Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Karlaa ja też mam nadciśnienie i piję ta herbatę. Pytałam mojego ginekologa i powiedział że jedna filiżanka nie zaszkodzi i mogę sobie na to pozwolić.
Odnośnie wody to niegazowanej w ogóle nie potrafię przełknąć a do gazowanej dodawalam juz cytrusy ale marny skutek :D jednak spróbuję jeszcze tej z wysoką zawartością minerałów.

Edysia83 a jakie masz to ciśnienie?

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza

mecca- super razem damy rade :) pij pij :) wode oczywiście :) ja dziś kupiłam Muszynianke bo ta Nestle to wielka lipa!!
bubs- ja rozwarcie na 1 nawet 2 palce mam już od 21 lutego i nic ;) Teraz to czekaj na tatusia :)
Karlaa-ja wode zmieniłam tak już pisałam wyzej dzieki za cenne uwagi :)
Edysia83-mam nadzieję kochana że to ciśnienie się unormuje.
A ja dziś cisza spokój nastawiam się że jutro mnie tam zostawią...

Odnośnik do komentarza

cannea- hej! tak ja mam mało wód płodowych i oczywiście ma to wpływ na termin porodu,ponieważ jak jest ich mało to wywołuja poród.Ja miałam AFI-7 i było oki ale w poniedziałek ten AFI-wynosiło naciągane 6 i jutro mają sprawdzić i jak coś to wywoływać poród.

Odnośnik do komentarza

teta- dziękuję za odpowiedź. Pytam bo to moja pierwsza ciąża i nie mam zielonego pojęcia na ten temat. A moja lekarka też nic konkretnego nie powiedziała.
Chciałabym się mentalnie przygotować na każdą ewentualność.

Odnośnik do komentarza

Teta czekamy na tatusia - będzie w czwartek późnym wieczorem!! Hurra :D Może da się namówić na małe co nieco, żeby przyspieszyć sprawę. Po dzisiejszym badaniu też mam wrażenie jakbym miała zaraz urodzić. Boli jak cholera, ale ostatnio było to samo i przeszło. Swoją drogą myślałam, że czop odpada kiedy robi się rozwarcie, a ja jeszcze nic nie zauważyłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

bubs, no a co, niech nam dogadzają, należy sie nam :D Ty to przynajmniej masz skurcze, u mnie ostatnio były tydzień temu :P ale teraz jak już termin minął to przynajmniej nie odliczam i po prostu sobie dalej jestem w ciąży, tylko jeszcze utopie telefon żeby mi dali spokój...
tatuś jak przyjedzie to zostanie? czy będzie brał urlop na narodziny? w sumie teraz to jak nie urodzisz do środy to termin masz ustalony,
ja sie dowiedziałam ze po 42 tygodniu wywołują w szpitalu poród jeśli wszystko jest dobrze ;/ a rano mam znowu ktg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanlifo5t2r87.png

Odnośnik do komentarza

Karlaa przyjedzie i zostanie na ponad 2tyg. A wywolywanie mam mieć we wtorek, najpozniej w środę. Także bez sensu zeby w poniedzialek przyjezdzal jak moze byc juz na weekend :):):)
Juz na szkole rodzenia dowiedzialam sie ze teraz nie czekaja tyle z wywolywaniem, to ciekawe, ze co szpital to inna praktyka.
Daj znać co tam jutro na ktg, moze juz cos tam bedzie sie dzialo ;)

Ciekawe jak Paulina93 z tym wywolywaniem ... ? I czy może już nie mamy kolejnego dzieciątka z Marca :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Dziewczyny, ale powiem Wam, że pocieszylyscie mnie, bo jak mi już wody odeszły, to nie w szpitalu dwa razy badali i to taki bo przy tym był, że masakra i myślałam, że to ze mną coś nie tak, że tylko ja tak reaguje, a tutaj się okazuje, że nie :) jeszcze mi jedna pani doktor wtedy powiedziała, że dobrze, że mam mieć cesarke, bo jak ja tak reaguje na badanie to mój poród byłby droga przez męki. Teraz wiem, że to wcale nie tak :) może ona po prostu dzieci nie ma jeszcze i tylko w teorii się, że może boleć, ale nie wie sama jaki to ból ;)

My się karmimy :) oczy jak piątki ;) ale niedługo go powinno zacząć scinac :)
I musze Wam powiedzieć, że wczoraj musiałam mu dać kropelki na kolki, bo tak strasznie się męczył poprzednia noc... Mam takie niemieckie i jeśli to ich zasługa to są świetne, bo dzisiaj Mikołaj na spokojnie juz :)
Za oknem jeszcze ciemno, ale zaraz się to zmieni, wiec myślę, że mogę już napisać: miłego dnia dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Rerenata

Jeszcze o jednym zapomniałam. Jakby Waszym dzieciom ropialy oczka to najlepiej posmarować własnym mlekiem. Dowiedziałam się tego od koleżanki i tak się składa, że miałam okazję spróbować i na prawdę działa :) ja zrobiłam tak, że wycisnelam trochę mleka na wacik i przemylam mu tym oczko. Poprawę widać :)

Odnośnik do komentarza
Gość blanka15

Dziewczyny, zgłaszam się z opóźnieniem bo moje maleństwo jest tak absorbujace. 6.03 urodziła się moja Marcelka 2920, będę miała chwile to nadrobić zaległości na forum, będę się odzywać. :-) nawet jeszcze nie sprawdziłam ile z nas urodziło ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nie

blanka15 - gratuluję! piątkowa dziewczyna to znaczy się dalej idziemy weekendowymi porodami :)

Kurde jak czytam Wasze opowieści związane z tym, że być może czeka Was wywoływanie porodu to aż mnie ciarki przechodzą. Ciekawe w moim szpitalu po ilu dniach po terminie wywołują poród bo jak widzę to różnie bywa.

U nas po staremu jedynie tatuś głaszcze brzuszek bo już dawno widział jak mała się wygina :) łóżeczko już skręcone no i tak jak przewidywałam pachnie nowością.

Miłego urodziwego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Blanka15 gratuluję córeczki!!! :)

KasiaNie, u mnie łóżeczko wietrzy się już od świąt ;) Na początku troszkę dawało lakierami. Najgorszy smród jednak miałam z termoopakowania do butelek ;)

Rerenata przesyłam pozdrowienia dla Mikołaja :) Co to za kropelki, o których wspominałaś? Może poproszę męża, żeby zakupił po drodze do domu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...