Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :-) bylam wczoraj w tym selgrosie, maly wybor juz byl ale kupilam 4 pajace po 10 zl takze spoko. Jeszcze brat ma mi zorganizowac jakies ciuszki tak wiec juz mam sporo wiec nie dokupuje narazie, zobacze co dostane :-P ja kupilam ochraniacz na szczebelki na poczatku nie bede ich uzywala tak samo jak koldry i poduszki tylko sam kocyk ewentualnie rozek no ale pozniej to przydatna sprawa tak mi brat mowil bo dzieci sie kreca i nie raz ochraniacz oslonil ich buzki przed uszkodzeniem :-P akurat byl u mnie wczoraj to wypytalam go o wszystko. udalo mi sie wstawic fote mojej suni Chelsea takze wrzucam :-P srednia jakosc ale zawsze cos :-P nooo i witamy w 30 tygodniu :-)) to juz tak niewiele do konca :-) i Marti zdaj relacje z wizyty to chociaz wyobraze sobie Hanie jaka jest duza xD bo ja sie dowiem za 3 tyg dopiero :-/ Pozdrawiam mamuski i milego dnia :-)

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18868.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Marti84 musiała się wystraszyć skoro tak gwałtownie zareagowała. Moja mała też reaguje na głośniejsze dzwięki mocnymi i nagłymi kopniakami. W sobotę byłam w galerii i akurat była tam jakaś impreza. Dziewczyny grały na skrzypcach (może i pięknie) ale jakoś dźwięku tragedia nie dość że chuczało buczało to głośność chyba na full była ustawiona. Pech chciał że jak akurat gdy zaczęły grać przechodziłam obok nich, mała zaczęła mnie tak okładać że dopiero w domu się uspokoiła.

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

Moja Hania tez reaguje na glosniejsze dzwieki typu budzik itp dlatego jak moj wstaje do pracy to my razem z nim :-D i juz mam pozamiatane bo kopie i kopie i tak o 6-7 daje mi spokoj i ide spac. A jak bylismy u mechanika z autem w pt to juz wogole bylo konkretnie, bo tak sie bala tego stukania, pukania ze mi pod zebra chciala wejsc chyba :-P musialam ja glaskac by sie uspokoila :-P bo rzucala sie jak karp w wannie :-D a czapeczke mam rozmiar 40/45cm niby 1/3mc takie oznaczenie jak cos to komus mowi :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Joasia86 super łóżeczko, ja mam dość podobne :) Co do wydzieliny z piersi to tak... Mam juz od 23tyg. Potrafię w nocy "zalać" piżamę :) I pamiętaj, żeby nie wyciskać tego!
Co do tych wszystkich "niepotrzebnych" rzeczy to widzę, że wszystko mam: ochraniacz, baldachim, proszek itd... Kurczę muszę dokładniej poczytac o tym. Pierwsze dziecko i tyle dylematów ehhh. A przecież żadna z nas krzywdy nie chce maluchowi zrobić, dlatego tak się przejmujemy.
Słyszałam, że na początek potrzebna jest czapeczka rozmiar 36/38. Ja jeszcze nie mam, bo trafiam stale na większe. Gdzie kupiłyście?
Aaaa przedwczoraj zdałam wewnętrzny z teorii, w piątek mam z praktyki. Trzymajcie kciuki! Jakbym zdała to od razu w pon umówię się na egzamin państwowy. Jak nie to dokupie parę godz i spróbuje jeszczev raz ten wewnętrzny.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Ostatnio mialam podly nastroj i depreche zwiazana z moimi rozmiarami, normalnie celulit mam juz chyba na rekach.... ale juz mi przeszlo;) Wezme sie za siebie po porodzie, a raczej dzieci sie za mnie wezma;) Dzis przyjezdza moja mama i idziemy na warsztaty Bezpieczny Maluch:) Od razu humor lepszy;) Dziewczyny ja Was podziwiam. Ja ledwo obiad ugotuje i to podejscie kilka razy, a jakies imprezy to dla mnie w ogole abstrakcja. Nie dalabym rady.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Lewelku nic się nie martw, nie jesteś jedyna, moj cellulit rozmnaza się chyba w nocy i co dzień jest go więcej i więcej. Ale po porodzie zniknie bo mu pomożemy z dzieciakami :-D ja tez wszystko robie na raty z odpoczynkami i lezeniem bo nie chcę się przeciazac. I wcale na imprezy nie mam ochoty ale to 30, a oni mowia ze wpadną "tylko" na kawe i zebym nic nie robila, ale sama wiesz. .. zycze dzis pozytywnych warsztatów i daj znac jak sie podobalo :-)
brunetkaGratuluję zdanej teorii i oczywiście bede trzymac kciuki za jazdy, jednak ten mozg s ciazy jak trzeba to nie zawodzi :-)
Olenka git ze udalo sie cos upolować w selgrosie, i fajnie ze brat tez Ci dostarczy ciuszki. Psina piekna :-) a co do wizyty to of kors napisze co i jak, chociaż Nina z usg zazwyczaj ma tygodniowe opznienie w stosunku do om, tak więc Twoja Hancia pewnie wieksza :-)
Marlesia Ty w sumie wszystko juz wiesz, co Ci służyło prxy maluchach a co nie. Ciekawe czy przy malej bedzie jak przy chlopakach? Pewnie Cie czyms zaskoczy :-) widzisz, sa pozytywy dietki :-)

Odnośnik do komentarza

Marti moja Hania mieści się w normach, ale też taka bardzo duża nie była nigdy, żeby wyprzedzała czy opóźniała się ;p bardziej realna data wg pani od usg to 7 stycznia, a wg mojej gin 8/9 :P zobaczymy, ona zaskoczy wszystkich i wyjdzie w wigilię :D no piękna jest ta moja psinka, szkoda, że narazie musi zostać u rodziców, no ale jak będę mieszkała u teściów to tam mniejsze mieszkanie i teściowa ma obsesję na punkcie sprzątania, nawet okna myje co tydzień :O także pies tam odpada. Chociaż już znowu kolejną opcję wymyślili, że nam wynajmą mieszkanie jednak, bo jakiś tam wujek mojego męża pracuje w remontach i jakaś kobitka ma do wynajęcia 2 pokoje za 500 zł plus opłaty licznikowe bo to jakaś znajoma, byśmy my mieli komfort i oni, bo zanim załatwimy swoje mieszkanie, remont, umeblowanie itp to na pewno nie szybciej niż po wakacjach się będziemy mogli wprowadzić tam. Zobaczymy, czasu coraz mniej a opcji dużo :P

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Marti daj znac jak po wizycie:) Pozdrow Ninke od cioc forumowych:) Masz racje haslo tylko na kawe tez do mnie nie przemawia;) Przeciez gosci trzeba jakos przyjac;) Tym bardziej ze to tesciowie:) Jezeli chodzi o rzeczy wymieniane wczesniej to tak baldachimu nie mam, kolderki i poduszki mam- na pozniej, ochraniacze mam, proszek mam ale do wykonczenia pozniej sprobuje w normalnym. Daria super, ze Tato w koncu dostal kopniaka;) Brunetka trzymam kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Olenka no to niezla ta Twoja tesciowa z tymi oknami co tydzień... perfekcyjna pani domu, az strach z nia mieszkać bo pewnie musialabys caly czas wszystko w idealnym ladzie trzymac. A to 500 to odstepne? Niedużo ale z rachunkami juz się kwota zrobi. A z drugiej strony, sami z mezem bez rodziców czy tesciow - super komfort.
Lewel Dziękuję pozdrowie :-) mama zostaje na dłużej czy tylko na warsztaty przyjechała?

Odnośnik do komentarza

Marti84, moniqqq brzmi jak kupa roboty z tymi gośćmi, ale myślę sobie, że w Waszym stanie możecie podać nawet chleb z wodą i cukrem, a i tak każdy Wam to wybaczy :D

Marti84 Dziś poza rozrywkami we własnym towarzystwie, czeka mnie spotkanie z przyjaciółkami! Jupiii! Tak się cieszę :D Do ludzi, do ludzi, do ludziii!!! (a dopiero co na zwolnienie chciałam... nie do godzisz ;P). Co do dźwięków to tak! Zwłaszcza na niskie i głośne, dzieci podobno reagują. Śmieszne to, że jeszcze są w środku, a już żyją własnym życiem;) Będziesz miała dziś USG?
Jeśli to 30, to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :D Wpuszczaj tych gości, będą prezenty ;P
A z tymi "Gotowymi na wszystko"...!!! :D Haha Ty to mi czasem czytasz w myślach ;D Podczas zeszłorocznego sezonu chorobowego i poprzedniej (niedonoszonej) ciąży przerobiłam WSZYSTKIE odcinki;) Nie lubię seriali, ale ten wciągnął mnie na maska:)

Linda24 Wrzucisz jakieś fotki z badania? :D Świeżutkie USG, jak nic, idealnie działa na doła!

Joasia86 Piękne łóżeczko i ma chyba wystrugane baranki? O brzuszku już nie wspomnę :D Gratuluję cesarkowych wskazań:) Grunt to rodzić po swojemu i ile stresu odchodzi! :))
A jak sprawy z Twoim facetem? Dalej w porządku? Przeprowadzasz się?

marlenek, AnetaZ86 zamarłam na info o ochraniaczach :O Co do prania, to tak jak Linda24, pierwsze zrobię. Zresztą na stronie mojego szpitala piszą, żeby w przygotowanej wyprawce były wyprane w dzieciowym proszku rzeczy. W kwestii gąbki, to tak jak klalaa. Zresztą to też porada doświadczonych mam - ręka najlepsza;)

Anetterainbow Ty SZCZĘŚCIARO!!! Mamy prawie taki sam termin, a tak skrajnie stoimy z przygotowaniami, że aż mi wstyd ;) Czekam niecierpliwie na fotkę pokoiku i brzusia!

olenka1991 Cudowny sierściuuuch!!! Aż chciałoby się wytarmosić tę piękną mordeczkę :D

Daria13 Ale fajnie, że poznaje tatę :) Mój coś niechętny do dotykania brzucha, bo ktoś mu nagadał, że to przyśpiesza datę porodu... ychh ;/

brunetka321 to niezły masz ten cyc-flow! U mnie tak łatwo siara się nie pokazuje, a już na pewno nigdy nie zdarzyło się, by sama z siebie wyleciała. A czemu nie można naciskać? Kciuki za egzamin mocno ściśnięte i oczywiście gratulacje!:)

Lewel główka do góry! Niestety nie piękniejemy (we własnym miemaniu) w miarę rozwoju ciąży, a Ty jeszcze podwójnie musisz się ze wszystkim zmagać. Ale nie przejmuj się. Mam dwie znajome mamuśki bliźniaków, które po ciąży wyglądają lepiej niż przed nią:) Przy parce na wierzchu zapomnisz o cellulicie i zbędnych kilogramach i będziesz lśnić bardziej niż nie jedna z nas ;)

Dziewczyny Dziś moja STUDNIÓWKA! :D

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Marti no to 500 zł to czynsz plus coś tam dla tej pani no i opłaty. Opłaty to nie dużo, mój brat mieszka na tym osiedlu to płaci ze 100 zł za prąd itp no i z 50 za neta, więc bez tragedii. Łącznie by nam wyszło z 700 zł a byśmy od początku mieszkali sami, także kuszące. Rodzice obiecali pomóc no bo wiadomo, że jak kupimy mieszkanie to już od początku trzeba za nie płacić plus to wynajmowane, a jedna wypłata :D no zobaczymy jak to wyjdzie i czy oferta tego mieszkania nadal aktualna, powiedzieliśmy, że jak coś to je bierzemy, bo jest w pełni wyposażone i umeblowane, to nam pasowałoby. No moja teściowa jest niezła, śmiejemy się z niej, bo właśnie z oknami to już przesada :D można kurze powycierać i podłogi co tydzień, ale okna? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) dziś u nas nieco lepsza pogoda, nieco bo chociaż nie pada ale brzydko, pochmurno jest - grzejniki były ledwo ciepłe rano, teraz sa zimne - chociaż powiem, że to juz wystarczyło i powietrze w mieszkaniu jest inne.

Dziewczyny, zgroza. Dostałam polecony i wezwanie do ZUS na badanie lekarskie. Dotyczy to zwolnienia wystawionego ostatnio przez ortopedę. Do tej pory miałam od gina z jedynką a teraz mam od ortopedy z dwójką -tak się cieszyłam, ze udało mi się mieć 2kę i, że mogę wychodzić na legalu a tu klops i to pewnie ich zaciekawiło. Dlaczego wcześniej inne i teraz też. W zasadzie nie mam nic do ukrycia i nie kombinuję ale stresa złapałam. Jak mam im powiedzieć , że gin dawała 1 a ja chciałam 2 to poszłam do ortopedy???

Oleńka, fajna propozycja z tym mieszkaniem za 500zł, to prawie za darmo, przynajmniej jak na wawę. Ja bym brała :) Fajnie,że masz doświadczonego brata i służy Ci poradami :)
Marti, jak na kawę to na kawę - zrób im kawał i niczego nie postaw - zobaczysz jaka będą mieć minę :) O której masz wizytę?
Lewel, fajnie ,że mama znów do Ciebie przyjeżdża, podpora i pogadać jest z kim :)
Brunetka, pierwszy krok za Tobą, teraz drugi a potem sprintem na egzamin państwowy :)
U nas A.ma tak cichuteńko budzik ustawiony, że nawet mnie nie budzi :) Ja też tak zawsze miałam - delikatny dźwięk wprawia mnie w dobry nastrój - gdyby miał mi jakiś ryknąć to od razu byłabym zła..
marlesia, to chyba dobrze, że schudłaś prawda? Przekłada się to na dziecko jakoś? W sensie, że przy cukrzycy dzieci są zbyt duże i za szybko rosą , to jak Ty nie rośniesz to mała też nie??
AnetaZ86, zgadzam sie prawie ze wszystkim co położna powiedziała: baldachim tylko kurz zbiera, ochraniacze już wczoraj pisałam ,że są niebezpieczne dla maluszków, poduszka oczywiście też odpada, polemizowałabym odnośnie śpiworka i kocyka bo można ubrać dziecko w jedną warstwę i włożyć w śpiworek i wtedy się nie zgrzeje a pod kocykiem to właśnie nie wiadomo jak ubrać bo nie wiadomo czy się odkryje i na zapas ubierać czy jednak nie. Takie moje zdanie. Co do proszku, to jednak na początek jak użyję specjalnego, potem będę testowała jak reaguje na zwykły, jeśli chodzi o kosmetyki, to tez jestem zdania, że nie ma co kupować od początku specjalistycznych bo po co.. A z tym klinem, to pomyśleliśmy, że go nie będziemy kupować tylko podniesiemy od spodu nieco materac.
A temp w pokoju to 22 , w nocy nieco niższa i będzie git :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Ten 3 trymestr to istna masakra jest. Lewelku jesteś dla mnie mistrzem po prostu, ja już mam dość momentami. W dodatku martwię się o tą moją miękką szyjkę..Ehh...no nic, musimy jakoś wytrzymać. A datę cc masz wspaniałą :) Ja też mam straszny celulit...przeniósł się już na boczki..także ekspansja trwa.
W dodatku zaczynają mi się robić rozstępy na brzuszku:( Palmers, olejek araganowy, balsamy do ciała...nic nie pomogło;/
Brunetka gratulacje! Jeśli chodzi o czapeczkę to takie bawełniane kupiłam w H&M i dostałam jeszcze od znajomych, taką mikrą dosłownie, nie wiem gdzie Oni ją znaleźli..a zimówkę robi mi psiapsióła, na szydełku :) Mam zamiar ją zakładać na taką bawełnianą, bo nie będzie specjalnie ocieplana...jakoś sobie radzić trzeba :D
Daria pewnie tata przeszczęśliwy :) Ja kupiłam w końcu ten najmniejszy rozmiar kombinezonu i dokupiłam drugi z misiowaty, o rozmiar większy. Mam nadzieję że zima stroga nie będzie.
Mój łobuz na razie bardzo wystraszył się wiertarki i kiedyś w kinie też mocno się rzucał...ale patrząc z perspektywy czasu to chyba jednak był wtedy za "głuchy" jeszcze żeby bać z tak reagować..może tak kopał bo było mu nie wygodnie..nie wiem. Ja zauważyłam ostatnio że jak zaczynam coś mówić to wtedy mocniej kopie :) Ale to też może być zbieg okoliczności :)
Jeśli chodzi te dylematy wyprawkowe, to każdy mówi co innego. Ja mam takie typy:
Emuljenty już kupiłam także mam zamiar z nich korzystać. Spiworek też już mam, chcę jeszcze kupić woombie bo słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat. Okrycie na szczebelki kupię, ale Tymek do łóżeczka będzie przeniesiony po 2-3 miesiącach- najpierw będzie spał w kołysce. Kołderkę i poduszkę klin mam, na pewno się przyda już w łóżeczku, jeśli nie będzie chciał spać w śpiworku.Do prania mamy już kupiony płyn od 1 dnia życia, wkładkę do wanienki też mam zamiar kupić i używać jak większość z Was, razem z teterką, a mieszkanie wietrzymy ciągle, mam jakąś obsesję na tym punkcie..chcę jeszcze kupić nawilżacz powietrza do sypialni.

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18869.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18870.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

olenka1991 zawsze to lepiej mieszkać samemu nikt ci się do niczego nie wtrąca żyjesz wg własnych zasad. Tylko faktycznie te koszty no ale coś za coś. My też wynajmujemy mieszkanie a że jesteśmy w trakcie budowy i jeszcze czekamy na dziecko (to nic tylko koszty koszty i koszty) moi rodzice zaproponowali nam żebyśmy się do nich wprowadzili na jakiś czas bo mają dwa wolne pokoje. Bardzo jestem wdzięczna za ich propozycje ale NIGDY W ŻYCIU:D

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kr6fb4k0y.png

Odnośnik do komentarza

No dziewczyny jeśli się uda i rzeczywiście ta pani nam wynajmie, to bierzemy. Wiadomo, że lepiej niż z rodzicami :D no marlenek jak na Łódź to też tanio dość, bo tu jak się znajdzie mieszkanie za wynajem 500 zł, to drugie tyle trzeba liczyć za czynsz plus opłaty to wychodzi 1000 i więcej. Szukaliśmy wcześniej mieszkania na wynajem to mamy orientację w tym. A tu chyba babka chce wynająć tak poprostu, by ktoś jej opłaty robił tylko. Jeszcze wujek mówił o drugim mieszkaniu, trochę dalej, no i podobne warunki. No pomyślimy o tym, bo to mieszkanie 'na początek' sądzę, że może się przedłużyć bo zanim znajdziemy mieszkanie, później załatwić kredyt, jakiś remont zrobić i umeblować, to jak we wrześniu się tam wprowadzimy to myślę, że będzie dobrze. Jakby to miały być 2-3 miesiące, to bym mogła mieszkać z rodzicami, ale to się może przeciągnąć nawet do roku ;p więc warto pomyśleć za tą cenę.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

Mama przyjezdza i bedzie do 1 listopada tak mysle:) Pozniej przyjedzie tak ok. 10 listopada bo idzie tu do szpitala na badania na 3 dni. I pewnie tez zostanie na troche. A pozniej to juz przyjedzie i zostanie na dluzej pewnie:) Fajnie bo zawsze to z kims porozmawiac, poogladac film, pogotowac:) Tzn ja wymyslam Mama gotuje:) Czyli same super plusy;) A i jestem spokojniejsza, bo czasami w glowie mi sie kreci, zle sie poczuje to nie bede sama. Olenka jasne ze samemu lepiej:) Tak wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:) Marlenek najwyzej powiedz ze bylas wczesnien na wizycie u ortopedy niz u gin i on dal Ci tez zwolnienie, dlatego nie bralas od gin juz. A, jezeli chodzi o to czy mozesz chodzic czy nie to juz stwierdzil lekarz, a nie Ty. Styczniowa ania super brzuszek i komoda:) Ja uzywam oliwke i Mama Ziaja na rozstepy. Na razie nie mam, no moze jakis jeden maly na piersiach, ale moze byc tak ze wyjda dopiero jak nam zejdzie wszystko:/ Pewnie bede miala, bo moja mama ma. Anneterainbow wrzuc zdjecie brzuszka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Mama przyjezdza i bedzie do 1 listopada tak mysle:) Pozniej przyjedzie tak ok. 10 listopada bo idzie tu do szpitala na badania na 3 dni. I pewnie tez zostanie na troche. A pozniej to juz przyjedzie i zostanie na dluzej pewnie:) Fajnie bo zawsze to z kims porozmawiac, poogladac film, pogotowac:) Tzn ja wymyslam Mama gotuje:) Czyli same super plusy;) A i jestem spokojniejsza, bo czasami w glowie mi sie kreci, zle sie poczuje to nie bede sama. Olenka jasne ze samemu lepiej:) Tak wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:) Marlenek najwyzej powiedz ze bylas wczesnien na wizycie u ortopedy niz u gin i on dal Ci tez zwolnienie, dlatego nie bralas od gin juz. A, jezeli chodzi o to czy mozesz chodzic czy nie to juz stwierdzil lekarz, a nie Ty. Styczniowa ania super brzuszek i komoda:) Ja uzywam oliwke i Mama Ziaja na rozstepy. Na razie nie mam, no moze jakis jeden maly na piersiach, ale moze byc tak ze wyjda dopiero jak nam zejdzie wszystko:/ Pewnie bede miala, bo moja mama ma. Anneterainbow wrzuc zdjecie brzuszka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Mama przyjezdza i bedzie do 1 listopada tak mysle:) Pozniej przyjedzie tak ok. 10 listopada bo idzie tu do szpitala na badania na 3 dni. I pewnie tez zostanie na troche. A pozniej to juz przyjedzie i zostanie na dluzej pewnie:) Fajnie bo zawsze to z kims porozmawiac, poogladac film, pogotowac:) Tzn ja wymyslam Mama gotuje:) Czyli same super plusy;) A i jestem spokojniejsza, bo czasami w glowie mi sie kreci, zle sie poczuje to nie bede sama. Olenka jasne ze samemu lepiej:) Tak wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:) Marlenek najwyzej powiedz ze bylas wczesnien na wizycie u ortopedy niz u gin i on dal Ci tez zwolnienie, dlatego nie bralas od gin juz. A, jezeli chodzi o to czy mozesz chodzic czy nie to juz stwierdzil lekarz, a nie Ty. Styczniowa ania super brzuszek i komoda:) Ja uzywam oliwke i Mama Ziaja na rozstepy. Na razie nie mam, no moze jakis jeden maly na piersiach, ale moze byc tak ze wyjda dopiero jak nam zejdzie wszystko:/ Pewnie bede miala, bo moja mama ma. Anneterainbow wrzuc zdjecie brzuszka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Mama przyjezdza i bedzie do 1 listopada tak mysle:) Pozniej przyjedzie tak ok. 10 listopada bo idzie tu do szpitala na badania na 3 dni. I pewnie tez zostanie na troche. A pozniej to juz przyjedzie i zostanie na dluzej pewnie:) Fajnie bo zawsze to z kims porozmawiac, poogladac film, pogotowac:) Tzn ja wymyslam Mama gotuje:) Czyli same super plusy;) A i jestem spokojniejsza, bo czasami w glowie mi sie kreci, zle sie poczuje to nie bede sama. Olenka jasne ze samemu lepiej:) Tak wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:) Marlenek najwyzej powiedz ze bylas wczesnien na wizycie u ortopedy niz u gin i on dal Ci tez zwolnienie, dlatego nie bralas od gin juz. A, jezeli chodzi o to czy mozesz chodzic czy nie to juz stwierdzil lekarz, a nie Ty. Styczniowa ania super brzuszek i komoda:) Ja uzywam oliwke i Mama Ziaja na rozstepy. Na razie nie mam, no moze jakis jeden maly na piersiach, ale moze byc tak ze wyjda dopiero jak nam zejdzie wszystko:/ Pewnie bede miala, bo moja mama ma. Anneterainbow wrzuc zdjecie brzuszka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Mama przyjezdza i bedzie do 1 listopada tak mysle:) Pozniej przyjedzie tak ok. 10 listopada bo idzie tu do szpitala na badania na 3 dni. I pewnie tez zostanie na troche. A pozniej to juz przyjedzie i zostanie na dluzej pewnie:) Fajnie bo zawsze to z kims porozmawiac, poogladac film, pogotowac:) Tzn ja wymyslam Mama gotuje:) Czyli same super plusy;) A i jestem spokojniejsza, bo czasami w glowie mi sie kreci, zle sie poczuje to nie bede sama. Olenka jasne ze samemu lepiej:) Tak wiec trzymam kciuki zeby sie udalo:) Marlenek najwyzej powiedz ze bylas wczesnien na wizycie u ortopedy niz u gin i on dal Ci tez zwolnienie, dlatego nie bralas od gin juz. A, jezeli chodzi o to czy mozesz chodzic czy nie to juz stwierdzil lekarz, a nie Ty. Styczniowa ania super brzuszek i komoda:) Ja uzywam oliwke i Mama Ziaja na rozstepy. Na razie nie mam, no moze jakis jeden maly na piersiach, ale moze byc tak ze wyjda dopiero jak nam zejdzie wszystko:/ Pewnie bede miala, bo moja mama ma. Anneterainbow wrzuc zdjecie brzuszka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Marti mój nawet reaguje na dzwiek budzika z pokoju obok ;) Mysle, ze sie nie boi tylko poprostu budzi ;) zawsze sie tez spina jak kroje na krajalnicy albo jak smaruje brzuchola to tez od razu jest obudzony. A ja staram sie oszczedzac, leze w łózku do południa, mezus tez mnie pilnuje. Ale obiad trzeba zrobic, a ten brzuch praktycznie jest cały czas twardy, czasem tylko puszcza, a jak jestem na nogach to ciagnie i boje sie cokolwiek robic. Teraz dopiero zaczełam zwracac na to uwage. Wkurzam sie tez, bo reszta domownikow jakos specjalnie sie nie przejmuje i najlepiej zebym gotowała, zmywała, prała i sprzatała za wszystkich. Spoko później jak mi załozą krązek to luzik, ale przez te 2 tyg wolałabym sie na maxa pooszczedzac. Ponarzekałam :]
brunetka gratulacje zdanego egzaminu i powodzenia na kolejnych! :)
olenka super bys miała na swoim :) mi tez sie marzy :)
marlenek współczuje tego ZUSu.. kiedy masz badania? Mam nadzieje, ze nie beda sie czepiac.
styczniowa ania śliczna komoda! i brzuszek tez piekny, tak samo jak Joasi i Lewel :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...