Skocz do zawartości
Forum

Album Na Zdjecia Inaczej Czyli --- Scrapbooking


Rekomendowane odpowiedzi

mialam wkleic moje atelier scrapikowe
tak wyglada moja scraproom pod schodami

zaznacze ze wszystkie pudeleczka co widac sa czyms wypelnione;) a i tak mi miejsca brakuze zeby to bylo ladnie posortowane:)

MalaMoni, chyba nici z przyjazdu mojej siostry...:(
ale policze i sprawdze ile by kosztowalo zebym Ci taki najtanszy (jakosciowo ten sam co drozsze tylko firma inna) album przeslala...:)

http://img207.imageshack.us/img207/3460/scraproomkv1.jpg

Odnośnik do komentarza

obiecuje instruktaz moze jutro przygotuje Wam jakies wyjasnienia...
moze jedynie bede niedokladna jesli chodzi o to co potrzebne bo nie do konca wiem co jest w Polsce a czego nie ma.
zobaczymy, pomyslimy ;)

malgosiu, ja uwielbiam zajmowac sie domem, ajkbym miala fundusze to bym sobie takie gniazdko urzadzila... ale i tak lubie tej moj domek. nie do konca jest taki jak w marzeniach ale po to sa marzenia zeby je wolniutko realizowac.

Odnośnik do komentarza

no uffffff
udało się zrobic kolejną strone kalendarza

http://www.scrapclub.w.activ.pl/album_mod/upload/5cc6aa9a61b4641c4a2db70cabf3a7ab.jpg

ostatnie "maluszkowe" fotki :D teraz zaczną się stronki z coraz starszymi chłopakami, myślę, że ten kto śledzi "telenowele" ;) będzie zaskoczony!

taki prosty, ale urzekł mnie cytat na papierze, dopiero po chwili wogóle go widać, ale bardzo go lubię no i chiałam żeby kumpela po którymś tam oglądaniu też się go doszukała.

hehs, troche mi długo zajęło, nie mogłam złapać pomysłu :Zakręcony: :Męki:

mam nadzieje że ocenicie obiektywnie ;)

Moniq, widzisz fajny pomysł z tutkiem, ale ja to jestem harpagan i zanim się zoriwentuje co i jak pospisywac to juz sprzatam stolik ;)
zaazdroszcze scrapowni............. ja najpierw pracowałam u nas w pokoju, ale K się burzył, wiec zajmuje mały stoliczek w kuchni a wszystko mieszcze w plastikowym pudle ( kufrze) po zabawkach wito, dodatki mam poukładane na dwóch takich kastkach z ikea, i tyle :)

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

hej moniq dopiero teraz trafiłam na twój wątek:Uśmiech: i powtórzę to jeszcze raz - śliczna jest ta twoja pasja :smiech::smiech::smiech:

super pomysł z tą nauką scrapingu (tak to sie pisze, bo nie chce i się sprawdzać?), będzie cieszył się ogromną popularnością:Uśmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Gabalas, ja kupuje różne rzeczy w emipku w galerii kaziemierz tylko wlasciwie tam mozna do scrapkow cos sensownego kupic, cesc rzeczy w polskich sklepach internetowych a troszke na ebay US ( papiey głownie) reszta to jakies tam znaleziska w domu ;)
a podpis masz super, Moniq to zdolna bestia :D

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

zajrzalam czy tu jakies nowosci i prosze, lipiec sie nam pojawil!! a zanim w ogole spojrzalam dokladnie na te strone to myslalam ze to pazdziernik i halloween;)
MalaMoni, na pewno cie dziewczyny zauwazaja!!! nic sie nie martw, bo jak na razie to tylko we Dwojke tu urzedujemy!
gabi, no jasne, bierz sie za proby, tym bardziej, ze masz tu juz tu praktykujaca Krakowianke co chetnie poradzi co i gdzie znalezc:)
a przypomnialo mi sie, ze mi siostra mowila ze gdzies na Kazimierzu jest taka duuuza pasmanteria i tam tez jest mnostwo pieknych i fajnych rzeczy do scrapu, wstazeczki, kwiatuszki z materialu...
no i co do materialowych dodatkow to tez na allegro widzialam

aha i info dla MalejMoni,pertraktacje sie nie powiodly, Marta nie przyjezdza na swieta....

Odnośnik do komentarza

moniq, wlasnie doczytalam............. szkoda ale moze uda sie nam jakos inaczej..............
lipiec dlugo zastanawialm sie nad kolorem, raczej staram sie nie dopasowywac koloru do miesiecy bo zdjecia sa z całkiem innyh por roku,wiec tak tylko troszke kombinuje ;)

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

no jasne, ze jesli nie masz odpowiednich zdjec to nie mozesz sie zabawiac kolorami, ale i tak uwazam ze kalendarz jest super, wlasnie chyba ten lipiec mi sie najbardziej podoba, bo ja fanka pomaranczu i zieleni jestem wiec wszystko co w tych kolorach to mi sie podoba:) zreszta to moje ulubione zestawienie w scrapie pomarancz i zielen, pelno mam takich stronek i to raczej moje ulubione:)

Odnośnik do komentarza

malaMoni, wlasnie troche posprawdzalam, jesli uda mi sie kupic ten album za 4.5 euro to z kosztami przesylki wyjdzie jakies 45zl za sztuke... na decu.pl widzialam takie albumy za 62zl plus koszta przesylki 8zl wiec powiesz mi jak chcesz... sprawdzalam tez czy nie oplacaloby sie kupic dwa labumy ale francuski system pocztowy jest beznadziejny i nie wychodzi taniej wyslac dwa na raz, juz lepiej po jednym z osobna. bo dwa na raz to wychodzi ok 115zl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...