Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Izak1979
dzień dobry..wstałam taka zmęczona, ze szok...a dzieciaki traz juz wogóle sie w nocy nie budzą, normalnie się pozbierać nie mogę...

Tosia27

Izak miałam dziś to samo że nie mogłam wstac:( siedziałam na łóżku i nie mogłam otworzyć oczu! dosłownie jak by mi ktoś ciężarki do powiek doczepił:(

ania_83

współczuję,
ja mam podobnie, wczoraj wieczorem jak mnie zaczęła boleć głowa to ból jeszcze w nocy mnie budził i byłam nieprzytomna i teraz też jeszcze mnie boli, wzięłam tabletkę i czekam aż przejdzie o ile przejdzie, jeszcze kawa może trochę pomoże, mały też niespokojny, już włosy ma całe mokre, zwłaszcza, że ma te włoski gęste i już dosyć długie i się poci bidula

Witam,
widzę, że nie tylko ja dzisiaj w kiepskiej formie wstałam. Już w nocy zaczęła mnie boleć głowa i rano to juz masakra, uszy, nos, oczodoły. Dobrze, że kochana mamusia kazał mi przyjechać i zajęła się bąkiem. Miałam wziąć tabletkę, ale tak sie zastanawiałam, zastanawiałam i ....... w końcu przeszło.
Upał masakra, najgorsze, że nie ma gdzie uciec, bo tak jest w całej polsce a jeszcze nam dzisiaj wodę wyłączyli, bo coś gdzieś podłączaja, więc do ludzi strach się zbliżać :hahaha:
Dziewczyny, ale cieszcie się, że my w zeszłym roku rodziłyśmy!!!

Odnośnik do komentarza

Blondi19
Heja przyszłąm sie przywitać i pochwalić.
Kubuś już coraz częsciej sam chodzi bez trzymania się i ma kolejne 3 ząbki;)
Natanku spóźnione ale szczere życzenia z okazji pierwszego roczku;****

Gratuluję...

qlczak
Izak1979
Q byłaś kiedyś w Uzdowie?

byłaś :Oczko:

a co tam robiłaś?

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
Q teraz spać nie będę, pisz co i jak...Bywasz tam teraz? ja często. mam tam rodziców, tam się urodziłam i tam zamierzam wrócić za kilka lat.

:hahaha: Izak nie bywam, możesz spać spokojnie :Oczko: Byłam raz. miałam misje do spełnienia w Kościele :smile:
Wiem, że to Twoje miasteczko :Oczko: Ładne miejsce, tylko dla mnie za spokojne. Nie boisz sie, że dzieci z gwaru i dużych miast nie bedą mogly się przestawić? Ja nie neguję, żebyś tak tego nie odebrała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...