Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, kaki dzisiaj śpiący dzień dla mnie... A jak tam u Was pogoda?
Marti84 ja na krzywą cukrową mam iść jakoś za 2 tygodnie. Dziwnie Ci lekarze zalecają. Jedne juz były, drugie dopiero idą.
Lewel też byłam dziś w ciucholandzie :) Nabrałam kilka rzeczy, ale część większych, ale trafił mi się śpiworek z Puchatka w dobrym stanie. A wczoraj z moim P. miałam kupić w Smyku za 59,90zl. Zaoszczędzone :)
marlenek byłam też dać mocz na posiew dzisiaj i miałam jeden kubeczek. I nic nie mówiły. Tylko że ja prywatnie robiłam- może mniej czepialskie wtedy sa? Nie wiem.
No właśnie dziewczyny wczoraj kupiłam w Smyku poduszkę Motherhood- ten taki rogal dla kobiet w ciąży. Używa któraś??

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki moje kochane, dzięki za miłe słowa :) Jestem mega doładowana bo pogoda się zrobiła i udało się na ten rower skoczyć, jeee! :D nie wiem co ja będę w listopadzie robić, chyba te robótki ręczne abo co... a jeszcze zaraz krewety rzucam na patelnie i dzis owoce morza, mmm uwielbiam :)
Madzia dziękuję :)
Gulaja witamy nową Mamusię na forum. Opowidaj co i jak u Ciebie. Będzie synek czy córeczka? Jak na imię?
Anetka Twoje dziewczynki ważą po 250g a Lewel brzdące po 500g (dobrze mówię?) i Lewel od niedawna ma takie mocniejsze kopniaczki a wcześniej też były słabsze. Tak więc myślę, że musisz sie jeszcze troszkę w cierpliwośc uzbroić :)
Brunetka gratuluję ciuszkowych zdobiczy :)
kamiol tęsknota też jest fajna, jak się wytęsknisz za swoim to za tydzień nie będziesz umiała się od niego oderwać :) a może się uda z tym remontem wyrobić? to juz przesądzone? PS. a jak przyjdzie paczka to od razu humor lepszy będzie :)
Marlenek jeansy miękkie bardziej. jak będę miałą chwilę to zrobię im real foto :)
Dobra, my tu gadu gadu a obiad się sam nie zrobi :) Zmykam i do miłego! :)

Odnośnik do komentarza

Marti nie wiem jak Ty to robisz, że na rowerze dajesz radę, ja zejdę po coś do teściowej po schodach i za chwilę wracam do siebie do góry to już zdycham, a Ty jeszcze na rowerze śmigasz :D

Padam na twarz dziś, pół dnia stoję przy garach, bo już z tej przyszłej tęsknoty słoiczki z obiadkiem robię dla męża. Fakt jak się tak trochę zatęskni to jest się później dla siebie nieco milszym :D

Listonosza jeszcze nie było, ale siostra upolowała fajną paczkę u siebie w Anglii, więc poziom endorfin się podwyższył ;-)

Właśnie się dowiedziałam, że moje dwie znajome parę dni temu urodziły, ja już mam zazdrochę, że mają swoje maleństwa już na świecie :) ja chcę styczeń! albo nie, chcę luty, bo w styczniu pewnie będę trząść gaciami.

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
ja dziś "praca w domu" czyli nazapieprzałam się jak nienormalna - wyszorowałam "od stóp do głów" łazienkę, toaletę a teraz lecę kuchnię... Moja pomoc na wakacjach, więc sama się wzięłam za porządki. Robert znowu dostanie wylewu jak wróci. Zresztą licze na to, że jak to facet, niewiele zauważy :-)
Lindzia huurraa przetrwałaś! I dlaczego cięzki psychicznie? I co będziesz robić z wolnym? :-) Wykorzystaj je dobrze na nic nie robienie! Masz chłopa i mamę - regeneruj się!
Madzia jak tam dziś? Jak te rajstopy?
Witam nową mamę ;-)
Marti ja wczoraj (dopiero) pojechałam tym rowerem i musze powiedzieć, że było bardzo nieprzyjemnie... Coś mnie cisnęło, ciągneło, gniotło, brzuch mi się napiął, ledwo dojechałam! Nie wiem co to, ale lipa na całej linii... Aż mnie Robert musiał odbierać. Często to robił, ale wtedy raczej z innych powodów. Jestem stara.
Idę dalej sprzątać użalając się nad sobą, straconą młodością i figurą, oraz pogrążać się maraźmie intelektualnym!
O!
Trzymajcie się Dziewuszki :-)

Odnośnik do komentarza

A! Zapomnialam! Marti slicznie wygladasz! Brzuszek tak rowniotko rosnie, Ninka dobra dla mamy jest, nie cgce zebys wygladala jak balon:) Duzo nie urosl, ale roznica jest:)
AnnaLee skad Ty wzielas sile na takie porzadki? Ja ledwo sie ruszam:p A co do bolow podbrzusza to ja wlasnie tez mialam kilka razy taki skurcz mocny i bolesny i brzuch wtedy zrobil sie twardy. Z nog mnie nie zwalilo, ale mile tez to nie jest. Zapytam na wizycie co to.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Marti 84, Lewel
Witam dziewczyny ja super przechodzę ciążę, to moja pierwsza ciąża i prawdopodobnie noszę córeczkę. Lekarz mówił że hamburgera widzi zamiast paróweczki, ale w pażdzierniku wybieram się z mężem na zakupy więc przed zakupami zrobimy jeszcze usg aby się upewnić czy nic się nie zmieniło. A co do imienia to tutaj mamy dylemat z mężem on by chciał Dobrusię, ja Blankę więc doszliśmy do minimalnego porozumienia i wstępnie będzie Kaja :) mam nadzieje że z płcią się nie zmieni bo mam większość kupionych ciuszków dla dziewczynki :)termin porodu wedłuh OM mam na 8 stycznia a według usg na 10 stycznia :) córcia często kopie, a w szczególności wieczorem to juz daje w kość :) Wiem że niektóre z was jeżdżą na rowerze, ja też się dobrze czuję więc jeżdże sobie po zakupki itd, a przeczytałam że nie jest wskazana jazda... hmmm...A poza tym często jeździmy z mężem na grzyby bo w przyszłym roku pewnie takiego wychodnego już nie będzie :) ogólnie ostatnio tak mnie na słodkie kręciło uff nie mogłam się opanować jeden baton to oczywiście było za mało ale chyba z dnia na dzień te pokusy mi przechodzą :) a Wy jak z wagą? ja z poczatku tyłam po 0,5 kg- 1 kg a ostatnio byłam u lekarza i waga zwiększyła się przez miesiąc 0 3 kg! jak u was? nie za mocno tyję? Pozdrawiam serdecznie wszytskie mamy!

Odnośnik do komentarza

Lewel
Acha gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu :) my swoją pierwszą mieliśmy w czerwcu :) a też jestesmy ze soba z 7 lat, nawet razem do klasy chodziliśmy w średniej szkole :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego i wytrwałości w miłości :)

Odnośnik do komentarza

Marti84 - no tak. w ogóle nie zwróciłam na ten fakt uwagi :) jeszcze troszkę musza podrosnąć :)

Cześć Gulaja !!

olala2013 - to twoja pierwsza ciąża? bo przy pierwszej to wszystko jest czuć o wiele później, ale najlepiej zrobić sobie na wizycie USG i lekarz powie czy ruchy płodu są w normie. ja też się tak tym stresuje, ale lekarz mi powiedział, że ruchy sa w normie, a dziewczyny tutaj dodatkowe, mądre argumenty mi dają, i wiem, że jeszcze muszę poczekać :)

Lewel - Gratuluje rocznicy :) my też mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu, ale w sierpniu, a 23 września minie 9 lat razem :) od pierwszej liceum :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Wy dziewczyny na slodko a ja wczoraj spaghetti a dzis wyruszylam na pizze ;) pogode mam super, wiec zabralam mame na miasto, na piwko i jedzonko. Dzis juz jest troche lepiej, nie placze bynajmniej:) Wlasnie wygrzewa sie w solarium, a ja zazywam sloneczka na zewnatrz:) Dziekuje kochane, ze pytacie:) madzia75 jestes bardzo dzielna! Nie zdziwie sie jesli takiegi dolka bedziesz miala jeszcze nie raz, ale dasz rade, super babka jestes:) anettrainbow tez mam takie sny i bardzo mi sie podoba:P
Maly mocno kopie po calym brzuchu, pewnie pozdrawia ciocie forumowe:)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Anettrainbow[b] Witam he he z tymi snami to i u mnie jest podobnie :) Mam nadzieje że po porodzie wrócimy do dawnej kondycji, zamiast tylko śnić będziemy je realizować :) A propo dziewczyny jak tam u was z tymi rzeczami macie ochotę w ciąży na pieszczoty itd? bo u mnie to strasznie się zmieniło w ciąży teraz to nic a nic... myślałam że tylko takie początki będą, ale taki stan nadal się utrzymuje mimo tego że się bardzo dobrze czuję. Napiszcie czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza

Gulaja ja tez tak mam, nie zeby mnie dotyk meza parzyl, ale ochoty tez jakiejs specjalnej nie mam. Zreszta na cale szczescie on chyba tez nie, ciagle ma w glowie to, ze tam w srodku jest maly:p No i boi sie, zeby krzywdy nie zrobic. Moze i glupie myslenie, ale nie dziwie mu sie. Ale ciagle mi powtarza, ze jak tylko bedzie juz po wszystkim to.... ;D

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

kamiol, brunetka321
Dziewczyny ale wam dobrze tak poleniuchować sobie przy sobocie :) ja jutro będę miała gości więc czy chciał czy nie chciał trzeba było posprzatać a jutro czeka mnie gotowanie uff :) Na szczęście okna już dzisiaj umyłam więc na jakiś czas będzie z głowy, jeszcze dzisiaj została mi łazienka i fajrant :)Miłego popołudnia życzę wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...