Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczeta w ten leniwy weeekend znaczy leniwy na forum jak to w weekendy:)
Carolinee
Super ze juz coraz blizej spotkania z malenstwem i jak piszesz to dziewlna jestes i oby dalje szlo tak dobrze:)czekamy oczywiscie na jakiekolwiek wiesci:)nawet moj maz jak powiedxialam ze jedna z nas rodzi wlasnie to powiedzial zebym przekazala ze on tez gratuluje:)
Mloda fasolka
Widac twoje cialo mialo inny plan na dzis a ze ono ma przewage wiec dzis musisz polezec odpoczac.
Gabi
Mnie tylko swedzi jak nie posmaruje a smaruje raz dziennie i raczej to wystarcza czasem musze posmarowac drugi raz ale stram sie stale nawilzac bo jednak skora jest maksymalnie u mnie napieta.
Milego i udanego weekendu grudnioweczki:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- współczuję Ci bo ból nerki to nic przyjemnego... :(

Ja dziś z moim J zrobiliśmy wszystko co zaplanowałam. W sypialni każdy kąt błyszczy, okna umyte, powiesiłam przed chwilką świeże firanki, łóżeczko dla córeczki ubrane i pachnące :) Łazienka wyszorowana płytka po płytce. Tak czysto i sterylnie dawno nie było. Ufff! Mogę rodzić :D
Wreszcie mogę się położyć bo cały dzień od rana na nogach. Czuję, że to trochę jednak za dużo jak na jeden raz, ale jestem z natury uparta...

Zastanawiam się nad takim drzewkiem na ścianę przy łóżeczku, co myślicie ?

http://www.kidstown.pl/product/id/5027,japo-ska-wi-nia-aplikacje-format-xl-

Odnośnik do komentarza

Carolinee zycze powodzenia,by szybko,lagodnie poszlo bez bölowo! Czekamy!
Vanesa no ten czop nie fajny ale wkoncu wiemy jak to wyglada. Ja tez bylam dzis na budowie ale tylko po to by zawiesc im cos slodkiego,slodkie buleczki z kawka,szybko sie zwinelam bo dostalam böli.
Fasolka ja tez wlasnie zdycham z bölu,skurcze,maly sie tak wierci ze mi brzuch zaraz rozerwie,coraz gorzej,poczekam do wieczora bo to juz niesamowity böl.
jemtruskawki ja tez do wczoraj tylko sprzatalam,okna pomylam zostal mi duzy poköj ale niewiem czy zdaze!
Jestem ciekawa czy Megi urodzila?
iza-majka ja dostalam na twarzy strasznie sucha sköre ze az smaruje sie oliwka bo kremy niepomagaja.
soqlka napewno bedzie dobrze i malenstwo poczeka na tate!
Reszta gratuluje udanych wizyt!
Musze sie polozyc bo niedaje rady.

Odnośnik do komentarza

Soqlka ciasto wyszło Ci idealnie wręcz wyglada bardzo apetycznie :) Robiłas te same proporcje na ta okrągła blaszke co podała Jemtruskawki?

MartA też jestem Ciekawe co u Meggii czy już urodziła !:) No Marta ty będziesz następna coś czuje :)
Mi została łazienka do ogarniecia i pomyc podłogi z góry na dół ale to juz w przyszłym tyg ...w 38tyg i niech sie sie dzieje co chce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...