Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sznuroffka

hej dziewczyny dopisuję się do marcówek 15 :)
przewidziany termin to 26.03.15 r. według usg 7 tc.
Obawiam się trochę bo poroniłam już raz i staram się nie chwalić ciążą, ostatnio wylądowałam na pogotowiu bo miałam plamienia i spanikowałam, że to poronienie ...
strasznie czekam na kolejną wizytę ale mam ją dopiero 1.09.14 i to będzie koniec 1 trymestru, ale pewnie nie wytrzymam i pójdę szybciej na wizytę do gin.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wadera gratuluję!!
Dziewczyny, Wy się tak objawami zbytnio nie sugerujcie.. Mi na ok tydzień minęły niemal wszystkie objawy i czułam się świetnie. Byłam po wizycie więc wiedziałam, że jest ok i sądziłam, że po prostu objawy szybciej mi minęły..
Ale to tylko do wczoraj, zaczęło się od lekkiego bólu podczas stosunku, na szczęście krótkotrwałego przez późniejsze całodniowe nudności.. :( Piersi zaczęły na nowo boleć i to całe a nie tylko sutki jak w tym okresie..
Dzisiaj w pracy zdychałam wręcz przez te mdłości bo naciągało mnie jak kota po obierkach..
Ehh i to chyba idzie do apogeum dolegliwości ciążowych.. ;/

Wadera a masz może zdjęcie z USG?? :) Jak tak, to pochwal się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3knr3upnbd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3krnt6x0gcjq3.png

Odnośnik do komentarza

wadrra ciesze sie ze z wami wszystko dobrze :) juz sie nie denerwuj I nas nie strasz wiecej :)
Kurde troche wam zazdrosxilam mdlosci bo mnie prawie nic nie dolegalo.... to dzis mam za swoje! Nic nie dam rady wcisnąć do ust, zapycham sie owocami, ciagle stoi mi cos w gardle I mdli mnie na widok wszystkiego :(
ale udało mi sie zalatwic wizyte w szpitalu bielanskim, kolezanka uprosila swoja gin bo ona rodzi na dniach. Jutto jade sie zapisac na przyszly wtorek :)

Odnośnik do komentarza

Hej :-)
Ja nie mam jeszcze karty ciąży, mam nadzieję, że wszystko będzieok i na tej wizycie zostanie założona. Udało mi się umówić na wizytę w poniedziałek.
Czy macie jakieś przeczucia co do płci Maluszków? Ja cały czas czuję, że to chłopiec :-) choć nie mam żadnych "preferencji" w tej materii ;-)

Aha- chcę się tylko upewnić- aby mieć prawo do becikowego, należy odwiedzić ginekologa do 10tc, ale bez znaczenia czy będzie to gabinet prywatny czy państwowy, prawda?
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

ja w przyszł wtorek idę na fnz do babki ktora bedzie mi prowadzic ciażę więc pewnie karte mi założy.
bierzecicie coś więcej oprócz kwasu foliowego? ja dziś wyczytytałam żeby brać jeszcze omege 3 , podobno dzidziuś będzie mądrzejszy :)
wadera zmień nik na schizowa mama :)
ja mam troche wyrzuty sumienia że chyba nie do końca sie dobrze odżywiam... ciągle jestem zmęczona i nie mam siły żeby ugotowac coś sensownego i robie coś na sybko, czasem zjem cos na miescie. a wy jak się odżywiacie? może mnie zmotywujecie i się wezm ę za kucharzenie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...