Skocz do zawartości
Forum

Co wam się dziś śniło?


Bettyy

Rekomendowane odpowiedzi

Była u nas wojna, ale nie walczyliśmy zbrojnie. Amerykanie wysyłali na nas jakieś fale elektromagnetyczne i w ten sposób chcieli nas zniszczyć. Widzieliśmy jakiś znak na niebie, który oddalał się i przybliżał. Miał kształt trójkąta, ale nie mogę sobie przypomnieć co na nim było. Był na tle ogromnego białego prostokąta i kiedy razem z nim znak się do nas przybliżał, uderzały w nas te fale. Nie czuliśmy ich fizycznie, ale wiedzieliśmy o nich i byliśmy wobec tego wszystkiego bezradni... Ostatnio mam takie dziwne sny.

Odnośnik do komentarza

Snilo mi sie ze moj facet otrzymal koperte z Holandii a wniej ze nie otrzyma zwrotu podatku poniewaz biora to na splate dlugu:/ Oczywiscie w snie nie znalismy Niderandzkiego i sie domyslalismy sie o co chodzi bo jeszcze mowilam w snie "gdyby mieli dac byloby +1350e a nie -1350" a co najlepsze to rzeczywiscie czekamy na zwrot podatku ,chyba podswiadomosc czeka na ta kase:)
Najwiecej dziwnych snow mialam jak bylam w ciazy nadodatek byle realisttyczne.
Ale nie chce miec snow jak moj facet - wie ze sni , widzi pokoj ale nie moze wstac ,poruszyc sie ,mimo ze krzyczy to nie slychac ,jakby cos go uwiezilo. Jak uda mu sie cos jeknac a ja uslysze odrazu go budze. Ostatnio to nawet pposzedl za mna do 2pokoju sie polozyc ze mna i z synem do lozka.Musialo go to wystraszyc.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

dzieciol
Była u nas wojna, ale nie walczyliśmy zbrojnie. Amerykanie wysyłali na nas jakieś fale elektromagnetyczne i w ten sposób chcieli nas zniszczyć. Widzieliśmy jakiś znak na niebie, który oddalał się i przybliżał. Miał kształt trójkąta, ale nie mogę sobie przypomnieć co na nim było. Był na tle ogromnego białego prostokąta i kiedy razem z nim znak się do nas przybliżał, uderzały w nas te fale. Nie czuliśmy ich fizycznie, ale wiedzieliśmy o nich i byliśmy wobec tego wszystkiego bezradni... Ostatnio mam takie dziwne sny.

normalnie jak jakaś apokalipsa...Bettyy ma rację, to pewnie przez te wojny na Ukrainie

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Betty prześladują Cię te jajka:)

Bo nie lubię kupować ,najlepiej jak mam od babci ale nie ma za dużo bo kury jej strajkują :/ więc nie przynosi

Dziś mi się śniło że byłam z mamą u ciotki w domu i była burza ,patrzę przez okno a w samolot uderzył piorun i w samolocie otworzył się spadochron ale i tak wpadł do rzeki Zaczęłam dzwonić po pomoc i na tym sen się zakończył bo dostałam w głowę nogą Kuby (tak się kręcił)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...