Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Teta oby was jak najszybciej i w dobrym zdrowiu wypuścili do domku. Jak znajdziesz chwilę napisz coś bardziej szczegółowo. Nataliakx powodzenia i trzymam mocno kciuki. Wszystkim mamuśkom i maluchom miłego dnia :) zapowiada się wiosennie

Odnośnik do komentarza

ola12 ja też mam termin za dwa dni i zero jakichkolwiek oznak. Mój mały tylko cały czas się rozpycha, śmieję się, że nie umie znaleźć drogi do wyjścia;) też się już zaczynam denerwować a mąż mówi, że chyba za dobrze mu w brzuchu mamy;) ale prędzej czy później będzie musiał się nam pokazać. Lepiej nie martwić sie na zapas:)

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjodhkw731g.png

Odnośnik do komentarza

Natalia, gratuluję :)

Mamuskaa, jak skończył 3 tygodnie, czyli okres przez który nie powinno się wychodzić z dzieckiem, to odbyl się pierwszy spacer :) na początku 10-15 minut, potem już coraz dłużej :) można tez ubrać dziecko i otworzyc okno /balkon :) Mój mały dziś spał godzinę w wozku na balkonie i właśnie się obudził na karmienie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nie

Witajcie marcoweczki i swiezo upieczone mamusie
Ja dzis po badaniach ale nie wiem jak z tym moczem bo tylko 2h wytrzymalam. Dzis kolejna noc nie przespana. Nie wiem co sie dzieje ale dzis to moze tylko lacznie z godzine spalam. Mala czuje bardzo nisko, calkiem tam na dole ale mam tak juz od paru tyg.

Odnośnik do komentarza

Meldujemy sie po wyjsciu ze szpitala - ja i moja corcia :)
Urodzila sie w niedziele po 4 nad ranem. 3,5 kg 56 cm ;) Porod naturalny nie jest taki straszny. Pierwsze nieregularne skurcze o 20:00 i krwawienie. Ok 23:00 pojechalismy do szpitala. Kolo polnocy dzieki wskazowkom poloznych zaczely sie powazne skurcze. Po wszystkim mialam wrazenie ze to trwalo tylko godzine :)
A corcia ma takie wloski dlugie czarne ze robila furore na calym oddziale.
No i musze powiedziec ze maz byl dzielny, ale tez bardzo mi pomogl. Bez niego pewnie meczylabym sie dluzej. Polozne troche nas olaly i zostawily tylko we dwoje. Ciagle mnie motywowal i mowil co mam robic.
Jak ogarne sie i odpoczne to napisze wiecej bo momentami bylo smiesznie na porodowce :D no i mam pewnie sporo do przeczytania ;)
Pozdrawiam Was dziewczyny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf609k7s1z4.png
15.03.2015 - 3500 g i 56 cm Szczęścia :*

Odnośnik do komentarza

Bubs gratuluję i bardzo zazdroszczę że już masz córcie przy sobie :)
Ja wyluzowałam bo takie nakręcanie i czekanie tylko dobija, w końcu maluszki mają podpisane umowy na wynajem brzuchów do dnia terminu plus 2,tygodnie wypowiedzenia hehehehe wiec pozostałe nierozpakowane mamusie bądźmy cierpliwe :D

http://www.suwaczek.pl/cache/bb8f719397.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...