Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No czyli szczesliwa :) najwazniejsze :) tez bym chciala dwojke :) ale chyba sobie darujemy bo drugi raz tych komplikacji nie zniose, nie na moje nerwy i za slaba psychicznie jestem :) chociaz moze kiedys... moj mowi, ze z drugim problemow moze wcale nie byc, podobno co ciaza to inna. Chcialabym, zeby Bartek mial rodzenstwo :) a tak wgl to Magda32 porod chyba taki o ktorym wszystkie marzymy :p bardzo bym chciala rodzic sn i mam nadzieje, ze mi sie uda :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Przy porodzie najważniejsze oddychać,współpracować z położną ,nie panikować,nie krzyczeć i szybko będzie dzidzia ;) zycze Wam tego szybkiego i bez powikłań rozwiązania :) Ciąża ciazy nie równa Paulina03 z córką nadciśnienie,opuchlizna ,anemia ,byłam napompowana, napuchnieta, 22 kg przytyłam teraz mam 4kg więcej w 29 tygodniu żadnych powikłań żadnych zachcianek żadnych kłopotów odpukać, martwilam sie oczywiście czy dzidzia rośnie ale mam pyze 1200 juz

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

~Magda32
Sandra26 a na usg ile wyszła ci dzidzia na wadze bo ja mam trochę paranoje z tym ważeniem,czy mała dobrze waży. Ja mało przytyłam ale na początku schudłam 5kg przez mdłości nie mogłam dużo zjeść..

3 tyg. Temu miałam ostatnie usg i ważyła ok. 1 kg. Jutro mam następna wizytę i zobaczymy jaki olbrzym jest we mnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

Soniaaa
Ja tez ze śląska, dokładnie Siemianowice Śląskie. Ja jestem w 30 tyg przytyłam 6 kg a maleńka wazy 1570.

Jesteśmy w tym samym tygodniu:)

Nie zalamujcie mnie...wychodzi na to, że tylko ja taki grubasek jestem :( :D

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra26

Paulina03
Ja mam 7 kg na plusie a jestem w 29 tyg i 4 dniu :) moj synek rowno w 27 tygodniu wazyl 1171 g :) w srode mam wizyte to bd 30 tydzien i zobaczymy ile przybral :)

Moja córcia właśnie w 27 tyg. ważyła 1020, wiec troszkę różnicy jest.

Sami chudzielce tu są :D mogę Wam kilka kg oddać :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...