Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wow Dziewczynki, prześliczne zdjęcia! My też mieliśmy sesję, jak Staś był jeszcze żółtym okruszkiem i tak nam się spodobało, że planujemy zrobić mu zdjęcia jak będzie już ładnie siedział.
Z pielęgniarka jestem umówiona na jutro. Przez telefon powiedziała, że jej wizyta jest obowiązkowa: "Tak nakazuje państwo". Bez owijania w bawełnę powiedziała, że ma nas sprawdzić czy nie jesteśmy patologią, czy dziecko zadbane, czy ma swoje łóżeczko, jak jesteśmy sytuowani. Kurczę, normalnie boję się, że jak kurz znajdzie pod łóżkiem to nam Stasia zabierze... ;-) Nie no serio jestem przejęta.
O witaminie D dostałam sprzeczne informacje... jedna pani doktor powiedziała, że jak karmię mm to nie podawać już, druga, że należy podawać cały czas. Efekt jest taki, że chyba muszę sie trzeciej zapytać...

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32231.jpg

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32232.jpg

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32233.jpg

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32234.jpg

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32235.jpg

monthly_2015_07/kwietniowki-2015_32236.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/6toabre.png

Odnośnik do komentarza

Memeharisson, Sonia prześliczne zdjecia. Cieszę sie że pierwsza wrzuciłam swoje fotki i dalej ruszyło- widzę że urodziłyśmy samych modeli i modelki. Memeharisson i drugi członek rodziny się załapał na sesję- i to w jakich koralach :))).
Musimy jescze kiedyś wrzucic aktualne fotki maluszków
Pozdrawiamy i całuski dla wszystkich maluszków

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza

Cudne cudne i jeszcze raz cudne:-) te pociechy kwietniowe!!!
U nas nie byli nikogo, położna tylko zadzwoniła zapytać czy wszystko Oki!!
Moja mała je normalnie czyli 120 ml co 3-4 godziny. Ale trudno jej się śpi w takie upały.
Dziś na spacerze miałam bliskie spotkanie z dzikiem. Szybko dałam tył zwrot, mega się wystraszylam!! Kurcze na tym moim Tarchominie wogole się nie boją!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia0509

Ja karmię córcie tylko butlą.W ciągu dnia co 4 godziny.No chyba że wcześniej zaczyna marudzić bo to oznacza tylko głód.Ostatni posiłek teraz różnie jej podaje.Przez te upały dopiero około 19-20,po powrocie ze spaceru i kąpieli, zasypia na dłużej więc jej nie budzę.Je przeważnie 17-18 potem 22-23 następnie 4:30-5:30, później ok.10, 14, i znowu 17-18.Rzadko jadła 6 posiłków na dobę.Zostałyśmy więc przy 5 po 130 ml. Przybiera dobrze na wadze-jutro kończy 3 miesiące waży 5700 więc jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza

Pytam bo moja je 110-120 co 4 godziny a w sumie wychodzi 5 posiłków wiec o jeden jakby za mało no i taka chudzinka mi się wydaje. Chociaż za dwa dni szczepienie to zobaczę ile waży bo wariuje na punkcie jej wagi jak widzę takie pulchniutkie dzieci. W każdym bądź razie naczytałam się i od dzisiaj jej zmieniłam żeby jadła te 6 posiłków wiec daje jej co 3,5 h no i wypija tak samo 110-120...
A fotki macie wszystkie śliczne :-) my nie robiliśmy sesji noworodkowej przeznaczylismy ta kasę na mega wypasiony aparat fotograficzny... Skutek taki ze trzeba przeczytać 500stron instrukcji i chyba iść na jakiś kurs żeby nauczyć się robić ładne zdjęcia a ze brak czasu to sobie na automacie i na funkcji sport... Moja ulubiona funkcja. Pozostałe są i chyba na długo będą dla mnie zagadka.
Co do główki to moja juz sztywno trzyma jak mała trzymam za to jak leży na brzuchu to tak jak któraś z mam pisała pięść do buzi, głowa na bok i tak leży a za chwilę zaczyna płakać. Mówiłam o tym mojej lekarce, pociągnęła ja za ręce i posadziła i mnie do zawału doprowadziła... A mala usiadła i główka prosto... Szok. Na co lekarka... Widzi pani ona potrafi to co dzieci potrafią dopiero w późniejszych miesiącach a pani przejmuje się tym że nie podnosi główki na brzuchu. Hmm a jak byłam u prywatnej lekarki to kazała nam iść do neurologa sprawdzić. I bądź tu mądry :-/

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Z tym naszym zapaleniem układu moczowego wyglądało tak, że mała płakała przy jedzeniu i była rozdrażniona. Myślałam, że to ząbki chociaż wydawało mi sie ze to zawcześnie i postanowiłam sie upewnić u lekarza, pani doktor wykluczyła ząbkowanie i dostałam skierowanie na mocz. Wyniki wyszły bardzo złe od razu został wprowadzony antybiotyk, i ciągła kontrola moczu. Juz jest całe szczęście lepiej ale ciagle infekcja jest. Głównym objawem jest zawsze gorączka u nas jednak nie wystąpiła.

Odnośnik do komentarza

kala_s mój mały z jedzeniem ... tragedia. Najładniej późnym wieczorem 23.30 i w nocy 2.30, chociaż ostatnio budzi się już rzadko o tej porze ( raz na dwa, trzy dni) i raczej czeka do 5.00. Potem od piątej do 16.00 to je bardzo nieregularnie, ale staram mu się wlewać 120ml a w zasadzie 130ml bo po rozpuszczeniu mm to tak właśnie wychodzi. Często muszę mu to dzielić na dwie porcje - zje 100 a 30 dopije po pół godzinie, więc w ogóle wszystko to jakoś tak rozwalone... Ale podwoił mi wagę po trzech miesiącach. Żaden z niego olbrzym, wręcz przeciwnie - w wieku 3 miesiące i tydzień ważył 5980 g. Drobniutki :-)

No i też mnie denerwują sprzeczne info od lekarzy, ale mąż mówi, że sama jestem sobie winna skoro zamiast trzymać się jednego to latam po różnych...

http://fajnamama.pl/suwaczki/6toabre.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mam pytanie do tych ktore sa po cc.
W 8 tygodniu po cc dostałam miesiączki , nie karmie wogóle piersią teraz w 15 dniu po miesiączce znów zaczęłam krwawić i nie wiem czy to poprzez zmiany hormonalne, czy to okres czy w wyniku jakiegoś zapalenia. najgorsze , ze krwawienie się rozwija i nie wygląda na plamienie. zadzwonię dzis do gina i umowie się na wizyte , ale moża któras z was tak miała?
Wydaje mi sie że zawczesnie na olres a na plamienie owulacyjne jest za obfite- najgorsze , że myślałam że juz wszystko sie unormowało , a tu znowu jakas niespodzianka.
Kala-S moja je regularnie mm co 3-3,5 godziny maksymalnie 120 ml, rano zazwyczaj zostawia około 30 ml. Odkąd zmieniłam na smoczek z mniejszym przepływem nie dławi sie i je całą butlę na raz , a nie na dwa. Je 6 razy dziennie ostani raz około 21-22:00 i raz w nocy o 3:00.

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza

misia1992
madzix ile dodajesz kleiku do mleka ? odwazna jestes ja bym tez malemu chciala podac jakis soczek ale boje sie ze to za wczesnie chociaz w sumie jest w tym wieku co twoje malenstwo, no a te soczki sa od 4 mc chyba..

2x lyzki kleiku ale tylko na noc. Co do soczku jabłkowego to prawda jest taka że moja mama czy nawet siostra już podawały. Możesz spróbować najpierw od małej łyżeczki ba nawet pół łyżeczki jak się boisz.
Mój mały obecnie waży 6700g i 300g zabrakło do podwojenia wagi wyjściowej ze szpitala i dobrze bo byłby gruby.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...