Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

aganiecha Współczuje ja musiałam małego zostawić na 4 dni jak on miał ich zaledwie 5. Wyłam jak bóbr.

Wiem, ze to nie pocieszenie ale ostatnio czytałam jakiś artykuł o psychologii dziecka, gdzie było napisane ze tak małe dzieci nie tęsnią bo nie potrafią rozumować w ten sposób. Nie wiem ile w tym prawdy jak patrze na te maleństwa to wydaje mie się, ze niewiele.

Odnośnik do komentarza

JA o Dawida najbardziej się martwię, nie o siebie. Ja po prostu popłaczę w poduszkę, postresuję się, załatwię co mam załatwić i wrócę. A on...bez cycusia, bez mamusinego śpiewania, wygłupiania się(uwielbia jak robię mu "ko, ko, ko" udając kurę. To jeden z pewnych sposobówuspokojenia go - chyba będę musiała tak się wygłupiać przez telefon:Oczko:) przytulasków itd.

No nic, zrobiłam z Synka Mamincycusia i teraz to trochę moja wina że jest ode mnie uzależniony. Trzeba wziąć się w garść i w ciągu tych kilkónastu dni przed wyjazdem trochę go uniezależnić ode mnie. Jutro jadę na dłuższe zakupy a chłopaków zostawiam samych.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Agatha, a z jakiego powodu musiałaś zostawić swojego Malca??? W szpitalu był, tak???

Nie, on był w domu z tatuśiem a mnie szlag trafił jakiś po porodzie i byłam w szpitalu kilka dni. To były najdłuższe dni w moim zyciu, leżałam w szpitalu i beczałam, ze to nasze pierwsze dni i nie mozemy być razem.

Odnośnik do komentarza

aganiecha
ronia
aganiecha
A w jakim wieku M. wtedy był????

z 7-8 miesięcy i tydzień to napewno był u teściowej jak nie więcej
A ona mieszka 350km od nas wiec zero odwiedzin

O kurcze, masakra. A bardzo to przeżył, znaczy płakał, tęsknił za Tobą???A później nie bał się jak znikałaś mu z oczu???
na szczęście nie nic niepokojącego się nie działo :Oczko:

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Witam:)

Ferinka, nie przepraszaj, ja się wcale nie przejmuję,. Wchodzę tutaj tak z doskoku więc nic dziwnego, że nie każdy pamięta o moim Rojberku:Spoko:
to się ciesze:)

Agatha
Roniu Zdradz tajemnicę co to za środek, chyba nie abstynencja?

FErinko Mam nadzieję, ze nie masz nic przeciwko, ze twoje dzieło na NK dałam bez pytania, ale bardzo mi się podoba. A ze ostatnio dodawałam zdjęcie 2 lata temu to musiałam dać coś takiego fajniutkiego.
super ja się bardzo ciesze:)

Blondi19
Śpiewacie kolysanki swoim dzieciom żeby usnęły?

ja śpiewam ale nie do snu od tak :)

Blondi19
Tosia, Ferinka, Madziaas głosiki też oddane

Dziękuję że pamiętałaś :):):) Ja również głosik oddałam :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia
i to kolejny powód mojej obawy :hahaha:

No to ten rozumien bo ja grożna niebywale ale ten pierwszy to bez sensu!
kolejny to taki że trzeba by iść do fryzjera na solarium manicure pedicure
a kasy brak
a przecież tak się nie pokaże :lol:

O to witaj w klubie tych z odrostem po pachy, lakierem na paznokciach u stóp nie zmytym od sierpnia, no bo w domu nie ma a po co kupić skoro pazur rożnie i już prawie nie ma, a dłonie mam jak baba z PGR. ogólnie tragedia,:36_11_1:

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha

No to ten rozumien bo ja grożna niebywale ale ten pierwszy to bez sensu!
kolejny to taki że trzeba by iść do fryzjera na solarium manicure pedicure
a kasy brak
a przecież tak się nie pokaże :lol:

O to witaj w klubie tych z odrostem po pachy, lakierem na paznokciach u stóp nie zmytym od sierpnia, no bo w domu nie ma a po co kupić skoro pazur rożnie i już prawie nie ma, a dłonie mam jak baba z PGR. ogólnie tragedia,:36_11_1:
:hahaha: no niby tak ale wiesz jak założe te sandały to będzie widać ewidentnie skwary
włosy to nie są po pachy , bo pod pachami to ja mam włosy ale po pas :hahaha:
z rękami to jakoś sobie poradze rękawiczki włoże ... problem że tylko takie gumowane mam :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...