrza. Na kaszel to raczej nic z tymiankiem, jak Cie drapie w gardle to tabletki typu isla, albo z serii prenalen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...