Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Antjee ale Ci dobrze :) Gratulacje

a dziś dzień sexu znów bedzie.Po mam skurcze więc coś sie dzieje :D polecam wam tez :D

Sprzatałam dziś troche ale nic...więc w druga stronę będę się relaksowala
hhhhmmmm ciepły prysznic i ulubiona muzyka.

W ogóle mialam wam napisać ,że są darmowe badania z praojektu norweskiego.Szkoda,że wczesniej tego nie bylo bo np za HIV ZAPŁACILAM 50ZŁ A teraz wszystko za Darmo....tu macie link dotyczy woj warminsko mazurskiego :D
http://www.szpital.olsztyn.pl/3979,fundusze-norweskie-i-eog

ZROBIŁAM DZIŚ DUUUUUUŻO BADAŃ ZA DARMO.

Odnośnik do komentarza

:-)) Chciałabym mieć maluszka koło siebie i być po wszystkim:-)
U mnie bez zmian dziwne rozciąganie w pachwinach i kroku:-/
Dziewczynki już niedługo i będziemy miały maluchy :-)
sprawdzam ruchy małej i wy kochane też sprawdzajcie... Znajoma miała wczoraj cc bo jej mała zrobiła smułkę w brzuchu i przestała być ruchliwa i się okazało na usg i szybko cieli...mała jest na intensywnej:-/ i ja też już mam paranoje dzisiaj:-S

Odnośnik do komentarza

Kaseya
Magda a probowalas domowych sposobow na poród? Jakies masaże brzuszka czy piersi, zakupy, schody, kąpiele?

Jasne brzuch macam co chwilę po schodach chodzę z 20 x dziennie bo mieszkam w domku. Nie próbowałam sexu i dzisiaj się zdecyduje choć trochę się boję.
Dziś razem ze mną dziewczyna miała Ktg 4 dni po terminie i tak z nią gadalam ona mówi że żadnych skurczy nie ma a tu nagle wody jej odeszły!! Po 20 min zaczęła zwijać się z bólu szybko ja zbadali a ona miała już 9 cm rozwarcia kumacie. I szybko na porodowke. Gdyby ktoś mi to opowiedział to bym nie uwierzyła Ale widziałam na własne oczy. Już napewno urodziła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No nieźle xd może Twoja dzidzia się napatrzy i tez będzie juz chciała mamusie zobaczyć:) Możesz spróbować zrobić sobie romantyczna kąpiel z muzyka, jakimś pachnącym czymś, przy świeczkach, kto wie może jak się rozluźnisz to coś ruszy a jak nie to przynajmniej będzie przyjemnie:) i mężczyznę tez wykorzystaj koniecznie

Odnośnik do komentarza

madzix85
Kala tydz po.

Jeszcze wszystko się może zdarzyć starszą urodziłam dzień po terminie pojechałam na ktgv żadnego skurczu a na fotelu miałam 7palcy rozważenia.
Madzix85 sprzątanie,porządki, sex, kąpiele, masowanie brzucha ;-) a my zw się coś rozwinie :-P

Odnośnik do komentarza

Miętówka
Paulina fajnie że twój mąż tak do tego podchodzi. Mój od 4 miesięcy traktuje mnie jak pisanke i boi sie dotykać choć tłumaczyłam mu że nie ma żadnych przeciwwskazań do współżycia, ale on twierdzi ze zdrowie córci jest najważniejsze. A dodatkowo jak mala się obrocila główką w dół to wogole moglam zapomnieć, nawet artykuly medyczne w necie nie pomogły. A to chyba wszystko przez te glupie męskie żarty i brak świadomości o budowie fizjologicznej kobiety. Cóż jakos przeżyje.
A apropo nocy to dopiero wstalam, nawet obylo się bez skurczy, ale za to znów podobno strasznie chrapalam.
I w sumie uprawiaj tu seks z chrapiaca ciężarówką: )))

Miętówka mam to samo! ;) Mój partner tak samo nie docierają do niego żadne artykuły nawet jak lekarz powiedział że nie ma żadnych przeciwwskazań ;) Ubzdurał sobie że może zrobić synowi krzywdę :D Ogólnie mój facet ma bujną wyobraźnię :D Wyobraża sobie że kochając się ze mną uderza go w główkę ha ha ha ha!!! :D Dobrze że on nie wie co ja tu wypisuję bo by mnie udusił :D ha ha

http://www.suwaczek.pl/cache/e5a6d90d75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...