Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

AAAAA, w końcu udało mi się dotrzeć do końca :D
No zwariowałam, jak rano zobaczyłam ilość stron do nadrobienia :D
To się nazywa impreza mikołajkowa ;)
A ja tylko pojechałam z synem do przyjaciółki piec pierniczki. No a po powrocie myślałam, ze pierwszy raz nie przeczytam wszystkiego :) Ale się udało.

Uli-nek - ściskam mocno i trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Niech zrobią jeszcze jedno usg, żeby mieć pewność

k32 - ja ciebie pamiętam też z wcześniejszych wpisów, no całkiem obca to ty nie jesteś. Szkoda, że nie jesteś zarejestrowana, bo wtedy można zobaczyć kiedy pisałaś

glicynia-mi też niewiele brakuje do 40...

Ja piszę jeszcze z dziewczynami na prywatnym forum - na fora.pl. Pisałyśmy na kafeterii, ale ciągle ktoś się czepiał dziewczyn i założyłyśmy prywatne. Teraz mamy spokój. No,ale jak zakładałyśmy, to też nowe mamusie zaczęły się ujawniać, bo tylko nas podczytywały...

A pierniki piekłyśmy 6 h - dzieciaki udekorowały tylko niewielki procent, bo już 23 była :D Pychota :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70710.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69100.png

Odnośnik do komentarza
Gość kika1977

No dziewczyny nie było mnie dobry tydzień i tyle do odczytania.Co do wczorajszo dzisiejszo nocnych kłótni nie będę się wypowiadać bo szkoda słów ,wszystko już zostało napisane!
U mnie dalej kłopoty z tą rwą kulszową ,męczy mnie to bardzo ,a jak się nachodzę i zalegnę na kanapie to potem nie mogę chodzić jak ja wytrzymam jeszcze dobre 4 miesiące?

Angio wiem ,że wcześniej mi pisałaś ,że też w pierwszej ciąży miałaś rwę ,napisz proszę czy coś z tym robiłaś i czy trzymało ,aż do porodu,bo na dzień dzisiejszy to porodu siłami natury sobie nie wyobrażam .

Mami widzę ,że Twoje przypuszczenia dotyczące płci się sprawdziły i będzie drugi chłopiec ,może faktycznie wcześniejsze niepowodzenia były z tym związane .GRATULACJE!!!

Co do pieczenia ,piekę dużo i lubię ,wczoraj córka kończyła 16 lat i zrobiłam jej tort czekoladowo truskawkowy z przekładem z uwaga własnej konfitury z płatków róż ,wszyscy byli zachwyceni )))Niestety nawala mi coś piekarnik i dolna część nie całkiem dogrzewa ,nie wiem jak będzie z pieczeniem na święta )

W tym tygodniu mam wizytę u lekarza i zobaczymy co tam ustali bo niepokoją mnie te moje bóle ,wprawdzie nie mam bóli ,twardnień brzucha ,ale te plecy ,półdupek i krocze dają mi do wiwatu,a jak się narobię to nie mogę chodzić ,tez tak macie?A i jeszcze jedno pytanie ,czy kupujecie stojak do wanienki bo wcześniej nie miałam ,a teraz się zastanawiam tylko jakieś takie niestabilne mi się wydają ,używała któraś z Was?

Katlam czekam na info o wózkach bo interesuje mnie Twoje oko fachowca -;)

Miłej niedzieli!

Odnośnik do komentarza

Kika juz Ci odpisuje-niestety nie mam dobrych wieści,ja przechodzilam swoją 1 ciaze w uk,gdzie z rwą kulszową nie zorbili nic,nie mam pojecia jak sie to odbywa w Pl.Niestety u mnie nawet paracetamol nie pomagal.Bywalo tak ze szlam do pracy i nagle mialam atak rwy kulszowej i nie moglam drgnąć ani cofnąc nawet nogi przez dobre 20minut zanim puścilo. Bardzo Ci współczuje.Naprawde :(

Fajnie ze jest kolejna osoba która piecze :D

Dziewczyny czy Wy wiecie ze mi zostaly tylko 3 dni pracy? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyet7yobk7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd6iyebenc7kgi.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki mami. Bo poczulam sie jak intruz a przeciez nic do nikogo nie mam i nie mam cisnienia zeby przekonywac kogos do tego co akurat ja mysle. Zreszta to nie wazne bo kazda z nas ma wlasne doswiadczenia i przemyslenia i nie musi naklaniac innych zeby mysleli akurat tak samo. A propo poradnikow to zaden nie da tyle co "rozmowa" z osoba w podobnej sytuacji. Mieszkam 600km od domu i milo bylo wiedziec ze jestescie bonie czulam sie taka sama mimo ze nie pisalam. A bylam od poczatku jako kasia8204 zaraz sie zaloguje bo nie mam nic do ukrycia. Milej niedzieli.

Odnośnik do komentarza

Kika też tak mam, ale nie w takim stopniu biedulo. Najgorzej jak się nasprzątam czy stoję długo przy garach i później po odpoczynku to już jak wstaję z kanapy to jak babuleńka zgięta.
Konfitura z płatków róż brzmi cudnie:)mniam

Angio nie ma za co, a zeszyt też taki z przepisami mam bo z pamięcią u mnie kiepsko bardzo.

Daga nie martw się. Teraz tak będzie, raz nasze maluchy będą fikać mocniej raz słabiej.
Moja córcia dostała wczoraj swój pierwszy w życiu prezent od tatusia hihi :] czekoladki Lindt'a właśnie na rozruszanie bo też od 2 dni jakaś spokojna jest.

k32 ja Ciebie też kojarzę:)

I zgodzę się z Angio że kto chciał i miał ochotę to już do nas "zaklikał" i niestety innym ciężko mi zaufać...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjb3asrmq4.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry kochane okrąglaczki :))
A więc, nowe forum założone od podstaw, trudno - nasze historie zostałyby tutaj. Mam nadzieję, że wszystkie będziecie chciały się przenieść, nie da się tam nic pisać bez logowania, a jeśli nawet logowanie będzie lipne (ktos na odpiernicz założy konto) to jestem administratorem, więc adios po podjęciu decyzji przez wszystkie.

Teraz uwaga: adres przesyłam Wam, na skrzynki tutaj. założenie konta wymaga rejestracji. Nick może zostać ten sam, bo jest to na całkiem nowym serwerze, więc jeszcze nie ma takich uzytkowników.

Kika, K32, napiszcie do mnie ma mail, w odpowiedzi dostaniecie adres, oczywiście zapraszamy serdecznie, jesteście z nami przecież :)) Inne mamy, które uczestniczyły bez logowania, też proszę o napisanie, bo być może którąc pominęłam, jak również mamy, które się nie udzielały od dłuższego czasu - do zalogowanych napiszę info z adresem, niezalogowane prosze o mail, będę weryfikować :)

mój mail : k.lamperska@gmail.com

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21417http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21415

Odnośnik do komentarza
Gość kika1977

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi )

Moniś w takim razie dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze !

No to w takim razie pozostaje mi chodzić jak kaczka jeszcze parę miesięcy (

A co do akcesoriów do kąpania to nie wiem czy słyszałyście o wiaderku do kąpieli na youtubie można zobaczyć filmiki ,moje koleżanki co niektóre to chwalą ,ale mi się to takie nieporęczne wydaję ,nie wiem moze się mylę ,ale jakaś nie przekonana jestem>
Stojak faktycznie rozłożę i zobaczę ,a napiszcie jeszcze co zamiast tych właśnie wkładów z gabki jest jeszcze coś innego.
Pościel do łózeczka mam upatrzoną szarą w białe groszki do tego taki sam rożek ,a kocyk właśnie taki jak pisałyście ,minky czy jakoś tak ,któraś pisała ,że ktoś z rodziny szyję ,a czy można zobaczyć na jakiejś stronie czy ma wystawione np. na alegro bo ja byłabym zainteresowana kocykiem i kompletem do wózka,proszę o informację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...