Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

hej, witam i ja z kawką :kawa:

muszę się pochwalić, że walka z moim synem w sprawie laptopa wygrana, teraz siedzi u mnie na kolanach grzecznie i się patrzy, coś tam czasem pstryknie palcem, a wcześniej był krzyk że chce wszystko naciskać i zadzierał nogi na stół::):

Q dziś w nocy próbowałam mu nie dać jeść, najpierw dałam wody, wypił owszem, ale to było na chwilę, wzięłam go do nas do łóżka, ale po godzinie męczarni zrobiłam mleko, wypił i spał do rana

Ronia rzeczywiście poradź się lekarza, na pewno nie zaszkodzi a może coś Ci mądrego powie

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
hej, witam i ja z kawką :kawa:

muszę się pochwalić, że walka z moim synem w sprawie laptopa wygrana, teraz siedzi u mnie na kolanach grzecznie i się patrzy, coś tam czasem pstryknie palcem, a wcześniej był krzyk że chce wszystko naciskać i zadzierał nogi na stół::):

Q dziś w nocy próbowałam mu nie dać jeść, najpierw dałam wody, wypił owszem, ale to było na chwilę, wzięłam go do nas do łóżka, ale po godzinie męczarni zrobiłam mleko, wypił i spał do rana

Ronia rzeczywiście poradź się lekarza, na pewno nie zaszkodzi a może coś Ci mądrego powie
:brawo: za wygraną :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki
U nas w końcu nocka przespana,nie wiem może Go ząbki wcześniej męczyły,czy jkakiś skok rozwojowy?
Aniu :brawo:

qlczak
alisss
qlczak

o matko, Ty mnie nie strasz!!! to ja obstawiam ząbki, eeeeeeeeeeeee Ty wiesz, że Ty masz chyba rację!!! to pczekam i zobaczę

a Bożego Narodzenia to gdzie???? już Ci się szydełkować chce na jajochy pończochy :sofunny:

Alisss cześć :) a ja wrócić... Ty wiesz.... :smile: A tak jak czytam, to rzeczywiście pod alergie to podchodzi, a nie macie czegos do rozpylania w domu? jakiegoś smrodka? a może jakiś grzybek sie gdzies zadomowił w kącie? bo u Was to łatwo o to.

Szczesciara ::): I jak bylo??? A Ty Q masz tam rodzine jakas???
Tez bym chciala, a zanosi sie ze dopiero za rok :((( Mielisnmy jechac na swieta ale nie da rady :(
A co do alergii to nie mam pojecia na co ... Wiem tylko, ze wiosna bylo podobnie jak trawy pylily, tylko wtedy bylo do kaszelku i katarku jeszcze kichanie i lzawiace oczy....

nie ma rodzinki :) a było fajnie, naprawdę, musielismy tylko lokum zmienić, o czym dowiedzielismy sie o 12 a o 21 wyjazd wrrr, ale było ok i pogoda dopisała na początku, później już był wiaterek dosyc silny. troche sie wkurzyłam, bo specjalnie czekalismy do września z wyjazdem, bo remont dachu mamy. Wrócilismy i sie okazało, że nic prawie nie zrobili. Gdybym wiedziała to w sierpniu bysmy pojechali, ech. To typowa alergia wziewna jak dla mnie. Musicie przeczekać, a Ty tylko obserwować kiedy dokładnie Go bierze, może znajdziesz przyczynę. Oby.

Zana
nie czytałam linku co podałas, ale z moim wiadomości Ania ma rację, najwcześniej u 4-latków sa testy wiarygodne.
Mpearl to super, że pojedziecie do małża, super, super.
Ania a spróbuj dać wody i ululać, najpierw będzie krzyk, ale po kilku nockach powinien zakumać, że nic innego nie dostanie i przesypiać. Sliczne zdjątko w avatarze. :)
Ronia moja świnko :smile: aleś śliczna po tym serniczku ::):
Madzia u mnie też wala i tłuką , masakra.
Zana :brawo: 13 m-ca
Basia :brawo: za zębole ::):

Ale sie rozpisałam. To moze jeszcze w takim razie jak tak zamulam, to jak ktos ma ochote to poprosze bardzo o 5 w moim konkursie. Link w podpisie wstawiłam :Nieśmiały: tylko niestety zalogować sie trzeba ::(:
U mnie znowu od 8 wiercą;/

ronia
bry

Olka jak dla mnie bez zmian

sama nie wiem a może to nie grzyb ale jakieś pieluszkowe zapalenie skóry ;/
chyba pokaże lekarzowi
Roniu zdróweczka dla małej

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

mój śpi, taki marudny był już, nie wiem czemu tak wcześnie, spał do 7 jak zwykle, a śpi już jakieś 20 minut
a w nocy to widzę, że ciężko będzie go oduczyć jedzenia:36_11_1:

Madzias pewnie ząbki, ciągle dokuczają maluchom

Miki zgubił swoją szczoteczkę do zębów, przeszukałam cały dom, pod łóżkami, w zabawkach, no wszędzie,
dziś wyciągam pranie z kosza do pralki i znalazłam zgubę ::): oj ten mój urwis

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
Q zagłosowane, u Madzias coś nie mogę

U mnie trzeba po nazwisku wejść bo link mi sie zrypał;/
ania_83
mój śpi, taki marudny był już, nie wiem czemu tak wcześnie, spał do 7 jak zwykle, a śpi już jakieś 20 minut
a w nocy to widzę, że ciężko będzie go oduczyć jedzenia:36_11_1:

Madzias pewnie ząbki, ciągle dokuczają maluchom

Miki zgubił swoją szczoteczkę do zębów, przeszukałam cały dom, pod łóżkami, w zabawkach, no wszędzie,
dziś wyciągam pranie z kosza do pralki i znalazłam zgubę ::): oj ten mój urwis
::):

ania_83
wczoraj z mężem byliśmy w szoku jakie mamy mądre już dziecko
Mikołaj znalazł w szufladzie baterie, luzem leżały, wziął je i poszedł do swojego pokoju, znalazł zabawkę, w której brakuje baterii i próbował je tam włożyć:36_3_1:
nie miałam pojęcia że on już potrafi kojarzyć takie fakty :love:

:brawo:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
Mój mały właśnie chodzi z chusteczką i ściera kurze,haha wypatrzył sie sie sprząta i naśladuje:hahaha:

no to masz pomocnika::):
zauważyłam, że mój maluch też zaczyna już naśladować to co my robimy::):
wczoraj karmiliśmy kaczki w parku pierwszy raz, mąż kupił bułę i rwał na kawałki, dał młodemu a on pierwszy kawałek zjadł:Śmiech: a potem wyczaił że my rzucamy i też rzucał, a radochę miał ogromną, bo go chwaliliśmy pod niebosa

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
madziaas
Mój mały właśnie chodzi z chusteczką i ściera kurze,haha wypatrzył sie sie sprząta i naśladuje:hahaha:

no to masz pomocnika::):
zauważyłam, że mój maluch też zaczyna już naśladować to co my robimy::):
wczoraj karmiliśmy kaczki w parku pierwszy raz, mąż kupił bułę i rwał na kawałki, dam młodemu a on pierwszy kawałek zjadł:Śmiech: a potem wyczaił że my rzucamy i też rzucał, a radochę miał ogromną, bo go chwaliliśmy pod niebosa
Słodziak:Podziw:

ania_83
madziaas
ania_83
Q zagłosowane, u Madzias coś nie mogę

U mnie trzeba po nazwisku wejść bo link mi sie zrypał;/

wpisuje i nic mi nie szuka

Aniu powinno znaleźć kuleczke jedną i trzeba na nią najechać,kliknąć i będe ja::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

ania_83
pisałam Wam, że Miki śmignął w górę 2cm w miesiąc, rozmiar stopy też mu śmignął, buty które kupiłam może miesiąc temu i które miały luz są na styk, tylko cienka rajstopa czy skarpetka wchodzi w grę, mam nadzieje, że do zimy dadzą radę, bo zbankrutuje::):

::): Szybko rośnie::):
ania_83
dziewczyny przenieśli nas do maluchów::)::yipi: już nie mamy niemowlaków:Płacz:

Oj ::(:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ania_83
pisałam Wam, że Miki śmignął w górę 2cm w miesiąc, rozmiar stopy też mu śmignął, buty które kupiłam może miesiąc temu i które miały luz są na styk, tylko cienka rajstopa czy skarpetka wchodzi w grę, mam nadzieje, że do zimy dadzą radę, bo zbankrutuje::):

::): Szybko rośnie::):
ania_83
dziewczyny przenieśli nas do maluchów::)::yipi: już nie mamy niemowlaków:Płacz:

Oj ::(:

jakiś skok miał chyba
oj niby się cieszymy że dzieciaki rosną, ale z drugiej strony trochę smutno że ten czas kiedy były maluśkie już uciekł, trzeba pilnować żeby jak najmniej przegapić, bo każdy dzień w ich rozwoju jest niepowtarzalny i wyjątkowy
przynajmniej ja to tak odbieram::):

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
hej, witam i ja z kawką :kawa:

muszę się pochwalić, że walka z moim synem w sprawie laptopa wygrana, teraz siedzi u mnie na kolanach grzecznie i się patrzy, coś tam czasem pstryknie palcem, a wcześniej był krzyk że chce wszystko naciskać i zadzierał nogi na stół::):

Q dziś w nocy próbowałam mu nie dać jeść, najpierw dałam wody, wypił owszem, ale to było na chwilę, wzięłam go do nas do łóżka, ale po godzinie męczarni zrobiłam mleko, wypił i spał do rana

Ronia rzeczywiście poradź się lekarza, na pewno nie zaszkodzi a może coś Ci mądrego powie

Ania i dziś powtórka z rozrywki, jak wyczai że sie będzie męczył to będzie zasypiał po wodzie, albo przestanie sie budzić :) Musisz sie przemęczyć.
I :brawo: za kompa :smile:

Ronia odpieluszkowe, to by Ją bardzo bolało, a grzybol szybko nie znika, ale lepiej pokazać lekarzowi, żeby się co jeszcze innego ie przyplątało

ania_83
wczoraj z mężem byliśmy w szoku jakie mamy mądre już dziecko
Mikołaj znalazł w szufladzie baterie, luzem leżały, wziął je i poszedł do swojego pokoju, znalazł zabawkę, w której brakuje baterii i próbował je tam włożyć:36_3_1:
nie miałam pojęcia że on już potrafi kojarzyć takie fakty :love:

kumaty, kumaty, ale męża za baterie bym rozniosła. wrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...