Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
Dzisiaj grudzień sie zaczął i jak na razie nie ma żadnego maleństwa na świecie.
Gratuluje udanych wizyt, teraz już bliżej niż dalej.
MartaA, Megi śliczne są wasze skarby, zazdroszczę Wam, że macie już jest w swoich rękach, a nie że trzeba czekać
jemtruskawki ładną i duża macie kuchnię, ładne kolory
Mimi takie promocje są teraz w smyku? a to przez neta zamawiałaś? śliczne ubranka
Lenson, Monic synchronizacja co do porodu u was też będzie

U mnie dzisiaj mężuś złożył łóżeczko, tak jak powiedział zacznie sie grudzień to złoży. Teraz jeszcze musi z,łożyć komodę z wanienką złożyć i poustawiać. Sam powiedział mebelki są a gdzie lokatorka. Nasza kicia na razie nie interesuje się łóżeczkiem mam nadzieje, że tak zostanie. Dzisiaj tak mnie pachwiny bolą, aż ciężko się chodzi, coraz częściej mam też niereglarne skurcze co mi sie tak nie zdarzało, ale to już grudzień. Jestem ciekawa, która z nas urodzi ostatnia, albo nawet w przyszłym roku.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

magnoliam podaje numer, który mam od połoznej z SR na Klinicznej własnie : 58 349 34 33.

Mae, lekarz mi powiedzial, ze czop mógl sie rozpuscic i ze sluzem odejsc w czesciach, wiec mialam prawo go nie zauwazyc. Nie zasze wychodzi w jednej czesci.

asiek25, we wrzesniu minal rok jak tata mi zmarl w szpitalu na Zaspie. Mam ogromna traume do tego szpitala, wiec porod tam odpada w moim przypadku, bo progu szpitala nawet nie mine.

Megi1992, dzięki :) Pamietam, że Ty chyba tez z rozwarciem chodzilas, nie ??

Aasiak, a jak rozwarcie u Ciebie ? jakies postepy akcji?

Ja czekam na skurcze, G odsypia i przygotowuje sie na noc. A mnie co najwyzej kluje cos w malej. Skurcze jak przyjda to pewnie znow w nocy, ale wczoraj przyznajmniej pozytywne bylo to ,ze od razu byly regularne i co 5 minut.
Uzupelnilam dzis torbe o plyn do lewatywy (nie wiem czy wykorzystam :P) tantum rosa, wode i landrynki. Takze wszystko czeka !

Odnośnik do komentarza

Ech, żeby te rozwarcia zawsze zwiastowały szybki poród :D A cała ciąża i porody są tak zupełnie różne u każdej, że nie ma czym sie sugerować. Wczoraj była u mnie znajoma i właśnie mówiła, że miała rozwarcie 3cm, już się cieszyła, a w końcu wyszło tak, że chodziła z nim 3 tygodnie :D I jakby tego było mało urodzila 2 tyg po terminie.
Oby moja mała wyszła do stycznia. Tak już zazdroszczę tym co urodziły !!!

Odnośnik do komentarza

Assiak dziękuje za pamięć :) i ze o mnie zapytałaś :)* ja nadal z córeczka w brzuszku ale juz chyba niedługo :) jesteśmy równo w tym samym tygodniu,nawet co do dnia i tez mam rozwarcie na 1 cm, czy Ty juz masz większe? Ile wazy twój skarb?
Oprocz tego skurcze nie regularne i rożne bóle - ale to normalne teraz wkoncu wszystko sie przygotowuje :-)

Gratulacje dla mamuś które teraz urodziły - Marta A , Caroline, Megi !! Byłyście dzielne :D śliczności!

Jemtruskawki no właśnie to rożnie bywa, z rozwarciem można chodzić i chodzić i urodzić po terminie a moze pójść równo i zaraz można urodzić :)

Lenson tez po badaniu dzisiaj tak miałam - to normalne bo jak masz juz (ja mam)szyjkę dojrzała to ona jest wrażliwa i moze po badaniu krwawić. No to zobaczymy czy urodzisz czy jeszcze troche pochodzisz z rozwarciem :)

Pozdrawiam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Asiek nie mialam usg dopplerowskiego. Nie wiem czy seks pomaga. U siostry nie przyspieszyl
Moja mala dzisiaj uklada sie w taki sposob ze strasznie napina mi brzuch, boli to. Mam bardzo twardy ale tylko w miejscu macicy. Po raz pierwszy czulam czkawke w tylku :) dopiero co skonczyla sie
Ciekawe co slychac u Nati8902 i Natii. Nie odzywaja sie. Czy urodzily?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny z tym rozwarciem to prawda ja tydzien temu byłam na wizycie i szyjka ponoc zgladzona rozwarcie na dwa palce i lekarz mowil ze to juz a tu dalej dupa nie wspomne juz ze caly czas pracuje i to bardzo duzo caly dzien na nogach mamy teraz sezon w pracy , tak myslalam ze moze dxis taka fajna data by byla.
Mea pytalas jak dzieciaki to Ci powiem ze nie moge sie napatrzyc jak sie ciesza i odliczaja dni caly czas zagladaja do pokoiku przekladaja i ogladaja te wszystkie duperelki ciekawe jak bedzie potem czy będą tacy chętni.

Odnośnik do komentarza

jemtruskawki - no nieźle się wypięła! Wyobrażam sobie jakie to musi być nieprzyjemne.
magnoliam - współczuję tych problemów z zasypianiem. Mam to samo :/ Od dwóch tygodni tylko jedną noc jakoś w miarę szybko zasnęłam. A tak to min. 2-3 godziny wiercenia się w łóżku. Raz wstałam żeby coś porobić, ale po położeniu się jeszcze godzina zeszła... Teraz też siedzę przy lapku i ani trochę nie jestem śpiąca.
wisia - dobrze, że rodzeństwo pozytywnie nastawione. Myślę, że twoje dzieci trochę pomogą na początku bo to wszystko będzie nowe i atrakcyjne ;>

Ciekawa jestem jak nati oraz iza-majka sobie radzą.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Iza-Majka gratuluje Huberta!!! Jaki duzy. Sciskam mocno cala rodzinke. Wracaj szybko do siebie. Jak bedziesz mogla to napisz jak bylo
Magnoliam i Jemtruskawki wspolczuje sytuacji z zasypianiem. Niestety tez to znam. Od kilku dni krece sie i wierce i zasnac nie moge, a zmeczona jestem. Dobija mnie to ciagle wstawanie do toalety. Przez to moj biedny maz tez jest nie wyspany bo wybudzam go co chwile. Czuwa nad nami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...