Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi szczepionkami to dużo kontrowersji i co osoba to inne zdanie. Ja również obawiam się powikłań po szczepieniach a najgorsze jest to, że wszyscy lekarze mówią tylko o dobrych stromach szczepionek i namawiają na 5w1 i 6w1, nic nie wspominając o powikłanich.

dagucci a kiedy masz diabetologa? Mnie osobiście przeraża 7 posiłków, chociaż one są mało kaloryczne i w odpowiedniej ilości. Pierwsze śniadanko cukrzycowe zaliczone i chyba pęknę hehe
A pierwszy pomiar cukru na czczo już miałam za wysoki :/ Jak tak dalej będzie to 20.10 mam kolejną wizytę i insulinę przepisze. Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że moja waga chociaż przystopuje hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoi99r3z1q.png
http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jkcbqbxtu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlanli5wu02oh6.png

Odnośnik do komentarza

marlenek po takiej diecie to będziesz miała wszystko ponad normę :D

moniqqq liczę na to, żeby sie udało z tymi płytkami, zostały chyba niecałe 3 miesiące, ja już tych 2 ostatnich tygodni, gdzie może się już coś dziać, wcale nie liczę :-) już wtedy trzeba być gotowym, więc je odpuszczam :D

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, Nikodem czuje się zawstydzony. Zdjęcie zrobione było dosłownie fuksem, bo lekarz już zdążył wydrukować zdjęcie (nic nie było widać na tym zdj, zarys profilu tylko) na tym swoim sprzęciku i mięliśmy kończyć usg, a tu ciach :D Miła niespodzianka i wydrukował nam na drukarce :-) Akurat mamy to szczęście, że mamy takie zdjęcia co wizytę w cenie, ale chodzimy prywatnie.

klalaa super, że wszystko w porządku i że wizyta była dłuuuga :-)

Lewel, Linda wy prowadzicie wielkością brzucha, a ja, z tego co widzę, wielkością malucha

Mufki do wózków są super :D sama sobie dokupię, albo zrobię sama :-)

styczniowa_ania hahahhaa też wszystko zwalam na małego, nawet jak męża proszę o dodatkową porcję na kolację, to mówię, że jego syn chce jeść :D nie ma wtedy wyjścia i musi szykować :D

Elciaaa ten paznokieć musi boleć :( wytrzymasz do porodu?

Ania19 dobrze, że już co raz lepiej, ale ładne wyrko :D ledwo wstałam, a już chce mi się spać, jak na nie patrzę :D

Linda biedulka, współczuję, że musisz tyle czekać na następną wizytę, niby kraje cywilizowane, a takie zacofane, nie potrafią o kobietę w ciąży odpowiednio zadbać :/ chociaż mały wynagradza kopniakami :)

Z tą kasą to masakra, ucieka jak woda w kranie :/ Nam pomogą teściowie, bez ich pomocy też nie wiem jak byśmy ogarnęli wózek, remont, łóżeczko.

Ale mnie wystraszyłyście z tymi szczepieniami, już sama nie wiem co jest lepsze....

brzuch Lewela <3<br />
Ja mam dzisiaj wielkie plany :-) mam zamiar zaraz wskoczyć pod prysznic, iść po zakupy, wybrać się na spacer po szyszki i liście i wziąć się za moje ukochane pierdołki :D a na koniec zrobić jeszcze obiad :D i posprzątać trochę :D hmmm? nie za dużo jak na jeden dzień? hihihihihi :D

Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Lewel ja tez jestem fanka Twojego brzuszka, ja mojego nie widze za dobrze bo jak leze to taki rozplaszczony jest :).
Dziekuje dziewczyny za mile slowa, tez mam czasem gorsze chwile, ale coz przetrwamy to wszystkjie, a pozniej bedziemy sie z tego smiac :).
Z dobrych wiesci byl dzisiaj u mnie profesor i powiedzial ze dostane wieczorem pierwszy zastrzyk na rozwoj pluc, a drugi w czwartek, tak ze w razie czego beda w stanie dzialac. Z nieco gorszych w wymazie wyszly bakterie i dostane antybiotyk, ale w sumie jest git :).
Co do wwydatkow to rzeczywiscie wszystko duzo kosztuje, mnie przeraza dodatkowo faktura za szpital, bo tu wszystko jest platne, mamy co prawda ubezpieczenie szpitalne, ale nie pokrywa ono 100% rachunku. Z troche lepszych istnieje cos jak faktura maximum, w tym szpitalu to 200% pensji, a w poprzednim 100% wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak zle :).
marlesia super ze ogrzewanie gazowe zalozyliscie, ja tez kiedys zakladalam jeszcze w Polsce, odczujecie ulge przy rachunkach, bo gazowe jednak taniej wychodzi :).

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :)
Dziękuję, że pytacie :) Diabetolog powiedziała, że wyniki mam w górnej granicy ale w normie. :) Ze standardowo to jest do 140 ale dla ciężarnych do 153, a ja mam 144, więc prawidłowo. ALE powiedziała, że miałam źle wykonane badanie bo tylko przed i po 2h mi pobrali krew a powinni tez po godzinie (to o czym pisałam i o czym mówiłam tym pielęgniarkom i powiedziały mi, że jest dobrze) no i okazuję się , że muszę zrobić jeszcze raz za 3 tyg bo podobno dopiero od 28tyg najlepiej widać czy cukrzyca ciążowa występuje czy nie. To nie wiem po co każą nam robić te badania około 24tyg - każdy lekarz sobie rzepkę skrobie. Swoją droga ta moja gin powinna wiedzieć jakie są normy dla ciężarnych a nie mnie straszyć, że przekroczyłam, skoro tak nie było. Ehhhh mówię Wam ręce opadają. Diabetolog dała mi skierowanie na ponowną glukozę i mam sę do niej stawić z wynikami. Sama glukoza ok - wypije ale znów te 2 tam siedzieć..
madzia , 200%pensji płacicie za szpital? Za miesiąc? Każdy według swojej pensji czy średniej krajowej?
elcia, nie wiem czy możesz teraz robić tego pazurka bo gdy ja miałam 15lat temu , to dali mi znieczulenie miejscowe, zdjęli całego paznokcia i wycieli 1mm płytki macierznej, potem odrastał delikatnie węższy i już nie wrastał. Wiem co to za ból i męczarnie z takim paznokciem, więc jak słyszę , że ktoś ma to od razu namawiam na tan zabieg, bo to nic nie boli, paznokieć odrasta i ma się spokój. Ale teraz w ciąży to nie wiem jak z tym znieczulenie. aaa i przez około 2tyg. na pewno buta nie założysz bo opatrunki będą ale w sumie lepiej teraz to zrobić to Ci odrośnie do lata kiedy sandałki będziesz nosiła :) Musisz spytać o to znieczulenie i potem o przyjmowane leki -ja brałam ketonal przez kila dni bo bolało troszkę jak znieczulenie puściło.
rudamama, właśnie cielęcina jest najlepsza ale prawie nie można jej dostać nigdzie :( daj znać jak wyniki gluko.
Linda a czy tam u Was zdaje się prawko na automatycznej skrzyni biegów? Bo jeśli nie, to nie lepiej jak mam się nauczy na manualu, tak żeby jej łatwiej było zdać..
Żabka, fajny ten wózek - podoba mi się - na szczęście dla nas za drogi ,więc nie zawracam sobie nim głowy :) tylko te przednie koła są małe, nie obawiasz się, że zimą będziesz utykała w śniegu i błocie? Na jakimś specjalnym ciążowym masażu byłaś?
marlesia, 7posiłków - no no - nieźle. Ale pewnie dużo mniejsze, a rozpisała Ci dokładnie co możesz a czego nie? Bo dla mnie słowa węglowodany , nasycone i nienasyc., tłuszcze proste i jakieś tam i jeszcze mnóstwo tych określeń to magia i nigdy nie umiem tego zapamiętać co jest czym i co można :)
oooo kolejny problem, cukrzyca to mięso drobiowe a anemia to wołowe - i weź tu bądź mądry i wybierz :) póki co skupiam się na żelazie i będę wcinała czerwone mięcho, za 3tygo zobaczymy co z tym cukrem.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

marlesia no ja wizyty jeszcze nie umówiłam :P chce to osobiście załatwić, a w czw.bede u dentysty wiec chce to za jednym razem machnac. E tam dużo :P ja caly czas jem Male porcje ale bardzo często wiec mi by to odpowiadalo :)

No ja tak jak pisałam na szczepionki zdecyduje sie tak jak Lewel... Trudny temat, ja tez o tym nie myślałam dopóki polozna na SR mnie nie uswiadomila... Mowila ze te 5w1 obecnie robi sie u 90% dzieci. Sama powiedziała ze u swojej córki odpuscila rotawirusy.

Elciaaa90 daj znac jak po usg!

kamiol zdecydowania za dużo jak na jedna ciezarna w jednym dniu :P ja narazie leze i gnije :)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Daguccii, bylam tak czerwona na twarzy, ze moja mama stwierdzila ze mi krew uszami pojdzie hehe nie wiem po co tydzien temu tak mnie stresowali :/

Marlenek, ja juz mialam w tej nodze chyba 4 razy wycinany i za kazdym razem odrasta:/ ostatnin razem tez mi sciagnal calego paznokcia ale chyba nie wycinal mi tej plytki.. tez bralam ketanol zeby nie bylo stanu zapalnego, a opatrunki to ja sobie pozniej sama zmienialam zebym jakos mogla w miare normalnie chodzic. Jutro mam wizyte to sie zapytam:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kyyng0nxq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9h00ct7ltb3wh.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamcie :-) leze wlasnie z taaaakim brzuchem napchanym nalesniorami, odpoczywam po spacerze i zbieram siły na szkole rodzenia :-)
Marlenek no to niezle namieszali z ta glukoza, zeby babki co tam pracuja nie wiedziały? Skandal. Ważne ze wyszło ze wyniki pozostalych badań nie sa takie zle i ze sie mieścisz w normach. A z tym wózkiem to sprawdzilam ulotkę i rzeczywiscie namieszalam wczoraj :-D co tam, jeden i drugi nazywa się na "c" :-D
Elcia super ze z malym juz wszystko dobrze i ze z tymi nerkami się unormowalo. Ja nie wiem po co ci lekarze strasza kobiety w ciąży. Jakbyśmy mialy malo stresow.

Odnośnik do komentarza

Elciaaaa super, że wszystko dobrze z Twoim dzieciątkiem :) tylko straszą niepotrzebnie. A co do znieczulenia to mój gin powiedział, że miejscowe jak najbardziej można brać. Tylko później jak będzie boleć po znieczuleniu to nie bardzo takie silne środki będzie można łykać. A apap na pewno nie pomoże ;/
marlenek to dobrze, że jednak cukier masz ok :) Współczuje kolejnej glukozy... ale ja tak też miałam tylko przed i po 2 godzinach pobieraną krew. Hm.. dziwny kraj ;)
madzia75 faktura za szpital? Brzmi kosmicznie, mam nadzieje, że to nie będą jakieś straszne kwoty.
kamiol śliczne dzieciątko! :) zazdroszcze zdjęcia :D mój maluch goni Twojego :) nie wiemy też ile waży Kacperek Lindy :)

Ja też się nie orientuje w tych szczepieniach, co trzeba, co zalecane, o powikłaniach też nie słyszałam. Mówcie jak najwiecej na ten temat. Mam koleżanke po chemii, nie ma jeszcze dzieci, ale mówiła, że nie chce w ogole szczepic, na nic. Tylko, że wtedy moga nalozyc kare.
styczniowa_ania o co chodzi z oddaniem krwi pepowinowej?
Lewel nie pocieszamy Cie! Masz śliczny taki równy i okrągły! Mój jest taki troche "ścięty" ale i tak go kocham :) sama świadomość, że tam moje dzieciątko sobie rośnie pozytywnie mnie do niego nastraja :)
U nas też auta się sypią i jestem uwięziona w domu. Mój Paweł się cieszy, że przynajmniej kasy nie udaje, ale muszę L4 zawiesc, badania zrobic, do dentysty jechac a mój porszak stoi i nie moge z niego skorzystać.. wrr :P co do kasiory to u nas wydatków tez co nie miara, ale nie bede tutaj snuc. Jeszcze z pracy nie dostalam calosci za sierpien, ale tam tak często było, że zeby dostac to trzeba sie upomniec...
rudamama widze, ze mialas taki sam odjazd po glukozie jak ja ;) ale juz jestes po :)
Ania19 bardzo fajne łóżko, jeszcze w stosunku co do ceny :) my też bulilismy wiecej.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 Ja własnie odpoczywam po spacerze z brzuchem napchanym od zupy czosnkowo-cebulowej z grzankami:D
Elciaaaa super, że nerki zdrowe :)
marlenek u mnie też Panie w gabinecie pytały, czy mam skierowanie na jedno czy dwustopniową, więc pewnie niektórzy tylko tak wymagają. Ale super,że jednak załapałaś się na górną granicę :D Teraz za drugim razem na pewno pójdzie lepiej :) Ja w sumie też bym drugi raz spokojnie to zniosła.

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

hej mamusie,
co do wozka to super sie prowadzi tylne kola sa duze, przednie mniejsze ale jak cos mozna kupic przednie duze. jest lekki , gondole mozna na plasko zlozyc!
marlenek dziwne ze mialas tylko po 2h pobierana co one , a moja gin pow ze mam najwczensiej 27 tydz isc na to badanie, wiec sie zdzwiiwlam ze ty tak wczesnie smigasz!
madzia lez i odpoczywaj bedzie wszystko dobrze
ela sooper ze u ciebie wszystko ok
linda,lewel,marti wy to jestescie niesamowite :*

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3r63k987u.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie tak jak mówiłam co lekarz to inne zdanie, inne zlecenia, zalecenia itp.Przynajmniej ginekolodzy byliby tej samej myśli, mieliby te same statystyki, tabele a nie każdy po swojemu a człowiek głupieje.
Żabka, oo to fajnie, że można wymienić te koła na pompowane, myślę, że to ułatwi w zimę. Gondola tez fajna bo duża :)
Marti, Ty mi nic o naleśnikach nie mów! Bo łażą za mną od kilku tygodni i nie ma takiego tyg. żebym nie smażyła :) Zawsze robiłam na mące pełnoziarnistej ale teraz w ciąży mam zachcianki na takie z pszennej a wczoraj pani diabetolog powiedziała białej mące NIE :) i racuszków z jabłkami też nie. buuu..

A z tymi szczepionkami to temat rzeka i kogo by się nie słuchało to ma inne zdanie. Ja sama jeszcze nie wiem.

A krew pępowinową my chyba też zamierzamy oddać i przechowywać. Tu jest więcej info na ten temat dla zainteresowanych: https://www.pbkm.pl/czym-jest-krew-pepowinowa

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) uff paskudny dzień dzisiaj bo te ,,babki" w tych urzędach mnie dobijają. Wszystko robią za karę. A mianowicie byłam dopytać się o becikowe i o dokumenty, które są potrzebne do tego: a one że mam jeszcze czas itd , ok ale chyba mogę się dowiedzieć co będzie potrzebne i łatwiej mi teraz załatwić dokumenty ze skarbowego niż miałabym w 9 miesiącu latać po urzędach, albo z malutkim dzieciątkiem..ufff...trzeba się o wszystko wykłócać w tym kraju..
A propo samochodów to i nam pada auto :( ale mam nadzieję że uda nam sie w tym miesiącu kupić wózek i łóżeczko...
Pozdrawiam was wszystkie w ten jesienny wieczór :) P.S. przesyłam wam zdjęcie dla pokazania jaka jestem grubiuuuutka :)

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_17904.jpg

Odnośnik do komentarza

Gulaja jaka grubiutka ?! ślicznie wyglądasz :) I becikowe...faktycznie na śmierć o nim zapomniałam,że troche tam formalności jest.... to w ogóle jest żałosne, jakby ten 1000zł taaak bardzo miał pomóc w wydatkach ciążowych, to jeszcze robią problemy i wymyślają milion dokumentów,jakby z zasady nie mogli tego przyznawać na akt urodzenia czy coś takiego.

A ja własnie zamówiłam sobie przez internet 1kg krówek:D... bo lubie tylko krówki popularne (takie żółto-brązowe opakowanie) a nie mogłam ich znaleźć nigdzie...to za parę dni będę się objadać :D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie robią afery z becikowym jakby miało to starczyć na nie wiadomo ile... a nie wspominając o tym że rodzinne już się nie będzie należeć bo oboje z mężem pracujemy i jesteśmy ,,za bogaci" ale cóż taka rzeczywistość...Dla orientacji wypiszę komplet dokumentów potrzebnych do becikowego: akt urodzenia dziecka, zaświadczenie od ginekologa, ksera dowodów osobistych, zaświadczenia z urzędu skarbowego o osiągniętych dochodach za 2013 rok, zaświadczenie o odprowadzonych składkach zdrowotnych za 2013 rok od pracodawcy (może sam pit wystarczy, tego dokładnie nie wiem), no i wypełniony wniosek. Jest troche tego...

Odnośnik do komentarza

Dzięki marlenek :) ja tez chyba sie na to zdecyduje , mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych problemow.
Gdyby ktoś był w trakcie załatwiania to dajcie znac jak to wyglada z tej strony.
Fajnie, ze jestescie :) podejrzewam, ze w inny sposob o tej mozliwosci bym sie nie dowiedziala :)
Racuchy z jabłkami, mniammmm :D
Gulaja Ty marudo! super wygladasz :) fajny brzuszek :) Dowiedzialas sie cos o tym becikowym? Opowiadaj ;)
moniqqq kilo krówek?! szalona :D

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

moniqqq kilo krowek przez internet! Jest moc! Kobiety w ciazy w gora :D
elciaaa no widzisz, mowilysmy,ze wszystko bedzie dobrze! Super, cieszymy sie bardzo :)
Marti i jak tam w tej szkole bylo?:)
gulaja silcznie wygladasz :)
Lewel pokazalam mezowi Twoj brzuszek i powiedzial, ze mamy takie same :D
marlenek co za banda wariatow, kazdy mowi co innego. Wazne, ze sie okazalo, ze miescisz sie w normach :) Super :) Racuszki... To bylo tak dawno... Ah...
A co do prawka to u nas mozna na automatycznej zdawac i ma sie wpisane na prawku pozniej, ze tylko taka mozna jezdzic:) No a to napewno szybciej niz bawic w nauke manualem... Chociaz ja weszlam do szkoly jazdy sie zapisac i 3 tygodnie pozniej wyszlam z prawkiem w rece :D Ale wiadomo, mama sie boi i jeszcze teoria i wogole...
Zabka a jak tam u Ciebie z brzuszkiem? Urosl cos? :) Pewnie wygladasz jak ja w czerwcu :D
klalaa jeszcze 2 tygodnie i sie dowiemy ile wazy Kacperek:)
madzia75 o ja! tyle lezec, meczyc sie i jeszcze tyle kasy za to placic? Tragedia... Juz po zastrzyku? A gdzie go daja?

Ja o szczepionkach nie mam poki co zielonego pojecia... Mysle, ze po 30tyg zaczne sie tym interesowac. Nie wiem nawet czy to kosztuje czy nie. Nic, nic. Pustka. U mnie pogoda taka, ze... Sztorm, zimno, wieje, leje. Nie ma jak mieszkac w Skandynawii nad morzem:/
Kacperek pozdrawia wszystkie ciocie:-)
Moj nastroj nadal lekko depresyjny, ale co tam :) Moze to pogoda (nigdy tak na mnie nie wplywala, ale niech bedzie :D) i brak fajek :D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

moniqq, kilo krówek aaaaaa zwariować można :)
Linda, a to śmiesznie, że można na automacie tylko hehe (ja osobiście nie chciałabym się tak ograniczać)
a no tak, becikowe.. a ile trzeba mieć dochodów? tzn ilu nie przekraczać?
Gulaja, niestety w urzędach to tak jest- choć powiem szczerze, że zaczynam zauważać różnicę. Ale to w tych większych, bardziej popularnych, ostatnio kilka razy byłam w UM wawa i byłam bardzo miło obsługiwana.. Zmienia sie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki ja juz po zajęciach SR i bylo mega! Wszystko to zasluga swietnej poloznej od której bije cieplo, spokoj i pozytywne nastawienie. Zeby nam wszystkim sie takie swietne babki trafily jak przyjedzie co do czego to by bylo super! Zaluje ze Tom mial dziś 2 zmiane i nie mogl ze mna isc bo byl omawiany porod i chyba bede chciala jeszcze raz isc na ten wyklad z nim bo chcialabym zeby to uslyszal. 7 facetów bylo i wszyscy sluchali jak zakleci. Aa i na początku byla tez babka z Banku Komorek Macierzystych i wszystko super ale nie stac nas na to. Świetnie ze mozna je pobrac zeby w razie czego skorzystać, ale cena 680 za zestaw do pobierania, od 1100 za badania tej krwi itp a potem 700 rocznie za przechowywanie to jest trochę sporo. I ze do 25 lat można z niej uzytek zrobić a co potem to niewiadomo.
moniqq krowki! Mmmmm.... nie pisz mi tu o takich rzeczach bo zaraz pojde do sklepu. Ale tylko po te ciągnące bo te zcukrzone to nie.
Linda glowa do góry i pomysl jak niewiele w pracy Ci zostało i ze juz za chwilke będziesz sobie w domku z Kacperkiem siedziec :-)
Gulaja prześliczny brzuszek :-)
marlenek nalesnikow nie, racuszkow nie... pomysl ze przynajmniej w boczki Ci nie pojdzie :-) mniej do zrzucania potem :-D
Zabka no właśnie, pokaz brzuszek :-)

Odnośnik do komentarza

Ania19 super lozko, kiedy bedziecie je mieli
Gulaja super brzuszek :)
Linda24 ten zastrzyk dostanz miedzy 20 a 21 w tylek, ponoc troche boli, jak to domiesniowy
Elciaaaa90 dobrze ze z malym w porzadku, kurcze ze musza tak straszyc
Nie wiedzialam ze z becikowym to takie zamieszanie teraz, u nas kazde dziecko dostaje, na pierwsze jest troche wiecej, dodatkowo mozna dostac pieniadze za karmienie piersia, gdy dziecko ukonczy 3 mc i drugi raz gdy ukonczy 6 mc. Ale tutaj na kazde dziecko jest tez rodzinne, tylko na poczatku roku szkolnego dofinansowanie do ksiazek jes zalezne od dochodow rodziny, ale rodzinne jest na dzieci i wszystkie dzieci maja takie same prawo do niego :).

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yrmq4dtnk.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aaaaaa!!!! Skasowalo mi posta.
marlenek pewnie, to jakies tam ograniczenie jest, ale z drugiej strony fajnie byc niezaleznym troche. Cale zycie mama musiala ojca sie prosic, zeby ja zawiozl tu czy tam a teraz, po rozwodzie, jest zalezna od nas. O 5 rano wozimy ja do pracy, po 15 odbieramy. Trasa zajmuje nam godzine (30 min w jedna strone, mieszkamy na wyspie, musimy doplywac promem itd...). Jak spadnie snieg bedzie masakra, bo o 5 nikt nie odsnieza... Po za tym mieszkania tez moze szukac tylko w miescie, bo inaczej nie ma polaczenia tak wczesnie, wiec tez jest ograniczona. No a jednak na automacie szybciej zdac, bo wystarczy znac zasady ruchu, nie trzeba sie bawic biegami, sprzeglami itd... :)
Marti super, ze jestes zadowolona :) Moj pewnie i tak by nie poszedl na taka szkole rodzenia, wiec szacun dla Toma ;) A w pracy szybko mi leci, zaczelam juz krotkie dni (11.00-15.00), wiec luz :) Przynajmniej sie wysypiam. Jak sie ubezpieczalnia nie ogarnie bede musiala w listopadzie tez pracowac...
madzia75 auc :) U nas tez jest rodzinne niezaleznie od zarobkow. Marna kasa, ale zawsze... Na pampersy moze wystarczy :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...