Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

marlenek Kiedy masz to badanie? Rany, myślałam, że to tylko mity z tymi wezwaniami. Skoro nie masz nic na sumieniu, to się nie stresuj. To urzędówa, muszą swoje odbębnić, gdy im się coś nie zgadza, więc nie martw się na zapas :*

styczniowa_ania słodka ta komódka! A brzuchol piękny i okrąglusi, jest się czym pochwalić :D Na zdjęciu nawet nie widać tych rozstępów, naprwdę wyglądasz ślicznie!
Nawilżacza nie podają na listach wyprawek, ale też chcę go kupić. Szczerze mówiąc to nie mając nawet Malucha chciałam go nabyć, więc teraz mam podwójną motywację:) Masz jakiś upatrzony?

Daria13 Dziękuję :D Też będę dziś oblewać sokiem!

olenka1991 super okazja! Moim zdaniem spokój jest wart każdej ceny, a ta wydaje się w Twoim przypadku okazyjna :D Brać, cieszyć się, nie zastanawiać się ;)

Lewel super, że masz taki fajny kontakt z mamą! Jak najlepsze przyjaciółki:) Dzieciki będą miały wspaniałe wzorce do naśladowania.

klalaa o jaki krążek chodzi? Coś przegapiłam, a brzmi zagadkowo. Nie daj się tam wykorzystywać! Kładź się do góry bondziołkiem i pachnij:)

daguccii Wybacz, nie mogłam się powstrzymać! Natknęłam się na taki obrazek i od razu przypomniało mi się, co pisałaś o jeździe na moto ;D Haha uroczy plecaczek z dodatkowym obłożeniem ;P

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18872.jpg

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny, oby się udało ;) Ja jeszcze tydzień do wizyty, a też ten brzuch mnie tak boli i ciągnie że spanikowana jestem. Ciągle mam twardy, że ledwo chodzę, naprawdę ;/ biorę magnez dodatkowo, na ulotce jest że jedna tabletka dziennie bo biorę jakiś Chela Mag bo chyba Pani w aptece innego nie zna, taki mi dała jak poprosiłam jakiś magnez dla kobiet w ciąży. Biorę 2 tabletki bo inaczej nie da rady, może jest nieco lepiej, ale niewiele. Raczej chyba to mi nie zaszkodzi nie? Planuję ten tydzień jakoś spędzić leniwie, by się nie nadwyrężać bo serio boję się trochę, tymbardziej że moja mama też miała problemy w ciąży. Jeszcze ta cholerna szyjka nie daje objawów i nie wiem czy wszystko okej czy nie a brzuchol mam jak kamień, w nocy aż się budzę i staram się jak najmniej go dotykać, bo jak dotykam to momentalnie twardnieje. Oby tylko do wizyty wyrobić :D a bierzecie Nospę normalnie? :D ja to nie jestem jakaś panikara, ale moja ciocia ostatnio była i szukałam nospy a ona żebym nie brała w 7 miesiącu bo zaraz urodzę :D hehe z tego co wiem to można, wiadomo jak każdy lek z umiarem, ale od czasu do czasu chyba nic mi nie będzie nie? W ciągu całej ciąży raz wzięłam paracetamol, tak to nic ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Fajne bęcki dziołchy! lewel nie masz rozstępów?? I ty masz czelnosc marudzić?:D haha :D ja od pępka w dol nie mam miejsca gdzie nie ma rozstepa....
Linda ty przynajmniej masz sie dla kogo ogarnac, a ja........ (tak Marti dupiatego nastroju ciag dalszy :*)

marlesia nie ma tak łatwo, wczoraj dopiero odbylam podróż żeby pomachać im skoerowaniem przed pyskiem i zapisali mnie na 28.10... Gdybym miała jakas duza ta cukrzyce to mala zdazylaby juz miec z 5kg zanim bym się tam dostala... A ile miałaś glukozę na czczo i po 2h? Kurde ja musle ze mi powie "pani tyle nie żre i będzie git" i ze obejdzie sie bez insuliny. Dam ci znac we wtorek :)

marlenek zajmują sie czym nie maja... Ciekawe jaki procent tych zusowskich kontroli wgl wylapuje jakies wały, skoro zajmują sie sprawdzaniem ciężarnych.

Chciałam sobie zrobić schabowego i pire (:D) ale co zrobić jak dupa taka ciężka....

Marti daj znac po wizycie! Wyobraźcie sobie ze mnie na ta kontrole torbieli zapisali dopiero w 31 tygodniu... Toć oszaleje do tego czasu.

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Bumblebee HAHAHAHAHA :D padlam na pysk :D po prawdzie M nie ma takiego scigacza, a ja takich chudych raczek i sil żeby papiloty zaplątać, ale.....wyglada nosz kurna jak my :D mi jeszcze plecak ze stelazem na te wszystkie podpaski, pieluchy i majty i jazda na porodowke :D jesteś wielka :D

klalaa a ty olej domowników, ja wczoraj dostałam ochrzan od mamy za brudne okna, a później ona ode mnie i tak oto leze i gnije dalej :p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

bumblebee w poniedzialek okazało sie ze mam skrócona szyjke prawie o połowe i doktor stwierdził, że nie wytrzyma ona do porodu. Kazał mi zamowic specjalny krazek pessar i na kolejnej wizycie bede go miała założony. Bedzie on podtrzymywac szyjke i nie bedzie sie juz skracała.
olenka mi gin na to wszystko polecił kupic Aspragin i łykać 3 razy dziennie. Bez recepty ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

No ja biorę tylko magnez, jakoś musze wytrzymać do wizyty, bo do mojej pani doktor to nie ma co zbyt dzwonić, powie mi że jak bardzo mi źle to mam jechać na IP i sprawdzić ;p już kiedyś tak zadzwoniłam, myślałam że przyspieszy wizytę czy coś a ona że mam wziąść tabletkę a jak nie przejdzie to jechać do szpitala, ale jak się uda to lepiej nie, bo będę musiała zostać parę dni. Tak więc na tabletce i czekaniu się kończyło :D teraz na własną rękę biorę dodatkowo ten magnez i jest nieco lepiej, ale bez szału ;) najwyżej jak będzie bardzo źle, to wezmę nospę a na wizycie wszystko wyśpiewam pani doktor, niech coś zaradzi, bo wiadomo 3 trymestr może być do dupy, ale żebym się podnieść nie mogła ani chodzić to chyba nie jest normalne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Za godzinę się zbieram do gina, potem maz zabiera mnie na obiad na miacho a potem szkola rodzenia i w domu bede po 20 chyba... musze się ogarnąć zeby wyglądac choc po części jak człowiek a nie jak zapuszczona ciężarowka z dziczy. A odrost to juz mam na 5centow i to z siwkami, ale chce dac wlosom odpocząć jak nie musze do pracy chodzic. A wy farbujecie?
Bumblebee Gratuluję studniówki! Tylko sie nie opij tym sokiem dobrze? :-) ja mam dzis 79 do końca, aaaaaaa! A studniówka byla dopiero co!
Marlenekgłupi ZUS . Nie mają co robić tylko ciezarne konyrolowac... na pewno wszystko będzie ok bo jestes w porządku wiec luz.
Olenka to jak będzie aktualne to mieszkanko to bierzcie, nie ma co! Za taką cene niebma co się wahac.
Lewel to super ze masz wsparcie mamy i ze Ci pomoże. Mozesz wymyslac przysmakow do woli, a tata się tam zaplacze za nia w Bieszczadach :-D
Styczniowa_ania śliczny bebenek! I taki opalony :-) to Ty tez musisz na ta szyjke uwazac tak jak Klalaa. Klalaa nie dawaj im się tam wykorzystywac tylko odpoczynek, w koncu chodzi o zdrowie dzidzi! Musza to zrozumieć.
Dagucci popatrz na ta fote co Bumblebee wrzucila to się od razu rozweselisz. A kiedy jedziesz do meza na budowę i do Twojej futrzatego zwierzynca? Chociaż w taka pogode to bym tulka z cieplego mieszkanka nie ruszala...

Odnośnik do komentarza

klalaa dzięki :P poczekam już na tą wizytę co gin powie i jak coś kupię ten Aspargin jak nic mądrego nie zaradzi :P a ten tydz będę się oszczędzać a jak okaże się, że wszystko gra to będę dalej szaleć :D na ostatniej wizycie kazała mi się oszczedzać i dużo leżeć ale o szyjce mówiła że okej jest, mam nadzieję, że mnie nie oszukała :D

Marti jak się uda to weźmiemy ;) ja farbuję włosy, teraz to musiałam bo miałam odrosty na maxa a na ten ślub chciałam jako tako wyglądać :P ale farbuję szamponem lub maską koloryzującą. Myślę, że teraz to już dopiero po porodzie uda mi się coś z tymi włosami zrobić. No to miłego popołudnia i czekam na relację z wizyty ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 Ja farbuje włosy co 2 miesiace u fryzjera przez całą ciąże. I też mamy dzisiaj pierwsze zajęcia szkoły rodzenia od 18 do 21...mój mąż jest przerażony że aż taaak długo, bo myślał,że to tylko godzina :P
klalaa Ja bym chyba cały czas lezała na twoim miejscu i odpuscila jakąkolwiek robotę do kolejnej wizyty... po co ryzykowac.
olenka1991 oszczedaj sie ilę sie da....dobrze,ze juz tam mało zostało do wizyty.
Lewel Fajnie,ze masz taką pomocną mamę w domu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

daria13, moniqq ja dokładnie tak samo. Lekarz mi też pozwolił, bo nie ma badań które mówią ze to szkodzi (farbowanie włosów) tak jak nie ma badań które mówią ze patrzenie przez klucz sprawia że dziecko będzie miało zeza:D hahahahaha. Aczkolwiek farbuje dopiero od 4 miesiąca.
marti koniecznie napisz co lekarz mówił!!

Co dzień wchodzę i co dzień któraś ma coś z szyjka... O zgrozo....

Dołączam zdjęcia. Bęben w rzeczywistości jest wiekszy- 12kg za mną a staram się mniej jeść!!!
I pokoik. Biało różowy. Zawsze taki chciałam mieć! :D

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18873.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18874.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobre popołudnie :)
półtora dnia i 12 stron! masakra! :-)
U mnie sztorm na całego szalał, do tego praca, praca, praca i praca... Ale muszę przyznać, że w pracy jest ok i daje mi to dużego kopa. Naprawdę nie chciałaby zostać teraz w domu.. Jestem nienormalna.
Co do proszków, słonek itd : baldachim na pewno będę mieć, osłonki też. Dzieci po wyjściu z brzucha lubią być opatulone i lubią małe przestrzenie. Noworodek nie ruszy się z miejsca, a wypróbowałam to na braciszkach i działa bez pudła, więc i teraz chcę żeby mały spokojnie i długo spał.
Proszek: zobaczę, jak go zwykły uczuli, to zmienię. Poduszka raczej nie, ale podkładki pod łóżeczko po stronie głowy (też wypróbowany na ulania i było spoko).
Dopiero co pisałam, że sami to cudownie... No i mam. Jeden z pracowników został wyrzucony na bruk w momencie i nie miał się gdzie podziać, więc "przygarnęliśmy" go na chwilę... Hmmm.
Ja żadnych bóli w kroczu nie mam, ani siary, "kajzerka" w normie podobno w normalnym kolorze... Nie wiem, bo nie widzę :-) Jestem inna.
A propos mężczyzn: Robert przemawia do mnie jak do upośledzonego dziecka lub terrorysty zamachowca - opcjonalnie. Delikanie, wa

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:) Zaszalalyscie dzisiaj, tyle stron mialam do nadrobienia :) Wszystkim nie dam rady odpisac, przepraszam Was.
Marti koniecznie daj znac jak tam Ninka. Bardzo jestem ciekawa czy dzis da sie juz podejrzec i czy bedzie 100% pewnosci. A co do wlosow ja nie farbuje, bo raz, ze jakos tak od zawsze bylam przekonana, ze to taka chemia i sie nie powinno (pewnie zabobony babcine jakies) to dwa, od dawna chcialam wrocic do swojego koloru no i teraz mam okazje. Ostatni raz farbowalam w kwietniu... To sobie wyobrazcie.
Bumblebee dobry ten obrazek z babka na motorze, nie dziwie sie, ze skojarzyl Ci sie z daguccii :D No i gratuluje 100dniowki! U mnie chyba jest dzien krocej niz u Marti, wiec chyba 78? Jezuuu...
daguccii ja nawet jak sie ogarne to i tak nikt nie doceni, wiec na jedno wychodzi :)
olenka bierz i sie nawet nie zastanawiaj, nie ma jak na swoim.
klalaa pokaz ten dowcipny krazek :D:D ciekawa jestem jak to wyglada. Oszczedzaj sie i zlej co rodzinka mowi.
Anettrainbow te Twoje coreczki to malutkie musza byc, taki masz maly brzuszek!!! Wogole nie widac, ze masz blizniaki. A pokoj slodziutki:) Ja niestety nawet jak juz bede miala 3 pokoje to nie bede mogla ani tapetowac ani malowac.. Wiec nigdy nie bedzie taki typowo dzieci pokoj.

Ja dzis oczywiscie bylam w pracy, ale tak, juz jutro usg :)Nie moge sie doczekac:)
A co do trzeciego trymestru... Katastrofa jakas. Od paru dni mam oprocz tego co wam mowilam taki bol jak na okres i to promieniuje na uda i na dol plecow... Najczesciej to juz jak sie poloze i leze na boku. Jutro ma ta wizyte to zapytam, ale pewnie powiedza, ze wszystko ok ;) W kazdym razie meczace to wszystko.
A malo tego mialam miec wolny poniedzialek, ale sie okazalo, ze w srode jakas mega kontrola w pracy i trzeba cala restauracje wyszorowac od podlogi do sufitu i beda dwa dni konkretnej charowki... To ma byc niby ostatni tydzien mojej pracy, ale ubezpieczalnia dalej milczy, wiec nie wiem :/

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Anetterainbow jaki piękny pokoik! Cudny!
marlenek tym zusem to się nie przejmuj, oni szukają dziury w całym zazwyczaj. Pamietam jak ja dostałam wezwanie do Urzędu Skarbowego- prawie osiwiałam, bo tam tak ładnie było napisane, że jak się nie wstawię to kara pieniężna lub ograniczenie wolności ;P Okazało się, że nie przedstawiłam jakiejś tam jednej faktury za internet :) Chory kraj i biurokracja...
Ja tez farbuję włosy, w sumie w ciązy to ze 3 razy chyba już.
Dziewczyny remontu końca nie widać, po drodze wyszły różne rzeczy dziwne i jest kupa roboty! Mam nadzieję, że do końca listopada skończą chociaż jeden pokój!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...