Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Akcja "Testujemy przytulanki Fisher-Price"

Rekomendowane odpowiedzi

Paulina666
Witam, mam maly problem. Wypełniłam ankiete :-) Ale w regulaminie jest jeszcze taki zapis:

" 4.4 Zgłoszenie udziału w Konkursie dokonywane jest poprzez:

a) uzupełnienie ankiety poprzez stronę: http://mail1.enewsletter.pl/n/11276/survey/a1399885678216ce5/
b) wpisanie danych Uczestnika: imię, nazwisko, nr telefonu, nick, e-mail, hasło potwierdzające rejestrację
c) potwierdzenie pełnoletności
d) potwierdzeniu oświadczenia o zapoznaniu się z treścią regulaminu Akcji oraz zaakceptowanie ich zasad."
I nie za bardzo wiem, gdzie te dane wpisać :-) Proszę o pomoc w tej sprawie :-) Podawałam tylko i wyłącznie adres mail :-)

Zgłoszenie jest dokonywane jedynie przez wypełnienie ankiety. Uaktualniliśmy regulamin pod tym kątem. Pozdrawiamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~matteo
czy testowane zabawki zostaja u maluszka? pytam bo chcialbym zglosic do konkursu moja siostrzyczke

Oczywiście, testowane zabawki zostają u dzieci, które dostaną zabawki do wypróbowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina zakrzewska

Mój synek uwielbia przytulanki nawet swojej starszej siostrze zabiera jej króliczka. nasz rytułał zasypiania zawsze jest taki sam najpierw ciepła kąpiel z cała wanna zabawek później masaż oliwka ubierani. przytulanka pod paszke i melodyjka z kolysankami dla dzieci z kubusia puchatka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Redakcjo, bardzo dziekuje za rozwianie naszych watpliwosci i uaktualnienie regulaminu. Przepraszamy za zamieszanie zwiazane z linkami, po prostu martwilysmy sie czy z naszymi zgloszeniami wszystko w porzadku. Od razu zglaszam ze w toku tego zamieszania wyslalam az dwa zgloszenia wypelniajac ankiete dwa razy. Tym razem ja przepraszam. Ankieta wypelniona dwa razy z tego samego adresu e-mail. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za rozwianie watpliwosci. Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Redakcjo - dziękuję za odpowiedź :-) Więc ankieta wypełniona, teraaz tylko czekamy na wyniki :-) Fajnie by były przetestować takie cudeńko :-) Pozdrawiam Paulina Usik :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość J.lewandowska

Fajnie byłoby przetestować pieska, ponieważ MAŁPKE mamy i jest jedną z ulubionych zabawek naszej Tinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta wypełniona :) Mamy z córką wielką ochotę na testowanie jednej z tych zabawek. :) Poza tym założyłam niedawno bloga, na którym opisuję różne zabawy, jak i produkty dla dziecka, więc nie tylko córcia by skorzystała, bo miałabym o czym pisać. :)

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamaMiliEmili

Fakt..świetna akcja dla mam którym zależy na bezpieczeństwie zabaw dzieci..to fantastyczne zabawki z tego co czytałam i oglądałam w sklepie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczeniaczka mamy ale małpkę chętnie byśmy przetestowali :) mała strasznie lubi zabawki interaktywne, żadnych innych przytulanek nie toleruje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ankieta wypełniona :) My mamy już pieska, młody go uwielbia :) ja z resztą też :D Mamy duże zaufanie do Fishera więc chętnie i cichutko liczymy na Małpkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość O

Ale to jak? Dacie dziecku zabawkę na dwa tygodnie, a potem mu ją zabierzecie...? Hmmm... My nie chcemy testować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~O
Ale to jak? Dacie dziecku zabawkę na dwa tygodnie, a potem mu ją zabierzecie...? Hmmm... My nie chcemy testować.

Testowana przytulanka zostaje z Małym Testerem. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mysiolek119

Widać że super zabawka, synkowi w sklepie bardzo się podobała ale nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić. Bardzo chcielibyśmy ją przetestować:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam małe pytanko :-) Czy Akcja :testujemy przytulanki ..." trwa do 1 czerwca czy tak jak jest zapisane w regulaminie do 29 maja ?? My już dawno wypełniłyśmy z Majcią ankietę i nie możemy się doczekać wyników :-) Fajnie by było przetestować te cudeńka :-) Pozdrawiamy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

łiii już niedługo wyniki !! :) czekamy z niecierpliwością i mamy ogrooomną nadzieję, że uda nam się wygrać.. Nie każdego rodzica stać na zabawki dla dzieciaka za takie pieniążki, ale bardzo mnie smuci fakt, że w konkursie biorą udział rodzice, którzy posiadają już np. wesołą małpkę, a chcieliby wygrać pieska.. ;/ Powodzenia wszystkim! :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Jest ich ponad 2 tysiące :) Cieszymy się, że tak licznie wzięliście wypełniliście zgłoszenia. Czytamy je wszystkie z ciekawością :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko.. 2 tysie zgłoszeń.. szanse mamy małe.. współczuję tego czytania.. :D Mi to by się po pierwszych 50ciu zgłoszeniach w oczach przewracało :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...