Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

marcysia_83
Wiktor to jest spioch, pol dnia przesypia i cala noc tez spi :) , odziedziczyl to chyba po tatusiu :) moj T wylazl dzis z wyra przed 12 oczywiscie musialam wczesniej z 10 razy mowic zeby juz wstal wrrr

To masz fajnych dwóch śpiochów:)
Mój T to śpioch,ale mały to nie,w dzień śpi po góra 45 minut;/

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

a dajcie spokój nabazgrałyście tyle, że nie doczytałam do końca, skończy,lam na krowich plackach oblizując kanapkę z dżemu :36_2_16: tzn dżem dobry, to na myśl o plackach hhee

ferinka
ronia
ferinka
hahahaha się dogadałyśmy

A Ronia dostała paczki z Nutricia ale z Bobovity :) ja też :)
wypełniałyśmy w szpitalu takie kartki :)
nie czaje

wiem że nie czaisz bo qlczak zadała pytanie a potem je wykasowała :):36_2_15::hahaha::hahaha:

Qlczak jak zwykle miesza :D

Tosia27

a jakieś sposoby na zdzirów masz:hahaha::hahaha::hahaha:
w końcu też będę musiała ich gonić od Majeczki;)

no Ty Tosia masz przekichane, bo ja jednego będę pilnować, żeby nie nabroił , a Ty to wszystkich dookoła :sofunny:

ronia
to już 4 sztuki pchają sobie do paszczaka przeszczepy ehh... znaczy się norma i nie odbiegamy
a naprawdę zaczynałam się martwić

mój pcha do buziaka rączki, na razie tylko 4 paluszki mu się mieszczą, ale ćwiczy intensywnie :lol:

Odnośnik do komentarza

ronia
ona dzisiaj ze mną spała od jakiejś 5 bo ja wieczorem przełożyliśmy ale to wystarczy. To chyba przez to ze tule ja jedną ręką do siebie jak je

my też 5-6 już razem śpimy, zależy jak się obudzi, ale ja połamana nie jestem, jakoś tak wygodnie się układam, ja mam jedną rękę pod głową a drugą różnie, smyram małego po główce albo klikam z Wami nieraz

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...