Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

sznuroffka
aaaa... i jeszcze co do płci to może uda się coś określić chociaż w jakimś % :)
ja bym chciała ,żeby była dziewczyna , mój M. chce chłopca ( wiadomo pierworodny to syn ) ale najważniejsze jest to żeby zdrowe było :)

Nam jeszcze wtedy nie określali, ale ten doktorek, który robił mi usg genetyczne, to jak już pisałam wcześniej, jakieś chamidło było, więc nawet do głowy mi nie przyszło zapytać o płeć.
Za to dwa tyg. później już na 80% moja Pani gin.powiedziała, że dziewczynka. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg656zfgdg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja już po badaniu :)
skacze z radości bo lekarz powiedział ,że wygląda na to, że jest oki :)
zjadłam słodkie przed wizyta i maluch się tak wiercił, że lekarz nie mógł go zbadać , niestety nie ułożył się tak żeby można było zbadać przezierność karkową (czy jakoś tak ), powiedział że na następnym badaniu sprawdzi jak się uda,
ale gin powiedział,że widział coś tam przez chwilę i jest oki:)
jak uda mi się wrzucić zdjęcie malucha przez tel to pokarze wam mojego maluszka :)

Sylwia trzymam kciuki :)
na pewno będzie oki

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja tak długo, bo jeszcze od razu do gina pojechałam. W badaniu wszystko ok, przezierność w normie, kość nosowa prawidłowa, serduszko, jelitka, pęcherz, wątroba, nerki i reszta narządów też ok. 5 paluszków u obu rączek. Lekarz twierdzi, że za wcześnie, ale ja tam siusiaka widziałam. No i dzidziuś troszkę starszy niż wg OM.

Tylko oczywiście po wizycie u gin stres, bo muszę toxo powtórzyć, bo cholera jadłam śledzie i majonez. Do dupy z tym żarciem (sorki). Od dzisiaj już nie wiem co jeść. No i czekam na wyniki posiewu z kanału szyjki... Ale grunt, że dzidziuś zdrowy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgifvs3htx.png

Odnośnik do komentarza

mamax niestety nie udało się podejrzeć czy coś rośnie czy nie, nic nie pokazał mój lokator :)
Wadera- może jakaś wstydliwa dziewczynka tam się kryje, że nie dała się podejrzeć he he
myśle ,że za 3 tyg to już mi co nie co powie?
jak myślicie ? W którym tygodniu można określić płeć.
to będzie u mnie 15 tc. (tak około )
Syliwa super że wszytko oki u twojego maluszka :)
i po stresie he he

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

u mnie ciężko było badanie zrobić , bo tak się wierciło i zasłaniało, że lekarz nic nie widział, coś tam zdążył zobaczyć jak się przekręcało, ale to tylko tak na szybko.
Nawet nie zdążył przebadać przezierności ale gin mówił ,że widział przez chwile i że nie było spulchnień czy coś , za to pokazało nam piątkę hehe

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Sznuroffka, Sylwia Cieszę się bardzo Waszym szczęściem :-) Oby dalej też wszystko przebiegało pomyślnie!
Na zdjęciu Dzieciątko wygląda pięknie :)

A co u nas- Według doktora wszystko jest w porządku. Wszelkie wymiary w normie, NT 1,84 :)
Maleństwo było spokojne, gładziło się po policzku, machało nóżkami, a potem je skrzyżowało- cudny widok!
Aha- mam łożysko na przedniej ścianie, więc pewnie jeszcze trochę poczekam na ruchy Maluszka.
Jestem spokojniejsza, ale martwi mnie ciągle utrzymujący się ból brzucha w okolicy lewego jajnika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...