Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

opinie o pieluchach DaDa z Biedronki są na prawdę obiecujące i wiele mam decyduje się na ich używanie w domu i tam gdzie częściej będzie mogła zmienić maluszkowi pieluchę, i faktycznie nie uczulają tak jak inne.... Na dalsze wyjazdy lub na noc jednak Pampers lepsze bo są o wiele bardziej chłonniejsze i maluszek ma komfort mimo, że mamy starają się je często zmieniać...
najlepiej samej się przekonać ;) chusteczki nawilżające DaDa także są rewelacyjne

Odnośnik do komentarza

tak dziś z nudów zaczęłam szperać i czytać o wózku dziecięcym bo chyba czas się nad tym chwilkę skupić.
Oczywiście przeszperałam internet co jest ważne, spisałam listę co musi mieć dobry wózek i do tego filmiki na youtube.
Jeden z nich szczególnie polecam bo na prawdę mega przydatne rzeczy mówią.... na pewno skorzystam z tych rad przy wyborze wózka


myślę, że link przyda się tym mamusiom, które jeszcze nie dokonały zakupu.... polecam filmik :)

jeśli chodzi o fotelik to na pewno zakupię Maxi Cosi Cabrio Fix - jak będzie w zestawie z wózkiem to super, a jak nie to się dokupi :) cena około 450 zł, ale jest z najwyższej półki, a przecież bezpieczeństwo naszych pociech najważniejsze

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wszytskim :))
Co do pampersow Dada zgadzam sie z KariKari, ja uzywalam tylko pampersow do ponad 1,5 roku bylam zadowolona, potem wrocilam do PL i kolezanka mi polecila Dada, byly ok jednak na noc sie nie sprawdzaly, w tym wieku corka przesypiala cala noc, a Dada byl jak wielki ciezki klocek :/ , ale mysle ze jak przy niemowlakach sie sprawdza bo im co chwile sie zmienia :):) gdybym miala teraz mozliwosc ich stosowania napewno bym kupila :)

Kupilam szafe z ikei i wczoraj cala noc z nia walczylismy, a dzis ukladama ciuchu corki, przy okazji przewalilam stare walizki i znalazlam troche ciuszkow dla mojej kruszynki

Odnośnik do komentarza

Co o pieluch dada to są dobre opinie, ale i złych nie brakuje bo podobno lubią się zsuwać i nie chłoną np. rzadkiej kupki... ja jednak zdecyduję się na oryginał, w cenie hurtowej Pampersy wcale nie wychodzą drożej niż dada czy inne, a jakość jest nie do porównania. Wybrałam już Pampers Premium Care, a chusteczki nawilżające to się okaże, muszę przeanalizować składy tak samo jak z kosmetykami dla małej :)

Pod koniec sierpnia zaczniemy się na poważnie rozglądać za wózkiem i resztą, żeby wszystko skompletować - zawsze warto mieć wszystko gotowe wcześniej, bo nigdy nic nie wiadomo.... :)

Odnośnik do komentarza

ja też będę używać Pampers Premium Care
natomiast co do chusteczek to pomyślę jeszcze, ale sprawdzony sposób to mokry płatek kosmetyczny ten kwadratowy większy namoczyć woda i są naturalne - wiele położnych to poleca bo do chusteczek to jednak potrafią kręcić nosem...
co do kosmetyków to ja na pewno będę używać standardowo: Linomag, Sudocrem, Oilatum i Emolium... siostra, kuzynki i koleżanki używały i wszystkie zgodnie polecają...
do przemywania pępuszka dzidzi i w razie nacięcia krocza podczas porodu by rana się lepiej goiła moje kobitki i dużo kobiet ogólnie poleca Octenisept...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamy:D

Nie ma czym dziś oddychać tak gorącooo.. :( Mój K. rozpala grilla ale wyjątkowo nawet nie mam ochoty na nic do jedzenia, tylko piłabym wodę bez przerwy.

Jeśli chodzi o Pampersy, chusteczki i inne kosmetyki, to ja jeszcze się na żadne konkretne nie nastawiłam. Jak przetestuje to będę wiedziała jakie najbardziej służą mojemu maluszkowi i z których jakości będę zadowolona. Mam tylko nadzieję, że żadne nie będą go uczulać. Także pampersy na pewno wypróbuję i dada i oryginalne Pampers i babydream z Rossmanna.

Podziwiam te z Was, które jeszcze pracują. Co prawda dużo zależy od charakteru pracy i warunków.. Ale tak czy siak na pewno nie jest lekko podołać wszystkim obowiązkom :) Jak czujecie że czas zwolnić tempo, to nie ma co się zastanawiać, bo same najlepiej czujemy na co możemy sobie pozwolić. A nasze dzidzie teraz są najważniejsze:)

Mój Mały właśnie sobie urządził harce w brzuchu :D
Coraz mocniejsze te jego kopniaki!
Dziś udało mi się nagrać filmik jak cały brzuszek podskakuje, gdy On się rusza :D Świetne po prostu!!

Carolineee
Trafiłaś na super okazję:)) Też bym się nie powstrzymała i kilka bym kupiła :) Moja siostra dziś znowu odkładała ubranka w które już jej córcia się nie mieści no i dostałam kolejną "porcję" tych w uniwersalnych kolorach. Już chyba z 5 razy oglądałam każdą rzecz z osobna, z myślą że za jakiś czas będę ubierała w te maleńkie bodziaki mojego Synka [[rozmarzony]] :P

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Mlodafasolka hehe to niezłe :) jutro robisz sobie na obiad?:)

Lenson śliczny brzusio!!! Ja swój dodałam do wątku wariacji brzuszkowych:)

Ja siedzę u mojej mamy,bo maja klimke w domu, cóż za ulga :D inaczej to bym chyba padła w te upały!

A przed chwila w sumie bez powodu zaczęłam płakać :( ech te hormony....
Tez tak miewacie?

Wlasnie dziewczyny jak tam wasze wizyty?? Udało sie podejrzec?:))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Lenson piękny brzuszek. Spokojnie ja też jestem zielona i to nie tylko w kosmetykach :)
Dziewczyny, jestem już po wizycie. Maleństwo tak się od razu ułożyło, że potwierdziło tylko, że będziemy mieli dziewczynkę. Bardzo się cieszymy. Podświadomie od samego początku czułam, że będzie to dziewczynka. Z małą wszystko w porządku. Pięknie rośnie.
Szybciutko pojechaliśmy do moich dziadków, by zgadli czy będzie prawnuczka czy prawnuczek. Dziadek zgadł bez patrzenia na zdjęcie. Babcia nie mogła się doszukać .
Wielka radość panuje w rodzinie.
Następna wizyta za miesiąc. Dostałam listę badań do zrobienia, m. in glukozę na czczo, tsh i toksoplazmozę

monthly_2014_07/grudnioweczki-2014_14034.jpg

Odnośnik do komentarza

Gabi gratulacje zdrowej córeczki :)
tak piszecie o zachciankach to ja dziś miałam ochotę na leczo i sobie zrobiłam więc jutro będę miała do szamać
i chodzi za mną paprykarz szczeciński.... mniam :) jutro obowiązkowo zakupić muszę i do tego świeża bułeczka :)

co do pracy w ciąży - ja mam prace stacjonarną kiedy trzeba mogę wyjść do domu bo prowadzę własną działalność, niestety teraz sezon mamy więc roboty dużo a jeszcze nie przeszkoliłam dziewczyny która mnie zastąpi w części obowiązków a reszta spadnie na męża który i tak ma swoich obowiązków dużo... tak więc mój plan to w sierpniu ją przeszkolić wrzucić na głęboką wodę bo to najlepsza nauka i od sierpnia sobie robić powoli wolne dni by we wrześniu już totalnie sobie leniuchować
a powiedzcie mi czy was na l4 Zus kontrolował?

Odnośnik do komentarza

Gabi serdeczne gratulacje!! :)) To może jeszcze się okaże że jak już wszystkie mamy poznają płeć, to zachowamy równowagę między synusiami a córciami :)

Czekamy jeszcze na drugą relacje z wizyty

A ja miałam ostatnio taką ochotę na makrele w sosie pomidorowym:D

Dziewczyny u mnie ulewa i zbliża się burza.. będzie chłodniej;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Gabi gratuluje córeczki !!! :))

Marta, jak u Ciebie? :D

Kari, ja jestem na L4 od końca maja i żadnej kontroli jeszcze nie miałam. W ogóle słyszałam,że kontrole ma się wtedy kiedy pracodawca zgłosi do Zusu kontrolę albo jak ktoś na Ciebie podkabluje.

Madlenka, brzusio widziałam ! Specjalnie poszukałam tego wątku z brzusiami :D
Co do hormonów też tak mam. Ja np. płakałam na tej nowej reklamie Ikei :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Oj... narobiłyście mi smaka! I na jagodzianki i na zupę grzybową... a w sumie to na takie coś jak bake rollsy tylko z brązowym opakowaniu o smaku grzybków ze śmietaną... mniam! nie pamiętam jak sie nazywa ale pyszne jest :D
Ja jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży przez 2 dni jadłam tylko zupę szczawiową z jajkiem... oj.. ale sie zajadałam! a nie lubiłam jej przed ciążą... :P

Hm... makrela mówicie? :D Mam w lodówce zapas puszkowej w sosie pomidorowym... i chyba juz wiem co będe jadła na sniadanie :D Na kolacje zrobię jagodzianki- mam zamrożone jagódki no, a na obiad to nie wiem... może coś jeszcze wam się zachce, to się podczepię? :D :D :D

Gratuluję poznanych płci!

Odnośnik do komentarza

A juz myślałam ze tylko ja spanikowałam jeśli chodzi o kosmetyki :) jeszcze o żadnych nie czytałam, jedyne co, to niektóre odbiły mi sie o uszy :)

Gratuluje udanych wizyt :))

Lenson super brzusio ;)

Makrele wędzoną kupiłam w piątek w makro :D zrobiłam z niej sałatkę z ogórkiem, cebulką, kukurydza i majonezem :)) mniami :) leczo ugotowałam w niedziele i dzisiaj skończyłam jeść :) nie mam pomysłu co na jutro :) ale chodzi za mną takie tagiatelle z sosem śmietanowym i grzybkami leśnymi :)) aż slinoyoku dostałam haha :)))
O jedzeniu mogłabym cały czas mowić hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...