Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
Tosiu czyli będziesz liczyć jak my z madzią :D

no tak tylko że oni mi dali takie karteczki i jeszcze nie czytałam instrukcji... ale trzeba liczyć trzy razy dziennie po posiłkach:)

Agatha
Upał znoszę okropnie, z domu mi się nie chce ruszyć. A zawsze uwielbiałam taką pogodę. A teraz jak kret żaluzje pozaciągane i siedzę w domu.

a u mnie tak wieje że sama okna sie zamykają od przeciągu! faktycznie dla nas lepsze chłodne dni...

basia681

qrde tez wlasnie slyszalam o pasach ze niby rozleniwiaja mieśnie czy coś takiego ale na początku to chyba ulży taki pas bo ciągnie na początku szybciej sie wtedy macicia ściąga to taki pas może pomóc w szybkości ściągania tak sobie mówie na moj rozumek :D Ja musze laska byc po porodzie a niech tam jutro ma przyjść wkłądam do torby i już....
A słyszałyście o majtkach siatkowych podobno pozwlaja tylko mtakie poporodzie nosić Ponooć 6zł za dwie pary A wy co macie ?

ja kupiłam na allegro takie jednorazowe srajtki - 5 szt w opakowaniu i całkiem tanie były...
po Vivi byłaś laska to i teraz po Nadii będziesz:)

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

Agatha
Słyszałam o tych siatkowych gaciach ponoć bardzo dobre powietrze lepiej dochodzi i szybciej sie goi wszystko, chociaż mogę mieć podobny problem jak ronia z odpowiednim size.

kupisz mama size i będzie jak znalazł

ja sobie poradziłam z tymi pieluchami belli czasem nawet bez majtek pod koszulką z tą pieluchą i ładnie się zagoiło. Grunt to dostawa tlenu w tamte miejsca po ...

Odnośnik do komentarza

ahaaaa.... bylam dzis u lekarza i dzidzius faktycznie jest duuuży jak na ten tydzien. Sporą ma głowkę i dlatego sie źle czuję... i mnie ciągnie... i gniecie Przez nastepny tydzien do 10 dni ma sie ustabilizowac i ma mi dac w koncu spokój... bo wtedy urosnie i wpadnie w swoje miejsce, a jak narazie swobodnie mu jest i szaleje... A wiec mam odpoczywac i basta ... A lekarz jeszcze powiedział ze jak piewsze duze było to i pozostale tez takie beda i nie pozwoli mi sie meczyc i najwyzej wczesniej urodze gdzies w 37 tyg. i po klopocie bedzie ;) Waga stoi w miejscu co najciekawsze 6 kg do przodu samo dzidzi 3 kg prawie niesamowite jak dla mnie Lekarz powiedzial ze taka moja uroda i ze jestem stworzona do rodzenia duzych dzieci :D Zwolnienie dostalam do polowy lipca wiec wtedy zobaczymny co powie na wizycie ;)

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
Trochę się zmartwiłam tym bólem, skoro przepowiadające nie bolą. I jak pomśle o tej wizycie, że mnie palant nawet nie zbadał to mnie szlag trafia ze złości.

a jakie masz bóle konkretnie ?

Taki na maxa bolący mieśiaczkowy az mnie potem zlało, potrzymało z 5 min i przeszło. Od wczoraj się nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza

Tosia27
słuchajcie a jakie pampersy kupujecie?
w szkole rodzenia mówili że mniej uczuleń jest po huggies...

u mnie już grzmi:36_1_21: może będzie chłodniej
ja mam kupionych trochę pampersów
trochę takich ze sklepiku niedaleko mnie na sztuki podobno mamy polecają że są dobre nie wiem wypróbuje mam nadzieje i powiem.
Gdzieś obiło mi się o uszy że w rossmanie sa jakieś nie drogie a dobre pieluszki. Zresztą cześć mam twierdzi że jak się przyzwyczai na początku później ciężko zmienić bo się uczulenia robią odparza się kuperek. Ja M przyzwyczaiłam kiedyś do pampersów, chcieliśmy później trochę tańsze i dupa żadne nie pasowały praktycznie.

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha
Trochę się zmartwiłam tym bólem, skoro przepowiadające nie bolą. I jak pomśle o tej wizycie, że mnie palant nawet nie zbadał to mnie szlag trafia ze złości.

a jakie masz bóle konkretnie ?

Taki na maxa bolący mieśiaczkowy az mnie potem zlało, potrzymało z 5 min i przeszło. Od wczoraj się nie powtórzyło.
a może maluch przycisnął Ci jakieś wiązadło czy mięsień i poczułaś ból.
Ja mam już czasem nawet takie kujące w środku a czytałam że to szyjka się niby skraca ... więc też tak sobie w związku z tym. Dr R nie ma teraz żeby skonsultować urlop ma prawda?

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia

a jakie masz bóle konkretnie ?

Taki na maxa bolący mieśiaczkowy az mnie potem zlało, potrzymało z 5 min i przeszło. Od wczoraj się nie powtórzyło.
a może maluch przycisnął Ci jakieś wiązadło czy mięsień i poczułaś ból.
Ja mam już czasem nawet takie kujące w środku a czytałam że to szyjka się niby skraca ... więc też tak sobie w związku z tym. Dr R nie ma teraz żeby skonsultować urlop ma prawda?

No niestety ma urlop nie chce jej gitary zawracać jak się powtórzy to zadzwonię. Byłam na wizycie u innego ale nie raczył mnie zbadać bo twierdził, ze skoro miesiąć temu byłam badana to nie ma potrzeby, kosmos jaki to po co wizyta i za co płacę?

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha

Taki na maxa bolący mieśiaczkowy az mnie potem zlało, potrzymało z 5 min i przeszło. Od wczoraj się nie powtórzyło.
a może maluch przycisnął Ci jakieś wiązadło czy mięsień i poczułaś ból.
Ja mam już czasem nawet takie kujące w środku a czytałam że to szyjka się niby skraca ... więc też tak sobie w związku z tym. Dr R nie ma teraz żeby skonsultować urlop ma prawda?

No niestety ma urlop nie chce jej gitary zawracać jak się powtórzy to zadzwonię. Byłam na wizycie u innego ale nie raczył mnie zbadać bo twierdził, ze skoro miesiąć temu byłam badana to nie ma potrzeby, kosmos jaki to po co wizyta i za co płacę?
A ona za jakieś dwa tygodnie wraca tak ?
Szkoda że mu nie powiedziałaś parę krótkich ja ostatnio sama siebie nie poznaje i często wybucham jak mnie coś wpienia równo.

Odnośnik do komentarza

ronia
Agatha
ronia

a może maluch przycisnął Ci jakieś wiązadło czy mięsień i poczułaś ból.
Ja mam już czasem nawet takie kujące w środku a czytałam że to szyjka się niby skraca ... więc też tak sobie w związku z tym. Dr R nie ma teraz żeby skonsultować urlop ma prawda?

No niestety ma urlop nie chce jej gitary zawracać jak się powtórzy to zadzwonię. Byłam na wizycie u innego ale nie raczył mnie zbadać bo twierdził, ze skoro miesiąć temu byłam badana to nie ma potrzeby, kosmos jaki to po co wizyta i za co płacę?
A ona za jakieś dwa tygodnie wraca tak ?
Szkoda że mu nie powiedziałaś parę krótkich ja ostatnio sama siebie nie poznaje i często wybucham jak mnie coś wpienia równo.

Też żałuję, że się nawet nie odezwałam ale ja to mądra po fakcie jestem. Usg mam u dr R 7.07 więc zapytam chyba, że by coś siedziało to będe dzwonić, chociaż nie lubię tym bardziej, że ma urlop.

Odnośnik do komentarza

Agatha
ronia
Agatha

No niestety ma urlop nie chce jej gitary zawracać jak się powtórzy to zadzwonię. Byłam na wizycie u innego ale nie raczył mnie zbadać bo twierdził, ze skoro miesiąć temu byłam badana to nie ma potrzeby, kosmos jaki to po co wizyta i za co płacę?
A ona za jakieś dwa tygodnie wraca tak ?
Szkoda że mu nie powiedziałaś parę krótkich ja ostatnio sama siebie nie poznaje i często wybucham jak mnie coś wpienia równo.

Też żałuję, że się nawet nie odezwałam ale ja to mądra po fakcie jestem. Usg mam u dr R 7.07 więc zapytam chyba, że by coś siedziało to będe dzwonić, chociaż nie lubię tym bardziej, że ma urlop.
będzie dobrze wypoczywaj i nie przemęczaj się.

Odnośnik do komentarza

A ja spokojniutka jestem:)
Choć ostatnio mnie znajomi wpienili i to ostro! Koleżanka napisała smsa czyże oni poszliby sobie na imprezkę a potem wrócili do nas spać. Super qźwa! Mój T w nocy w pracy i budzę sie jak wraca to jeszcze mi oni nawaleni potrzebni nad ranem (jej facet jak pije to do upadłego). Jak można być tak bezczelnym?!

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

Tosia27
A ja spokojniutka jestem:)
Choć ostatnio mnie znajomi wpienili i to ostro! Koleżanka napisała smsa czyże oni poszliby sobie na imprezkę a potem wrócili do nas spać. Super qźwa! Mój T w nocy w pracy i budzę sie jak wraca to jeszcze mi oni nawaleni potrzebni nad ranem (jej facet jak pije to do upadłego). Jak można być tak bezczelnym?!

i co odmówiłaś grzecznie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...