Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Carolineee no więc właśnie ta cena... za niska troszkę . My planujemy na taki zestaw 3 w 1 wydać ok 3-4 tyś. Biorąc pod uwagę, że łóżeczko, fotelik do jedzenia etc. dostaniemy w spadku od szwagierki, to na wózek możemy przeznaczyć troszkę więcej kasy.

Olusssia też fajny, zastanawiam się w ogóle nad czerwonym albo zielonym wózkiem :) byle był uniwersalny.

Matko jaki ja mam dzisiaj dzień. .... Wszystko mnie denerwuje, wkurza mnie wszystko i wszyscy... chyba przejdę się do Lidla po produkty na jutrzejszy tort dla mojego A. i się odstresuję. By się komuś nie oberwało. W ogóle zaczęłam mieć humory.

http://www.suwaczki.com/tickers/8dama92j8rcmg6vg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/felkdcimi6y6fei8.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki moje drogie tak sobie myślałam, że jesteśmy w dobrej sytuacji, bo urodzimy w zimie a wtedy pojawią się już przeceny zimowych ubranej dla dzidzi, więc ja kombinezon zostawię na ostatnią chwilę,
z wózkami też spoko bo będą wyprzedawać na koniec roku więc tez będzie taniej, ja planuję kupić wózek w październiku albo i później..
słuchajcie wczoraj byłam na zakupkach no i normalnie nie mogłam oczu oderwać od sklepów z ciuszkami - już bym chciała kupować.. mąż się śmiał, że niedługo będę tam szaleć na zakupkacha na razie mam skupić się na sobie i swoich ciążowych... byłam w H&M i mimo, że dział kobiet w ciąży okrojony to mówię wam jakie fajowskie rzeczy - sukieneczkę zakupiłam dżinsowa taką, którą zakładam teraz, potem jak brzusio większy urośnie i jak już będę po ciąży tak fajnie skrojona i wygodna bo już dziś w niej jestem :) do tego super szorty z gumką na brzuszek, a leginsy jeszcze kupić muszę :)

dziewczynki wpadłam na pomysł byśmy tworzyły listę wyprawki dla dzidzi i dla nas.... są takie w internecie, ja mam taką od koleżanki... więc może plik stworzyć taki jak z nami grudnióweczkami i byśmy sobie taki super przydatny materiał stworzyły.. później wrzucę tu listę, którą od koleżanki dostałam i będziemy zmieniać dodawać i usuwać pozycje tak by byśmy były przygotowane na 200%

Odnośnik do komentarza

Ubrania ciążowe już mam zakupione, pełno leginsów bo w tym najwygodniej, fajne sa, naciagaja sie na brzuszek i nic nie cisnie, juz nie mieszcze sie w swoje dżinsy :( na upartego weszla bym w nie ale nie chce gniesc brzuszka, bluzeczki tez juz robia sie male, a to dopiero 3 miesiac a gdzie dalej, ale pieknie wyglada taki brzuszek :)

Odnośnik do komentarza

Lenson, nie załamuj sie tak tez siedze sama w domu calymi dniami, po poludniu mąż wraca ale to i tak ponad pół dnia sama,a jak ma 2 zmiany to już w ogóle nie ma juz co robic, wszystko co mialam zrobic juz zrobilam, wyspałam sie za wszytskie czasy ;) juz mi sie nie chce z tego nadmiaru czasu. a tak jak piszesz pogoda za oknem, u mnie to samo dzis, pada i zimno brr... wiec siedzenie w domu, ale pocieszam sie tym ze mam pieska mojego kochanego która dotrzymuje mi towarzystwa.
Ogólnie szperam sobie na allegro i wyszukuje cos jeszcze ciekawgo dla siebie :)
a waga sie nie martw, ja juz schudlam 5,5kg a brzuszek i tak sie odznacza wiec i czas przyjdzie na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

dziewczynki szkołą rodzenia podstawowa rzecz więc za jakiś czas będziemy kompletować nasze wyprawki :)

a temat na czasie dla nas - to polecam krem na biust łagodzący bolesność i obrzmienie i bezpieczny dla nas - ja kupiłam go wczoraj i do tego krem na rozstępy - i powiem wam tak - zapach neutralny, konsystencja spoko, skuteczność, dziś rano skora ud, brzucha i pośladków wyraźnie nawilżona, a biust jakie ukojenie... całą noc spałam nawet mogłam tak jak lubię bo nie bolały... no ale testuję dalej.... jak na razie miłe zaskoczenie... teraz sparuje tym a za miesiąc zobaczę efekt, jak nie pomoże to zmienię.

Odnośnik do komentarza

Jaki to krem na rozstępy kupiłaś? Ja szukałam czegoś ale większość to po 4mc
Biust bolał mnie tylko na początku teraz już nie mam tego problemu, na szczęście. Ale rozmiar na tyle mi się zmienił że obecne biustonosze są za małe.
Wczoraj zapisałam się do szkoły rodzenia :-D pierwsze zajęcia dopiero w październiku

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny

Nie było mnie od pt i naprawdę musiałam wiele nadrobić.

Tym dziewczynom, które miały wizyty i pokazywały fotki gratuluje:)

Tym zaś, które mają L4 i się nudzą mówie cieszcie się i nudzcie dalej:)

Ja byłam u rodziny w górach z mężęm i córka i niestety mała ma zapalenie krtani i tchawicy a mnie drapie w gardle. Górskie powietrze nam nie posłużyło.

Rano byłam na wizycie. To 12 tydz plus 6 dni. Miałam dokładne pomiary. Z nich wynika, że wszystko jest ok i następna wizyta za mc. Powoli odstawiam luteine.

Życzę miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Sówka25

Cześć Dziewczyny,
postanowiłam dołączyć :) Nie przebrnęłam jeszcze przez cały wątek, ale widzę, że przewija się temat wózków. Na początku byłam mocno za Roan Marita bo szalałam za taką klasyką i dużymi pompowanymi kołami, ale w sobotę byłam na targach dla rodziców we Wrocławiu i zakochałam się w Babysafe explorer. Pierwszy raz ktoś pokazał mi wszystkie możliwości wózka, nie da się wybrać w internecie, na żywo to całkiem inna bajka :) Nie wiem co jeszcze mógłby mieć wózek oprócz tego co ma explorer, prawie wszystko można zrobić przy nim jedną ręką a i cena zaskakująco rewelacyjna. Ja jeszcze siedzę w pracy, choć mam nadzieję, że to ostatnie dni i po urlopie nie wrócę bo też to wszystko zaczyna mi działać na nerwy:)

Serdecznie Was pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Sówka 25 - serdecznie witamy, gratulujemy fasolki i życzymy zdrówka ;) oczywiście zachęcam do aktywnego uczestnictwa i wypowiadania się w temacie :)
iwonacz - kupiłam Bielendę - Sexy Mama... promocja była więc to mnie skusiło... to tak teraz... za miesiąc będę poważniej myśleć nad takim kremem - jak ten się sprawdzi to zostanę przy nich a jak nie to będę szukać dalej....
ooo targi dla rodziców - super podpowiedź Sówka - aż poszukam czy w Wawie takie będą..
a co do szkoły rodzenia to aż takie terminy są, że trzeba się już teraz zapisywać? a nie za wcześnie jeszcze na to?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczynki:) Witam nowe mamy:)

Lenson wiem o czym mówisz bo ja mieszkam na wlocie do Gdyni od strony Rumi i jest masakra jakaś... właśnie wróciłam z zakupów, bo pojechałam kupić produkty do tortu dla mojego A. i dmucha nieziemsko.

Teraz małe co nie co, mała kawka, chwilka relaksu i biorę się za tort:)

KariKari to testuj:) Mnie na razie przestały boleć, na szczęście ! Ja smaruję się balsamem Neutrogeny i z Garniera tym czerwonym, i jestem bardzo zadowolona!

Martwić się zaczęłam, bo coś mi tyć się zaczyna i mogę w kieckę ślubną nie wejść :(

http://www.suwaczki.com/tickers/8dama92j8rcmg6vg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/felkdcimi6y6fei8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...