Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

hej

ja też już po wizycie, wszystko ok tylko morfologia troszkę słabsza, ale u mnie tak sinusoidalnie raz lepiej raz gorzej, kazała mi jeść dużo mięcha. Słyszałam bicie serduszka chyba jest głową w dół ale nie miałam usg więc nie wiadomo do końca..
Co do podróży to już nie można w 8 m-cu, generalnie po 32 tygodniu trza się przykuć do fotela więc ją okłamałam że nigdzie nie jadę... oj powolutku będziemy podróżować;-)
Wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, myślałam że trochę wczesniej ale ona stwierdziła że nie ma takiej konieczności tylko mam zrobić badania wr, usg i rutynowe.

Aga Tobie też gratuluję udanej wizyty:-)

http://www.suwaczek.pl/cache/9cb9779b70.png http://tmp1.glitery.pl/text/218/34/1-Monika-1513.gif
http://www.suwaczek.pl/cache/392477d1db.pnghttp://tmp1.glitery.pl/text/218/35/1-Matti-5863.gif
http://s6.suwaczek.com/20030628580117.png

Odnośnik do komentarza

abarka
hej

ja też już po wizycie, wszystko ok tylko morfologia troszkę słabsza, ale u mnie tak sinusoidalnie raz lepiej raz gorzej, kazała mi jeść dużo mięcha. Słyszałam bicie serduszka chyba jest głową w dół ale nie miałam usg więc nie wiadomo do końca..
Co do podróży to już nie można w 8 m-cu, generalnie po 32 tygodniu trza się przykuć do fotela więc ją okłamałam że nigdzie nie jadę... oj powolutku będziemy podróżować;-)
Wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, myślałam że trochę wczesniej ale ona stwierdziła że nie ma takiej konieczności tylko mam zrobić badania wr, usg i rutynowe.

Aga Tobie też gratuluję udanej wizyty:-)

Super, że wizyta udana i wszystko ok. Trochę mnie tylko zmarwiłaś podróżowaniem bo ja mam zapalnowany tydzień nad morzem od środy i jeszcze w połowie lipca tydzień na mazurach. Czuje się tak dobrze, że nawet do głowy mi nie przyszło, że lekarz moze mieć jakieś przeciwwskazania do podróżowania:o_noo:

Odnośnik do komentarza

hej Brzuszki:) gratuluję udanych wizyt lekarskich:)
Basia a jak Twoja? wszystko dobrze? dostałaś skierowanie??
ja to juz od wczorajszej wizyty mam mieć co 3 tygodnie a słyszałam że niektórzy zalecają nawet co dwa tygodnie...
jeśli chodzi o spakowanie torby do szpitala to ja planuję to zrobić już na początku lipca... różne rzeczy mogą się wydarzyć i wolę być jednak zabezpieczona... nie chciałabym się martwić że nie mam naszykowanych rzeczy a wiadomo jak to z mężczyznami jest... jak to Pani w szkole rodzenia mężczyźni zwykle mają 3 symptomy jak sie dziecko rodzi:
lać (lekarzy bo żonę boli), wiać (to wersja dla tych słabszych jak mąż Roni) lub chlać:hahaha: zresztą chyba w tych gazetkach piszą by robić to miesiąc wcześniej:)
Agatha podziwiam za pomysł wypadu na Mazury w połowie lipca:) ja bym się nie odważyła... wolę mieć pewność że moje dzidzi będzie się rodzić pod najlepszą opieką w bezpiecznej odległości od domku i szpitala...
Ronia dużo zdróweczka życzę:)

http://www.suwaczek.pl/cache/bae7d4d333.png
http://moje.glitery.pl/text/43/59/4-MAJA-19082009-8816.gif http://s2.pierwszezabki.pl/022/022403960.png?6046

Odnośnik do komentarza

madziaas
Mi mówiono że tak w 38 tygodniu można sie już spakować żeby mieć wszystko gotowe do szpitala

ja słuszałam że torbe pakuje się w 36tc

aga2515
Ja już po wizycie u ginka. Maleńka ułożona główkowo, szyjka się nie skraca a więc jest dobrze. Waży 1650 g - super. Niech rośnie. Jeszcze parę tygodni i będziemy ją tulić w ramionach.

ale extra :brawo: kurcze jak ja już chciałabym coś wiedzieć

abarka
hej

ja też już po wizycie, wszystko ok tylko morfologia troszkę słabsza, ale u mnie tak sinusoidalnie raz lepiej raz gorzej, kazała mi jeść dużo mięcha. Słyszałam bicie serduszka chyba jest głową w dół ale nie miałam usg więc nie wiadomo do końca..
Co do podróży to już nie można w 8 m-cu, generalnie po 32 tygodniu trza się przykuć do fotela więc ją okłamałam że nigdzie nie jadę... oj powolutku będziemy podróżować;-)
Wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, myślałam że trochę wczesniej ale ona stwierdziła że nie ma takiej konieczności tylko mam zrobić badania wr, usg i rutynowe.

wiesz co lekarz to opinia uważaj tylko na siebie nie przemęczaj się i dużo relaksu

Agatha
abarka
hej

ja też już po wizycie, wszystko ok tylko morfologia troszkę słabsza, ale u mnie tak sinusoidalnie raz lepiej raz gorzej, kazała mi jeść dużo mięcha. Słyszałam bicie serduszka chyba jest głową w dół ale nie miałam usg więc nie wiadomo do końca..
Co do podróży to już nie można w 8 m-cu, generalnie po 32 tygodniu trza się przykuć do fotela więc ją okłamałam że nigdzie nie jadę... oj powolutku będziemy podróżować;-)
Wizytę wyznaczyła mi za miesiąc, myślałam że trochę wczesniej ale ona stwierdziła że nie ma takiej konieczności tylko mam zrobić badania wr, usg i rutynowe.

Aga Tobie też gratuluję udanej wizyty:-)

Super, że wizyta udana i wszystko ok. Trochę mnie tylko zmarwiłaś podróżowaniem bo ja mam zapalnowany tydzień nad morzem od środy i jeszcze w połowie lipca tydzień na mazurach. Czuje się tak dobrze, że nawet do głowy mi nie przyszło, że lekarz moze mieć jakieś przeciwwskazania do podróżowania:o_noo:

W takim razie udanego wypadu :) zazdroszcze cichaczem :)

madziaas
Abarka fajnie że wizyta udana
Dziewczynki pisałyście coś dzisiaj o sterylizatorach.A słyszałyście może o butelce samosterylizującej??

niestety nigdy nie miałam nie mam doświadczenia nic nie podpowiem

ja biorę witkę C, wdycham co się da, płukałam amolem z wodą gardło i solą z wodą ale przy tej drugiej opcji strasznie fuj obleśna ta płukanka
wdycham opary z olbas oilkiem i kupiłam cuksy z szałwią
muszę walczyć

Odnośnik do komentarza

Tosia27
hej Brzuszki:) gratuluję udanych wizyt lekarskich:)
Basia a jak Twoja? wszystko dobrze? dostałaś skierowanie??
ja to juz od wczorajszej wizyty mam mieć co 3 tygodnie a słyszałam że niektórzy zalecają nawet co dwa tygodnie...
jeśli chodzi o spakowanie torby do szpitala to ja planuję to zrobić już na początku lipca... różne rzeczy mogą się wydarzyć i wolę być jednak zabezpieczona... nie chciałabym się martwić że nie mam naszykowanych rzeczy a wiadomo jak to z mężczyznami jest... jak to Pani w szkole rodzenia mężczyźni zwykle mają 3 symptomy jak sie dziecko rodzi:
lać (lekarzy bo żonę boli), wiać (to wersja dla tych słabszych jak mąż Roni) lub chlać:hahaha: zresztą chyba w tych gazetkach piszą by robić to miesiąc wcześniej:)
Agatha podziwiam za pomysł wypadu na Mazury w połowie lipca:) ja bym się nie odważyła... wolę mieć pewność że moje dzidzi będzie się rodzić pod najlepszą opieką w bezpiecznej odległości od domku i szpitala...
Ronia dużo zdróweczka życzę:)

Tosiu mój mąż by nie zwiał :Oczko:
tylko byłoby mu możliwe że nie dobrze na widok krwi chociaż do końca nie jestem przekonana z tego co mi mówił denerwuje się tym że mnie będzie boleć a on nie będzie potrafił pomóc

Odnośnik do komentarza

aga2515
Ja już po wizycie u ginka. Maleńka ułożona główkowo, szyjka się nie skraca a więc jest dobrze. Waży 1650 g - super. Niech rośnie. Jeszcze parę tygodni i będziemy ją tulić w ramionach.

no aga ja tak czuję, że moje to pod 2 kilo tez już ma. a Tyle co Twoje to raczej na pewno, odliczaj odliczaj :D

madziaas
Mój mówi że chce być po to żeby mnie wesprzeć i żeby mu dziecko nie podmienili :Śmiech::smiech:

to jest to o czym i mnie zdarzy się pomyśleć. Rany, masakra.

Abarka no mówiłam, że nie będzie za. Mnie dwóch lekarzy powiedziało, to nie jadę, mimo, że baaaaaaardzo bym chciała.

Odnośnik do komentarza

Czesc Dwupaki,

ufff, nie było mnie parę dni i trochę mi zeszło z nadrobieniem ok. 14 stron...

Kaju i jak rozwinęła sie sytuacja z samcem? Mam nadzieję, ze przeprosił i się opamiętał, bo jak nie...powiedz mu ze ciotka Karol z forum osobiście się z nim rozprawi uhhh ci faceci kompletnie czasem nie mają wyczucia!

Martitaolivia gratuluję dwóch kreseczek - bardzo się cieszę, że Wam się udało i trzymam kciuki!

Miłego wieczorku.

PS co do seksu - mi pomimo wielkiego brzucha cały czas się chce - to mnie odstresowuje i mój mąż dobrze o tym wie hihi czasem jak mu się nie chce to go proszę ładnie, ze po tym lepiej mi się będzie spało ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...