Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
tak wziełam katar przynajmniej spływa
robie sobie inhalacje z olbas oilkiem witke C łykam
homeogene też wssysam i trochę lepiej nie mam wyjścia

A teraz koleżance podawałam stronkę : Torba do szpitala | Ciąża, porĂłd, wychowanie - parenting.pl bo torbę już chce zacząć kompletować

Kuruj się Roniu, kuruj ja też łykałam siniupret ale tylko 6 tabletek i mi przeszło.
Jak piszecie o pakowaniu torby, to mi słabo bo ja dopiero zaczne prać pod koniec czerwca jak mi się ten remont skończy.

ania_83
Hejka!
Ale się wkurzyłam, auto u mechanika mieliśmy, jakieś pierdoły miał powymieniać, a teraz dzwoni i mówi, że 2060zł po rabacie będzie:36_2_43:
Szok to dla mnie jest, a teraz mamy ciężko z kasą, odłożone miałam na wózek, mebelki dla maluszka i kanapę i z czego mam zrezygnować? Cholerne auto. Oszaleje chyba, tyle wydatków mam ostatnio, mąż mniej kasy przyniósł, bo długo na zwolnieniu był, nie wiem co będzie... Sorki, że marudzę, ale się podłamałam

Ojojoj to ja też bym się wkurzyła, jak mi się coś urwało, że biegi nie wchodziły tylko były luxno i pojechaliśmy do serwisu to na krzyknęli 1200zł, mąż za głowę się złapał i podeszliśmy do kolesia z częściami w tym samym warsztacie i okazało się, że potrzebujemy kupić części za UWAGA!!!!! całe 23zł słabo? i pod warsztatem mój zdolniacha założył co trzeba i pojachaliśmy do domku. Jak słysze warsztat, to tylko mężczyznę trzeba wysyłać sama nigdy nie pojadę bo zdoją jak.................

Odnośnik do komentarza

qlczaku boje się przerwac narazie ten sinupret bo wcale takich wielkich rewelacji nie ma
po tym jednym dniu stosowania a też biorę 6 tabletek dziennie

co do warsztatów bywa i tak że wymontują ci coś dobrego i wstawiaja starostwo mój Śp dziadek raz tak miał ale się zorientował zrobił raban.
Mój J aktualnie studiuje wszelkie możliwe fora w necie i przegląda części na allegro
w tym tyg sam wymienił wiatrak do klimy bo się spaprał.
Więc w sumie tylko koszt samego wiatraka to ok 100zł. Normalnie wiatrak kosztuje ok 300zł plus robocizna.

Odnośnik do komentarza

wszystko to robocizna niestety, jak posżłam jakiś czas temu w sprawie remontu łazienki to koleś do mnie mówi, że sama robicizna to 10tyś plus materiały. Ja się tak zaczęłam śmiać, że aż mu sie głupio zrobiło. Powiedziałm mu że za 10tyś to ja mam kuchnię z AGD i siedział czerwony jak burak. Ci ludzie to idioci normalnie.

Odnośnik do komentarza

qlczak
wszystko to robocizna niestety, jak posżłam jakiś czas temu w sprawie remontu łazienki to koleś do mnie mówi, że sama robicizna to 10tyś plus materiały. Ja się tak zaczęłam śmiać, że aż mu sie głupio zrobiło. Powiedziałm mu że za 10tyś to ja mam kuchnię z AGD i siedział czerwony jak burak. Ci ludzie to idioci normalnie.

i prawda też jest taka że szukają na kim by tu zarobić
i tak zarobić żeby się nie narobić

Odnośnik do komentarza

qlczak
No ja właśnei dwa dni łyknęłam bo wieczorem 2 tabletki i na drugi dzień 4 i przeszło, ale to gdzieś w marcu chyba. A śluzówke nosa nawilżałam tetrisalem.

zalecenie dla dorosłuch to 2 tab po 3 razy dziennie
od wczoraj biore
ale nadal czuje zatkany nos strasznie a ból gardła miałam wrażenie po inhalacji odpuścił ;/

Odnośnik do komentarza

ronia
Mitsato
kaja09
nie mieści mi się w głowie, wrócił z siłowni,wykąpał się i rozpakowuje zakupy,ani słowa do mnie, jakbym była powetrzem, jakbym miała współlokatora to by się kurwa chociaż zaytał czemu płaczę! jak można być takim zimnym kutasem?...ale mnie nosi!

Kaju09, weź go za rękę, usiądźcie na kanapie i powiedz mu wszystko co czujesz w związku z jego zachowaniem (postaraj się bez przekleństw, bez wyrzutów, ale z żalem. Powiedz mu, że teraz szczególnie oczekujesz od niego wsparcia i opieki). Mężczyźni nie potrafią czytać w naszych myślach (tak jak my mamy zdolność domyślania się pewnych rzeczy...dla nich istnieją tylko suche fakty). Mów otwarcie, co Cię boli i to zarówno do swojego męża jak i do teściów. U mnie na spotkaniu rodzinnym też teściowa odezwała się do mnie (i ponoć mojego męża) .... "grubasy", na co odpowiedziałam żartem: "my nie jesteśmy grubi, tylko jesteśmy w ciąży". Zresztą co zmienia waga? Jest tylu nieszczęśliwych szczupłych ludzi. Ja odkąd przytyłam te 15 kg w ciąży, czuję się*najszczęśliwszą kobietą świata...
Misato czy ta gwiazdka jest tam na dole aby nieoptrzebne skreślić ? :D

Roniu, jakoś mi się tak wciska he he :)

http://lb3f.lilypie.com/f3Mlp1.png

http://lbdf.lilypie.com/xlpBp1.png

http://www.przewodnikmp.pl/img-021120020253.png

Odnośnik do komentarza

Joan
Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkie ciężarówki z terminem na sierpień 2009 :bocian:

Wczoraj zrobiłam teścik i pojawiła sie blada kreseczka, jutro powtórka i mam nadzieję że nic się nie zmieni :in_love:

W poniedziałek zrobię betę i wtedy będę miala już pewność.

Mam nadzieję że niebawem wątek się zapełni!!!

SIERPNIÓWECZKI 2009 :Śmiech:

joanna es - 2 sierpnia - syn
Joan - 3 sierpnia - syn
Nikula - 4 sierpnia - syn
abarka - 7 sierpnia - córka
karol27 - 7 sierpnia - syn
madziaas - 7 sierpnia - syn
Kasiunia_i - 8 sierpnia - syn
arianna - 9 sierpnia - córka
ronia - 9 sierpnia - córka
alisss - 10 sierpnia - syn
Tosia27 - 10 sierpnia - córka
aga2515 - 11 sierpnia - córka
Doonia - 13 sierpnia - córka
ferinka - 13 sierpnia - syn
wiolka441 - 13 sierpnia - syn
justynamularz - 14 sierpnia - syn
kakcio - 14 sierpnia - syn
kaja09 - 15 sierpnia - córka
Kama78 - 17 sierpnia - syn
mona21sc - 17 sierpnia - córka
qlczak - 19 sierpnia - syn
Mitsato - 20 sierpnia - syn
basia681 - 21 sierpnia
Agatha - 26 sierpnia - syn
Mama Monika - 27 sierpnia - córka
mpearl - 27 sierpnia - córka
ania_83 - 30 sierpnia - syn
mimi1004 - 30 sierpnia - syn

może jeszcze nas odwiedzą?! ::):
anetka74 - 6 sierpnia
Rere79 - 6 sierpnia
ewek29 - 7 sierpnia
lazydaisy - 7 sierpnia
agulinda - 8 sierpnia
Kasieńka - 8 sierpnia
UnholyOne - 12 sierpnia
Syla77 - 14 sierpnia
Iza - 21 sierpnia
syn 30 sierpień

Odnośnik do komentarza

ronia
hej mitsato graty z okazji rozpoczetego 30tc :D :brawo:

słuchajcie myślicie że to możliwe że mała (mówie o sobie) leżała już głową w dole ?
Od kilku dobrych dni jest mniej aktywna i tylko pupina się pręży raz po lewej raz po prawej stronie

Tak ROniu wodą z sodą, ja na szklaneczkę wpuszczałam pół łyżeczki dawaj, no długo też nie mogłam bo jest taki odruch wymiotny, ale ja nie umiem wymiotować.

Mój szkrab już od 21tyg, główką w dół, także tylko się stresuje czasami, żeby się nie przekręcił.

Odnośnik do komentarza

qlczak

Dokładnie Tosiu, na wymianę grzejnika potrzebna zgodna administracji, tak ze 2 tyg się czeka, ale zawsze możesz spróbować pójść i podpytać, a nóż widelec ktoś wpadł na taki sam pomysł i będą jakoś teraz spuszczać wodę to byś się załapała, zresztą w ciąży jesteś to może nie odmówią. Warto spróbować, bo później to się odwlecze na dłużej.
U mnie dzisiaj rano był Pan od kuchni i dał nadzieję, że szybciej jak koniec czerwca, byłoby gites.
Ale pogoda masakra i zmarzłam jak nie wiem, jak przyleciałam to od 11 do 14 pod kocem spałam, mam nadzieję, że się nie przeziębię, bo zmulona teraz jestem.

tak myślałam że więcej z tym grzejnikiem zachodu niż roboty:( pewnie sobie odpuszczę bo nie zdążę do środy tego załatwić... mogłam wcześniej pomyśleć

ania_83
Hejka!
Ale się wkurzyłam, auto u mechanika mieliśmy, jakieś pierdoły miał powymieniać, a teraz dzwoni i mówi, że 2060zł po rabacie będzie:36_2_43:
Szok to dla mnie jest, a teraz mamy ciężko z kasą, odłożone miałam na wózek, mebelki dla maluszka i kanapę i z czego mam zrezygnować? Cholerne auto. Oszaleje chyba, tyle wydatków mam ostatnio, mąż mniej kasy przyniósł, bo długo na zwolnieniu był, nie wiem co będzie... Sorki, że marudzę, ale się podłamałam

Aniu strasznie mi przykro... fakt, ze Ci goście z warsztatów to straszni naciągacze... my mamy takich sprawdzonych gości co zawsze dzwonią i pytają czy coś wymienić jak jest droższe (własnie dwa dni temu wymieniali mi uszczelkę i zadzwonili że kosztuje 120 zł więc mąż pojechał i kupił sam za 60 zł i im dostarczył)... żartobliwie nazywamy ich stuku puku:) na Twoim miejscu też bym pewnie siedziała i płakała:Real mad: myślę że powinniście poprosić o faktury za części których użyli...

ronia
hej mitsato graty z okazji rozpoczetego 30tc :D :brawo:

słuchajcie myślicie że to możliwe że mała (mówie o sobie) leżała już głową w dole ?
Od kilku dobrych dni jest mniej aktywna i tylko pupina się pręży raz po lewej raz po prawej stronie

Roniu a czemu nie miałaby już być główką do dołu? To Kochana już 31 tydzień więc myślę że śmiało... mi sie wydaje że moja Mała tez już sie przekręciła bo teraz czuje sporo kopnięć powyżej pępka - a tak nie było

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

pawel
Joan
Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkie ciężarówki z terminem na sierpień 2009 :bocian:

Wczoraj zrobiłam teścik i pojawiła sie blada kreseczka, jutro powtórka i mam nadzieję że nic się nie zmieni :in_love:

W poniedziałek zrobię betę i wtedy będę miala już pewność.

Mam nadzieję że niebawem wątek się zapełni!!!

SIERPNIÓWECZKI 2009 :Śmiech:

joanna es - 2 sierpnia - syn
Joan - 3 sierpnia - syn
Nikula - 4 sierpnia - syn
abarka - 7 sierpnia - córka
karol27 - 7 sierpnia - syn
madziaas - 7 sierpnia - syn
Kasiunia_i - 8 sierpnia - syn
arianna - 9 sierpnia - córka
ronia - 9 sierpnia - córka
alisss - 10 sierpnia - syn
Tosia27 - 10 sierpnia - córka
aga2515 - 11 sierpnia - córka
Doonia - 13 sierpnia - córka
ferinka - 13 sierpnia - syn
wiolka441 - 13 sierpnia - syn
justynamularz - 14 sierpnia - syn
kakcio - 14 sierpnia - syn
kaja09 - 15 sierpnia - córka
Kama78 - 17 sierpnia - syn
mona21sc - 17 sierpnia - córka
qlczak - 19 sierpnia - syn
Mitsato - 20 sierpnia - syn
basia681 - 21 sierpnia
Agatha - 26 sierpnia - syn
Mama Monika - 27 sierpnia - córka
mpearl - 27 sierpnia - córka
ania_83 - 30 sierpnia - syn
mimi1004 - 30 sierpnia - syn

może jeszcze nas odwiedzą?! ::):
anetka74 - 6 sierpnia
Rere79 - 6 sierpnia
ewek29 - 7 sierpnia
lazydaisy - 7 sierpnia
agulinda - 8 sierpnia
Kasieńka - 8 sierpnia
UnholyOne - 12 sierpnia
Syla77 - 14 sierpnia
Iza - 21 sierpnia
syn 30 sierpień
jak będzie joan napewno wpisze Was na pierwszą stronkę :) pamiętamy :)

Odnośnik do komentarza

witam was popołudniowo!!!!! standardowo objadam się truskawkami i kalarepą:) mały kopie mnie po żebrach że ho ho.....
ronia dużo zdrówka życzę i cudny awatarek :)
ania no sumka spora do zapłaty u mechanika :( ja ostatnio płaciłam na szczęście tylko 600zł
tosia u mnie też żeby wymienić kaloryfery trzeba zawiadomić spółdzielnie i czekać aż ktoś zechce zawiadomić że przychodzi spuszczać wodę :(

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18471.png

http://s2.pierwszezabki.pl/025/0250689b0.png?8621
http://www.suwaczek.pl/cache/c013428d86.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
Hejka!
Ale się wkurzyłam, auto u mechanika mieliśmy, jakieś pierdoły miał powymieniać, a teraz dzwoni i mówi, że 2060zł po rabacie będzie:36_2_43:
Szok to dla mnie jest, a teraz mamy ciężko z kasą, odłożone miałam na wózek, mebelki dla maluszka i kanapę i z czego mam zrezygnować? Cholerne auto. Oszaleje chyba, tyle wydatków mam ostatnio, mąż mniej kasy przyniósł, bo długo na zwolnieniu był, nie wiem co będzie... Sorki, że marudzę, ale się podłamałam

Aniu bardzo współczuję:(

U mnie też niespodzianka finansowa - okazało się, że mam dopłacić 1600 zł za prąd (za grzanie w zimie)...a zapłaciłam już 2000, wiec się nie spodziewałam takiej kosmicznej dopłaty...Na szczęście na jesieni mają ocieplać nasz blok - mam nadzieję, że to pomoże obniżyć koszty grzania, bo to jakaś masakra!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...