Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

basia681
ronia
wpadłam na pewnien pomysł
podzielę się tym z Tobą

a może by tak zrobić dziewczynom niespodziankę i dobić do 700 strony ?

Miałyby co nadrabiać do porodu :sofunny: :sofunny:

:sofunny: no by się laski naczytały matkoo przerzażenie w oczach na sam widok stron a tu takie brednie :hahaha:
to tylko w końcu 70 stron różnicy

a zobacz jak nam dobrze idzie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

cześc pasztetówy! ale Wy jesteście szurnięte...no nie mogę! hehehehe....zostawić Was na chwilke same...
Ronia! Może Ty te lakiery to zostaw mężowi do przesuwania, bo ja się nie dziwię,że potem papcie z jajami nam wychodzą na forum jak Ty tak sie za urządzanie miejsca dla noworodka bierzesz, hehehhe!!!
...a poprasowałaaaaammmm...hoho! włączyłam żelazko i zapukała do drzwi moja 55 -letnia ang przyjaciółka (jak mama trochę jest tu dla mnie, ciocia Carol;) i żeśmy sobie plotkowały...a ciocia Carol jak wjedzie to min 2 godz zawsze...ale już włączam żelazko ...znowu ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Agatha
Zostawić was na chwilę i aż strach znów zaglądać. Wariatki, ja wróciłam z miasta znów zrobiłam gar chłodnika mogę to jeść codziennie, mam jakaś chłodnikową fazę. Lecę dalej z T na zakupy.

Agatha Ty zakupoholiczko!!!! A jak robisz chłodnik???....kurna..chłodnika też nigdy nie jadłam...konno nie jeździłam, w Warszawie nie bywam...ja to jakaś dupa wołowa normalnie!!!! ...a zakupów to mnie dziś market czeka...w lodówce światło zajmuje najwięcej miejsca...ale apetytu nie mam :) hehehehe...a ciągle bym coś jadła..chyba mnie odmula pomalutku...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Siedzę, sobie w ramach relaksu po leżeniu:) na balkoniku, to w sumie sobie myślę, zajrzę co tam na sierpniówkach ...a tu takie buty...wariatki jedne, naśmiałam się jak głupi do sera i teraz mi brzuchol twardnieje ...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

ronia
widzę że druga zmiana już jest :sofunny:

ja tu haruje w pocie czoła a basia śle mi smska że sobie kurna leży ... gdzie tu sprawiedliwość ?? się pytam gdzie ? :sofunny:

ktoś musi robić,żeby leżeć mógł ktoś ;)
...a myślisz,że pisanie smsa jak się leży to nie harówka? w pocie czoła już niejednego pisałąm...az kciuki bolą!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

kaja09
ronia
widzę że druga zmiana już jest :sofunny:

ja tu haruje w pocie czoła a basia śle mi smska że sobie kurna leży ... gdzie tu sprawiedliwość ?? się pytam gdzie ? :sofunny:

ktoś musi robić,żeby leżeć mógł ktoś ;)
...a myślisz,że pisanie smsa jak się leży to nie harówka? w pocie czoła już niejednego pisałąm...az kciuki bolą!
robie czasem takie ćwiczenia tyle że nie z komóraskiem (bo wibruje :hahaha:)tylko ćwicze na pilocie od TV :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Nikula
Siedzę, sobie w ramach relaksu po leżeniu:) na balkoniku, to w sumie sobie myślę, zajrzę co tam na sierpniówkach ...a tu takie buty...wariatki jedne, naśmiałam się jak głupi do sera i teraz mi brzuchol twardnieje ...

relaks po leżeniu ... no weź proszę Cię ... znęcacie się nade mną ? :lol: :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

teściowa była... i gada i gada i przepowiednie snuje, że urodzę na pewno jak K. będzie w pracy, że ona ma czuja że to już niedługo, że co ona biedna pocznie będzie ze mną do porodu musiała...i że ona nie widzi tej cesarki u mnie bo ja nie dotrwam do terminu polożenia do szpitala, i że trudno mus to mus duże dziecko też trzeba urodzić i tak w kółko ...ma kobieta podejście co?

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...