Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki dziewczyny!!!:* nie wracam do niej! idę w sobotę do innego lekarza. jutro lecę z rana jednak na betę.
nie będę tak wymieniać z nazwiska póki co - to jest przychodnia prywatna (Ale mało znana) w Warszawie. Jakby któraś miała pomysł tam iść to niech daje znać na priv to napiszę kogo ma unikać:) do tej pory byłam w miarę zadowolona...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

No proszę nie było mnie kilka godzin a tu się dziewczyny rozpisały tak, że musiałam sobie notatki zrobić żeby nie zapomnieć co komu napisać :)
No więc chciałam swoje 3 grosze o stewi wrzucić - od zielarza wiem, że biały proszek i tabletki (słodzik) ze stwewi nie jają już tych dobrych właściwości co listki i są nie zdrowe. Najlepiej kupić w zielarni listki pokruszone i gotować je w niewielkiej ilości wody 10 min. potem odcedzić i mamy zielony słodki płyn. On nie jest tak dobry w smaku jak cukier jest inny na początku czuć jakby się trawę ugotowało śmierdzi podobnie (czyli niezbyt zachęcająco) ale po dodaniu do kawy jest spoko. I taka wersja nie zawiera kalorii i jest słodka w posmaku oczywiście ta słodkość jest inna specyficzna niż to co znamy do tej pory. Ale mi to odpowiada. Ta forma jest bardzo zdrowa dla nas. Ja to używam. Ale wolę brązowy cukier jest szybszy w obsłudze tylko dlatego.

Najpierw witam nową mamusię, bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszego grona :) Współczuje Ci także trudnego startu. Ja też choruję na endometriozę, więc myślę, że się zrozumiemy.

Pasiok - co do ziół, to oprócz kuchennych są tam inne, ale ludzie różne rzeczy stosują i powiem ci że czasami są takie nazwy i pospolite nazwy i może się okazać że coś co z pozoru nie znasz stosujesz codziennie. Dlatego warto wiedzieć takie rzeczy i ew. unikać. Tak na wszelki wypadek :) Sprawa 2. Jasne że ci pomogę. Tylko dziś już jestem strasznie zmeczona. Ikea, potem działka jeszcze a tam grałam z mamą w badmintona i zapomniałam się z 2 razy podskoczyłam, trochę się poschylałam, poganiałam za psem i plamienie gotowe, beżowe na szczęście, ale teraz placek na kanapie i się nie ruszam !

Monisia - ja jem normalnie tak jak sobie tryb przed ciążą wprowadziłam tak teraz mi się to utrzymuje, chociaż co chwila czegoś szukam, coś bym zjadła sama nie wiem co. I fakt szybciej się najadam, mogę zjeść zdecydowanie mniej, zwłaszcza na śniadanie chociaż nie mam problemu z silnymi nudnościami czy wymiotami. Też jestem z Warszawy i bardzo proszę na priv o informacje o tej lekarce. Tym bardziej, że większość z nich przyjmuje prywatnie i w nfz więc boje się że też na taką trafię. A z tym czytaniem w necie to moja endokrynolog - ginekolog też mnie ochrzaniła więc jak przeczytałam twoją relacje to tak jakbym sama znów była u niej na pierwszej wizycie. Teraz jestem zniej zadowolona bo wiem jak się z nią obchodzić ale nie chce żeby mi ciążę prowadziła, chcę kogoś młodego i miłego :) Jak my wszystkie podejrzewam :)

b.eti - ale z ciebie farciara, moje dokładnie w 5+5 miało 0,22 cm i zero serduszka jeszcze (przynajmniej nie udało się wyłapać).
Ja planuje iść prywatnie w okolicach środy. Tak mi zasugerowała babeczka z izby przyjęć, żebym poszła na usg za 1,5 tyg. A ponieważ do lekarza mam na 7.07 to i tak nie dostanę skierowania wcześniej to zostaje droga prywatna. Nie mogę się doczekać i poleciała bym już. Dziś się dziwiłam że już jest 6+4 :D GRATULACJE :)

kf - Będziemy tęsknić. Wszystko co dobre wymaga czasu i cierpliwości. Wypocznij, wróć do zdrowia, życzę udanej randki i do zobaczenia za kilka miesięcy na innym wątku :)

Karolinaa - ja dziś też rano i popołudniu. 1. myślę że z głodu, a 2. ze zmęczenia a raczej przemęczenia.

Natomiast stała się rzecz niebywała, bo moja mama uwielbia sok pomidorowy ja nigdy za nim nie przepadałam, ale moje dziecko uznało że mu potasu brakuje więc wypiłam sok pomidorowy z tabasko i nie mogłam się opanować żeby tego nie wypić i smakował mi choć nie cierpię szok :) Zaczyna się zabawa :P Teraz pewnie mnie zgaga będzie piekła. Ale dziś cały dzień mnie popiekuje i przestaje. Więc teraz mi po tym tabasco dopiero zapiecze :P

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Hahaha, no prosze! Jak polubialas takie smaki, to sa bardzo fajne warzywne soki pomidorowe z imbirem, burakiem. Ostatnio popijam jak szalona. Dzisiaj znowu maly soczek pomidorowy poszedl :)
Ja wlasnie tak samo mam, mam rozne smaki, ale zjesc potrafie dwa razy mniej niz zazwyczaj, najadam sie kilkoma lyzkami zupy itd :( szkoda, bo lubie jesc!
Moje samopoczucie jeszcze ok:) omdlalam tylko jeden raz, mdlosci nie mam, oprocz momentow, w ktorych mysle 'oho!' i cos mi sie zoladek odzywa, cos mu nie pasuje, ale na tym sie konczy. A tak to tylko ospala jestem:)
inka30i - jak po malej aktywnosci juz jakies plamienia sie pojawiaja, to ja nie wiem jak sie przeprowadze:O bede musiala kogos do pomocy tutaj zrekrutowac:)
Milego wieczoru Dziewczyny!!

katez - nie jedz tyle cukru na noc, bo zas bedziesz tu sama po nocach!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja jetem taka wykończona codziennie, że masakra. Na uczelni sesja - jutro dwa zaliczenia, trzymajcie kciuki żeby jakoś poszło. A co Wam powiem, że końcówka ciąży przypadnie mi na sam środek sesji zimowej. Nie wiem jak ja sobie z tym wszystkim poradzę. Jeszcze ten stres, właśnie odczuwam skutki, bo brzuszek boli :(

Dobranoc ;):*

http://fajnamama.pl/suwaczki/8hbwd1f.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/lfdnksi.png

Odnośnik do komentarza

Trochę się martwię. Mam bliznę po operacji ginekologicznej, i dziś zauważyłam że to miejsce mnie boli, obcierają mnie majtki, chociaż nigdy tak nie miałam. Czyżby brzuszek w tym miejscu zrobił się większy ?
Nie wiem co o tym myśleć, troche mnie martwi że będzie to miejsce brzuch przecinać (na lini włosów co prawda ale kto wie), abo że będzie bolało, bo blizna jest dość gruba ma ok. 3 mm a miejscami 5 mm grubości i generalnie już była zagojona ale jest twarda i mało elastyczna :( No i smaruje się balsamem 2 x dziennie to też powinno pomóc a jednak boli mnie dziś to miejsce i jest bardzo wrażliwe na dotyk.

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

kf2909 udanego wypoczynku! Obyś szybko do nas wróciła!.
Monisia1988 współczuję wiZyty. Co to za lekarz, że w taki sposób traktuje pacjenta. Nawet jeśli 5 tc to wczesna ciąża, to takie zachowanie jest niedopuszczalne! Mam nadzieję, że po sobotniej wizycie będziesz miała lepsze wieści.
Wczoraj miałam pierwsze usg ciążowe. Zalamalam się. Dzidzia jest dokładnie o tydzień młodsza niż zakladalam ( miałam bardzo nieregularnie miesiączki i to dlatego) i nie zobaczyłam na usg nic :-( pęcherzyk ciążowy miał 10mm, a zółtkowy 3 mm. Ginka mówiła żebym się nie martwiła, że to normalne, ale skąd w takim razie tak wysoka beta ( jak na 5 tc), skoeo w dniu wykonania bylam w 4 tc i 5 dniu??? Martwię się, aż się o usg popłakalam. kolejna wizyta dopiero 25.07 :-(

Odnośnik do komentarza

Karolinaa346 - ja mam to samo. brud i syf w mieszkaniu jak nigdy a ja nie mam siły :) nie martw się :) Będziemy trzymać za Ciebie kciuki!!
b.eti - nie przeszło synkowi?? :((( zdrówka życzę!!!
a słuchajcie czy wam też tak duszno niemiłosiernie? ja już dziś rano ledwo dojechałam do pracy.. w metrze był ścisk, pomimo, ze siedziałam to cały czas wachlarzyk chodził :P w ogóle mam dziwne akcje - raz duszno, raz umieram z zimna...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Trochę się uspokoiłam z tą blizną :)

Ja się zaczynam wahać z tym usg robić czy nie za te kilka dni ? z jednej strony chcę wiedzieć co tam się dzieje i może teraz było by łatwiej określić prawdziwszy rozmiar dziecka a przez to czas ciąży czy lepiej iść na bhcg prywatnie i poczekać do wizyty 7.07.
Mam totalny mentlik w głowie.
Dziś mam znowu plamienia, teraz mam takie kłaczki brązowe w śluzie jak przy zagnieżdżaniu tylko grubsze, ale to albo normalne albo z przemęczenia wczorajszego :(
Moja mama mnie denerwuje mówiąc nic ci nie będzie jak ja byłam z tobą w ciąży to firnki wieszałam sportu uprawiałam i skakałam po stołach (ok ale ona miała wtedy 19 lat ja jestem dużo starsza i mam operacje już za sobą :( ) eh te mamy :P

Janinka 9 tc 12.07.2014 r. (*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...