Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

O dziewczynki to ja mam tak samo ledwo wstane a już ide spać z powrotem :) choć jestem w szoku bo jak położę się koło 23-ciej to tylko koło 3-ciej wstane do łazienki i śpię dalej a kiedyś to może 3-4 razy do łazienki chodziłam.Ale teraz Niunia aż tak się nie wierci raz na jakiś czas się po wypycha i już a kiedyś to ułożyć się nie dała :) Ja przed ciążą ćwiczyłam tylko Mel B na uda a po ciąży musze ze zdwojoną siłą bo mam je ogromne.... :(

Odnośnik do komentarza

Może to tylko skurcze przepowiadające? Jeśli głaszczesz brzuszek, to mogą nie odpuszczać, tylko trzymać dalej ;)
Ja też coraz częściej czuję takie delikatne bóle. Za każdym razem zastanawiam się, czy aby sobie tego nie wmawiam. Ból jest tak delikatny, że już nie wiem czy to boli, czy nie :D
Jesteśmy już na takim etapie, że chyba wszystko musimy przyjąć za normę. Tu poboli, tu pociągnie... W końcu to już 9-ty miesiąc kobietki :D

Teta u mnie też przyda się ćwiczenie na uda, bo w ostatnim czasie trochę się rozrosły :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

TosiaTosia - ja jak miałam takie bóle to skracała mi się szyjka... 11-tego byłam u lekarza i rozwarcia nie miałam wiec spokojnie to normalne... ważne że jak zmieniasz pozycję to przechodzi :) Teraz też mam takie bóle + parcie + ból w pachwinach (prze okrutny) + bóle krzyża... moja położna i Pani doktor mówią że to normalne i w każdej chwili może się zacząć żebym była przygotowana ale żebym nie panikowała bo mogę równie dobrze urodzić za tydzień, pół torej czy dwa :) ale jeśli nasz być spokojniejsza to zadzwoń do swojego lekarza :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

TosiaTosia, u nas w szkole rodzenia jedna dziewczyna też mówiła o takich bólach jak miesiączkowe i położna mówiła, że to właśnie przygotowanie do porodu - skracanie szyjki, rozwarcie. Ale spokojnie - ona urodziła dopiero po trzech tygodniach od tamtej rozmowy z położną, więc nie stresuj się. To przecież dobrze, że się przygotowujesz do porodu ;))

Odnośnik do komentarza

No i przespałam pół niedzieli :) a mam takie pytanie co kobitki będziecie robić po porodzie?chodzi mi o urlop na jaki idziecie?? ja wybieram się na roczny urlop :) tylko szukam jakiś wzorów by napisać podanie,może któraś z Was juz ma i podeśle :)

Odnośnik do komentarza

Ja już sobie naskrobałam wstępnie wniosek. Wybrałam opcję cały rok 80%. Wniosek i oświadczenie drugiego rodzica - oba adresowane do mojego zakładu pracy. Wyliczyłam sobie wstępnie z datą terminu, ale na pewno to się zmieni.

WNIOSEK
Zwracam się z prośbą o udzielenie mi urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego oraz urlopu rodzicielskiego w związku z urodzeniem dziecka.
Imię i nazwisko dziecka: .............. Data urodzenia: 11 marzec 2015 roku.
Urlop macierzyński w wymiarze 20 tygodni trwał będzie od 11.03.2015 do 28.07.2015.
Dodatkowy urlop macierzyński w wymiarze 6 tygodni trwał będzie od 29.07.2015 do 08.09.2015.
Urlop rodzicielski w wymiarze 26 tygodni trwał będzie od 09.09.2015 do 08.03.2016.

Oświadczam również, że ojciec dziecka ..............., nie będzie korzystał z urlopu rodzicielskiego w powyżej wskazanym okresie. Do wniosku dołączam oświadczenie drugiego rodzica.

OŚWIADCZENIE
Oświadczam, iż nie zamierzam korzystać z urlopu rodzicielskiego w związku z urodzeniem się dziecka.
Imię i nazwisko dziecka:.......... Data urodzenia: 11 marzec 2015 roku.

To tak mniej więcej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Teta 17 to nie jest za dużo ;) Z tym wstawaniem do wc to bywa różnie. Są noce, że wstaję 7 razy, a są też takie, że wstaję max 2 razy. Maleństwo już jest takie duże, że nie ma miejsca na swawole w brzuszku ;) A z tą siarą, to u mnie zależy od tego jak się ubieram. Jeśli jestem bez stanika, to potrafi polecieć trochę, a w mocno dopasowanym staniku nie leci prawie nic. Na razie się nie martw, najważniejsze, żeby po porodzie ruszyło ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...