Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Monisia, a miałaś betę robioną?

Ja dziś bez sił, spać się chce i mi zimno a wczoraj miałam takie smaki ze masakra, zaraz po spagetti wciagnelam jabłko a wieczorem musiałam wciągnąć mascarpone z truskawkami po czym zagryzłam to bułką z parówką :p w poprzednich ciążach nie miałam takich smaków
..

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjoi47bxxuc.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/dj4idjb.png
Aniołki okruszek i kropeczka

12 tc/9tc - 09.01.2014 09.07.2014
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny! u mnie poranek nawet w miarę choć strasznie nie che mi się iść do pracy. Czy któraś z Was miała lub ma może nudności w nocy? ja dostałam takich paskudnych które wybudziły mnie i nie wiedziałam czy będę wymiotować czy nie. naszczęście po parunastu głębokich oddechach i napiciu się wody jakoś przeszło...

Monisia 1988 - wiem to napewno że nie które kobiety nie miały w ogóle mdłości.każda kobieta jest inna i każda przechodzi ciąże inaczej.najważniejsze abyś się tym nie zamartwiała bo nie jest to dobre ani dla ciebie ani dla kruszynki ktora rośnie w Tobie.
miłego dnia wszystkim mamom!

Odnośnik do komentarza

O widzę że nie jestem sama z takimi sytuacjami. Trochę mnie to cieszy :)

Ja miałam raz nudności w nocy ale też musiałam iść do toalety bo się nażarłam błonnika za dużo :P ale nie wymiotowałam przeszło samo.

Monisia u ciebie nie wiedzą u mnie wiedzą i nie wiele to zmienia.

Spragniona proszę cię jaka nocna zmiana. W polsce prawo cię chroni, pamiętaj że pracodawca musi ci zapewnić teraz miejsce pracy w ciągu dnia i to nie zbyt wymagające nie może przy tym obniżyć ci pensji. Poczytaj te artykuły które wklejałam na forum tam wszystko jest napisane.

Ja teraz szukam informacji bo nie wiem co mam zrobić z tym zasiłkiem macierzyńskim. I doszukałam się że jak wychodzę za mąż za cudzoziemca (bo moje kochanie ma 2 obywatelstwa) i na dodatek mieszkam za granicą i tam urodzę to zamiast zasiłku macierzyńskiego w polsce dostanę świadczenia rodzinne z kraju w którym mieszkam. Na 100% nie można pobierać świadczeń w 2 krajach. Zresztą tu i tak są marne grosze. A dla was jeżeli mieszkacie też za granicą to mąż czy chłopak nie musi być obywatelem tego kraju wystarczy że ty tam mieszkasz, a jeżeli świadczenie jest niższe niż u nas w kraju (choć wątpię) to nasz kraj wypłaci ci różnicę tylko oczywiście nie sam z siebie musisz iść i złożyć wniosek :(

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

No niestety dopoki brzuszka nie widac, trzebaby miec na czole wypisane 'jestem w ciazy'. Ja sie zastanawiam nad koszulka z napisem 'baby loading' 'dziewczynka' itd :D

U mnie nudnosci nadal brak, mialam jakies momenty, ze bylo mi nie dobrze, jednak bardzo krotkie i juz zniknely. Nie wiem czy to swiadczy o czyms dobrym czy zlym. Smaki tez niby mam ale nie wiem czy to z glodu czy z ciazy. Ide na bete w tym tygodniu, zobacze wynik i sie okaze czy jest w miare ok.

Tez jestem poddenerwowana caly czas, cos sobie przypomne i juz leci lawina emocji. Staram sie tego nie robic, kieruje mysli ku dzidzi i na razie mnie to uspokaja. W miare.

Milego dniaa!

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

A tak odbiegajac od tematu. Myslicie, ze sukienka, ktora zalaczylam, pomoze w ukryciu wielkiego tylka i ud? No i brzuchola na dole glownie, bo powyzej talii jestem w miare szczupla, chyba mam cos typu gruszka. Jak bedzie spodnica 7/8 odkrywajaca najszczuplejsza czesc nog tj lydki od polowy, bedzie to korzystne? Co myslicie? Zastanawiam sie co mnie wyszczupli, ukryje uda i pupe no i oponisko na brzuchu :(

monthly_2014_06/lutowki-2015_12631.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie moze mnie uciskac, tez o tym myslalam..a juz troche mam jakby nadety brzuch (75cm po lekkim sniadaniu), martwie sie co bedzie za miesiac lub dwa..choc kazdy brzuch inaczej troche rosnie. Nie chce wlasnie typowej ciazowej sukienki do slubu, odcinanej pod biustem.. :( nie podobaja mi sie..ale chyba bede zmuszona..do bani. Inaczej to sobie wyobrazalam. Chyba sie tu zaraz poplacze -.-

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

No Kochana z tymi linkami to musisz się cofnąć kilka stron i poszukać poprostu no ja nie wiem już dokładnie gdzieś koło 22 do 30 wydaje mi się ale dokładnie ci nie wskaże gdzie.

Pasiok czyli ślub jednak :) to już gratulować ? Spódnica fajna, ja też mam gruszkę to wszystko zależy od tego czy jesteś niska ja ja i masz duży brzuszek i pupę czy jesteś wysoka. Bo ja mam 167,5 (może nawet 168) i ja w takiej spudnicy wyglądam jak mały ponton :( bo ona niby ma zakrywać ale się rozleje na tych partiach, i mało tego to jeszcze taka długość mnie skraca optycznie. Myślę że powinnaś iść do sklepu i pomierzyć poprostu różne sukienki. Ja polecam T. K. Maxx mają różne rzeczy ale trzeba iść do stacjonarnego sklepu i pogrzebać. Nie wiem skąd jesteś i czy masz w okolicy. Albo nasze ulubione allegro. Ja jeszcze polecam Zalando można tam na promocji znaleźć przepiękne rzeczy i na prawdę nie dorgo. Ja niestety jestem za duża dla tych rzeczy ale jeżeli masz rozmiar do 42 to z całą pewnością coś znajdziesz dla siebie.

U mnie już staniki za małe. Ja mam rozmiar sprzed ciąży 75 E a w trakcie ciąży to ja chyba do G dobije :(
No i rzeczy też mnie cisną. Dziś zdecydowałam sie na spodnie ciążowe i jest mi w nich najwygodniej, nic mnie w brzuch nie uwiera i mam swobodę ruchów. Mam kilka bluzek pseudo ciążowych odcinanych właśnie pod biustem, ja je uwielbiam są bardzo wygodne. ale niestety jak nie jesteś w ciąży to wyglądasz właśnie jakbyś była. Dlatego może warto je już nosić Pasiok bo wtedy może wszyscy będą się domyślać w autobusie. Ja gładzę brzuch w miejscach publicznych i zawsze się znajdzie ktoś kto skapie o co chodzi a że mam duży brzuszek (niestety) to wyglądam jakbym była w II trymestrze. Mam nadzieje że tak do 9 miesiąca zostanie :P
Dziś mam ochotę na kawior - zakazany bo z surowej ryby i surowy.
i chodzę szukam czegoś po lodówce ale chyba sobie kupię jakąś kiełbase zaraz bo mam ochotę na mięcho :)

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Jednak slub, moj partner wzial sie za to, bierze wolne w piatek i szukamy jakiejs sali na obiad no i jakas date w urzedzie wybrac. Czy gratulowac, moze po slubie lepiej! :D

Ja tez mam brzuchol jakbym byla w II trymestrze, ten sam problem. Nosze juz 'ciazowe' rzeczy, spodnie kazde cisna, nawet getry i leginsy..chyba bede musiaal juz zainwestowac.
Inka30 masz ogromny biust!!! Dalabys polowe:( Ja 'swiece' cale zycie wieksza miseczka A, takze teraz rosnie jak na drozdzach, co mnie bardzo cieszy, szkoda, ze na krotki okres czasu :(
Poprzymierzam w sklepach jakies suknie/sukienki, sprawdze jakie fasony db leza chociaz i cos kupie lub zamowie z neta.
Dziekii!

monthly_2014_06/lutowki-2015_12651.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

no właśnie i ja się zastanawiam czy już jakiś ciążówek nie kupić.. a już przestraszyłam że ze mną coś nie tak;) A dziś jak się najadłam to wyglądam też jak bym była II trymestrze:P
dobry sposób z tym trzymaniem się za brzuch;)
ja tam dziś mam ochotę na ziemniaczki :D i nawet mięsa tak mi się raczej nie chce:P
a mam pytanie czy miała któraś z was posmak ryby w ustach? ja normalnie wczoraj jakbym tranu się nażarła.. fuuuuj!!! dobrze ze to tylko z 15 minut trwało... nigdzie w necie nie znajduje czegoś takiego...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

No to wstrzymuje się z gratulacjami. Ja mam troszkę gorzej bo muszę organizować ślub za granicą co jest o wiele bardziej utrudnione.
Duży biust ? Nie no coś ty :P Pewnie chętnie bym oddała tak z miseczkę albo nawet 2 co tam, nie zazdrość mi, z wielkim cycem nie wiele da się zrobić, ciężko dostać stanik zwłaszcza ładny, no i jak bolą przy miesiączce to nie poleżysz na brzuszku oj nie, choć i tak mam z tym problem nawet jak nie bolą bo jak je przywalisz swoim ciężarem to zaczynają boleć.

Z tym kupowaniem przez internet to też ostrożnie, bo twoje wymiary się ciągle teraz będą zmieniać, ja bym jednak coś w stajonarnym poszukała co pasuje.

Hmm z tymi ciążowymi, nie inwestujcie najpierw popytajcie wśród znajomych czy rodziny czy nie mają coś pożyczyć na ten czas. Wiem że teraz panuje taka moda żeby sie wymieniać ciuchami ciążowymi i dzieciecymi, za granicą też tak jest.
Ja wariuje ze śpioszkami, ponieważ przez miesiąc miałam noworodka szwagierki to ona ciągle mi coś pokazywała i w hm są przecudne zestawy. Maly miał takie boskie body i do tego leginsy pod kolor z żabką boże jakie to było piękne, jak on słodko w tym wyglądał. Odrazu jej powiedziałam że ja to chcę jak się moje urodzi :) także zaklepane :P

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Pasiok ja też wychodzę za mąż i mimo że mój brzuch widoczny bardzo nie jest to juz przytylam mimo że nie jem miesa. Natomiast mój problem to szeeeeerokie biodra (101cm) i tak też szukam sukienki. Z gorsetem dopada, ale od biustu tak jakby zawijana na 1 bok i z tyłu kokarda jest super! Jak dostanę się do laptopa wkleje zdjecia.
A ja jestem na stażu za który dostaję pieniadze i nie ja ustalam reguły ale jak będę się źle czuć to zasugeruje im ciążę

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...