Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Was nadrobic po jednym dniu to graniczy z cudem! Ale mi sie udalo ;) Tylko nie pamietam kto pisal co :( Ale wszystkie historie sa wspaniale, cudowne i niepowtarzalne i kazda lapie za serce. Super :)
jacqueline no to rozumiem juz o co chodzi z watrobka, a co jest z tym pasztetem? Wiadomo oczywiscie, ze zdrowy nie jest, ale czy trujacy tez?:( Nie jem go czesto w ciazy, ale jednak czasem mi sie zachce...
Jestem dziewczyny nieprzytomna, leze juz w lozku z litrem goracego Rooibosa z cytryna i dobra ksiazka do czytania. Dzien mialam baaardzo ciezki, ale jutro do pracy dopiero na 11, wiec przynajmniej troche pospie. Pod koniec pracy zaczal mnie pobolewac brzuch i do tej pory jakis twardy jest i nabrzmialy bardzo, mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej. O plecach nie wspomne... Ale za to zrobilysmy z mama ogorki kiszone! Ciekawe czy sie ukisza czy splesnieja :D Szkoda, ze tak dlugo trzeba bedzie czekac. Ale na najlepsze dlugo sie czeka hihi.
Milej nocy dziewczyny, ja napewno zaraz padne, nadrobie jutro :) Buziaki :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Tak tak, same się o to prosiłyście. Teraz Wam odpiszę na całą strone, bo tyle tu napisałyście, że naczej się nie da :) Szykuje się dziś piękna pogoda, a ja mknę na wesele, bo jestem świadkową mojej przyjaciółki. Ciekawe ile wytrzymam, bo miłam dziś sen przerywany - jak wstałam o 3 na siusiu, tak zasnełam dopiero o 6 na godzinkę. Brzusio głodny, trzeba maleńśtwu coś wrzucić na przegryzkę :)
Miłego dnia!
Agulinek,Kamiol piękne historie, wzruszające i bardzo miło się to czyta :)
Lewel nie stresuję się :) gdyby to była duża impreza i dużo rzeczy do dopięcia to może... ale o będzie małe przyjęcie i sami najbliżsi więc czekam niecierpliwie :)
Bumblebee tym razem na pewno Wam się uda! Ty czujesz, że to jest to a my trzymamy kciuki za Ciebie :)
jacqueline Ty to jesteś fachowiec od ciążowej dietetyki :) Dzięki, że wszystko tak dokładnie wyjaśniłaś :) Na szczęście nie lubię wątróbki i pasztatu, a maliny uwielbiam i jem w każdej formie :) Gratuluję, że Wam się za pierwszym razem udalo! Tak mialo byc :)
dagucciiTwoja historia też mnie wzruszyła bardzo. Wiem jak to jest czekać na drugą kreskę na teście, bo my staraliśmy się od grudnia jak Wy, ale w sumie czekaliśmy na to 9 miesięcy. ja już zaczęłam zmieniać apteki, żeby nie kupować testów w jednej, bo mnie wezmą za nawiedzoną ;) i robiłam je w tajemnicy przed T. żeby nie czuł presji że mi tak bardzo zależy;P a apropo "Ciężarówki" to chyba zamawiałam z tego samego źródła co Ty, bo ja już też prawie 3 tygodnie czekam!!! a gość na allegro cały czas mnie zwodzi, że jakiś błąd w systemie mają, grrrr.... napisałąm już po zwrot kasy, bo się chyba nie doczekam...
Kasienka9876 dobrze, że się skontaktowałaś z lekarzem i Cię uspokoił. Buźka!
Justyna07 Tobie też gratuluję, że udało się od razu :) my tez mamy taki problem jak Wy - 2 imiona dla dziewczynek a dla chłopca zero... i zero inspiracji mimo że przeglądam imiona i szukam. PS. Do Ciebie i dziewczyn - polecam spojrzeć w wolnej chwili: http://gorny.edu.pl/imiona/ najpopularniejsze imiona w Warszawie... wiecie że w imionach męskich pojawia się np.Żyraf lub Belzebub?? MASAKRA!
marlenek wiedzę, że Ty w staraniach byłaś bardziej zapobiegliwa niż ja, że zdążyliście badania zrobić. mi mój lekarz też mówił, że można, ale jakoś dawałąm nam czas do roku starań i na szczęście nie było potrzeby. ciesze się że się udalo:)
madzia75 zleciało zleciało :) jeszcze chwilka i już bedziecie mogli wszystkim opowiadać :) tym razem na pewno wszystko będzie dobrze!
6agatka6 śliczne zdjęcie! Słodki maluszek:) to musicie mieć wesoło wszystkie w ciąży. a terminy zbliżone czy nie?
Zabka83 1,5 roku starań ale efekt jest:) Dzidziuś w brzuszku:) Mnie też wysypało po twarzy, szyi, placach i na dekolcie :/ Czuję się jakbym miałą z 17 lat... zaleciał Ci coś na te wypryski co można w ciąży stosowac?
Linda24 wstawaj wstawaj :) no ile można spac :) ja rozumiem że na 11 do pracy, ale forum czeka :D nadrabiaj:D ps. mam nadzieję, że ogórki wyjdą :)

Odnośnik do komentarza

Na twarz polecam Wam z apteki do mycia Cetaphil lub Phisiozel. Z Biodermy tez sa bardzo dobre kosmetyki. Seria sensibio lub "różowa" z końcówką AR (anti redness) dodatkowo jesli jest problem z naczynkami. Zel lub pianka do mycia i obowiązkowo płyn miceralny a potem lekki ale nawilżajacy krem. Jak pojawiły sie problemy to tym płynem miceralnym oprócz przemywania przed kremem to warto robic demakijaz bo jest delikatny i nie zatyka porów.

Mi tez sie pogorszyła cera, dekold i plecy wysypane wiec po cichu licze na dziewczynke:)

Chciałam kupic strój kapieowy dwuczesciowy ale dziewczyny moje ciało straciło proporcje... góre jeszcze dobiore ale dół żaden nie pasował w kazdym wyglądam jak bym miała oponke w pasie. Bo brzuch jeszcze nie wygląda na ciązowy ale mi go wczoraj tak "wywaliło" na wierzch, samo sadełko:(

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqvau0y5mk8.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

siemka laski! :D

ja dzisiaj sie wybieram do rodziców, których nie ma, ale ogród i taras wykorzystać trzeba :p i przy okazji wymęczyć naszego szczeniora :)

Anytsuj 14 tydzien....ahhh mi sie to wydaje jeszcze takie odległe ;)

Marti84 w taki upał świadkowanie to mega wyzwanie :D powodzenia ;) ja nie wiem czy to przez ciąże, czy przez to, że sie rozleniwiłam na L4, ale teraz każde dłuższy wyjście i jestem padnięta :P powiem ci, podziwiam te pary jak słysze, że sie starali 2 lata, kilka lat... my pare miesięcy, a to co sie z nami przez te miesiące działo to chyba tylko ci, którzy przez to przeszli mogą zrozumieć :p właśnie te ostatnie 2 testy też robiłam w tajemnicy przed M, żeby nie wywierać presji :D chyba podziałało :p
a co do książki to ja w tym samym czasie zamawiałam pare innych pierdół z allegro i właśnie ostatnio zaczęłam sie zastanwiać czy wogóle przelew zrobiłam, ale oczywiście nigdy nie miałam czasu sprawdzić :D ja zamawiałam chyba jedyną która była w cenie 29,99 czy coś w tych okolicach :p

6agatka6 moja siostra ostatnio do mnie dzwoniła z pytaniem jakie były moje pierwsze objawy ciąży i aż zesztywniałam :D fajnie by było, no ale zrobiła test i niestety negatywny :P chociaż okresu dalej nie ma więc może jeszcze jest nadzieja :D zawsze raźniej i ma sie z kim gadać o ciąży, noworodkach itd :) bo np czasem mam wrażenie, że moje koleżanki nie w temacie i średnio sie jarają tym kto kiedy miał mdłości, kogo bolą cycki, a kto sika 5 razy w nocy :p

ja tez miałam robione juz jakies wstępne badania płodności, a M badania nasienia, lekarz nam zlecił zaraz po poronieniu. I później przez cały czas naszych starań M powtarzał, że mam sie nie załamywać, w końcu ma ileś tam milionów plemników (teraz to juz nie pamiętam ile, kiedyś powtarzał to co chwile :p)

Apropo niego to...nie chce jeszcze z nim rozmawiać o imionach, ale ostatnio coś tam zaproponowałam, on powiedział, że mu sie nie podoba. I tak patrzy na mnie spode łba i nieśmiało mi mówi, że zna jednego takiego chłopaka, który ma TAK na imie i jemu sie to zawsze podobało...Mieszko :D już mi przeszły nastroje na rozmowy o imionach, bo wiem, że to będzie ciężki bój :p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Marti haha, jestem, jestem! Na nogach od 9;) Ale wyspalam sie, nie powiem :) U mnie dziewczyny upal, bedzie wiec ciezko w pracy, bo ciuchy dlugie... Jak zwykle nadrabiam,Was bedac na promie w drodze do pracy i tak sobie obserwuje motorowki i zaglowki i skutery wodne jak smigaja po morzu... Ale im fajnie! Mam nadzieje, ze kiedys tez bedziemy tak cala rodzina spedzac lato :)
kurcze, bylam zmuszona pojsc do sklepu i kupic... Slodycze! Masakra jakas! Zjadlam juz dwa batoniki, nie wiem co sie ze mna dzieje :D
Co do mojej cery to jest tak jak przed ciaza wydaje mi sie a mlze nawet troche lepiej, nie wiem. Nie widze wiekszych zmian :)
Milego dnia dziewczyny! Nadrobie reszte wieczorem :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:) Ja leniwo zaczynam dzien. Straszny ze mnie len w tej ciazy:/ Nie bylam taka, zawsze pelna zycia i wszedzie bylo mnie pelno. Teraz najlepiej jakby wszyscy dali mi spokoj;) a ja moglabym leniuchowac w nieskonczonosc. Uroki ciazy :) My na razie mamy dwa imiona dla chlopcow i jedno dla dziewczynki. Drugiego ciagle nie mozemy wybrac :) Ksawery, Miron ( lub Mirek), albo Szczepan i Bianka. Mi sie jeszcze podoba Ignacy, ale mezowi nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Ale mi się nie chce isc na ten slub, jejkuuu... chyba ta pogoda demotywuje do wbijania się w obcisla kiecke i obcasy. Chętnie tez bym się polenila zamiast tego ślubu ehh... ale pociesza mnie ze panna młoda rodzi za miesiąc wiec jak ona da rade to i ja :-)
Dzięki Justyna za wskazówki dotyczące cery i dbania o nia. Poprzegladam w wolnej chwili.
Linda ns pewno kiedyś tez tak będziecie sie relaksowac całą rodzinka na jachcie :-) a widocznie dzidzius Twój potrzebuje slodyczy wiec sobie nie odmawiaj :-)
Miłego lenistwa Lewel :-) ladne imiona wybralyscie Ignacy tez mi się podoba, a Miron bardzo oryginalne :-)
Milego Dziewczyny :-) trzymajcie kciuki zebym przezyla dzis...

Odnośnik do komentarza

Marti napewno dasz rade i jeszcze bedziesz sie swietnie bawic! Napewno tak wlasnie teraz jest.
Co do imion to my mamy takie bardziej tradycyjne, dla chlopaka Sebastian a moze Patryk albo Daniel, mam kilka ulubionych;) A dla dziewczynki maz wybral i bedzie Alicja :) i pewnie tak bedzie, tak czuje:) Czuje sie na dziewczynke :) Kurde tak sie nie moge doczekac, moglabym rodzic juz dzis!:D
LeaKa napewno wraz z brzuchem bedzie rosla Twoja milosc do malenstwa. Mam nadzieje, ze trauma, ktorej doswiadczylas bedzie z czasem zanikac. Trzymaj sie, napewno wszystko sie ulozy :) Trzymam,kciuki za lepsze jutro:)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

U nas sprawa z imionami jest troche skomplikowana, bo chcemy imie, ktore beda mogli wymowuc czlonkowie polskiej rodziny jak i koledzy w szwedzkiej szkole, wiec musi to byc cos co w obu krajach jest i brzmi mniej wiecej tak samo.
Kurcze dostalan takiego powera w pracy pod koniec, ze zostalam dluzej i wszystkie okna umylam :D A nie powinnam, bo jestem niska i troche sie musialam narozciagac... Ale brzuch mnie nie bolal i nie boli nadal, wiec raczej wszystko jest okej:) Jutro znow do pracy, ale znow na 11, wiec nie bedzie najgorzej napewno:) Ale L4 i tak Wam zazdroszcze!!!:D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Linda24: pasztet ma za duzo wit.A,ktora szkodzi dziecku. Ponadto ona dziala jak filtr,lapiac toksyny, ktore potem sie zjada. Normalnie to nie szkodzi,ale jestesmy teraz bardziej narazone na zatrucia,itp.

Mnie tez wysypalo, na czole,twarzy,plecach. Na poczatku balam sie,ze to rozyczka,ale to tylko pryszcze. Nawet w okresie dojrzewania tyle tego nie mialam. Szczesciary te,ktorym cera sie poprawila ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3pkaluihz.png

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny, co do imion podoba mi się Xawery , Leon i Aleksander dla dziewczynki Estera, Laura i Róża. Ale to wstępne pomysły:). Podziwiam "imprezowiczki" ja po pikniku rodzinnym umierałam 4 godziny w łóżku ale chyba głównie z powodu kaszanki i kiszonych ogórków ;) miłej niedzieli!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywlom5vups7.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,u mnie z imionami tez problem, potrzebne imie dla rodziny Polsko-Belgijskiej, dla chlopca moze Jan, a dziewczynka Katlijn (czytane Katlen), podoba mi sie tez Ignacy i Agata, wiem ze bedzie ciezko dogadac sie w tej sprawie :)
Linda24 uwazaj z tymi oknami, lepiej nie szalec za bardzo.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Yeeeeah! Przeżyłam :) Dzień dobry!!
Było to wyzwanie, na szczęście po części oficjalnej przeskoczyłam ze szpilek w sandały i było super:) Najgorzej to po obiedzie, jak człowiek pojadł a z przodu wyskoczyła piłeczka zamiast brzuszka, a oni wołąją - chodźmy na sesję :P ale daliśmy z maluszkiem radę i był grzeczny :) ale po tej nie przespanej nocy czuję się jakbym miała kaca :)
LeaKa witaj! na pewno Twoje maleństwo wynagrodzi Ci wszystkie przykrości. na pewno tak będzie!Linda dzięki za słowa otuchy :) A z tymi oknami w pracy mam nadzieję, że się nie zamęczyłaś. Przy takim powerze dostaniesz dużą premię na koniec miesiąca i będziesz mogła zaszaleć na bobasowych zakupach dla małej Alicji :) :D ja też w tym tygodniu muszę umyć swoje w domu, bo rodzice przyjadą na ślub i zostaną u nas kilka dni, więc jeszcze całe mieszkanko musze ogarnąć, ale nie przjmuje sie tym :) a z tymi imionami nie lada wyzwanie, jak trzeba dopasować żeby pasowały w 2 krajach. Tak samo Ty jak i madzia75 musicie sie nakombinować.
wjoan Laura to też jeden z moich 2 typów dla dziewczynki. Oprócz tego Nina. Ale z chłopcem będzie trudniej :)
Miłej niedzielki Mamuśki!

Odnośnik do komentarza

Witaj LeaKa. Mam nadzieje ze przy nas zapomnisz o zlych chwilach i bedziesz sie cieszyc powstajacym nowym zyciem:) Dziewczyny wczoraj bylam na tenisie i maz mnie namowil na kilka odbic:P ale nie biegalam, ale i tak to raczej nie sport dla nas. Troszke pozniej bolal brzuch. Po prostu chcialabym robic te rzeczy co zawsze, no ale dla dzidziusiow musimy zwolnic tempo:) Marti84 super ze na weselu dalas rade:) Ja ide na wesele 19 lipca i tak sie zastanawiam jak to bedzie:) Czy dam rade bawic sie do rana:) Dziewczyny chodza za mna gofry z dzemem truskawkowym,.... mmmm. :) Milej niedzieli:*

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Wjoan,Marti umylam je tak na spokojnie, nie zmeczylam sie bardzo i ciagle sie wsluchiwalam w brzuch czy nie kluje i nie boli, ale wszystko bylo w porzadku, dzisiaj za to ramiona bola ;p Marti strasznie sie rozczulilam jak napisalas "dla malej Alicji", dzieki za dawke emocji z rana :D Ciesze sie, ze na weselu bylo fajnie, tancowalas? Wytrzymalas do konca?
Ja dzis mam dzien krotszy, ale bardziej intensywny, ale za to potem trzy dni wolnego:) Milej niedzieli dziewczyny!!!
agulinek dzieki za wyjasnienie co do pasztetu!

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...