Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

zana27
ronia
zana27

Rońka to naprawdę nic specjalnego. Zaraz poszukam na allegro, może takie coś znajdę. Ale Titowi też zrobię zdjęcie :)) I pokażę :lol:
fote Elmo :hahaha: chciałam a ty mi tu z Titem :sofunny:

:hahaha: :hahaha: :sofunny: :sofunny:
chyba za długo na słońcu przebywałam ;)) :hahaha: :sofunny:
tak zźebko
ale dawaj dawaj i Tita nie pogardzę a chętnie zobacze (:

Odnośnik do komentarza

hej
zaraz poczytam co naskrobałyście

mały mi się oczywiście zaraził od mamy i wczoraj się zaczęło po południu wymioty i biegunka, dostał zastrzyk przeciwwymiotny, nifuroksazyd, enterol i jakiś jeszcze preparat na uzupełnienie minerałów, na szczęście pije to wszystko, przed chwilą wypił butlę kiślu i teraz śpi, nic nie chce jeść, ale pediatra mi powiedziała, żeby nie zmuszać, najważniejsze, że pije, ale jest bardzo słaby, cały czas na rekach, przytula się, nie ma siły bidulek mój mały

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
hej
zaraz poczytam co naskrobałyście

mały mi się oczywiście zaraził od mamy i wczoraj się zaczęło po południu wymioty i biegunka, dostał zastrzyk przeciwwymiotny, nifuroksazyd, enterol i jakiś jeszcze preparat na uzupełnienie minerałów, na szczęście pije to wszystko, przed chwilą wypił butlę kiślu i teraz śpi, nic nie chce jeść, ale pediatra mi powiedziała, żeby nie zmuszać, najważniejsze, że pije, ale jest bardzo słaby, cały czas na rekach, przytula się, nie ma siły bidulek mój mały
ojej bida mała zdrówka Aniu dla Mika ściska go ciocia mocno mocno :Całus:
sił dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...