Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanesa jak dobrze ze się odezwałaś bo myślałam i Tobie i coraz bardziej się martwiłam, że nie dajesz znaku życia...
jesteś po dobra opieką więc odpoczywaj....

ja właśnie padłam... zachciało mi się soku grejfrutowego świeżo wyciskanego i trzeba było na sygnale jechać do sklepu

jutro mam weselicho i mówiąc szczerze to jak ja dziś tak nie mam siły to jutro jak ta emerytka przesiedzę - aż to do mnie niepodobne bęzie...

Odnośnik do komentarza

Gabi82 czyli masz szczęśliwą 13 ;)

Vanessa 35 cudownie że się odezwałaś. Trzymam kciuki żeby to był tylko jednorazowy incydent;) i żebyś szybciutko wróciła do domu.

MłodaFasolka popełniasz podstawowy błąd, który niestety ja również popełniam notorycznie;) to znaczy oszukuję się że jak otworzę paczkę ciastek to sobie mówię że zjem tylko jedno a resztę zostawię na jutro ;) a potem nawet nie wiem kiedy a juz nie ma co zostawiać na jutro ;)

KariKari ciesz się jak sobie nie potańczysz to sobie zjesz pyszne rzeczy ;) wesela fajna sprawa;) chyba że za dużo ich wypada;) ja w tym roku mam 7 wesel w tym moje prawdziwy maraton mam nadzieje że dam radę;)

Gabi82 też mam problem z wzdęciami, wieczorem wyglądam jak w piątym miesiącu ciąży a rano ledwo co brzuszek widać, niestety ja nic na to nie mogę poradzić ;( jak byś znalazła jakiś cudowny sposób jak się ich pozbyć daj znać. Dodam że raczej unikam pokarmów typowych dla wzdęci. no ale zaraz zacznie się bób i wtedy już nic nie pomoże ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Marysia no wiem wiem, że wesela fajne, zważywszy że w tym roku tylko jedno wypadło... ale ze mną taki problem, że odkąd jestem w ciąży to strasznie szybko się męczę więc potańczyć pewnie nie za wiele a my z mężem lubimy tańczyć, z jedzeniem jeszcze gorzej, bo jak mam wstręt do jedzenia a mięsa nie ruszę a będę widziała na stole albo pod nos mi podstawią to wstyd tak rozgrzebać i nie zjeść... oby tylko mdłości nie dopadły mnie...

jakoś nie mam siły wejść z samego dołu na samą górę w domu bo jestem zmęczona i zasapana.... a zawsze miałam tyle energii... a teraz moja energia tworzy mojego kochanego człowieczka

koniec dnia dla mnie ciężki, psiak daje w kość, dokucza i wogóle się mnie nie słucha złośnica mała.... a teraz siedzi mi na kolanach z piszczącym hot dogiem i podnosi mi ciśnienie, ale to jedyny sposób by nie wchodziła na mnie i nie kładła się na klawiaturę albo skakała do nie by mnie za nos złapać... do czasu aż urodzi się Dzidzia to ja będę miała złotą cierpliwość wychowując do tego czasu moją sunię...

Odnośnik do komentarza

Vanessa 35 niesamowicie sie cieszę, ze wszystko w porządku ;)) troszkę cierpliwości i bedziesz w domciu ;))
Gabi82 ja mam te codziennie wzdęcia, rano jest prawie płasko a wieczorem 6 miesiąc i to be znaczenia co bym nie zjadła.
Karikari jak słodko, ja też mam takiego cudownego zlosnika 5 miesięcznego, który wlasnie śpi mi na głowie ;)) tez muszę mieć do niego mnóstwo cierpliwości, a jeszcze teraz mu zęby się zmieniają na stałe i wszystko mi gryzie ;(

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Witam nowe dziewczyny, fajnie, że nas więcej i więcej...

Vanessa, trzymaj się. Wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie, że jesteś w szpitalu - masz opieke i możesz w każdej chwili się poradzić a tak w domu byś się stresowała. Zagrożenie minie i wrócisz do domu.

Młoda Fasolka, ostatnio czytałam w książce nt ciąży o krwawieniach z nosa i dziąseł, że są rzeczą normalną.

Po przeczytaniu o Waszych pysznych jedzeniach burczy mi teraz w brzuchu, ale musze jakos do rana dotrwac, bo jest po polnocy to grzech:)

Ja nie moge spac, ze stresu...

Panuje u nas ospa. Tydz temu ja i córka miałyśmy kontakt z dziewczynka, która "wysypało" we wt a oprocz tego moja mała dziś była w przedszkolu, gdzie 1 dziecko też choruje na ospe.
Ja miałam ospe, ale też półpaścca i to dwa razy. Wiem jaki on jest niebezpieczny w ciąży i jakie szkody może wyrządzić dziecku więc bardzo się boje. Z tego wszystkiego aż kłuje mnie na plecach (pewnie jakiś nerwoból lub sugestia) :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny, nie było mnie kilka dni i mam mnóstwo do nadrobienia.
W pracy zatrudnili już osobę na moje stanowisko i mimo zwolnienia 2 ostatnie dni siedziałam w pracy, aby wszystko przekazać nowej dziewczynie i niestety w poniedziałek też muszę iść.
Od kilku dni bardzo boli mnie głowa, nie wiem czy to przez pogodę, ale nie mam ochoty na nic. O 21. już chodzę spać, bo jedynie sen przynosi ulgę, a mimo wszystko boję się brać tabletki.
KariKari- spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe. Wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze :)
MarlenaR- jeśli jeszcze do nas zaglądasz- wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Oby ten dzień był taki, jak sobie wymarzyłaś!
gabi82- cudowne wieści, a Maleństwo śliczne. Niech zdrowo rośnie:)
Vanessa- trzymaj się cieplutko, jesteś pod dobrą opieką. Mój incydent się już nie powtórzył, również dostałam luteinę dopochwowo i wszystko jest ok. U Ciebie będzie tak samo :) Dostaliśmy z mężem czerwone światło na łóżkowe igraszki, ale musimy jakoś to przeżyć. Być może, kiedy gin pozwoli odstawić luteinę, pozwoli nam działać :)
Witam nową grudnióweczkę :)

W środę mamy usg prenatalne, już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę naszego Dzidziusia :)
Miłej soboty życzę, a Tobie KariKari udanej zabawy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki dzis rano robili mi badania czekam na wyniki o 17 na obchodziemoze sie czegos dowiem olamienia ustały wczoraj były rano i wieczorem kapka dzis juz nic wiec mysle ze bedzie ok :) duzo dziewczyn co tu zemna lezy tez tak miały i było wszytko ok
Fajnie ze sa tu panie juz wyzej w ciazy bo opowiadaja mi rozne rzeczy no i podobne objawy jak ja a z dzidzi wszytko ok
niektore Panie z przesilenia tez tak miały a ja tez praca na pełnych obrotach dom zakupy sprzatanie lekarz powiedział ze musze spowolnic tempo zycia bo jestem zbyt energiczna a wciazy trzeba troche wolniej wszytko robic i nic ciezkiego nie dzwigac a czasem misie zdazyło tez cos potaszczyc jakies zakupy ah musze sie troche oszczedzac :)
Kari Kari jutro twoj wielki dzien zyczę Ci wszytkiego co najlepsze :) :*
Wiem dziewczyny ze lepiej byc w s zpitalu pod opieka niz w domu samemu lezec
Dzieki dziewczyny ze jestescie ze mna :) buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

larissa85 - ja też ostatnie dwa tygodnie mam do czynienia z ospą, a właściwie to nawet cztery tyg. Syn mojego partnera właśnie zdrowieje ale wysypany był, że ho ho. Z tego co lekarz mówił to zarażał dwa tygodnie przed pojawieniem się wysypki więc gdybyśmy się zarazili to właśnie wtedy. Oboje przeszliśmy ospę. Ja dla świętego swojego spokoju zapytałam moją gin czy mogę z nim przebywać. Zabroniła bo w moim przypadku groził mi półpasiec. Dlatego też cały pierwszy tydzień był u swojej mamy, u nas pojawił się dopiero wtedy jak już odpadały mu strupki.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ja tez musze sie pochwalic juz 2 raz poczulam dzidzie wczoraj barddzo intensywnie swirtne uczucie! Vanessa zycze zdrowia dla ciebie i dzidzi! Dzis przyszla mi ta poducha ten banan do spania a pözniej karmienia musze ja wypröbowac! Ja tez smaruje sie codziennie bi-oil i jestem bardzo zadowolonai u nas ten olejek jest bardzo zachwalany nawet reklamuja go ale jest nietani kosztuje 20 € ale jak jest dobry warto kupic,ma juz ktöras pierwsze rozstepy ?

Odnośnik do komentarza

Madlenka- zgadza się :) Muszę przyznać, że bardzo ciężko mi się rano wstawało przez ostatnie dwa dni. Odkąd jestem na zwolnieniu wysypiałam się, spałam do 9-10, a tu trzeba było wstać o 6, ale jeszcze tylko jeden dzień i znów błogie lenistwo. Wprawdzie, w środę mam wizytę już na 8, więc wstanę raniutko, ale dla Maleństwa - wszystko. Już się nie mogę doczekać.
Marta A, chyba też muszę zamówić tą poduszkę, bo co raz mniej wygodnie mi się zasypia. Brzusio ewidentnie rośnie i chyba czas odpowiednio się nim zaopiekować podczas snu. Co do rozstępów, ja jeszcze nie mam, ale w moim przypadku to z pewnością tylko kwestia czasu, bo mam tendencje. Smaruję się balsamem z rossmanna, jest tani i wydajny. Wprawdzie długo się wchłania, ale jest ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...