Skocz do zawartości
Forum

Ciąża w Wielkiej Brytanii


Rekomendowane odpowiedzi

Tangela witajja jestem st Georges hospital w londynie I opieka Jak pisałam wcześniej w szoku jest naprawdę okay ,chociaż na koniec :)
Co do sklepów to ja kupowałam w mothercare i tez w polskim sklepie online tutaj w Anglii bobassshop.co.ik mają bardzo ładny wybór pościeli i innych rzeczy niezbędnych dla maluszków .Dobrze ze nie masz większych problemów w ciazy .

trzymajcie kciuki dziewczyny za mnie boję sie jak cholera

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Oliviaaa- powodzenia!!! na pewno dasz rade,szczególnie,że masz taka dobra opieke nad soba.Bedzie dobrze,a jak maluszek bedzie już z Toba to o wszystkim zapomnisz i skupisz sie tylk ona nim :)
Cosmopolita_ mi też wychodza drobne krostki tak na piersiach od spodu albo na brzuchu i tez swędzą,ale staram sie nie drapać tylko smarować jak swędzi :)
Ja też planuje wybrać się i zrobić jakieś zakupy w mothercare,pojade obejrzeć tam wózki.Jutro już zaczynam 20tydz. już połowa :)

Odnośnik do komentarza

Oliviaaa powodzenia!!! Czyli sprawdza się opinia, że jak coś się dzieje to opieka jest dobra.
Ja dzisiaj byłam na dwugodzinnym warsztacie z karmienia piersią w moim szpitalu, czuję się douczona :), było fajnie. Za tydzień jednodniowa szkoła rodzenia, warto się pytać w szpitalach czy organizują jakieś zajęcia.
Ja sporo rzeczy kupiłam na ebay, np. wózek i łóżeczko, używane, ale przyszły w naprawdę świetnym stanie. Stwierdziłam, że wolę zainwestować w dobry wózek z drugiej ręki niż kupować nowy i kiepskiej jakości.
Cosmopolita a może to jakieś uczulenie? Ja musiałam zmienić balsam do ciała bo cała skóra mnie swędziała.
pAleksandra w styczniu powinny zacząć się promocje, planuje jeszcze wtedy trochę poszaleć z zakupami ;)

Odnośnik do komentarza

i widze ze nie jestem osamotniona z wysypka hehe, moja narazie jest znosna ale jak cos do pojde do Gp. Uzywam balsamu z serii bede mama juz od dawna takze to nie powinno byc od tego.
Dziewczyny,mi az wstyd sie Wam przyznac ale jeszcze nic nie mam dla maluszka, mysle ze wlasnie z tych styczniowych promocji trzbea bedzie skorzystac.
U mnie w szpitalu tez jest szkola rodzenia,zapisali mnie na 27lutego 10-15 30 a ja glupia zapomnialam spytac czy to jest jednorazowo, czy regularnie czy jak:P

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

cosmopolita_ u mnie to nie wysypka tylko jakieś takie pojedyncze krostki co swędzą :)
Nie przejmuj się,że nic jeszcze nie masz dla maluszka bo ja też nic nie mam :) poczekam aż poznam płeć wtedy już zaczne coś kupywać po mału,po nowym roku bedziemy kupywać wózek i łóżeczko,a jak sie dowiem kto tam siedzi w środeczku to już jakieś ubranka kupie o i jeszcze czekam bo bedziemy malować mieszkanie w tym pokoik dla maluszka no i czekam jaki kolor farby kupić :)
z tą szkołą rodzenia to myśle,że to nie jest jednorazowo,ale nie mam 100% pewności,my nie planujemy chodzić do szkoły rodzenia.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
U mnie ta szkoła rodzenia jest jednodniowa.
Ja rodzę za dwa miesiące i wciąż nie mam wszystkiego. Sporo rzeczy kupiłam w Polsce i rodzina wysłała mi paczkę. Paczka niecałe 100 zł za 30 kg, a dużo taniej kupiłam np chustę do noszenia, termometr na podczerwień, laktator, dopchałam sporo tańszymi pieluchami tetrowymi i kosmetykami. Na tej stronie http://www.srokao.pl/ babka analizuje składy kosmetyków dla dzieci i kobiet w ciąży, wiele z nich jest dostępnych w UK więc warto zajrzeć.
Trzymajcie się cieplutko i zdrowo

Odnośnik do komentarza

troche mnie pocieszylyscie , myslalam ze tylko ja jakas opzniona z zakupami,ale prawda jest taka ze byc moze jeszcze bedziemy sie przeprowadzac przed, takze nie ma sensu miec jeszcze wiecej rzeczy to przewozu. A co myslicie o lataniu w ciazy ? Ja zastanawiam sie czy pojechac do PL na pare dni w styczniu, bylby to ok 24 tydzien, wg.midwife jak nie masz komplikacji to nie powinno to stanowic zadnego problemu,a Wy lecialyscie gdzies ostatnio?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak się macie? :) Jestem bardzo ciekawa jak się czuje Oliviaaa, mam nadzieję, że tuli w domu swoje maleństwo. Mi moje maleństwo nie daje spać, wciska się pod żebra, nie dość, że boli to jeszcze oddychać trudno. Szkoła rodzenia była fajna, zobaczyliśmy z mężem sale gdzie się rodzi, poznałam procedury szpitala, trochę "oswoiłam" się z tematem.
Pozdrawiam i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Cześć Tangela
Olivia już urodziła,tak mi się wydaje,wywoływali u niej poród.Poczekajmy aż się odezwie i zda relacje :)
noo już i niedługo Ciebie to czeka,ktory to już tydzień? :)
U mnie się 21zaczął i jutro mam te drugie usg,w końcu sie dowiemy kto to tam mieszka w środku :) nie moge sie doczekać :)
A właśnie!!!! COSMOPOLITA_ Ty dzisiaj miałaś te usg,gdzie jesteś?pisz szybko co tam u dzidzi i co za płeć :) też o tym i o Tobie myśle jak tam usg :)

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Tangela u mnie większość osób obstawia dziewczynke nawet ja sama od samego początku,chłopak też bardziej na dziewczynke.Mało jest osób które myślą,że to chłopak.Okaże się jutro :) :)
Tak 33 tydzień to już tuż tuż naprawde,w sumie dla mnnie 21 tydzień to już dużo,zaraz niewiadomo kiedy zleci i bedzie 30 a potem już coraz bliżej i bliżej :)
Jakie imię wybraliście?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,

Mialam 2gie usg dzis (dzieki za pamiec;))
Caly czas czulam ze to bedzie dziewczynka,a dzis okazalo sie ze jednak chlopiec! Bylam w lekkim szoku szczerze mowiac:P Moj chlopak tez od poczatku stawial na dziewczynke, a moja mama juz prawie ze pokupywala jakies ciuszki dla dziewczynki. Najwazniejsze ze wszystko w porzadku i zdrowy malec. Takze bedzie Diego.
tangela u Ciebie to 3 cie usg tak?

Odnośnik do komentarza

Cosmopolita, gratuluję chłopaka :), rozumiem, że wszystko z dzieciątkiem jest w porządku? Mojej Natalce wyszło w 20 tyg, że ma dość małą główkę, ale za to dłuuuugie nogi :) . Tak u mnie trzecie USG, bardzo cieszę się, że je robią, dowiem się pewnie jak dziecko jest ułożone i ile może ważyć. Ciągle się zastanawiam w jakim rozmiarze szykować ubranka na okres zaraz po porodzie. Mam dużo ubranek po córeczkach siostry (ma trzy :)), ale zaczynają się od rozmiaru 62 (takie wielkie były), no i nie wiem czy moja też może być taka duża i wtedy bez sensu kupować rozmiar 56. W końcu postanowiłam, że poczekam na wyniki z USG, najwyżej zostanę z samymi większymi ubrankami, rękawki zawsze można podwinąć :).

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Cześć :)
Cosmopolita_super,że wszystko jest z maluszkiem OK,gratuluje syneczka :)
Ja dzisiaj miałam USG,od początku przeczuwałam,że to bedzie dziewczynka,wszystkim to powtarzałam i sporo osób mi to też mówiło,tylko niewielka garstka stawiała na chłopca.
A zaczne od tego,że z maleństwem wszytsko w porządku,wszytskie wymiary,pomiary,data porodu się nie zmieniła.
No i NASZ SYNEK ma się dobrze :) :)
Zero jakichkolwiek wątpliwości co do płci bo bardzo dobrze widzieliśmy co ma między nóżkami :)
Jesteśmy bardzo szczęśliwi,tatuś dumny :) Moja intuicja tym razem się myliła i to grubo jak i reszta osób :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...